VTU Project Poland

Tychy

Opinie o VTU Project Poland

lesio

Z tego co wiem @anonim sama rozmowa o pracę składa się z dwóch etapów, rozmowa wstępna i sprawdzenie umiejętności

oszukana p/w/w firme:(

Powiązana z European Bakeries sp. z.o.o. Tychy ul.Turyńska 80 Właśnie firma p/p upadła:) żeby było śmiesznie: ludzie nie wypłaceni z pensji, i nie chce już mówić co jeszcze......

Nie uczciwa firma nie płacąca swoich zobowiązań własnie zmieniła nazwe bo stała sie nie wypłacalna nowa nazwa to MONDRIANI ITALIAN FOOD SP. Z O.O. więc uwaga na tą firme bo będą wyłudzać towar i prace a gdy sie uzbiera firma zaś zmieni nazwe.

Piter

problemy z płatnościami!!!

Zostaw opinię o VTU Project Poland - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VTU Project Poland