Opinie o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie CEMEX Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMEX Polska Sp. z o.o. w Warszawa

byly

Pietrucha - 2013-01-18 21:33:12 A ja sam odszedlem, bo unioslem się honorem i ambicjami. Życie pokazało mi jednak ze duzo stracilem i dzis juz drugi raz bym tego nie zrobil. narzekalem na szefa, na pozycje w firmie, a teraz klepie biede jako mechanik u prywaciarza. Wszyscy co tu psiocza na firmę dali by wszystko żeby znowu tam pracować. "Koleś" i "były", ja mam odwagę przyznać ze zrobiłem głupstwo, bo sam odszedlem, a Was wywalili więc zżera Was frustra która zasyfiacie forum...Idz sie wyplacz do Kierownika, który cie zwolnil to moze cie przyjmie na swe lono, a jak troche polizesz to i moze do lask wrocisz. Jakbys czytal ze zrozumieniem to bys zauwazyl ze nie narzekam na firme tylko przedstawiam sytuacje niektorych odzialow. P.S to ze mam nick "byly" to nie znaczy ze mnie wywalili. A co do twoich ambicji to tylko pogratulowac, skoro piszesz taki komentarz. Wez sie w kupe i znajdz dobra prace.

Pietrucha

koleś

Kolega wyżej widzę zna dobrze realia panujące na południu. Popieram słowa. Sam nic nie zmienisz, odezwać się nie możesz jak chcesz pracować. ETOS to ściema. Polityka firmy w kruszywach na południu kręci się wokół "kolesiostwa" nie chcę nazywać tego inaczej. Tak jak wspomniałeś CBA miało by co robić, choć służby ochrony zatrudnione w Cemexie powinny badać takie informacje. Sam firmy nie zmienisz, musisz mieć poparcie.

byly

Cemex, to ciekawa firma, gdzie jesli jestes sprytny i wiesz komu wylizac to mozesz wiele osiągnąc. Wiedza ma mniejsze znaczenie liczy sie to zeby kogos podpieprzyc itp. Sprytny czlowiek moze sie niezle ustawic, jezeli umie dobrze opowiadac bajeczki, ktore zadowola Warszawke, znam swietny przyklad w kruszywach na poludniu(nie umniejszam mu wiedzy i doswiadczenia, bo je posiada). Ogolnie jest to wyscig szczorow i walka o przetrwanie. Szkoda bo gdyby ktos nad tym zapanowal to firma naprawdę ma wiele do zaoferowania i pracowałoby sie tam milo. Podoba mi sie to jak Cemex szczyci sie poziomem BHP, szkoda tylko ze na papierze, Wystarczy tylko zobaczyc co sie dzieje na zakladach i jak to kontrole robia inspektorzy, patrza tam gdzie Kierownik porowadzi i pokazuje. Gdy trzeba robic wynik to BHP wtedy jest na poziomie wrecz Wordclass hehe. Ukrywanie kosztow i oszczednosci to tez swietny temat. polityka remontowa stoi na wysokim poziomie - CBA mialo by ciekawy kasek hehe Ogolnie to pozdrawiam Zarzad i zycze zeby dalej mieli cos na oczach i nie widziweli co sie dzeje w regionach . powodzenia

Nie polecam. Odrzucają aplikacje nawet ich nie czytając. Za to od momentu złożenia CV dostaje mnóstwo spamu na maila. Typowe firma której zalezy tylko na adrssach mailowych by spamować.Nie polecam nikomu

Brak

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
inna

-Wiedzący- Nie jestem pracownikiem cemexu poprostu pytam, chyba od tego jest forum, żeby sie czegos dowiedzieć, jak sie coś słyszy. Poprostu tam gdzie pracuje wprowadzają jakieś programy i pozbywaja sie ludzi, bo nie są potrzebni. Urządzeniami chcą zastąpić ludzi. masakra :(

inna

powiedzcie mi jak wyglada praca w zakładach tzn. jest biuro jest babka za biurkiem, kierownik, operatorzy oraz kierowcy gruszek. Czy może jest tak jak słyszałam, że wszystkie zamówienia są wysyłane do centrali gdzie potem ląduja do operatorów, a kobiet w biurach oraz kierowników zakładu nie ma. Czy to jest prawda?

patyk

Problemy skończą się kiedy firma znajdzie się w rękach nowego właściciela. I chyba ku temu zmierza akcja zapychania odpowiedzialnych stanowisk ludzmi niekompetentnymi, a mniej wymagającymi od firmy (chodzi o kase) i przy okazji nie wiedzą o tym co się dzieje na ich oczach, a świnki przy korycie zrobią swoje. Jak młody będzie miał szczęście to go nie wrobią.

Spostrzegawczy Pracownik

Kruszywa na południu to jedna wielka wojna o przetrwanie. Ogólnie nikt u góry nie widzi - bo może nie chce widzieć, co się dzieje przy rządach osób nie mających wiedzy nawet podstawowej o zarządzaniu takąjednostką. Mówienie nie prawdy to na co dzień chleb powszedni. Cała reszta związana z pracą jest na odpowiednim poziomie mam tu na myśli płace, socjal, dofinansowania. Jeżeli dalej tak będzie to nie wróżę przyszłości sobie i współtowarzyszom. Mam nadzieję że czyta to ktoś kto ma na to wpływ i jest w stanie to zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o CEMEX Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMEX Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEMEX Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CEMEX Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEMEX Polska Sp. z o.o.