Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznań

student gdansk

wypowiadam sie za gdansk. Z roku na rok w dziekanacie coraz lepiej, ogolnie ostatni rok bez wiekszych pbm. załoga miła. jako Uczelnie polecam.

Ratownik

Studiuję w Giżycku i widzę jak często zmienia się tam kadra (czyli obsługa dziekanatowa). Pracownicy bardzo kompetentni, z czasem przygasają i odchodzą, nikt głośno nie mówi dlaczego ale patrząc na miny Pań wnioskuję, że wesoło nie mają. Od istnienia tego wydziału ten rok był najgorszy nie ma miesiąca żeby ktoś się nie zwolnił... co rusz nowe twarze. Szkoda bo cierpią przez to studenci ....

Hihol

To co tu się wyprawie przekracza granice dobrego smaku. Większość opinii jest bardzo mylących, a cześć to po protu absurd i świadectwo, że sporo osób po prostu tam nie pracowało. Nie mam pojęcia jak jest w Gizycku i niestety ze względu na obecna pracę nie mogę podpisać się. Pracowałem od samego początku na WSB i mogę napisać, iż faktycznie panował chaos, ale który z każdym rokiem systematycznie się zmieniejszał. Przecież do dziś tam pracują osoby, któr mają przepracowane więcej niz 10 lat. Dużo sie tam nauczyłem, te farmazony o zmuszaniu do czegoś nadaja się tylko do śmietnika. Za to wiele lat udawało mi się dostrzec tam nierobów i to klasycznych. Pytanie do tych marnych hejterów, gdzie dzis pracujecie?! To nie jest najlepsze na świcie miejsce pracy ale mozna spokojnie pracować, fakt bywało gorzej ale bez przesady. Czy ktoś tam nakazuje pracować?!

Mariusz N
@Hihol

No właśnie nic nie jest czarne albo białe. trzeba tez wziąć pod uwagę jakie osoby się wypowiadają na tego typu forach...

obserwator

jakby ktos mi bezpodstawnie cisnął w dodatku zza klawiatury, tez bym sie wnerwił

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Qwerty

Dlaczego znikneło z tej strony prawie 50 opinii? Czyżby panu rektorowi się nie podobały i kazał wykasować część negatywów?

djukic
@Qwerty

a moze to byly po prostu zalosne hejty?

davos

Podobnie jak P. Tomek pracowałem w Gliwicach, dla mnie zakres obowiązków był jasno przedstawiony, to że czasami się robiło coś innego lub troche innego zdarza się wszędzie, a jesli na wydziałach rzekomo jest taki "docisk" to jak jest w poznaniu?

Aneta

@lonly a wiedziałeś, że tyle obowiązków będzie Ci powierzone a taką stawkę jaką dostałeś? A czy liczba pracowników zależna jest od tego, że brakuje chętnych czy pracodawca Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa nie chce nowych osób zatrudnić do pomocy? To ważne w tej kwestii dla innych użytkowników wątku.

lonly

Praca w wydziałach znacznie różni się z tą w siedzibie głównej w Poznaniu. Oddziały mają więcej na głowie, mało pracowników, którzy tyrają za marne grosze. Częste rotacje - wystarczy wejść na indeed i zobaczyć jak często pojawiają się nowe ogłoszenia....

kris67
@lonly

skąd to wiadomo, pracowałeś na kilku wydziałach? mają dośc odległe od siebie miasta wiec wygląda to niesprawdzoine info..

Bartosz pracownik

Prawdą jest, że było tam specyficznie, ale top dlatego, że było cos robione w celu poprawy. Kwoty tutaj podawane są nieprawdziwe, a cały post wygląda na sfrustrowanego, byłego pracownika. ladnych kilka lat juz minelo, ale samą uczelnie jak i jej władze wspominam miło. jak jest teraz nie wiem, ale patrzac na rozwoj ich wyglada chyba niezle

polew z neta

większość opinii żenująca i co gorsza wprowadzająca ludzi w błąd. pani "tylko 3 lata w jednej pracy" wypada życzyć powodzenia w szukaniu pracy.

Pracownica

Każdy ma prawo do wypowiedzenia się. Nie wieżę, że tak dużo osób dawało by negatywa bez powodu. Prawda jest taka, że ta szkoła to kolos na glinianych nogach... Wyzyskują pracowników, nie szanują ludzi i mijają się z prawdą. Śmieszą mnie komentarze typu: "Pracowałem trzy lata i było super: świetne zarobki, miła atmosfera"- Skoro było tak świetnie dlaczego pracowałeś tylko 3 lata? Może dlatego, że każdy człowiek ma swoje granice i nie da się wykorzystywać w nieskończoność. Piszę anonimowo (bo takie mam prawo!) swoje, subiektywne zdanie- ten pracodawca powinien odpowiedzieć przed sądem za to jak traktuje pracowników.

Mofos56
@Pracownica

zaznaczam ze nie jestem ani nie bylem pracownkiem wsb, widzialem tylko ogloszenie, ale to co pani pisze to z całym szacunkiem paranoja. Widac ze nie ma Pani w ogole pojecia o rynku poracy skoro wg pani nienormalne jest pracowanie 3 lat. Skoro chce Pani 20 lat pracowac w jednej firmie to wypada tylko wspolczuc, obecnie wiele osob pracuje 3-4 lata lub mniej i zmienia pracodawce bo istnieje np. takie cos jak rozwoj... lub po prostu lepsza oferta, zwłaszcza teraz...

podyp

studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą oceniam na 4+.

lektor

współpraca bez większych problemów.

