Opinie o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. w Warszawa

Witam. Jestem na NIE. Najważniejsza sprawa dotyczy wzajemnego szacunku. Do czego zmierzam. Jesteśmy prawdziwymi ludźmi, istniejemy, czujemy, mamy własną tożsamość, osobowość, wolę oraz intencje bycia tutaj. Jesteśmy unikatową ekspresją każdy z nas. Istniejemy poza retoryką oraz książkowymi dialektami. Każdy ma swój "ziemski" biznes. Każdy zasługuje na szacunek. Każdy ma wieczne prawo do samokreowania siebie. Każdy jest prawem w zarządzaniu sobą. W życiu masz nieograniczone możliwości. Dzisiaj o tym wiem. Głowa tej firmy zapominała o tym czasem. Lubiła być ponad innymi. Że on jest lepszy niż inni, "ja mam charyzmę a on nie". Ten człowiek nie jest żadnym autorytetem. Są inni interesujący ludzie na tej planecie, którzy zarobili dużo więcej.... Słuchajcie siebie samych. Macie w życiu nieograniczone możliwości. Nikt nie ma prawa wam tego zabrać albo sugerować czy nawet traktować was jako gorszych. Macie prawo do własnego stanowiska. Dla głowy tej firmy jestem na NIE.

Jacek

Pieniądze nie wypłaca kancelaria tylko dłużnik. Po co ten ferment robicie na forum?

Zuzanna

Wiele osób ostatnio piszących na tym forum sygnalizuje jakieś nieprawidłowości powstające w relacji Omega Kancelarie Prawne a zatrudnieni w niej pracownicy. Nie dla wszystkich odwiedzających ten portal jasne jest jak mogą one powstawać, ale wynika to pewnie ze specyfiki pracy w kancelarii prawnej. Ale kandydaci do pracy w tej kancelarii na pewno chętnie przeczytają każdą opinię zawierającą nieco więcej szczegółów na temat atmosfery pracy i właśnie relacji z pracodawcą.

Zuzanna

@Anna, czy masz na myśli wynagrodzenie? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej próbowałaś negocjować zaproponowaną stawkę? Czy posiadasz już jakieś doświadczenie na tym stanowisku? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów, którzy planują zatrudnić się w firmie Omega Kancelarie Prawne. Czy możesz im pomóc i napisać coś więcej na ten temat?

Doradca Klienta

Kontakt telefoniczny, następnie rozmowa kwalifikacyjna w Kancelarii. Po kilku dniach telefon z wynikiem rekrutacji

Osoba przeprowadzająca rekrutację była dobrze przygotowana, rekruter doskonale pamiętał co było zawarte w moim CV, nie czytał mi go, odnosił się do cv z pamięci - miło. Standardowe pytania dot. doświadczenia zawodowego, wykształcenia, kursów, oczekiwań zarobkowych, były też podchwytliwe pytania nt. poprzedniego pracodawcy (zapewne by sprawdzić czy zdradzę jakieś poufne informacje). Rozmowa na poziomie, już na etapie rozmowy jasno przedstawione oczekiwania wobec pracownika

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Basia

jestem po rozmowie rekrutacyjnej w Białej , nie wiem jeszcze czy mnie wybiorą, ale zaproponowali mi 1,5 tys.na początek. Przy czym pracowałam wcześniej u notariusza, gdzie otrzymywałam kwotę jak na stażu. Nie ukrywam wiele się tam nauczyłem, więc może dlatego lepiej zostałam oceniona.

@Basia

Taką samą kwotę proponują w Warszawie! Więc nie jest to wyróżnienie, tylko zdobycie "taniego"pracownika.

Zuzanna

@Norbert, dlaczego podejrzewasz konkurencję o pisanie wpisów? Może są to po prostu pracownicy firmy Omega Kancelarie Prawne? Czy ta Kancelaria zatrudnia także młodych i mniej doświadczonych prawników? Czy według Ciebie młody prawnik ma możliwości rozwoju w tej Kancelarii? Jak oceniasz atmosferę, czy można liczyć na wsparcie doświadczonych pracowników, czy raczej każdy skupia się na własnych obowiązkach?

