Opinie o Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak w Lublin

Dzidka

To forum pracowników więc uwagi dla firmy lepiej kierować na właściwy adres.

Elo elo

Trasa Lublin- Kraków Nie polecam. Bus załadowany pod korek, w aucie brak klimatyzacji, pod koniec trasy dogorewałam.

(usunięte przez administratora) bus ciasny

Trasa Lublin -Kraków rewelacja.Podejście kierowcy daje ocenę 6+ .Informacja też 6+.Flixbus powinien się uczyć od naszych firm jak dbać o pasażerów.Jeszcze raz polecam Express Buss !!!!

jozek
@anonymous

(usunięte przez administratora) ze sloma w butach

Brałeś udział w rekrutacji do Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Pasażer

Nie mam ogólnych zarzutów do firmy ExpressBus, ale skandaliczne jest zachowanie jednego z kierowców (nie wiem jak ma na imię, ale to chyba zięć właściciela, niski i chudy brunet), który bardzo źle odnosi się do pasażerów. Często używa chamskich odzywek, krzyczy na ludzi, warczy, jest wiecznie niezadowolony, o nic nie można się zapytać, bo od razu ma pretensje. Poza tym prowadzi busa niebezpiecznie, szarpie biegami, gwałtownie dodaje gazu, jeździ za szybko i wyprzedza gdy nie ma do tego warunków. Poza tym, ucisza wszystkich pasażerów, a sam non stop rozmawia przez telefon opowiadając o swojej byłej żonie, problemach rodzinnych i rozprawach sądowych. Powinien ktoś zdyscyplinować tego Pana, bo kwalifikuje się do zwolnienia dyscyplinarnego i inni pasażerowie też tak uważają!

Grzegorz

Od dłuższego czasu nikt nie wypowiadał się na tym forum z punktu widzenia pracownika firmy. Większość opinii pochodzi od klientów Express Bus. Czy kierowcy, którzy pracują w firmie mogą napisać jak się im pracuje, czy są zadowoleni z pracodawcy i atmosfery w pracy? Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia i długoterminowe umowy? Piszcie, jeśli pracodawca będzie rekrutował nowych pracowników. Takie informacje pomogą osobom szukającym zatrudnienia.

Przejazdem

Trasa wroclaw -lublin kierowca nie polak lecz ukrainiec ale komunikatywny w stopniu bardzo dobrym, znajacym cala trase i objazdy. Za styl jazdy, bezpieczenstwo, komfort; daje 5 gwiazdek. Polecam express bus.

w tej firmie nie mozna liczyc na termin ktory potwierdzili ze po mnie przyjada ,owszem do niemiec mnie przywiezli gorzej bylo z powrotem do polski bo potwierdzali przyjazd i nie do trzymali slowa przez kolejne 2 dni.pozniej nie mozna bylo sie dodzwonic ani oni nie dzwonili by powiadomic co sie stalo ze nie przyjechali .moje umowione terminy w polsce szlag trafil musialam wrocic na swoja reke,,,tej firmy nie polecam,,,,

Grzegorz

@Karolina, wypowiadasz się z punktu widzenia klienta, a na tym forum szukamy opinii o pracodawcach z punktu widzenia pracownika. @Marko, piszesz, że obecnie trwa rekrutacja na stanowisko kierowcy. Na pewno ta wiadomość zainteresuje osoby szukające pracy. Według Ciebie pakiet socjalny jest dobry. Czy zawiera bony na święta, prywatną opiekę zdrowotną lub dofinansowanie do wypoczynku letniego?

Grzegorz

Większość wpisów w tym wątku jest z punktu widzenia klienta. Mógłby ktoś z pracowników firmy dodać aktualną opinię o pracodawcy? Chciałabym się dowiedzieć czy obecnie są poszukiwani pracownicy na stanowisko kierowcy? Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, jaka jest atmosfera i relacje ze współpracownikami, można liczyć na jakieś benefity? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Czekam na Wasze opinie.

Marko
@Grzegorz

Przyjmują kierowców , nawet było ogłoszenie, nie wiem czy ktoś się zgłosił bo słabo płacą , ale socjal jest dobry, więc może ktoś się skusi.

Jaija

Stanowczo nie polecam tej firmy!! Nie korzystacie z ich usług bo szkoda nerwów i pieniędzy. Paczka która została przeze mnie wysłana do UK została rozkradziona przez kierowców, nie dojechalo prawie nic. (usunięte przez administratora)

Niezadowolony pasażer

Miałam przyjemność, niestety skorzystać z usług danej firmy, stanowczo nie polecam! Jeśli pasażer chce mieć żołądek pod gardłem, to polecam tą firmę... Brak w płynności jazdy kierowcy, dodatkowo brak uprzejmości z jego strony... Brak postoju, gdzie w trasie pasażer spędza ok. 5 godzin drogi, gdy są korki (Kraków - Lublin). Absurd z strony firmy, jeśli pasażer ma wcześniejszą rezerwację nie ma gwarantowanego miejsca siedzącego. Nie polecam !

W dniu dzisiejszym, tj. 19.04.2018 roku o godz. 9.02 chciałam zakupić bilet u kierowcy na trasie Lublin-Puławy. Poprosiłam o bilet dla osoby niepełnosprawnej posiadającej pierwszą grupę inwalidzką. Kierowca stwierdził, że nie ma miejsc pomimo tego, iż było dostępnych kilka wolnych miejsc. Powiedział, że mogę pojechać sobie z piątego stanowiska. Nie byłoby w tym problemu gdyby nie fakt, że jestem osobą niepełnosprawną i ze stanowiska nr. 5 nie jeżdżą żadne busy w kierunku miasta Puławy. Dzwoniąc na informację pod nr. tel 505505522 Pani potwierdziła, że były wolne miejsca. Często podróżuję autobusami BP Tour o godz. 10.42 i nigdy nie spotkałam się z tak chamskim i nieuprzejmym kierowcą. Pamiętaj więc młody człowieku, Ty też możesz kiedyś zachorować i będziesz zdany na łaskę innych. Szefostwu firmy gratuluję kadry ,, uprzejmych'' kierowców. Nie pozdrawiam i nie polecam tej firmy.

lili

Nie polecam!!!!!! Wysłałam paczkę do Polski z Holandii i znalazła się w innym mieście.ODRADZAM.

Gorzata

Samochody złom!!!!Jechałem z Holandi do Polski.25 km.przed granicą Niemiecką rozwalił się bus.Właściciel Nas olał.usieliśmy sami ogarniać dalszą drogę .Nie polecam.

podr...

firma ta ma dziwna polityke jak nie jedziesz na całej trasie przejazdu to rezerwacji miejsca ci nie przyjmą.mialem niestety taka sytuacje...

gghjm

@rrrrrr a co konkretnie Ci nie odpowiadałao? poza atmosfera

rrrrrr

Ta firma to największe dno i patologia w Lublinie.Szefostwo chamskie aż do bólu.Nie życzę nikomu mieć przyjemności z tą firmą,szkoda zdrowia i nerwów.W ostatnim czasie pozwalniali się nawet kierowcy którzy przepracowali z tej patologii wiele lat.Tak jak napisałeś "a1" ten gruby kierowca tylko na kasę poleciał.

a1

W tej firmie jest dziwna polityka. Właściciel firmy pozwala swojemu byłemu zięciowi pracować po tym jak zrobił dziecko innej kobiecie i olał curie szefa. Ale i córeczka szefa ma na koncie zdrady. Robiła to z kierowcami z Krakowa, żadnemu nie przepuściła. Przyjerzdza ona teraz na parking a każdy się z niej naśmiewa za jej plecami. Mówią, że puszczalska przyjechała. Ona uważa, że jest atrakcyjną kobietą, ale jest inaczej. Może kupić jej lusterko trzeba. Wyrwała grubego kierowcę, ale on chyba tylko na kasę poleciał.

Zostaw merytoryczną opinię o Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak - Lublin

• Jak się pracuje w Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expressbus s.c. Leszek Wójtowicz Eliza Wójtowicz-Pawlak
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Miernicza 38
    20-805 Lublin