Opinie o Cementownia Warta w Trębaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cementownia Warta. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cementownia Warta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cementownia Warta w Trębaczew

Ostatnio były przyjęcia do laboratorium. I chociaż złożyłam papiery gdzie mam duże doświadczenie i szkołę to niestety plecy wzięły górę. Człowiek który z laboratorium nie mial nic wspólnego zostal laborantem chemicznym. Masakfra. Czas najwyższy to zgłosić

Ktoś
@Anonim

Witam. A czy są u was w firmie przyjęcia na kierowcę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy Cementownia Warta ma ściśle ustalone godziny pracy?

Renata
@Anonim

Kto taki? I skąd masz pewność, że też czegoś fajnego nie ma w papierach?

@Renata

Bo znam osobiście

Anonin
@Anonim

To już były rozmowy kwalifikacyjne ?

Renata
@Anonim

A ok, to nie neguję bo nie wiem. Ale co, to serio masz zamiar zgłosić czy tak tylko piszesz

Zawiedziona Nowy wpis
@Anonim

Masz całkowitą rację, liczą się tylko plecy. Również składałam dokumenty na laboranta chemicznego, jestem po studiach technicznych i zero odzewu. Nawet na rozmowę nie zaprosili. Żenada

Ktoś Nowy wpis
@Anonim

Witam. A czy są u was w firmie przyjęcia na kierowcę?

Katarzyna Nowy wpis

Czyli od jakiegoś czasu nie ma opinii dotyczącej rozmowy rekrutacyjnej? Proszę o opinię dotyczącą pracy laborantów. Z tego co było napisane chyba trudno było się przyjąć? Jak sam proces teraz przebiega i o co są zadawane pytania na samej rozmowie?

Ciekawski

Prawda o pracy w cementownia jest taka że ludzie są tam przyjmowani do pracy a naboru jako takiego nie ma i cały czas nie potrzeba nikogo. A i tak co jakiś czas pojawia się nowy pracownik na cementowni. Resztę proszę dopowiedzieć sobie samemu.

@Ciekawski

Święta prawda. Gdy się dzwoni w sprawie pracy to nigdy nie ma przyjęć. A co chwilę ktoś nowy jest. I nie szkoła i doświadczenie jest ważne tylko plecy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Cementownia Warta? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Łukasz

Witam, czy w cementowni warta SA jakieś przyjęcia? Czy jest jakas szansa się dostać tam do pracy ?

Bartosz

@Maria Może znasz kogoś kto tam teraz pracuje? Przyjmują tam na staże?

Hej, czy w firmie Cementownia Warta płacą za nadgodziny?

Maria

Ja pracując ponad 30 lat, tak miałam zapłacone za nadgodziny, ale to było w latach 70-tych. Natomiast jako maszynistka biurowa nie pytano mnie, czy mam zostać po godzinach, czy nie (wtedy nie było komputerów), a ja zostawałam codziennie, aż do momentu przejścia na urlop macierzyński. Niestety nikt mi nie zapłacił za nadgodziny, a było ich b. dużo. Przepracowałam tam ponad 30 lat w najgorętszych latach rozwoju cementowni . W nagrodę za sprawą v-ce prezes nie otrzymałam odprawek, natomiast wręczyła mi "śliczny nowy angaż".(likwidacja działu) To jest "klika" !!! Tutaj chciałam nadmienić, iż za nadgodziny płaci się komu chce. Przykładowo rzecz biorąc pod uwagę, tak było kiedyś, natomiast nie mogę się wypowiedzieć odnośnie płacenia nadgodzin obecnie.

znawca

Witam, Z tego co wiem to żeby dostać pracę w cementowni należało mieć tylko duże plecy. Szczególnie to było widoczne w tatach 1995-2005 gdzie było ogromne bezrobocie na tym terenie. W działoszynie ludzie którzy pracowali w cementownik patrzyli na ludzi z przetwórni z wielką pogardą wtedy stosunek wynagrodzenia był jak 4.000 do 1.000 oczywiście na korzyść cementowni. Po 2005r po akcesjii Polski do UE te dysproporcje się zacierają dużo osob pracuje na zachodzie, część pozakładało swoje biznesy. W biurowcu siedzą ludzie po 20-35lat w 90% niekompetetni i mało rozgarnięci, ale to nie tylko tak w cementowni jest bo i wszędzie w Polsce ze starzy boją sie dopuścił młodszych, bo po 1) bardziej wykształcenie, 2) znający języki obce, 3) bardzie zaangożowani w pracę.

Zastanawiam się dlaczego od dość dawna nikt nie pisze? Tak dobrze się pracuje?

Kasik

Czy w cementowni dziala laboratorium? Szukam pracy jako laborantka , 1 rok doświadczenia

Kasik

Wiesz jak wyglądają zarobki w Cementownia Warta? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Ojciec Dyrektor

Zarobki zależne od pleców. Generalnie dyrektor to bezmózg. Nie pozdrawiam.

Natalia
@Ojciec Dyrektor

Rozumiem, że opinia o pracy, czy pracodawcy może być różna - każdy może mieć inną. Proszę przekazuj swoją w sposób bardziej kulturalny, nie obrażając nikogo. Z Twojego komentarza można wnioskować, że z kwestii wynagrodzenia jesteś mniej zadowolony, a jak wyglądają Twoim zdaniem pozostałe aspekty pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Cementownia

Jestem ciekaw kiedy ktoś zainteresuje się nadmiernym spalaniem opon oraz odpadów medycznych z Niemiec.

Henry

Odnoszę wrażenie, że pracownicy są bardzo zgrani. Organizowanie co roku rajdów rowerowych to fajna impreza integracyjna!! Może dowiem się czy firma potrzebuje nowych ludzi?

Natalia

@axsxsx a możesz opowiedzieć dokładniej, o jakim poziomie zarobków rozmawiamy? Kwoty podane nawet w widełkach pomogą ocenić każdemu potencjalnemu pracownikowi osobiście, czy dane wynagrodzenie jest dla niego zadowalające. Jak w przypadku wielu czynników - jest to osobisty punkt widzenia.

axsxs

SUper, że zarobki mają na na prawdę wysokim poziomie @lol. Ja to bym się załapał na specjalistę ds. sprzedaży produktów chemicznych, ale chyba nie pokazało się ostatnio takie ogłoszenie. Widocznie relacje opierają się na pozytywnych stosunkach i atmosfera na tym korzysta.

Nikodem

Wiem wiele na temat pracy w cementowni Warta Pierwsza sprawa to Ci którzy tak pięknie starają się załagodzić niektóre wypowiedzi to pracownicy biurowca bo przypadkiem weszli na te wypowiedzi, a i tak są mało aktywni bo jest ich prawie 400 a dla porównania fizoli podobna ilosć w systemie 3 zmiany (biurowiec przeciętnie od 8 do max 16) Następnym faktem jest to, że liczą się tylko plecy czyli jesli je masz to robisz jako tzw fizol a jesli masz wykształcenie odpowiednie oraz tzw plecy to trafisz na myslącego nikomu niepotrzebnego do budynku zwanego biurowcem a w moim postrzeganiu spędem ludzi, którzy powinni się wstydzić tego co pokazują bo większosci słoma z butów wystaje. Jednoczesnie powiem, że nie wszystkich się to dotyczy (najgorsi są na niskich stanowiskach) bo człowiek, który jest najważniejszy prawdopodobnie mysli podobnie, ale nie widzi sensu walki skoro jakos się to toczy. No i co do rozwoju kariery to niestety tu nikt na to nie liczy i nic takiego nie ma miejsca. Zarobki dobre oraz składki od wynagrodzenia Ludzie wredni i ciężko tu o kumpla z pracy Ogólnie cementownia Warta żyje swoim tempem oraz systemem więc lepiej przestańcie snić o pracy w tym miejscu bo jesl jakims cudem tam traficie to do emerytury wyssie z was całą energię. POZDRAWIAM

lol

Co do pracy, to bez pleców niestety i wykształcenie nie pomoże u nas w Cementowni. Poza tym od paru lat można wejść na stronę tego "muzeum" i ofert pracy zero:) nawet dla zwykłych "roboli" bez szkoły. Ludzie zarabiają tam dobrze, lecz to tylko w większości zmęczeni pracą "dziadki", dlatego nie ma wydajności. Natomiast młodzi ludzie stoją jako bezrobotni pod blokami, bo nigdzie nie ma pracy. I na koniec tak jak czytałem w jakimś artykule, średnia pracy 60-cio latków to 6300zł, a 25-cio latków to 2300zł. Paranoja.

Zostaw merytoryczną opinię o Cementownia Warta - Trębaczew

• Jak się pracuje w Cementownia Warta?

Zobacz opinie na temat firmy Cementownia Warta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cementownia Warta
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Przemysłowa 17
    98-355 Trębaczew