Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HM Serwis w Szczecin

Armour

Dzięki za odpowiedź. A pracujesz tam jeszcze?

qwerty
@Armour

Oczywiście ze nie, tutaj to za 1000e tygodniowo bym nie chcial.

Olol

Ile się zarabia na przetwórstwie rybnym na czysto?

medewerker

Zapytałem big bossa z teamworq(tak w nl nazywa sie hm) dlaczego bylem oklamywany ze praca od przyszlego tygodnia juz będzie w normalnym wymiarze godzin, i dlaczego moje wypłaty się nie zgadzają od kiedy zjechałem + dlaczcego nie dostałem wakacyjnego + że jak tego nie wyrównają i nie wypłacą to załatwimy to przez prawnika+SNCU(oni dojeżdzają agencje-polecam)- oto odpowiedź. "Other thing is that you stayed the longest for the job. So if you didn’t like the conditions and you think you where ripped off why didn’t you leave earlier? Nobody did force you to stay. Also, I don’t think you do have a lot of work at the moment because you make such an effort to spill your guts on the internet and putting your case to SNCU, your lawyer and Stichting Normering Flexwonen. Its nice you think you are a very important person but you will find out that your efforts are in vain. To much Polish people think they are mistreated and complaining to much at authorities who already know what kind of people always make complains. My question is always that why you come to Holland to work? If you are such a good worker as you think of yourself look for a career in Poland. But if it relieves your frustrations do your thing. " Więc pomyślcie sami czy warto jechać do tych (usunięte przez administratora) Zostałem tam najdłużej bo wciąż obiecywano mi że godziny będą. Kompletnie pomija kwestie wypłaty i w całej korespondencji słowem o niej nie wspomniał, nie wiem skąd wziął to że myślę że jestem "taki ważny" itp.(usunięte przez administratora)(to on mnie "uspokajał" że godziny będą od przyszłego tygodnia). Czekałem tydzień na odpowiedź w sprawie korekty wypłaty której nie było więc zacząłem zasypywać go mailami "Where is my money??" to w końcu łaskawie odpisał.

Macie swoje karty ubezpieczeniowe? Ja nie miałem chociaż pracowałem w tym (usunięte przez administratora) 2 miesiące. Kolega co musiał iść do lekarza dostał kartę i zadzwoniłem pod podany na niej numer, zgodnie z tym co mi przekazano - nie byłem u nich ubezpieczony w tym roku. A pieniądze na ubezpieczenie były pobierane. Więc polecam obecnym pracownikom sprawdzić czy nie są również robieni w balona.

Zbrojarz

Żadnego spotkania nie było. Jedziesz albo nie jedziesz. Albo się sprawdzisz i jakiś czas zostaniesz , albo się nie sprawdzisz i nie zostaniesz. To czy zostaniesz nie jest równoznaczne z tym czy umiesz czytać rysunek techniczy i czy znasz angielski. Ważne jest tylko jedno. Jeśli umiesz być padalcem i do każdego się uśmiechać i przytakiwać to zapewne zostaniesz. Ale jeśli zaczniesz się upominać o swoje sprawy to dni twojej kariery są policzone. Żeby nie być gołosłownym życzę aby każdy kto to czyta mia możliwość popracować prze firmę HM Serwis która oddelegowuje do firmy Teamworq .

Najdziwniejsze jest to że jak pracowaliśmy w Belgii to skladka na ubezpieczenie zdrowotne była pobierana, ale holenderski urząd podatkowy jej nie zwracał. A mądra Pani w biurze powiedziała że nie dostaniemy zwrotu ubezpieczenia bo pracujemy w Belgii, a mieszkamy w Holandii. Cała ta firma to tylko pięknie mówi. Szkoda czasu aby wszystko opowiedzieć.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Medewerker

Praca miała być przy kontenerach, przyjechałem do NL i w hotelu w goes koordynator mówi mi że osoba z którą miałem tam pracować pojechała na urlop a samego mnie nie puści...ale ma lepszą ofertę a widział że mam doświadczenie jako car-jockey. Poinformował mnie że czasem będą tylko 4 dni pracy ale przeważnie jest 5 i są to przeważnie nocki i weekendy z dużym dodatkiem. To się zgodziłem, Przez 5 tygodni z 3 osobowej ekipy w pracy byłem najwięcej - 11 dni z czego 4 w jednym tygodniu(2 osoba 9 dni, 3 osoba 7 dni). Że pieniążki się skończyły pomyślałem że najlepszym rozwiązaniem będzie przejście u nich do innej pracy bo nie mam nawet za co zamówić busa- nie ma opcji, nie odpisują na @ i smsy, w biurze w goes non stop ta sama śpiewka - nie ma pracy ale za pare dni będzie a w tym tygodniu będzie pełen weekend to się odkuje(raz była niedziela i tyle z tych weekendów). Na mój domek we vlisingen przyjeżdzają osoby do 2 zakładu który ma tu zakwaterowanie ludzie którzy 3 tygodnie przesiedzieli na hotelu z maks 2 przepracowanymi dniami. Kontakt z polskim koordynatorem jest utrudniony bo jest on też malarzem i przeważnie jest w swojej pracy, mówi żeby dzwonić do PL albo do holenderskiego koordynatora który zawsze powie Ci to co chcesz usłyszeć ale nic nie zrobi. Od 5 tygodni czekamy na naprawę internetu która będzie "na dniach" zawsze jak w tej sprawie dzwonię. Jestem jedyną osobą na domku z kartą ubezpieczeniową chociaż jestem tu najkrócej ale straszyłem ich kontrolami to mi dali, termin zakończenia karty jest taki jakbym został ubezpieczony dopiero w momencie w którym zacząłem się o tą kartę wykłócać. Dodam jeszcze że magazyny na które miałem trafić mają zakwaterowanie w goes, ja w @ z danymi do wyjazdu miałem podany adres we vlissingen gdzie są car-jockeye i ryby, po kontakcie gdzie mam jechać zostałem poinformowany że do goes - i po mojemu chodziło tylko o to że ktoś musi z goes odebrać samochód do dojazdu do pracy a oni moją zmianę pracy itp mieli z góry zaplanowaną. Jak każdy pośrednik mają tzw. "firmy reprezentatywne" czyli takie gdzie są godziny i jest dobrze, o ich pracowników dbają, itp - bo ktoś musi mieć dobrze żeby informować ludzi że biuro jest super. W okolicach goes są to ryby i bodajże lakiernia i tyle. Dodam jeszcze że koordynator non stop stara się zrzucać na pracowników część swoich obowiązków, np po 6 dniach bez pracy zadzwonił że do pracy idziemy dopiero za 4 dni i 10 minut starał się mnie wrobić w przekazanie tej informacji reszcie osób z którymi pracuję. Jak ma dobre wieści to bez problemu sam dzwoni do każdego. A, za domek jak się nie pracuje mieli nie pobierać - od kiedy tu jestem non stop płacę pełną kwotę. Liczba SMS bez odpowiedzi - 17, liczba @ bez odpowiedzi 22. NIE POLECAM

hmm
@Medewerker

Z 3 osobowej ekipy zostałem sam, część holendrów szła na urlopy więc liczyłem że będą godziny i był poniedziałek i wtorek i tyle :D Więc zjechałem, od kiedy opuściłem NL obie wypłaty się nie zgadzają(wypłaty są po 2 tygodniach). Podsumowując moje wynagrodzenia było tak, 182 e, 414 e, 208 e, 70 e, 0 e, 61 e(powinno być 73), 61 e( powinno być 80) więc bardzo, bardzo, bardzo nie polecam, jaja sobie z ludzi robią. Z tego co powiedziano mi w pracy zapotrzebowanie firma korzysta z tego pośrednika jak wie że w przeciągu 1 do maks 3 tygodni będzie potrzebować ludzi - tzn są 4 a czasem 5 dni w tym okresie, później już planowo są tylko 2 dni czasem wpadnie ekstra 3 ale w biurze oczywiście zawsze ściemniają że będzie weekend i wypłata będzie spoko...żal kropka nl. Szkoda Waszego czasu, jeszcze agencja pozbyła się domku we vlissingen więc trzeba dojeźdzać z goes - gdzie materace są tak przegnite że można zwymiotować na sam widok.

Praca ryby

Witam pracował ktoś lub pracuje na rybach jest to możliwe że można wyciągnąć 400 - 500 euro tak jak proponują na tydzień ? Miejscowość Vlissingen, jak ma ktoś jakieś informacje to z góry dzięki jaka ogólnie jest ta praca warunki mieszkaniowe itd..itp ?

Johan
@Praca ryby

Mozliwe, ale pracujesz po 10h dziennie + sobota i wtedy masz 400-500. Ogolnie w pracy zapierdzielasz, tempo jest szybkie ale to dzieki polakom wiec mozna im podziekowac :D Do tego ciagle smierdzisz rybami, wiec czasem mozna sie porzygac od tego smrodu. Mieszkanie Vlissingen to porazka, jedzenie jesz na kolanach bo brakuje stolow, lodowki male wiec nie robisz zapasow, materace nie wygodne i po 2-3tyg odczujesz bol wiec przygotuj sie ze pojdziesz do lekarza. Lazienka jak w oborze, czasem nie ma cieplej wody wiec op rybach dalej bedziesz pachnial :) Na mieszkaniu moze mieszkac 12 osob ale wg przepisow jedynie 8 bo jest jedna lazienka - tylko ze maja dobry kontakt ze gementee wiec nie ma sensu zglaszac. Do tego brak ubezpieczenia tzn na salarisie pobieraja ale i tak nie masz, wiec jak bedziesz mial wypadek przy pracy to powodzenia :D Nawet nie licz ze ci pomoga bo bedzie tylko "Prosze dzwonic do Johana, Robina" co prawda zawioza do lekarza ale przy okazji zapomna powiedziec ze za leczenie musisz sam zaplacic :D No i ogolnie zatrudniaja patologie, osoby bez znajomosci jezyka, takich co sraja w lazienkach.

@Johan
@Praca ryby

Nie ma już mieszkania we vlissingen, Teraz rybki roznoszą swój zapach na hotelu w goes więc i dojazd się wydłużył. Tam materace nie dość że niewygodne to przegnite -dopiero jak cały materac jest czarny to go wymieniają, ale też niechętnie. Reszta się zgadza z tym co przeczytałem. + praca w soboty nie zawsze jest.

Lebro

Pracuje/pracował ktoś z was na pakowaniu instrumenów muzycznych w goes?może się wypowiedziec jak ta praca wyglada?jakie zmiany?ile godzin?

Gary
@Lebro

Nie jedz tam, szkoda twojego czasu

Kazimierz
@Gary

Czemu szkoda czasu? Jest aż tak źle? Napisz proszę coś więcej na temat warunków pracy.

Matunio
@Gary

Witam. Mozesz opisac cos więcej? Czemu szkoda czasu? Jak wyglądają godziny pracy? Jak wygląda dzien? Zamierzamy tam jechać. Podpowiedz cos

kuki

Witam.Możecie coś napisać na temat pracy przy krojeniu warzyw-produkcja sałatek.Proszę o poważne posty.Z góry dziękuję.

ONA
@kuki

Ja byłam. Stoisz, kroisz myjesz, obierasz tony cebuli i tak cały dzień. A może jedziesz do cheineken schand?

Podpowiedzcie jak pracuje się w firmie? Jak wygląda sprawa znajomości języka?

Kornelia

Hej,kto wybiera się na pomidory i sortownię do Oss w kwietniu?:)

Kornelia
@Kornelia

Edit !do Goes:)

Hm rekrutuje ludzi na rusztowania ludzie nie dajcie się się (usunięte przez administratora)warunki mieszkalne są fatalne (usunięte przez administratora)obiecuje stawki których przy wypłacie nie daje obiecuje godziny których nie ma rozglaszajcie wszędzie tylko nie tu

Bogdan872

Witam, Co do pracy przy parkowaniu samochodów dla HM Serwis. Poproście i zapoznajcie się bardzo dogłębnie z umową. Weźcie do ręki kalkulator i krok po kroku przeliczcie ile faktycznie z tego "8 euro netto" zostaje. Według moich obliczeń zostaje ledwo 500 euro ALE NA MIESIĄC.

