Opinie o Gigabus.Pl Sp. z o.o. w Świdry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gigabus.Pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gigabus.Pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gigabus.Pl Sp. z o.o. w Świdry

baner wywiady
Pan Maruda Nowy wpis
Inne

Za de facto każdy bagaż trzeba dopłacić " Gigabus.pl prowadzi uczciwą informację w zakresie przewozu bagażu, bez ukrytych opłat. W związku z ograniczoną przestrzenią bagażową preferowany jest tylko 1 mały bagaż chowany do luku bagażowego, którego wymiary nie powinny przekraczać 120 cm (wysokość + szerokość + wysokość), a waga 15kg. Wewnątrz pojazdu może znajdować się inny bagaż mieszczący się pod siedzeniem lub półką nad siedzeniem, przy czym nie może utrudniać komunikacji oraz podróży innym pasażerom (torebka, plecak, itp.) Za kolejny bagaż naliczana jest opłata w wysokości 9.99 zł. Pasażerowie z nieopłaconym bagażem dodatkowym mogą spotkać się z odmową przyjęcia lub koniecznością wyładowania nadmiaru bagażu, w zależności od dostępnego miejsca na pokładzie autobusu (szczegóły w regulaminie przewozów §4). "

Radosław Bajena-Tatarczuk
Inne

Chciałbym poinformować Państwa o sytuacji, której doświadczyła dzisiaj moja dziewczyna ze strony kierowcy linii autobusowej Giga Bus. Sytuacja miała miejsce na Dworcu Wschodnim w Warszawie. Opis sytuacji: "Dnia 26.07.2021 czekałam na bus z Warszawy do Łomży, wyjazd o godzinie 18:00 z Dworca Wschodniego w Warszawie. Przy bagażniku pytałam kierowcy czy jedzie do Łomży i odpowiedział, że tak. Zapakował więc mój bagaż, a ja ustawiłam się w kolejce do wejścia. Kierowca wpuścił do busa ludzi z rezerwacją ale było też wcześniej wpuszczonych kilka osób bez rezerwacji (mówiły o braku rezerwacji pakując bagaże do bagażnika). O godzinie 17:50 wolnych było 6 miejsc, z czego jeszcze 4 były zarezerwowane. Cierpliwie stałam w kolejce a za mną stało dwóch czarnoskórych mężczyzn. Kierowca poinformował, że ma jeszcze wolne tylko dwa miejsca, i bezczelnie wziął dwóch mężczyzn, którzy byli za mną. Powiedział: "Radź sobie sama". Oczekuję przeprosin mojej dziewczyny ze strony kierowcy a przede wszystkim wcześniej kontaktu z właścicielem firmy.

Michalina Nowy wpis
@Radosław Bajena-Tatarczuk

Mając tak fajnego chlłpaka, dziewczyna nie powinna jechać autobusem. Powinieneś zajechać po nią do stolicy dorożką księciu z Londynu.

Zostaw merytoryczną opinię o Gigabus.Pl Sp. z o.o. - Świdry

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Gigabus.Pl Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 31 lok. 1
    11-500 Świdry
  • NIP: 8451985812 REGON: 361502182 KRS: 0000556103
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Gigabus.Pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii