Prabuty

Opinie o Prabuty

Witam.W tej firmie od dłuższego czasu dzieje się zle(chociaż to za słabe słowo).Prawdą jest,że zrobiono umowy na pół etatu.Pracuje tam członek mojej rodziny(ostatnia pensja to niecałe 900 zł do ręki).Wulgarność i bezczelność kierownika nie zna granic.Może ktoś nas w końcu zauważy i zainteresuje się sytuacją panującą w tej firmie.

Zostaw opinię o Prabuty - Kwidzyn

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prabuty