AKCES BENEFIT Sp.zo.o.

Poznań

Opinie o AKCES BENEFIT Sp.zo.o.

nina

może Cie to zdziwi @julia, ale renomowani fachowcy od rekrutacji zadają podobne pytania- o rodzinę (może jedynie za dużo szczegółów o mężu), pytania o papierosy i alkohol również bywają

jula

Rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy prowadzona przez konsultanta zewnętrznego (chwali się na początku, ze w latach 90-tych obracał milionami złotych) plus dyrektora oddziału. Rozmowa złamała dokumentnie prawo pracy - pytania o rodzinę, dzieci, czym się zajmuje małżonek, czy palę papierosy, czy piję alkohol itp. Po zwróceniu uwagi, że to są pytania nie na miejscu nastąpiło wielkie oburzenie i wyproszenie z rozmowy.

nick

Beznadziejna szkoła. Atmosfera fatalna. Płacą mało i dają kary finansowe za np. brak badża. Obsługa sekretariatu nie wytrzymuje, lektorzy rezygnują z pracy.

Zostaw opinię o AKCES BENEFIT Sp.zo.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKCES BENEFIT Sp.zo.o.