Opinie o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. w Kwidzyn

Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.
1 1 2 5 1
Joanna Nowy wpis

Widzę sporo aktualnych ogłoszeń od Jabil Circuit tu http://www.nuzle.pl/firma/jabil-poland-sp-z-o-o i tutaj https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-jakosci-quality-engineer-kwidzyn%2Coferta%2C7021364 A ostatnią opinię ktoś tu napisał aż 9 lat temu... Zastanawia mnie jak się tam teraz pracuje? Napiszcie coś więcej jeśli wiecie lub jeśli byliście u nich niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Dzięki!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik jabila

Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie . To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po szmacie i to [usuniete przez moderatora]. jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy. SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. - Kwidzyn

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.