Opinie o Master Dominik Kajdan w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Master Dominik Kajdan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Master Dominik Kajdan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Master Dominik Kajdan w Poznań

Hanna Nowy wpis

Świetna szkola

Mirek Nowy wpis
@Hanna

Potwierdzam, ponieważ sam jestem zadowolony.

Michał Nowy wpis

Najlepsza szkoła jazdy na terenie województwa wielkopolskiego. Mają pojęcie jak przygotowywać kursantów do egzaminu.

Maja Nowy wpis

A kogo mieliście za instruktora?

Janina

Szkoła jazdy z pasją i dużą dozą cierpliwości dla kursantów. Dzięki temu czuję się pewniej za kierownicą.

Gabriela
@Janina

Jak dużą? ;) Bo jak komuś idzie w miarę okej to żadna sztuka pewnie, nie sądzisz? Ciekawe jak radzą sobie z naprawdę ciężkimi przypadkami? To mnie interesuje. Mam na myśli egzaminy oblewane po naście razy, bezsilność i złość…

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Master Dominik Kajdan spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Bartek

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem. Doskonałe przygotowanie do teorii i praktyki oraz niezbyt duże ceny.

Czesław
@Bartek

Jak już wspomniałeś o cenach to powiesz ile kosztuje kurs? Jakbym chciał wykupić dodatkowe lekcje doszkalające to mnie to nie zrujnuje? :)

Zyta

Szkoła ma bardzo dobrą kadrę instruktorów

Świetne auta i bardzo dobra kadra instruktorów.

Zostaw merytoryczną opinię o Master Dominik Kajdan - Poznań

Master Dominik Kajdan