Dawniejszy trener

Kilka lat temu prowadziłem zajęcia w ramach studiów podyplomowych. z mojej perspektywy żadnych zastrzeżeń

merid
@Dawniejszy trener

z mojej perspektywy podobnie, na minus troche z planem zajęć ale to raczej spowodowne było dostepności innych terenerów

z czasów Grunwaldzkiej

Skoro nic takiego nie miało miejsca, to napiszcie kiedy i dlaczego ze stopek w służbowych skrzynkach e-mail pracownicy musieli usuwać link do profilu WSB na portalu Goldenline. Może to Wam odświeży pamięć ;). Choć podejrzewam, że czasy się zmieniają, ale pewni ludzie nie i dlatego taka szybka reakcja na mój poprzedni post.

ciekawski
@z czasów Grunwaldzkiej

to skoro macie taką spinę to może po prostu byście sie przedstawili albo coś, tzn i jedna i druga strona. takie opinie są nic nie warte i tak nie wiadomo kto piszę co i jak. generalnie nie nwiem jak jest czy było ale twoj post wygląda na jakis SF...

z czasów Grunwaldzkiej

Kilka lat temu stałą praktyką były wiadomości od władz uczelni do pracowników gdzie należy zamieścić pozytywne oceny o WSB. Wątpię, aby coś się zmieniło, dlatego uważam, że autorami większości pozytywnych komentarzy są pracownicy tej szkoły. O to akurat tam dbają.

z czasów orzeszkowej
@z czasów Grunwaldzkiej

nigdy nie dostałem jako pracownik takich wytycznych. Co więcej osoba która tam pracuje już ponad lat takowych rzeczy nie potwierdza, zatem ciekawe fanaberie mozna tu przeczytać

dawny pracownik
@z czasów orzeszkowej

Pracowałem dawno, to fakt, ale w moich czasach nic takiego miesjca nie miało.

mapat

za to brak podpisanych negatywów w dodatku jeśli z nieaktualnymi informacjami to pozdro z taką oceną

Observator

Na 254 posty z imienia i nazwiska podpisaly sie trzy osoby.To malo. Jest za to wiele poztytywych anonimow i to moze byc robota dzialu promocji a nie obiektywne opinie . Dlaczego nie uznac tak, skoro krytyke przypisuje sie hejterom ?

amon
@Observator

niektórzy z pracowników podwazali treść wpisów z powodu podawania informacji, które dawno są nieaktualne... to chyba raczej nie robota działu promocji a dosc amatorskich hejterów.

Mariusz K1986

Mnie tez denerwują te nierzetelne opinie, czy mozecie napisac rzetelne informacje? jaki w tym problem ? autentyczne stip hejterom, no chyba ze ktos wierzy w kilka zloty na godzine...

@Mariusz K1986

Czy rzetelne informacje to jedynie informacje przedstawiające szkołę w dobrym świetle? Nawet jeśli powszechnie wiadomo, że dzieje się tam źle? W końcu opinie, nie tylko na tym portalu, ale też na innych, mówią same za siebie. Sami hejterzy, naprawde? A może to właśnie osoby zdystansowane?

makao

jeśli mam byc szczery to widze tu rózne opinie., a nie ktore hejterstwem zajezdzaja na kilometr, wlasnie te negatywne, bo widze kilka osob podpisanych z imienia i nazwiska ktore pisza raczej pozytyw. to skad w sumie ma widziec czy to nie sciemy? jakos nikt zbyt odwazny nie jest zeby sie przedstawic...

Wielbicielka

No az mie telepie, jak mozna takim zawistnym byc i tak krytykowac no nie wierze. Co ci przeszkadza? Pracowac trzeba? Moze i jest ciezko i wogole no ale jakie miejsce prestirzowe powinienies sie cieszyc, ze tam sie do pracy dostales i byc wdzieczny rektorowi ze jest taki dobry dla a nie

Oafnuecn
@Wielbicielka

Po prostu tam pracowałem tam i wiem co się dzieje. Ostrzegam, bo znowu wiszą ogloszenia. i żaden to prestiż. Jaki to presti (usunięte przez administratora) za darmo? Gdyby ktos policzyl ile faktycznie zarabia na godzine to by mu wyszlo pare zloty. Kolos na glinianych nogach i tyle. Samo sie zaora.

Kapot
@Oafnuecn

To już jest naprawdę żałosne co wypisujesz, nawet jeśli tam pracowałeś to dobrze ze już nie pracujesz, chociaż watpię żeby takich gagatkow z rynsztokowym językiem tam zatrudniali. Widzisz różnica jest taka ze ja pracowałem tam praktycznie od samego początku tej szkoły i już wtedy nie zarabiało się tam złe, choć szkola raczkowała. Pisząc tak bzdurne posty tylko udowadniasz swoją małą wartość jako potencjalny pracownik. Mam nadzieje ze jesteś tylko marnym hejterem, bo współczuje ewentualnemu pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Poznań

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 53 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa