ELTEL

Opinie o ELTEL

KTOŚ

JEDEN WIELKI SYF! Wymadrzały kierownik- ( zwłaszcza jeden), który mysli, że pozjadał rozumy a [usunięte przez moderatora] jak dąb, nie zna sie kompletnie na niczym, nie nadaje sie na to stanowisko, prace ma załatwioną bo inaczej nigdy by jej nie dostał. Nie bede pisac jego nazwiska( na K) , ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z niego straszna.Poza tym kielce to jedno wielkie pijanstwo, zwłaszcza wsrod kierowników. Juz go kilku kolegów wielkiich wykiwało, za ktorych dałby sobie głowe uciąć, nie życzę mu źle, ale kiedyś zostanie na bruku i bedzie płakał jak dziecko.A szkolenia w tej firmie to pijanstwo, [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o ELTEL - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTEL