A&S Sylwia Pawlak-Piątkowska

Poznań

Opinie o A&S Sylwia Pawlak-Piątkowska

Kinga

Tu nie ma co polecać. Oszustka, która manipuluje ludźmi. Bez kompetencji. Masakra!!!

Wynajmujący

Nie polecam Pani nie płaci czynszu za biura, które wynajmuje.

Facet

No mi się wydaje, że warto zgłosić się do A&S Sylwia Pawlak-Piątkowska i spróbować w jakiś sposób dostać tutaj pracę, ja myślę, że to się wam spodoba i nie ma co narzekać, opieka medyczna też tutaj jest i jest całkiem dobra, rozwijajaca i taka doskonała

Ola
@Facet 05.08.2016 20:20

Bzdura

Pokrzywdzony Jerzy

NIE Polecam, Jeśli nie chcesz stracic pieniędzy daj sobie spokój z tą firmą. TRAGEDIA

Pader

Wczoraj dodałem post który natychmiast został usuniety?? Dlaczego? był niewygodny dla oszustki? Tej nowy adres tj. Poznań ul. Marcelińska 62. Ciekawe na jak długo ten adres będzie dostępny.... Pewnie aż nie oszuka kolejnych osób i znowu będzie zmiana adresu biura ...

branko

Witam Ta firma jest w upadłości ? Bo gdzie takie info znalazłem. Ktoś może to potwierdzić?

madej

Nikomu nie polecam. Drugim domem tej Pani jest sąd, bo tam spędza najwięcej czasu i boksuje się z niezadowolonymi Klientami.

pokrzywdzony

wcześniej było 45 opinii , większość negatyne i krytyczne. Wpiszcie sobie "piątkowska" przy wyszukiwaniu to wyskoczy wam pierwotna ilość opinii. Gowork za kasę ukryło je, ale info i wpisach pozostao w bazie danych.

KOLEJNY OSZUKANY PRZEZ SP .Z O O

adres ul. WIELKA JUŻ NIE AKTUALNA , WIELKI PRZEKRĘT WIELKA ŚCIEMA!!!! KIEDY TA KOBIETA i JEJ KOMPANII PÓJDĄ SIEDZIEĆ??!!!

NieKtualne

Siedziba firmy znowu nie aktualna :))))

Abc

Również mam negatywne doświadczenie, moja firma szykuje sprawę karna z art. 286, oszustwo!!!

Poznan oszukany
@Abc 07.03.2017 23:08

a_nowakk@interia.pl
@Poznan oszukany 10.03.2017 09:40
Abc skąd jesteś ? Możemy nawiązać kontakt i połączyć siły . Mam kilku chętnych do tej sprawy. Można zrobić grupówke....

jestem z okolic poznania, bylbym zainteresowany jakby cos: a_nowakk@interia.pl

Paderewski

Czytam te forum i myślę, że opinie pozytywne napisało 3 pracowników tej firmy i pani prezes. Moja opinia o tej firmie jest następująca. NIE POLECAM nawe najgorszemu wrogowi. I radze omijać z daleka. w skali 1-10 , Daję 1- . DNO.

Ebi

ODRADZAM TĄ FIRMĘ I TĄ OSOBE !!!!!

Bety

WARTO POCZYTAĆ OPINIE NA INNYCH PORTALACH najgorszapraca.... wierzytelnosci, gowork , wystrczy wpisac nazwe "spółki" lub imię i nazwisko ....

Stefan

Dzień Dobry, Znam wiele firm które zostały oszukane przez tą osobę . Zwykła oszustka. Na rozmowie mówi zupełnie co innego a co innego jest na umowie !! Nie POLECAM, POCZYTAJCIE W INTERNECIE OPINIE O tej " FIRMIE" oraz jest spółkach.!!! Jedną kobiete tak pogrązyła, że próbowała sobie odebrać życie!!!!

budzik

Bardzo fajna firma

Witman

CZYŻBY NIEWYGODNE KOMENTARZE ZOSTAŁY USUNIĘTE?! Słabo to wyglada!

poszkodowana

Naprawdę szczerze odradzam JAKIKOLWIEK kontakt z tą firmą!!! (usunięte przez administratora)

krasula

hej. dobra.to podaj jakis namiar, my w piatek jesteśmy znowu w Poznaniu to się umówimy na spotkanie . pozdro.

głupia

Nawet ja mogę Tobie jako amator powiedzieć jakie i kiedy są konkursy :) także łaski Wam nie zrobiła. Mam kogoś bardzo kompetentnego.

krasula

a ty masz jakąś firme co pisze takie wnioski, bo podobno jest konkurs dla nowych firm.? wiesz internet dużo pisze, ale nie wiem co sądzić ?jak mi mówiła o tym konkursie to bylismy w Poznaniu w Urzędze z kumplem i tak było jak mówiła ta Pani. może kogoś polecisz ?

krasula

hej.Ja byłem na spotkaniu z kolegą.My chcemy firme załozyć.kurcze-wydawało mi się,że normalna firma.

Zainteresowany

witam, czy może Pan napisać coś więcej na ten temat? Dziękuję.

ciekawski

Czy można dowiedzieć się coś więcej?

jestem przekonana, że wszystkie opinie zamieszczone powyżej pisała jedna osoba , która nie radzi sobie z niczym a zwłaszcza w pracy !!!W firmie tej od 2 lat pracują te same osoby, zwolnione został 3, te które nie mają pojęcia o branży i o pracy , lenie, które za nic żądają zarabiania pieniędzy a same nic nie wnoszą .

Zostaw opinię o A&S Sylwia Pawlak-Piątkowska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&S Sylwia Pawlak-Piątkowska