Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

kr

Wydaje mi się, że firma Cemex tak pięknie prezentuje się jedynie na stronie internetowej. Kilka m-cy temu aplikowałam do Krakowa. Nie obiecujcie kandydatom przedstawienia im wyników rekrutacji, bo to później bardzo słabo wygląda...Pani z Działu HR w podsumowaniu rozmowy kwalifikacyjnej, powiadomiła mnie, że do kilku dni otrzymam informację zwrotną (pozytywną, bądź negatywną). Po czym kontaktu zero, brak choćby maila z jakimś: dziękujemy, wybraliśmy innego kandydata.

bolesna prawda
@kr

Cemex generalnie wygląda super tylko w internecie... W tej firmie się dobrze ludzi nie traktuje. Ogólnie kłamstwa w żywe oczy i ukrywanie wypadków to chleb powszedni. Kultura jest tam też na 'wysokim poziomie' - dziękuję nawet od przełożonego nawet nie usłyszysz.

asd

na jakie zarobki można liczyć na pompie ? Jarek - napisz proszę co to za atrakcyjna oferta na gruszkę

stev
@asd

Gruszkę to sobie można samemu ...........

dobra_rada

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma wszystko zależy gdzie i pod kogo skrzydła się trafi są i bardzo dobre osoby jako kierownicy a są tzw. g..... Ja miałam szczęście, że zaczęłam pracę w firmie pod fajnymi kierownikami, dzięki nim zdobyłam wiedzę ( dziękuje ) a zakończyłam na g. kierowniczce- niestety- zero kompetencji i brak szacunku dla pracownika dlatego pożegnałam się z firmą - szkoda nerwów i czasu teraz rozwijam się w innej firmie, która nie dość że wykorzystała moja wiedzę zdobytą w Cemexie to jeszcze rozwija mnie dalej i szanuje szczerze to gdyby nie Polscy kierownicy to pewnie zostałabym dalej w firmie, zastanówcie się Panowie i Panie na wyższych stanowiskach czy warto łożyć na rozwój pracownika a później go z tak łatwością tracić i oddawać za półdarmo do konkurencji!!!!!

sąsiad

Jak tam Panie Dyrektorze Chrapek??? kopalnia w Tłumaczowie przyjęła Pana CV na kierowcę??? to odpowiednie stanowisko!

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ktosik

Szukać pracy tam można jako pierwszą pracę... to ok.Doświadczenie zawsze dobre do CV i przy odrobinie szczęścia może jakieś kursy jeszcze porobisz. Później to nie jest dobra firma do pozostania. Płace marne, bez żadnych znajomości nic nie osiągniesz... Tytuły i dobra znajomość języka obcego też nie pomogą. Taka polityka. Podwyżek brak, ciągle ciułają kasę dla centrali, a tej ciągle mało... Mobbing jest wszechobecny. Jak zapytasz o podwyżkę lub zaczniesz się cokolwiek odzywać to straszą zwolnieniami lub też zwalniają. Wiem co piszę, nie jest to wyssane z palca. Steve ma nieco racji - przegrywają rynek i taka jest prawda, ale firma 'dziad' nigdy nie nauczy się robić interesów. Chytry traci dwa razy. Tak to już jest.

czeslav

a ja bym szukal, jakbym zadnej innej nie mial. zawsze to lepsze niz nic

steve

Ja bym tam raczej pracy nie szukał, podobno są na skraju opłacalności i do sprzedania.

sąsiad

ha ha ha, widząc i słysząc co Pan dyrektor Chrapek potrafi? to nie jest dla mnie żadnym zagrożeniem, co jedynie to może zbierać kamyczki po tych swoich żwirowniach,musi się jeszcze dużo uczyć. Ale sam powiedział że dyrektorowanie już Go przerosło, złożył CV na kierowcę w Tłumaczowie.

Czytam te opinie i śmieszą mnie muszę powiedzieć - stwierdzenia "sąsiada":)) Niejaki Pan Chrapek zajmuje Ci miejsce? Jesteś w kolejce na stanowisko Dyrektora? Aspiracje może i masz ale nic po za tym. Po rozum w kolejce stałeś ale zabrakło. Ciekawe w jakiej kolejce byłeś pierwszy? Śmiem twierdzić, że jak nie za rozumem to chyba w drugiej przeciwstawnej gdzie byłeś pierwszy. Boże widzisz i nie grzmisz?

osoba

o! odezwał się obronca dyrektorów (czeslav), kolega Pana Chrapka?-Dyrektora Regionu Południowego? który, złożył CV na kierowcę w kamieniołomach. śmieszne.

czeslav

a ten tlumaczow to jakas konkurencja dla ceweksu, ze tak atakujecie tego czlowieka?

sąsiad

Tak "ktoś" wiem, że to u dyrektorów jest normalne, szkoda tylko, że pan Chrapek w tej chwili zabiera miejsce pracy a nie przejdzie do Kamieniołomów w Tłumaczowie? skoro i tak jest tam doradcą. Ale jak firma będzie wiedziała jakich ma dyrektorów to na pewno coś z tym zrobi. widać, że ta osoba o której jest mowa, cwaniaczek, który pozjadał wszystkie rozumy.

ktoś

sąsiad to normalne. Jeden dyrektor od cementu, to po dobrym roku sprzedaży cementu na wschód to sobie mieszkanie zmienił. Wiadomo lepsza cena, rabat do kieszeni. Szkoda tylko,że centrala na to pozwala.

sąsiad

tak tak!!! Panie dyrektorze Chrapek!!! też jestem w kolejce z CV na kierowcę! dyrektorzy bardzo lubią być kierowcami. Ciekawy jestem, czy szefowie Pana wiedzą, że jest Pan doradcą w Tłumaczowie? ale dziś się dowiedzą.

obcy

"sąsiad" nie rozumiem Ciebie i Twojego wpisu. Jestem obcy dla tematu, ale podejrzewać mogę, że albo zazdrość przemawia przez Ciebie albo chcesz zaistnieć na tym forum. Czym chcesz tutaj zaimponować? Piszemy opinie o firmie nie osobach. Zastanowiłbym się cokolwiek wpisując na Twoim miejscu. Może jesteś w kolejce z tym CV na kierowcę?

sąsiad

ha ha ha, dyrektor Chrapek, zastanawia się nad CV i to jeszcze na kierowcę. Pracownicy mówią, że przyjezdza już Pan zarządzając firmą w Tłumaczowie.

ktoś

Dziwisz się, tak robi 90% kadry. A Wyrostkiewicz B. tak samo działa. Dopóki nie masz w samochodzie GPSa to ci mogą naskoczyć.

sąsiad

ha ha ha, dyrekcja chyba zarabia bardzo małe pieniążki w firmie? Pan Chrapek P. jest jeszcze na dorobku w Kamieniołomach melafiru w Tłumaczowie, jest tam dość częstym gościem.

no problemo

Na tych Betonomieszarkach śmigają ROLNICY na Bizonie w RZniwa robota 24 h i tak im zostało zero tacha swiadczĄ usługe somisiadom niby pomoc somiecka a tak naprawde biorą chajs nie płacą PODATRKOW

cscs

Na betoniarniach w Warszawce lepsze numery odchodzą kierowcy co jezdza na tarczkach pozyczaja swoje karty kierowcy tym co jezdza na tachografie cyfrowym 1 kierowca w 2 miejscach

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.