Norbert

Konkurencja inspiruje do pisania?

Na początku kariery zawodowej można pójść do pracy na pół roku czy rok ale tylko wtedy jak nie masz innej alternatywy. Zdobyć doświadczenie i mieć co wpisać w CV. Z moich obserwacji wynika, że pracownicy nie są szanowani. Zarząd nie dotrzymuje słowa, a atmosfera po jakimś czasie staje się nie do zniesienia... Zarząd zamiast tworzyć atmosferę, skłóca ze sobą pracowników. Co prawda jest to jakiś sposób na prowadzenie biznesu ale bardzo krótkowzroczny, bo każdy odchodzi po roku albo i krócej... (usunięte przez administratora)

@ja

zgadzam się z opinią w 100% pana ja

Niki

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Kinia

Niestety nie wszyscy nadają się do pracy w takiej firmie. Dobrym wszędzie jest dobrze!!!

Waldi

Nie uwierzę, że kancelaria prawna niezgodnie z prawem wypowiada umowy o współpracę. Musiały być jakieś powody. Generalnie to wszędzie tak jest, że dostęp do komputera czy wszelkich innych kont zostaje zablokowany. Rozliczenia zawsze można przeprowadzić!

były
@Waldi

Waldi może tak łaskawie zauważysz,że"omega kancelarie prawne" to nazwa własna firmy dokładnie Spółki z o.o. to nie to samo co Kancelaria Prawna

Pracuję w Kancelarii już dłuższy czas tak jak ok 30 osób ,które znam osobiście. Nie jesteśmy desperatami i gdyby faktycznie powyższe informacje były prawdziwe nie byłoby tu nas. Sądzę ,że to dwóch bardzo mściwych byłych pracowników kancelarii ,którym nie udało się kombinowanie na klika stron i handel sprawami mści się pisząc te paszkwile. Zapraszam do kontaktu wszystkich uczciwych ludzi,którzy za uczciwą pracę dostaną uczciwe wynagrodzenie w Omedze tel 511-066-296

Patryk

A słyszałeś od kogo ??? Od wyru...nych agentów czy od naganiaczy ? Proszę cię, oszczędź sobie.

Mania

@Pracownik Jeśli oskarżasz firmę o brak wypłat to może napiszesz kiedy jej nie dostałeś? A może zostałeś zwolniony i teraz oczerniasz firmę? Rozliczeń z klientami nie znamy i trudno to ocenić więc nie pisz bzdur.

Polak
@Mania

Bo Kancelaria Omega to rzeczywiście intytucja zaufania publicznego, z wybitnymi etycznymi osiągnięciami. ogarnij się

draupadi

proszę o kontakt ;jestem w podobnej sytuacji- draupadi@wp.pl

Nie Polecam. Nienazarabiacie się w tej firmie.

Maria

Mam takie osobiste założenia, że jak pracuję to robię to jak tylko najlepiej potrafię. Może warto spróbować?

Zuzanna

@Polak, jeśli uważasz inaczej to napisz, każdy będzie wtedy mógł zrozumieć Twój punkt widzenia. Wiadomo, że nie każda firma jest święta i każdy będzie mógł coś powiedzieć na jej temat negatywnego. Ważne tylko żeby podać swoje uzasadnienie i argumenty.

Marian

Omega Kancelarie Prawne z całą pewnością nie pozwalają sobie na jakieś dziwne zachowania. Idealnych firm nie ma i każdy o tym doskonale wie. Najważniejsze to pracować tak jak dla siebie a efekty takiej pracy dla firmy przełożą się również na pracowników.

Izolda

Chyba ktoś jest inspirowany do pisania negatywnych opinii. Kancelaria, która ma dużo oddziałów z cała pewnością poradzi sobie z finansami. Może ktoś nie zasłużył na kasę ?

Maniolek

Omega Kancelarie Prawne komuś weszły w drogę i zabierają klientów dlatego niektórzy próbują ich zdyskredytować.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 349 ocen.

OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o.o.