Opinie o Lamela w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lamela. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lamela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lamela w Łowicz

Lolo69

Hej , hej . Co słychać w domu schadzek :) ? Pracują jakieś konkretne dziewczyny ?

toja

Alo alo... -a ten wasz zakład pracy to jeszcze istnieje ? Pracowałem tam kiedyś i do dziś myślę ze to największa kiła w Łowiczu. Pozdrowienia dla uśmiechniętej Marzenki

kasia

chyba jakieś zmiany się szykują.... podobno będzie ktoś nowy w kadrach

pe.ka

Ludzie pracujący w Lameli od zawsze narzekali. Pracowałem tam prawie 10 lat. Niestety nikt nigdy na żadnym ze spotkań z nie wyraził swojej opinii ani nie podjął dyskusji na tematy które po szatniach i podczas pracy były na topie. Ja uważam czas ten za udany .Były rzeczy które nie wszystkim się podobały ale tak to jest niestety w każdej Firmie-''Tam jest dobrze gdzie nas niema''Pozdrawiam pe.ka

Firma Lamela w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista ds. finansowych i kontrolingu. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
wojtek

Pracujecie w tej firmie że takie opinie piszecie chyba nie jako wtryskarkowy,pot z czoła leci maszyna zapiernicza to jest super praca tylko pozazdrościć.z4uc

Jacek

Ja zostałem zwolniony przez samego prezesa, i bardzo dobrze bo trzy lata temu sam chciałem się zwolnić z tej chinskiej firmy, już zanisłem wypowiedzenie do kierownika, ale naobiecywał mi złote góry, no jakoś mnie urobił

wojtek

Minął miesiąc nikt nic nie pisze bo wszyscy są w szoku na zakładzie pod rządami dyrektora.Pracownicy nie szanują się nawzajem to i szefostwo nie szanuje ludzi."Pawcio" ma racje donosicielstwo wszechobecne.

pawcio

W tej firmie jest pełno konfidentów którzy z ucha donoszą a najwięcej jest na zmianie C pozdrawiam perfidnych konfidentów te osoby będą wiedziały o kogo chodzi.

kkkkkk

obiecują ludziom, że ich nie zwolnią, że jest dla nich praca, a po miesiącu wręczają papier. tylko szperają i węszą, kwitów na każdego szukają.

0pppppp

Ta j.j po prostu nie dała się ponizac o ublizac sobie dlatego inne osoby wyleciały (a te dwie osoby to nie będę się wypowiadać jakimi ludźmi byli ) nie znasz sytuacji nie wypowiadaj się panie wiemy jak hD

***

Całkiem niedawno tam pracowałem, ten zakład to żenada. Tam czas staną dawno dawno temu. Ktoś pisał ze w dachu są dziury, to fakt w zimie śnieg mi na głowe padał. Jak przyszła odwilż to strach było podchodzić do szaf z elektryką bo po wszystkim lała się woda. Zaskakujące jest to ze nić się w tym temacie nie zmienia, ale krótko mówiąc JAKI PAN TAKI KRAN.

lllllll

kadry mają takie wspaniałe pomysły... ciekawe jakby sam musiał w zimnie pracować to by mu się odechcialo głupich min stroic a ciągŁe zastraszanie zwolnieniem podlega pod sąd

iiiiiiiiiiii

marzniemy i przez to się przeziębiamy, bo na hali jest 14 stopni albo zimniej,ale na zwolnienie iść nie można,tylko chorym trzeba pracować,bo nie dość że po premi polecą,to jeszcze jakieś dziwne insynuacje,że jak to na zwolnienie poszłeś,a jak za często chorujesz to cię zwolnią,ale że pracujesz cały czas na stanowisku przy którym są drzwi cały czas otwierane na dwór i pizga,to mały szczegół

lolita

Ta firma schodzi na psy.Traktują ludzi jak małpy w klatce.Jaka cisza na forum.Pozdrawiam lolita seksi.

Cała prawda, firma dno...

mmm

Podaj jakieś konkretne namiary na siebie,odpowiem na wszystkie pytania,ale nie na forum,bo i tak administrator wykasuje to co będzie chciał

chyba żartujesz i marzysz o 2000zł,nie ma nawet 2 z przodu

titi

Przetłumaczę powyższą wypowiedz na na język ojczysty: - zap...ać nie narzekać, albo wynocha - He he! jak rosyjska propaganda, dobrze się bawie jak czytam takie bzdety. Ja też jestem życzliwy dla ciężko pracujących, ale w ludzkim rozumieniu...

Życzliwy

Każdy umie narzekać i każdemu ciągle mało pieniędzy.Trzeba było się uczyć to by was posadzili za biurkiem i byście zarabiali po 4000 zl.Ale zobaczcie tez pozytywne strony zakładu.Są różne szkolenia,konkursy i tez nie małe nagrody.już nie narzekajmy na wypłaty bo jak ktoś chodzi cały czas na zwolnienia to wiadomo ze ma niską wypłate. Przecież jak komuś nie pasuje to zawsze sie moze zwolnic.A ja jednak sądze ze powinien ja szanowac bo zyjemy w takich czasach ze nie ma az tak duzo ofert pracy zeby sobie wybierac.Pozdrawiam

życzliwy

Hej "lamelowcy" co u was słychać???? Taka cisza, że aż uszy bolą!

Nikt
@życzliwy

Wow ! no wreszcie, przesyt jadu :),a teraz, troszkę uśmiechu i do przodu, powodzenia dziewczyny i chłopaki, trzymam za was kciuki.

Zostaw merytoryczną opinię o Lamela - Łowicz

• Jak się pracuje w Lamela?

Zobacz opinie na temat firmy Lamela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lamela?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lamela
2.5/5 Na podstawie 99 ocen.
  • Poznańska 4
    99-400 Łowicz