Nicko
@Bogdan872

Cześć jakoś dziwnie to liczyłeś, ja miałem u nich prace na jedną zmiane gdzie na rękę wychodziło jakieś 7,30 więc przy 9 godzinach dziennie plus praca w sobotę na ochotnika, wypłaty tygodniowo po około 350-360 euro NA RĘKĘ. Nigdy nie miałem tygodniówki poniżej 300 a największą 420, pozdrawiam.

Nicko
@Bogdan872

Poza tym na miejscu podpisujesz drugą umowe

PRACOWNIK
@Nicko

Pracowałem przy parkowaniu samochodów dla tej firmy, obiecywali wiele godzin, a to wszystko kłamstwo. W praktyce wychodziło, że były maksymalnie 3 zmiany na tydzień. O tym, że danego dnia idzie się do pracy dowiadywałem się kilka godzin wcześniej - jednym słowem porażka i robienie ludzi w balona.

Rollo.

Witam. Mam zamiar wyjechać przez HM Serwis do parkowania aut na statkach .Goes.NL. Czy ktoś podzieliłby się wiedzą na temat specyfiki tej pracy i warunków mieszkaniowych w hotelu robotniczym w Goes.Także coś o samej agencji HM.

Piotrek
@Rollo.

Możesz napisać cos o tej pracy z parkowaniem samochodów? Czy wyjechales i jak wyglądają warunki mieszkalne?

Grzegorz
@Piotrek

Widzę, że jesteś zainteresowany pracą przez tę agencję. Czy zdecydowałeś się na wyjazd? Jeśli tak, napisz na forum, jak przebiega rekrutacja i czy warunki pracy są zadowalające? Firma prowadzi interesującą stronę na facebook'u https://www.facebook.com/hmserwis/ na której zamieszczane są aktualne oferty pracy. Zaglądając tam, można uzyskać dużo informacji.

Bożena

@Heniek, miałeś zamiar aplikować do pracy w Polsce, czy zagranicą? Wyjeżdżałeś wcześniej poprzez tę agencję? @Janusz, jesteś zainteresowany pracą? Na stronie firmy http://hmserwis.pl/ jest sporo ofert pracy stałej lub tymczasowej głównie w Polsce. Sporo ofert jest ze Szczecina, Koszalina, Polic. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli się zdecydujesz napisz jak wyglądała rozmowa rekrutacyjna?

Janusz

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Bożena

Jak teraz wygląda praca z HM Serwis? Ktoś z was wyjeżdża z tą agencją za granicę? W tym momencie widzę tylko oferty pracy z Polski. Jest możliwość wyjazdu na sezon letni?

tomek sz.

pracowalem z tym biurem7miesiecy z czystym sumieniem moge to biuro polecic,wynagrodzenie zawsze na czas wyplacone co do centa i nie prawda jest ze2 prysznice owszem w hotelu jest jedna kuchnia ale bardzo duza ale duzo kuchenek a ludzie wracaja roznie z pracy wiec nie ma wiekszych problemow by ugotowac.kordynatorzy Johan w Goes i w polsce pan Pawel bardzo zyczliwi i pomocni w kazdej sytuacji.jezeli jeszcze kiedys wroce do Holandi to napewno z hm serwis bo zawsze wszystko gralo tak jak trzeba.jezeli ktos liczy na hotel ***to sie przeliczy ale nie jest zle,w glownej mierze wszystko zawsze zalezy od ludzi na jakich sie trafi .w okresie w jakim ja bylem ludzie byli ok nikt nie narzekal ani na warunki ani na prace .

@tomek sz.

Podaj mi proszę numer do Johana. Mój 661317549.

Czy jest powód, że od dawna nikt nie pisze?

Bogdan

Pracował albo pracuje ktoś jako ZBROJARZ??? W Holandii. Jak tam jest? Płacą nie płacą???

Mocni w gębie

Nie polecam tej agencji _dużo obiecują _mało realizują .

Zostaw merytoryczną opinię o HM Serwis - Szczecin

• Jak się pracuje w HM Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy HM Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HM Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HM Serwis?

Kandydaci do pracy w HM Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HM Serwis