Opinie o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Form-Plast S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Form-Plast S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Form-Plast S.A. w Bydgoszcz

wiechu

niestety to prawda jadą ostro po 12h często w soboty i niedziele.... pensji te dużej nie mają.... jak robia te przygotówki to wychodzą cali czarni od grafitu.... wykonują kawał dobrej roboty za marne grosze

Weelek

Ile można zarobić w Form-płaście? Płacą za nadgodziny czy wolne?

Tadzik

Słyszałem, że zapierdzielają na narzędziowni po 12 h. Macie pojęcie czy często?

hwdp

[usunięte przez moderatora] nie idzcie do form plastu

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Form-Plast S.A.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zen0n

wszyscy się pul tają a i tak nic z tego nie wyniknie , były małe pensje syf smród [usunięte przez moderatora] prostactwo i neandertalczyk-owe podejscie do pracownika - czyli norma w fp

halo

cd blondynki! chyba orientuje się o jaką blondynkę chodzi ale ona nie dostała wypowiedzenia! więc może jaśniej...? na jakim stanowisku stoi? u jakiego maestra jest?

xxxxxxx

To popytaj sie na lakierni jednej i drugiej to sie dowiesz a ona wie o kogo chodzi tylko zchowala glowe w piasek i pali glupa ze to nie o niej a cala zmiana wie ze to ona

Mistrz mistrzówki

Szkoda, że w lesie słowników ortograficznych nie dają.

CZŁOWIEK Z LASU

A ZAPOMNIAŁEM PANIE ZYSK W PRACY SIE NIE SPI W MAJSTRÓWCE I KAMUFLUJE SIE W RUZNYCH MIEJSCACH NA TERENIE ZAKLADU TO PAN POWINIEN BYC WZOREM A NIE ANTY MAJSTREM KTÓRY[usunięte przez moderatora] SIE DO WSZYSTKIEGO A SAM ODWALA TAKIE NUMERY MORZE PAN PREZES WKOŃCU TO ZAUWARZY I TO MY BENDZIEMY SIE ŚMIALI Z PANA

CZŁOWIEK Z LASUd

A CO DO ZWOLNIEŃ U PANA A .ZYSKA TO POLECIELI LUDZIE PRACUJACY A ZOSTALI [usunięte przez moderatora] ŚPIOCHY NIEROBY I LIZUSY PANA SZEFA PRODUKCJI JAK NIEWIESZ TO NIEPISZ TYLKO ZAJMI SIE SWOIMI SPRAWAMI . PAN PREZES WOLI ZATRUDNIAĆ PANIE 45+ Z URZEDU PRACY BO MA KASE Z NICH A ZA PRZEPROSZENIEM TYLKO NA MIOTLE SOM ZERO POJĘCIA O PRODUKCJI W TYM ZAKLADZIE A CO DO MAJSTRA A.ZYSKA TO JEST TO OSOBA NIEKOMPETENTNA ZERO POJECIA O TYM CO ZNACZY BYC MAJSTREM A CHA POZDROWIENIA PANIE ZYSK OD LUDZI Z LASU Z LASU TO PAN JEST I TO OKRESLENIE JEST BARDZO ŁAGODNE TAK APROPO TO PAN JEST NASTEMPNY DO ZWOLNIENIA I POWIEM TAK NALERZY SIE PANU MOZE NAUCZY SIE PAN SZANOWAĆ LUDZI KÓRZY PANU PODLEGAJOM DO PRZYSZLYCH PRACOWNIKÓW OSZCZEGAM WAS PRZED TOM PSEUDO FIRMOM[usunięte przez moderatora]WYZYSK I GÓWNIANA ZAPŁATA NA ZLECENIE POZDROWIENIA DLA CAŁYCH MŁYNKÓW Z ZMIANY P. ZYSKA I RESZTY

hahahah

a slyszeliscie ileludzi polecialo ze zmiany majstra A. Zyska ??? praktycznie wszyscy :/ zostali nieliczni.. najlepsi ? heh co za polityka firmy

praser

no i stało się.. zwolniona :( tyle ludzi poleciało :-((((((((((((

to ja

wkońcu kto? z tego co wiem to żadna blondynka nie dostała wypowiedzenia! orientujcie się bardziej a nie plotkujecie i wypisujecie bzdury!

lol

piszcie wprost o kogo chodzi! może chociaż używajcie imion? to chyba żadna tajemnica?

xxxxxx

To prawda na 42 jedna blondyna az tanczy z radosci jak ktos inny dostal wypowiedzenie chociaz sama dostala ale nie kazdy lata i uzala sie nad soba ze ma ciezko bo tak maja wszystkie kobiety w tej pracy maja tez dzieci i rodziny ale niech ta osoba sie cieszy inne i tak sa w lepszej sytuacji niz ona i nie uzalaja sie nad soba w kadrach i nie placza bo kto chce to prace znajdzie

ona

Nie prawda ze zwalniaja tylko tych co byli na opiece lub chorobowym wiedzielismy od dawna ze dwie zmiany na 42 poleca i zwalniaja nawet tych pracownikow co nie byli na chorobowym i sa dobrzy w tym co robia niestety tak juz jest ale tak jest w kazdym zakladzie ze sa zwolnienia nie tylko u nas takie czasy nie czekajcie az cos sie zmieni tylko szukajcie pracy dziewczyny z lakierni 42 bo wypowiedzenia beda dalej i nie wazne jaka kto ma umowe i ile czasu pracuje bo 42 poleci cale prawdopodobnie

????

kurcze ale co wy piszecie? zawsze było tak w tej firmie że jedni odchodzą a drudzy przychodzą! ci co byli na opiece muszą się pożegnać takie czasy! ktoś musi zająć ich stanowiska...taka kolej rzeczy!

przykre...ale co ma się zemścić? nikt nie jest niezastąpiony-niestety!

bbbbbb

I znowu zwolnienia tym razem najwięcej na lakierni 42. To nie sprawiedliwe że dobre pracownice są zwalniane bo tam kiedyś były na chorobowym albo na opiece.Najgorsze jest w tym że nie które osoby się cieszą bo mogą zająć ich stanowisko pracy ale to się zemści. Życzliwy

zwolniony...

i znowu zwolnienia w firmie.. ten kto pracuje tam z 2 lata i ma umowe o prace to naprawde musi byc dobry w tym co robi... wszyscy wala na umowe zlecenie co chwile zwalniaja i przyjmuja nowych... masakra jakas

Zostaw merytoryczną opinię o Form-Plast S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Form-Plast S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Form-Plast S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Form-Plast S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Form-Plast S.A.
1.9/5 Na podstawie 376 ocen.

Form-Plast S.A.