Opinie o Sailmed Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sailmed Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sailmed Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sailmed Sp. z o.o. w Jelenia Góra

ZK Nowy wpis

Szef jest bezczelnym (usunięte przez administratora) ! Nie odprowadzanie składek zdrowotnych, nieterminowe wypłaty, kręcenie na każdym kroku... Co miesiąc inne kwoty wynagrodzenia nieadekwatne do informacji zawartych w umowie. Walczę po odejściu z pracy z niewypłaconą mi prowizją za sprzedaż już trzeci miesiąc. Niestety mimo dowodów na moją korzyść, jedyne co dostałem to groźby i obelgi od szefa w smsach. Sprawa trafi do sądu, a karma dopadnie tego chorego człowieka. Wystrzegać się tej pseudo firmy, która i tak jest zadłużona i ma na plecach komorników. Kwestia czasu ;)

Pracownik Nowy wpis

Współpraca z firmą Sailmed była czymś co bardzo miło wspominam. Super klimat i extra ludzie.

Ryszard

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na pracę w firmie, jakieś opinie o atmosferze?

Aleksandra Nowy wpis
@Ryszard

Atmosfera jest super, Szef i ludzie są bardzo wyrozumiali :)

Aleksandra Nowy wpis

Miałam ogromną przyjemność być częścią zespołu SailMed w Jeleniej Górze! Nigdy nie spotkałam się tu ze złym traktowaniem, a wręcz przeciwnie. Szef bardzo miły i zawsze wyrozumiały. Cele do osiągnięcia, premie wysokie. Gdybym nie wyprowadzała się do innego miasta, pracowałabym tu jeszcze długie lata! Serdecznie pozdrawiam i polecam tych Pracodawców!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sailmed Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
rapszyc

Współpraca beznadziejna . I jeszcze potrafią upominać się o pieniądze, które od ponad miesiąca mają już na koncie. L. Gadowski

Pracownik12

Nie polecam, nie ma profesjonalnych zestawów słuchawkowych jak w call center, klienci niepewni i większość lekarzy jest niestety niezadowolona ze współpracy, nie podało mi się

Ann2118

Beznadzieja, praca w złych warunkach, brudno, szef i jego "ekipa" co chwilę pytają czy już coś się sprzedało i stoją nad nami stresując, nie płacą, mówią że będzie umowa a żadnej umowy nie ma, praca na czarno, nie wysyłają towaru klientom tylko czekają na przedpłaty.. (usunięte przez administratora)

Prezes SailMed
@Ann2118

Oho, 0 proform w 2018, koniec rekrutacji w maju, mniejsza o większość, ważne że z tymi dowodami sprawa cywilna jak również karna jest bardzo uproszczona. Nie ma sensu zbierać na adwokata po udostępnieniu danych z firmy i weryfikacji komentarza przez policję sprawa karna pójdzie dość sprawnie, cywilna pewnie się przeciągnie. Jeśli hejter przyjdzie nas przeprosić i w odpowiedzi na swój komentarz napisze prawdę sprawa zakończy się na zgłoszeniu na policję, czas "polubownego" załatwienie sprawy daję do 18.01.2019r. wtedy też spotykam się ze swoim prawnikiem, od hejtera zależy czy temat tego komentarza będzie poruszany na spotkaniu. Pozdrawiam ( bo osoby które robią takie cyrki do końca zdrowe nie są) Amadeusz Kozłowski

Kasss

Super klimat, nie specjalnie czuję się w pracy na słuchawce, ale jeśli komuś taka praca pasuje to lepszego zakładu w Jeleniej nie znajdzie !! Moje sugestie dla Sailmed Sp. z o.o.: Zróbcie stronkę do końca :) Lubię atmosferę w Sailmed Sp. z o.o. za: Kontakt na ty że wszystkimi, luźne podejście i jasny podział zadań

Zostaw merytoryczną opinię o Sailmed Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Sailmed Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sailmed Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sailmed Sp. z o.o.?

Sailmed Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • 1 Maja 27 lok. 304
    58-500 Jelenia Góra