Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.

Kwidzyn

Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.

Opinie o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.

pracownik jabila

Jabil kwidzyn praca zarobki i opinie . To prawda że ludzi traktują żle. są oczywiście i ludzie naprawdę dobrzy i serdeczni, ale to tylko wyjątki. większość koordynatorów jedzie po swoich przełożonych jak po szmacie i to [usuniete przez moderatora]. jest na porządku dziennym. zarobki wcale nie takie duże - zależy dla kogo a poza tym to tylko czatują za co by tu zabrać premię najbiedniejszemu bogu ducha winnemu pracownikowi na linii. Często zdaża się że nie zapłacą za kilka dni pracy a poźniej lataj i odkręcaj żeby ci dali to co się nalezy. SERDECZNIE NIE POLECAM! jabil to jedno wielkie gniazdo os!

Zostaw opinię o Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.