Opinie o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JZO sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JZO sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JZO sp. z o.o. w Jelenia góra

anonimous

Nie polecam pracy w magazynie.. Ciągłe zmiany grafiku, rotacja na stanowiskach dzień w dzień(człowiek nie może się przywyczaić do trybu pracy) Grafiki podawane do wiadomości są kilka dni przed rozpoczęciem nowego miesiąca. Każdy ma rodzinę i sama nie mogę nic ustalić bo praktycznie nie jestem pewna jak w następnym miesiącu będę pracować. Ciągłe niewiadome co do wolnego w wigilie oraz sylwestra, wszystkie inne działy dawno temu miały zapowiedziane aby trzymać urlopy i wykorzystać na koniec roku. Kierowniczka jest nowa, wprowadza zamęt i nieciekawą atmosferę. Nie potrafi zarządzać personelem i rozporządzać pracą dla podległego zespołu. Nowi pracownicy otrzymują większą podstawę na dzień dobry niż zasłużeni pracownicy. Praca przeważnie cały miesiąc na popołudniowa zmianę. Niestety ale na magazynie każdy pracownik jest traktowany indywidualnie (jeżeli wchodzisz w (usunięte przez administratora) to masz lżej). Uważam że wszyscy powinni być traktowani równo. Problemowi pracownicy mają lżej, kierownictwo woli dać im mało odpowiedzialną pracę by mieć święty spokój a pracownik który się stara ma robić cała czarna robotę słysząc a bo ty to potrafisz albo zrobisz to lepiej. Zdecydowanie gdybym wiedziała że tak wygląda praca na magazynie to bym nigdy się tu nie zatrudniła, 4 lata stracone. Lecz szukam już nowej, trzymajcie kciuki

meg
@anonimous

Szczera prawda, w 100% się pod tym podpisuję.

qwerty
@anonimous

Z podstawą większą dla nowych pracowników to niestety prawda lecz z tego co sie orientuje większość firm to praktykuje

Nik
@anonimous

A gdzie jest Jacek co ma całą mądrość i zna wszystkie odpowiedzi? Co teraz nic nie napiszesz?

nick

Nie zapominajcie w tej euforii, że firma podpisuje lojalki, a pamiętajcie, że w firma w swojej ofercie ma sprzęt do gabinetów, warsztatów, soczewki kontaktowe, okularowe i oprawki, więc zamykacie sobie drogę do innych firm z branży.

@nick

Czy masz na myśli kontrakty lojalnościowe w zamian za przebyte kursy i szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy Ty podpisywałeś taką umowę? Firmy często praktykują to, żeby zatrzymać pracownika, w którego zainwestowały. Dodaj, czy pracodawca stosuje system premiowy za osiągnięte wyniki? Na stronie pracodawcy http://www.jzo.com.pl/o-nas/praca/ jest kilka aktualnych ofert pracy. Może ktoś z Was znajdzie tam coś dla siebie?

Aneta

@Jacek, dużo wiesz o firmie, pracujesz jako przedstawiciel handlowy i znasz więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia? Podziel się swoim doświadczeniem. Znając firmę od środka możesz udzielić wielu cennych uwag przyszłym pracownikom. Na stronie pracodawcy http://www.jzo.com.pl/o-nas/praca/ jest kilka ogłoszeń na stanowiska: księgowy, pracownik magazynowy, przedstawiciel regionalny w różnych lokalizacjach. Watro zajrzeć na tę stronę.

@Aneta

Aneta, zadaj konkretne pytania wtedy postaram się odpowiedzieć.

Darek
@Jacek

Jacek, Jak wyglada praca? Jakie zadanie do wykonania poczas wizyty? Mozliwosci premii? Jakie tereny? Ilosc wizyt i jak wyglada raportowanie? Dzieki

zainteresowana

Kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie na przedstawiciela handlowego, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda rekrutacja? ile etapów, jakieś przykładowe pytania, case study?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JZO sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Szukający

Hej, proszę o informacje ilu etapowa jest rekrutacja na przedstawiciela regionalnego ? Czy od razu każą jechać do jeleniej góry czy najpierw spotkanie w terenie ? Czy wspomniane 5000 brutto to max dla osoby z doświadczeniem w tej branży ? Jakie auta , mam na myśli czy graty czy jakieś w miarę niezajechane ?

@Szukający

Od tego roku przedstawiciele JZO mają wymieniane samochody na Skoda Octavia 1.6 TDI w wersji Ambition + Pakiet Amazing. Jeśli jednak najważniejszym dla Ciebie motywatorem w pracy przedstawiciela jest auto to pomyśl nad innym zajęciem.

@X-RAY

Dziękuje za informacje, chociaż kwestia samochodu została przeze mnie poruszona jako ostatnia i istotna tylko ze względów technicznych typu czy samochód jako narzędzie w tej pracy będzie w miarę komfortowy, bo z różnymi miałem do czynienia. Jakieś dziwne wnioski wysnuwasz. Pytałem głównie o proces rekrutacji.

@Szukający

Jak jesteś pewny siebie i znasz swoją wartość to ustalają miejsce spotkania i liczbę etapów rekrutacji. Jaki maksymalny pułap podstawy - teraz nowy dostaje więcej za chęci że chce przyjść...., Także tutaj indywidualne negocjacje ... Auta spoko.

@anonymous

Żadnych wniosków nie wysnuwam, po prostu pytanie o samochód na rozmowie nie byłoby zbyt X

@X-RAY

A kto powiedział, ze ja na rozmowie pytałbym się o samochód? Jesteśmy na forum i tu zadałem to pytanie... chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i kolejny wniosek ,,z palca’’ wysnuwasz.

@Szukający

Szukający, coś taki nerwowy? Mój jedyny wniosek z całej dyskusji z Tobą hest taki, że nie tylko stanowisko przestawiciela ale także zwykłego kierowcy jest nie dla Ciebie. Łapki za bardzo CI się trząsą już nad klawiaturą komputera, formułujesz pochopne opinie, jesteś nieskładny w wypowiedziach i zwyczajnie niegrzeczny. Żegnam, bez szczególnej ochoty kontynuowania dalej konwersacji.

@X-RAY

Chłopie weź się w garść, ja grzecznie zapytałem o proces rekrutacji i samochód, a Ty zrobiłeś ze mnie agresora. Chyba w ostatnim poście opisałeś siebie, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo tutaj nie obraziłem, a Ty pod moim adresem w każdej wypowiedzi czynisz jakiś zarzut!!! Szok. P.S. Ręce mi się TRZĘSĄ, a nie TRZĄSĄ, ale tylko jak biję brawo:)

Fred

Hej. Chciałem zapytać czy przedstawiciele JZO prócz soczewek mają w swojej ofercie także szlifierki Essilora i inny sprzęt okulistyczny? Jakie są stawki na stanowisku przedstawiciela oraz ilu klientów dziennie trzeba odwiedzić. Jeżeli macie taką wiedzę to dajcie znać.

@Fred

Przedstawiciel ma całą ofertę - soczewki/oprawki/ wyposażenie gabinetu. 5 wizyt + codzienna praca biurowa w domu Podstawą ok 5 tys brutto. Premie.... , Różnie.

@Fred

Aneta

@Laleczka, mogłabyś rozwinąć swoją opinię i napisać kilka informacji na temat pracy w magazynie? Dlaczego według Ciebie to dobry dział? Mogłabyś przybliżyć warunki pracy i zatrudnienia? Czy pracodawca dodaje benefity do wynagrodzenia w postaci premii lub pakietu socjalnego? Firma oferuje szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Aktualnie pracodawca szuka pracowników produkcji. Jeśli ktoś z użytkowników tego wątku chciałby aplikować oferta znajduje się na stronie firmy JZO.

Aneta

@laleczka, jesteś zadowolona z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami. Czy mogłabyś dodać kilka szczegółów na temat zatrudnienia? Firma oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak szkolenia, premie, lub pakiet socjalny? Jak wygląda sprawa z umowami, które są zawierane z pracownikami? Zlecenie, czy na czas określony? Zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii.

@Aneta

Hej ja jestem po rozmowie do pracy w jzo ale mam problem, ponieważ pani z HR chce mnie zatrudnić w obsłudze klienta nie wiem jak wygląda tam praca w sensie rzeczywistym plus realne zarobki :( ja chciałam iść na magazyn do pracy. Pomóżcie gdzie jest lepiej?

Laleczka

Najlepiej magazyn dobry dział

Aneta

Firma JZO szuka pracowników na stanowiska: doradca klienta do spraw profilowania i montażu, asystentka do spraw administracyjnych. Pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju zawodowego. Jesteście zainteresowani tą rekrutacją i będziecie aplikować? Czekam na Wasze opinie.

Aneta

@Mela, jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Będziesz aplikowała? Jeśli tak, koniecznie napisz na forum jak Ci poszło i czy zostałaś przyjęta, oraz jakie warunki Ci zaproponowano i jakich kwalifikacji wymagał od Ciebie pracodawca? Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby podpowiedzieć @Meli, czego może się spodziewać po pracy w tym miejscu. Takie informacje bardzo przydadzą się nie tylko jej, ale także innym osobom poszukującym pracy.

Aneta

@anonim, praca w biurze obsługi klienta to praca z ludźmi wymagająca zdolności interpersonalnych. Będziesz mogła się rozwijać i uczyć czegoś nowego. Czy ktoś z obecnych pracowników firmy, mógłby pomóc @anonim i napisać jakie warunki zatrudnienia na tym stanowisku proponuje firma i jak wygląda zakres obowiązków? Szczegóły zatrudnienia, które dodacie pomogą osobom poszukującym pracy.

@Aneta

Jak wygląda rozwój zawodowy w JZO zaczynając w obsłudze klienta pracę.Pytam ponieważ ja pracowałam baardzo długo w obsłudze klienta w innej firmie na różnych stanowiskach w dziale obsługi klienta.

Mela
@Aneta

Są przyjęcia do firmy? Na jakie stanowiska przyjmują? jestem zainteresowana

Ktos

Firma ok, kierownictwo rowniez.zalezy natomiast gdzie trafisz.dzial obrobka-odradzam.intryganctwo, podlosc, zlosliwosc i glubota kobiet tam pracujacych-porazajace.Tylko dla odpornych psychicznie.

@Ktos

Potwierdzam same starsze zrzedy tam robią co myślą że są najlepsze!do menadzera Pani J.z obróbki szkieł jest główną prowadyrka.NIKT NOWY TAM PRZEZ TE KOBIETY NIE WYTRZYMA A MEZCZYZNI NO CÓŻ JEST WARTO PAN S. FAWORYT PANÓW POZDROWIONKA

laleczka
@Ktos

dzial obrobki jest ok trzeba potrafic sie dopasowac i sluchac i uczyc sie od lepszych niestety takie sa realia ludzie sa fajni kobiety pracujace tam sa tez ok jesli ktos chce pracowac i uczyc sie to napewno to jest praca dla niego pozdrawiam dziewczyny i chłopakow z obrobki

Aneta

@anonim, jeśli dostaniesz odpowiedź, zachęcam do podzielenia się na forum wynikami rekrutacji oraz przebiegiem rozmowy kwalifikacyjnej. Wypowiedzi oparte o doświadczenia kandydatów o pracę są cenną wskazówką dla innych osób, również zainteresowanych złożeniem swojej aplikacji.

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

A ja złożyłam cv na stanowisko pracownik produkcji i cisza zero odzewu a chcę tam pracować.

Aneta

JZO szuka obecnie osoby, która będzie zatrudniona na stanowisku Developera w Dziale Wsparcia Technicznego IT. Firma oczekuje ukończenia studiów informatycznych i znajomości języka angielskiego. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś pracuje na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Dla zainteresowanych ofertą dodaję linka: http://www.jzo.com.pl/file/2018/05/developer_luty_2018_intranet_internet.pdf

Gutek

Może zacznijcie najpierw pracować a dopiero oceniajcie!!!

Oferujemy: elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie) i elastyczny czas pracy (praca w niepełnym wymiarze godzin, weekendy, pora nocna). czy to znaczy że przyjmują też na same weekendy ??/? bo obecnie pracuję w dws draexelmaier i jestem zainteresowny tym żeby sb u was dorobić

Aneta

@Ktos, nie obrażaj proszę w swoich wypowiedziach nikogo, również osób trzecich. Długo już pracujesz w JZO? @Monika, a co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy można liczyć na umowę o pracę w tym miejscu? @Ryszard, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w JZO. Zdecydowałeś się aplikować?

Ryszard

Jaką macie atmosferę w firmie? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o JZO sp. z o.o. - Jelenia góra

• Jak się pracuje w JZO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JZO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JZO sp. z o.o.?

JZO sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Waryńskiego 12
    Jelenia góra