Opinie o Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o. w Poznań

Agata A Nowy wpis

Pracuję w Akcesie już prawie od 8 lat i uwielbiam to miejsce. Świetna atmosfera, super ludzie (zarówno szefostwo, jak i lektorzy, ale i większość słuchaczy, którzy do nas trafiają, serio!), metoda, która jest mega przyjemna dla lektorów, (dla słuchaczy też, chociaż w inny sposób ????) polecam!

Maksio Nowy wpis
@Agata A

Specyfika pracy jest jaka jest ale zastanawiam się czy po takim stażu cokolwiek więcej może przysługiwać. Jakieś przywileje chociażby lub dodatki?

Julia Nowy wpis

W Akces Benefit masz możliwość dopasowania grafiku do pozostałych obowiązków, do tego pozytywna atmosfera w miejscu pracy, to wszystko sprawia, że chce się tu pracować :)

yo Nowy wpis
Inne

No ostatnio tyle słodyczy tu spłynęło ze niby to na plus dla mnie bo chce mieć dobre warunki ale coś sceptycznie na to patrzę. jakie wychodzą to minusy na które lepiej uważać?

Iza

Szkoła przyjazna zarówno uczniom jak i pracownikom. Nie ma nudy i jest dynamicznie:)

Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Lektor języka hiszpańskiego?
Paulina

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo cenię sobie elastyczny grafik i atrakcyjne warunki :)

Zuzanna

Pracuję od 6 lat w Akces Benefit i bardzo cenię sobie możliwość elastycznego grafiku w oparciu o moją dostępność.

Samanta
@Zuzanna

To już po 6 latach umowa na stałe jest, czy idzie ją dostać dużo wcześniej? Ta elastyczność jest brana pod uwagę w różnych sytuacjach? Bo ja w poprzedniej pracy miałam pracę elastyczną ale dopóki się godziłam na ich godziny i dziecko mi nie chorowało.

Marta

Pracuję w Akces Benefit od września 2023 roku i jestem bardzo zadowolona. Szkoła zapewnia bezpłatne szkolenie z nauczania ich metodą oraz po roku współpracy proponuje kurs na egzaminatora TELC. Poza tym, jako pracownik mogę uczyć się inny języków z dużą zniżką.

Krystyna Z.

Pracowałam w tej szkole kilka lat i bardzo miło wspominam ten czas. Dzięki szerokiej ofercie szkoły, mogłam uczyć osoby, którzy pracują na różnych stanowiskach oraz w różnych branżach. Polecam pracę w @Pracodawca

Wiktoria

Pracowałam jako lektorka w szkole Akces Benefit i wspominam też czas bardzo miło. Świetna atmosfera oraz możliwość rozwoju.

Karolina
@Wiktoria

Cześć, ja też jestem właśnie ciekawa pracy lektorki. Fajnie, że są tu takie opinie. Ale co do opcji rozwoju, to co konkretnie oferuje firma? Taki pracownik może korzystać z kursów i szkoleń na platformie, czy jakieś inne możliwości np rozwój kompetencji miękkich?

Marcin

Polecam z całego serca pracuję w Akces od dwóch lat - przemili ludzie :)

Czy w firmie Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

Dominika
@Administrator

tak, można dopasować grafik do swoich potrzeb :)

Dominika

Najważniejszą rzeczą, jaką cenię w Akces Benefit, jest atmosfera współpracy i wsparcia. Mamy szansę pracować z niesamowitymi ludźmi. To miejsce pracy, które naprawdę docenia znaczenie edukacji i rozwoju językowego, zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas jako pracowników. Polecam

Magdalena B

Bardzo fajne warunki pracy i podejście do pracownika - przede wszystkim właściciele, którzy prowadzą Akces, mają "ludzkie" podejście :)

Kaśka

Przychodząc do pracy jako lektor bardzo spodobało mi się darmowe szkolenie z metody nauczania, mega dużo wsparcia ! Polecam z całego serca!

Marko

W szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera. Szefostwo jest zawsze dostępne i otwarte na potrzeby pracowników. Polecam pracę w tej szkole!

Magdalena

Pracodawca godny polecenia, elastyczne godziny pracy dla mnie mega duży plus!

Ola
Kandydat

Przemiła atmosfera pracy, dawno się spotkałam się na rozmowie o pracę z taką życzliwością, mam pytanie od osób które tutaj pracują jak to z dalszą perspektywą premii i zarobkową ?

Mikołaj
Inne

To prawda ze na rozmowie pytają o papierosy?

hsjssnbs
@Mikołaj

Wlasnie zostałem zaproszony do nich na rozmowę kwalifikacyjną, ktoś mi powie, ile tam zarobi na godzinę lektor angielskiego? Ile przy pracy w grupie, ile indywidualnie? Chce też podać jakieś widełki

Asia
@Mikołaj

Właścicielem tej firmy była inna osoba, niestety w tym czasie padały tak niestosowne pytania. Od długiego czasu właścicielami są przecudowni ludzie, u których praca, to czysta przyjemność! :)

nick
@Asia

a możesz napisać coś więcej na temat warunków pracy ... ?

Kaś

Pani Paulina i Pan Artur dokładają wszelkich starań, by poziom i nauczania i pracy był na najwyższym poziomie... to czuć i widać na każdym kroku... :)

Magdalena

Pracowałam w wielu firmach oferujących lekcje zdalne, w Akces podejście do pracownika rewelacyjne! Polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o. - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Piłsudskiego 102
    61-246 Poznań
  • NIP: 7822541429 KRS: 0000398347

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Akces Benefit Learning Systems Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii