Opinie o JAREXS w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy JAREXS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JAREXS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JAREXS w Legnica

Leszek

Większość ochroniarzy to lewusy.Ludzie,którzy nigdy się nie napracowali.Udają chorych ...Do pracy idą odpocząć..czyli pooglądać telewizję,wyspać się i jęczeć.Jaki to jeden z drugim napracowany.I jak mało mu za to płacą.Cała praca ochroniarzy.

Czy płacili już dojazdówkę?? Jeżeli nie to którego płacą ?

15 tego za dojazdy masz na koncie

Piter
@Nice

Dojazdóweczka już dziś na koncie.

Jarex Legnica
@Nice

Firmy nie obchodzi jak dojedziesz i czym.Dojazdówka....Ciekawe.DobreChyba dla kierowników,którzy mają w (usunięte przez administratora) innych,bo sami jeżdżą służbowymi autami.Firma nie robi nic dla ludzi

Ludwik

Super Firma dla niepełnosprawnych.Jezeli chcesz dorobić do renty lub pracować jako niepełnosprawny to to praca dla Ciebie.

Filip

Czy szukają do pracy?

Ona
@Filip

Zależy gdzie ?????

Brak Przesłałem aplikację i zadzwoniłem do oddziału Katowice, a tam Tomuś i odpowiedź jak nie ma doświadczenia to odpadasz. W tej branży najważniejszy jest szacunek do ludzi o doświadczenie w zarządzaniu.

Brak

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Szukasz pracy w Niemczech? ZNAJDŹ PRACĘ DLA SIEBIE (m / k) (088)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Alicja

@Danuta K., w takim razie polecam zgłosić takie sytuacje do przełożonego/kierownika/dyrektora.

kaka
@Alicja

Chyba żartujesz ,przecież kierownicy i koordynatorzy to jedna klika i nikt nie podważy ich machlojek .

Danuta K.
@kaka

Ja jak będę zgłaszać, to WYŻEJ! !!!!

Danuta K.
@kaka

Jak będę zgłaszać to do wyższych WŁADZ!!!!!

@Alicja

Prawda pijący są lepiej traktowani.

@kaka

Prawda to jedna klika ,w której wszyscy trzymają sztamę.Kierownicy zgodnie razem trzymają sztamę.Nie ma takiego,który by się wyłamał.Przeciez ma z tego kasę

Błażej
@kaka

Może zaczniecie gadać o ich manipulacjach i przekrętach .Bo dla ludzi to grafik.Mają ludzi za nic.Maja biegać na każde zawołanie .Cicho siedzieć.A najlepiej orzeczenie P

Norton
@Danuta K.

Nic Ci to nie da.Bo to jedna banda.Nikt nie dba o robola.Prędzej głupka z Ciebie zrobią.

Jarex

Praca za najniższą krajową.Jezeli takiej szukasz .To to Firma dla Ciebie.Rzucanie na obiekty.

Nnm

Kierownik daje sobą manipulować.Kłamstwo,(usunięte przez administratora)

Błażej

Campingi w szczerym polu to super obiektu.Najnizsza krajowa.Tak powiedz

Ochrona

Jak jesteś na każde zawołanie to to Firma dla Ciebie.Noewarto jednak ...służby według grafiku i do widzenia

Kazik

Ja do renty dorabiam .To jeszcze da się żyć!Tylko obiekty masakra

W Oddziale Śląsk katastrofa.Maja pracowników za cieci.Aby służba była obstawiona.Wynagrodzenie tragedia.Wyzysk niepełnosprawnych.Jestes od wszystkiego

pom

Mikolaj bedzie ??????? Ktos wie czy Legnica ma cos takiego

byly
@pom

chyba ze sam sobie zrobisz mikołaja,pracowalem w tej firmie 4 lata i nigdy nieotrzymalismy zadnych upominkow swiatecznych.Zapomnij o jakich kolwiek talonach swiatecznych poniewaz kadra zarzadzajaca w tej firmie musi sobie zrobic upominki swiateczne a dla zwyklego pracownika to jedynie pozostaje pomarzyć .

Sygnak
@byly

To prawda .Patrzą tylko na siebie.Dla ludzi nic nie ma.A mają fundusz socjalny.Liczysz się tylko jako sztuka.

pan

Ciekawe czy firma da cos na mikolaja czy tylko gola wyplata bedzie jak co roku niby nowy dyrektor jest w odzale swidnickim to prawde

Hmm
@pan

Dzisiaj Mikołajki.Ale Firma o Nas zapomniała

nietypowy

W Legnicy wcale nie lepiej, niż gdzie indziej. Kierownik to arogant. [usunięte przez moderatora], który dorwał się do władzy (pewnie też po znajomości) i próbuje rządzić. Za wszystko sypie naganami, a zachęty żadnej.

Radek
@nietypowy

To ciekawe dlaczego pijaki nagan nie dostają.Tylko jeszcze im ....

młodszy wartownik w Jaexsie

Kolego nie przesadzaj. Nie jest tak źle w tej firmie. Trzeba pamiętać, że to jest prywatna firma i za nic nie wypłacają wynagrodzeń. Ja pracuje w tej firmie trzeci rok. Owszem, omijają przepisy tak aby nie wypłacać za nocki i nadgodziny ale przynajmniej jest to normalna praca na pełen etat. Dojazdówki też płacą, Chociarz raz w roku (tak jak w tym miesiącu) płacą połowę za dojazdy. Reasumując, my jako osoby niepełnosprawne możemy się cieszyć, że mamy pracę i to w dodatku tak lekką i spokojną.

Radek
@młodszy wartownik w Jaexsie

Spokojną robotę.Ha ha.Na jednym obiekcie siedzą,na drugim robią wszystko.A pensja tą sama.Zapytaj Kierownika o obowiązki na różnych obiektach.To on nie ma pojęcia.A udaje ...Pensja powinna być według obowiązków.Ale tak tu nie jest

Co narzekać ja to do roboty idę się wyspać.

Adaś

Sam bym tak popracował ,w mlekowicie na zmianie 16godz.z 2 grupą 2 wartowników jeden śpi,a drugi pilnuje ,tak zarabiają na inwalidać i gdzie tu inspekcia pracy

Pik

Wienerberger to się dobudzic ochrone trudno. Jaja jak berety.

Renata
@Pik

Tak to prawda że Winerber to ochrona to jacyś pajace , idą spać zamiast pracować, już dawno powinni wymienić firmę a nie trzymają takich śpiochów

Tao
@Pik

W Wienerberger Oleśnica jak ostatni tir wyjedzie to w ruch idą bety : łóżka polowe kołdry podusie telewizor hula cała noc bo lepiej się śpi. Bramy nie otworzą bo bida ich dobudzic. To jest prawdziwa ochrona nie wejdziesz na zakład. Ale oni mają znaczą niepełnosprawnosc i jeszcze psychiczną. Ale w sprzedaży też robi ciekawa osoba to co wymagac od ochroniarza po podstawówce. Kabaret.

@Tao

Polska to dziwny kraj. Jeden drugiemu zazdrości ,że śpi w nocy. A ludzie się dziwią ,że takie niskie płace. Jeden na drugiego kabluje i to publicznie tak żeby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi. My ,pracownicy z Ukrainy zarabiamy więcej od was.

@Renata

A Ty masz jakiś problem ze spaniem? Może byś odwiedził (usunięte przez administratora)

@Renata

Pajac to jest z Ciebie, że publicznie kapujesz na kogoś. Chyba powinieneś odwiedzić miejsce gdzie Cię wyprostują.

@Renata

Jaki to trzeba reprezentować sposób myślenia żeby publicznie kablować?

Anty cieć
@Wolna Ukraina

Wygląda na to że jesteś z planety Rzeszów a to dużo tłumaczy. Pamiętaj że w tym kraju jest wolność słowa.

Cień
@Anty cieć

w Oleśnicy ochroniarze jarexs po pijaku podpalili budynek Wienerberger było to w2015 jakim cudem taki jarexs do dzisiaj ochrania Wienerbergera

Wolny
@Adaś

Potwierdzam,tam sie tak pracowalo po 16 godz grafiki ustawija sobie starsi pracownicy pod siebie,nie licza sie z nowymi pracownikami. Pracując tam nie otrzymałem żadnego kwiatka,nie mogłem sprawdzić swojego zarobku.

Zdzisław
@Wolny

Pracuje w Jarexsie Lębork i jest bardzo dobrze.wynagrodzenie na czas.Czasami zlecenie.Woda,zwrot za leki ,dojazdy .Kto chcę pracować to będzie.A koordynator zawsze ustawia grafik do Nas.Chcę wolne to mam bez problemu

Jarexik
@Tao

To prawda nawet zdjęcia im zrobili cyrk

@Zdzisław

Kamizelki odblaskowej na Kupcu s się nie doczekałem.Ale za to Rogowski wielki koordynator Jarexsu popierała w służbowych koszulach.Sprzatanie ,polerka a nawet 5 zł nie dołoży.Tylko patrzy gdzie zapierdoić.Batmanka miała wszystko Reszta nic

Norton
@Wolna Ukraina

Jedni piją,drudzy śpią norma .Jarex najbardziej ceni tych psychicznych co uznają,że nic nie potrzebują, wszystko jest super.A i pracować będą za dw9ch i na każde zawołanie cicho siedząc.Chcesz z koordynatorem dobrze żyć to zawsze rób za to samo wynagrodzenie.A twoje nadwyżki na kogo innego zapiszą i pójdą do podziału

Grzegorz
@Adaś

Biorą kasę ale dla siebie.Bo dla nas goła pensja.I nic poza tym.

@Adaś

A tak w pojedynkę!!???24?

@Wolny

Grafik układa koordynator lub kierownik .To pracujesz na obiekcie gdzy nie potraficie się dogadać.Bo u Nas grafik jest ustalony , szybciej zgłasza każdy kiedy potrzebuję wolne.A kiedy coś wypadnie to poprostu dzwoni po kolei do każdego czy się zamieni.Wszystko zależy od ludzi na danym obiekcie.

Jarexs

To super babeczka na Kupcu i Rynku Lęborku pracuje.Ma dużo pracy ,wszystko ogarnia.Jest debest.

Fabian

Grafik zmieniany 5 razy w miesiącu to norma

Fabian

Jarexs bierze obiekty jak leci .Campingi,brak wody .,światła,latarki,telefonu służbowego.Abyś cicho siedział i kasę im nabijał.Najgorsze obiekty.Dla ludzi.Tylko wypłata na czas.

Zag

Jedna z lepszych firm dla niepełnosprawnych. Nie pracowałem w lepszej firmie. Kierownictwo super.

Pracownik Jarexu
@Zag

Kierownictwo w Legnicy jest ok! Gorzej z koordynatorami ,którzy kłamią i nic nie robią dla pracowników,oprócz grafiku co miesiac

Artur
@Zag

A ty nie jesteś przypadkiem z kadry kierowniczej? He?

Józef
@Zag

W marzeniach bo w rzeczywistości maja ludzi za idiotów.Biegasz na każde zawołanie a złotówki Ci nie dołożą.Wiec najlepiej iść na swoje służby.I wyłączać telefon.1978 .To taki majątek?plus dojazdówka 300.Kierownik obiecuje Ci podwyżkę .A tą podwyżka to góra 100-150.Lub to co ustawa przewiduje.Nie doceniają pracowników.Paczki na święta dla dzieci.Premia to się dzieła kierownicy.A wy cięcie na tą premię dla nich robicie

Boguś
@Pracownik Jarexu

To prawda kierownik wiesza tylko grafik na ścianę.Przez te 1,5 roku nigdy nie odwiedził mojego obiektu.Zero kontroli jak to jest np w innych firmach.Dlatego po służbach dużo puszek można po piwie nazbierać.Jedni uczciwie robią.Drudzy śpią do rana.Pensja tą sama.Brak telefonów ,wody na obiekcie.Chcesz robić .Przynieś swoje.Wykorzystuja niepełnosprawnych.A sami kasę patrzą gdzie zagarnąć.

Norbi
@Józef

Te paczki za 50 zł dla dzieci ?!

Rudy
@Norbi

Suchary i reklamówka z Mikołajem.A wykaz i cena paczki do podpisu przez pracownika to gdzie.

Mlody
@Rudy

Liczy się gest Firmy ,a nie wartość paczki.Cieszcie się że dali bo w innych ochronach nic nie dali

@Józef

Dojazdówki od kilku miesięcy na oczy nie widziałem.Kierownicy to banda wszystko by ludziom zabrali

Artex
@Pracownik Jarexu

Bo nikt ich nie kontroluje.To takie efekty.Przyjąć ,zgarnąć dofinansowanie.Zwolnić.Ciagła rotacja ludzi

Obsrewator

Drodzy pracownicy Jareksu Plus ( czyli odnogi Jareksu ), właśnie trawa kontrola ZUS-u w tej firmie i pracownicy są wzywani na przesłuchania do ZUSU w Legnicy. Macie teraz okazje udowodnić, iż te wszystkie złe rzeczy, o których piszecie na internecie są prawdziwe. Wystarczy, że opowieci o nich w ZUSIE i będziecie się domagać sprawiedliwości i wypłacenia WAM wszystkich należnych pieniędzy, na przykład za to, że byliście zatrudnieni na umowę zlecenia a powinniście być zatrudnieni na umowę o pracę i nie płacono WAM za nadgodziny, za należny urlop, wyższą należną WAM pensję, za składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne itp. Bo jeżeli tego nie zrobicie, to znaczy, że kłamaliście i bezpodstawnie pomawialiście firmę Jareks ( tutaj Jareks Plus ) choć to to samo !

Optymista
@Obsrewator

Popieram "obserwatora". Nadgodziny placone na zleceniu to omijanie przepisow. Pracownicy ciesza sie, ze zarobia wiecej niz stawka z umowy o prace, bo ZUSu nie musza placic. Ale gdyby placili WAM nadgodziny to dostalibyscie wiecej a przy okazji mielibyscie skladki placone. Pamietajcie ze ZADNA firma nie placi nadgodzin na zlecenie aby WAM bylo lepiej. Robia tak bo maja nizsze koszty. Policzmy oszczednosc tylko 150 zl /osobe razy tylko 400 takich zlecen miesiecznie. To masa pieniedzy. A jak zlecen jest wiecej?? Tez jestem ciekaw jak wszystkie osoby do tego podejda. Jesli to olejecie to administracja powinna wykasowac wszystkie negatywne wpisy na temat firmy.

Napalony
@Optymista

Nalezy jeszcze przypomniec., ze to nie pierwsza firma legnicka ktora ZUS zlapal na nie placeniu zusu. Nie dajcie sie zastraszyc, ze jak firma przegra i bedzie musiala zaplacic zalegle skladki to wy bedziecie musieli im oddac skladki ktore powinny byc potracone wam. To firma jest odpowiedzialna ze naliczenie zusu i jego zaplacenie nie wy. Skoro tego nie zrobila to ona zlamala przepisy nie wy. Zreszta nie slyszalem prztpadku gdzie firma musiala zaplacic zalegle skladki i pracownicy musieli cos zwracac. Tak wiec do boju.

Nikolas
@Obsrewator

Czy ktoś wie jak zakończyła się ta kontrola w Jarexs?

Jurek
@Optymista

Kasę za zlecenia,dodatki ,to tak podpisujesz,że kasa znika.Duzo by mówić na ten temat.Dojazdowka obiecana na 15nagle nie ma ,zlecenie podpisane kasy nie ma ,nagroda obiecana kasa znika.Swięta to kierownicy muszą mieć.Nie wy.Przekonacie się już za miesiąc.

Ochrona
@Nikolas

Tym,że nagle zbierali podpisy za urlopy i uzupełniali dokumenty.Tsk to niczym.

Jarex
@Optymista

Na zleceniówkę wypełniasz dokumenty.Ale dziwne ,że 1 nie trafia do Ciebie.??pytania i odpowiedzi

Niccc
@Jurek

Byli i tacy co zgadzali się na zlecenie na dyżur pojechać swoim autem i do dziś nie dostali pieniędzy za dyżur ani za paliwo.Taka prawda o pracy w Jarexs

Zibi
@Nikolas

Tym,że Jarexs robi co chce.Umowa na 3 m-ce ,co to za umowa?!Urlopy sami Ci wyznaczają nie że potrzebujesz.Brak ubrań roboczych,wody, toalety dno totalne

Jarex solidna firma mamy 7 -wypłata na koncie.Polecam pracę w tej firmie

Och
@Jarex Plus

Jarexs Rzeszów jak najbardziej polecam, świetny pracodawca

@Jarex Plus

No 7 bo w weekend na 10 nikt Ci pieniędzy nie przeleje nic dziwnego ???? tak jest 9

Jarexs

Pensja zawsze jest na czas bo muszą spełniać warunki do Pefronu

Mateusz

Jak ktoś chce to może jeszcze dorabiać w innej pracy.To od Ciebie zależy na jakim.poziomie chcesz utrzymać rodzinę.Nie ma nic za darmo

Leon
@Och

Taki swietny ze wszysto rozpowiada o pracownikach do innych pracowników tych dobrych pozwalniali a zostawili złodzieji

Och
@Leon

Dziękuję Kierownikowi za zamontowanie kamery w biurze.Za wszystkie kamery na obiekcie.Nie mam sobie nic do zarzucenia.Moja praca jest monitorowana.Dziękuję Firmie Jarexs za współpracę za zaufanie i danie Mi umowy na stałe.Cieszę się ,że jako osoba niepełnosprawna mam pracę.Dziękuję Firmie Jarexs i Kierownictwu za wszystko.Wiem ,że zapracowałam sobie na wszystko UCZCIWA pracą!!!

@Leon

Widocznie lubi pogadać o drugich.Taka jego natura

Leon
@Jarex Plus

W Jarexsie liczysz się jako sztuka.Aby służba była obstawiona.Ta Firma nic nie robi dla ludzi.Brak wody,służba w szczerym polu w campingu.Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o JAREXS - Legnica

• Jak się pracuje w JAREXS?

Zobacz opinie na temat firmy JAREXS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JAREXS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JAREXS?

Kandydaci do pracy w JAREXS napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JAREXS