Opinie o Bentom S.A. w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bentom S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Bentom S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bentom S.A. w Koziegłowy

lola

kurde.. a ja tam w poniedzialek zaczynam prace. Az boje się iść.

Twwety

Pracowałam w Bentom i to co jest opisywane w internecie to jest nic... Nie bede pisala nic na ten temat bo poprostu brak mi słów.

MILO

lepiej nie pisać jest strasznie wszyscy sa(usunięte przez administratora)szkoda słów tylko płakać sie chce

MILO

CZY MOŻE WRESZCIE JAKAŚ ODPOWIEDNIA INSTYTUCJA ZAJMIE SIĘ TĄ FIRMĄ? TYM KIEROWNIKIEM CZY ZARZAD NIE WIDZI JAKI (usunięte przez administratora)WPROWADZA NA PRACOWNIKACH LUDZIE W JAKIM MY WIEKU ŻYJEMY

Aplikowałeś do firmy Bentom S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
PRACOWNK

(usunięte przez administratora) PRACA ZA GROSZE ROBIŁAM TAM 2 TYGODNIE TEMU ODESZŁAM ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ss

praca ciężka ale da się przeżyć. (usunięte przez administratora)

wtf

Co do zarobkow to porazka... Na zleceniu nie wiecej niz 1300 za miesiac i to przy 180 godzinach!!!!! Na um.o prace ludzie nie maja tam nawet 1200 zl. No chyba ze bedziesz na nockach to 1300 zl... Praca w bardzo Ciezkich warunkach... Czasami brak nawet papieru zeby sobie (usunięte przez administratora)podetrzec... Brak mydla... Najlepiej to nosic ze soba wszystko... Kiedys sie przeciolem w palec to nawet plastra nie bylo....!!!! NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMI!!!! GORZEJ NIZ (usunięte przez administratora)

MILO

nie ma żadnych dodatków wczasowych za nadgodziny masz wolny dzien normy czasowe sa podkrecane a moze by tak PIP sie zainteresowal firma? brak szacunku dla pracownika

MILO

to trzeba było zgłosić ze za wodę nie pogą pobierać bo to się pracownikowi należy

Doggy

Bentom (usunięte przez administratora) po 3 tygodniach miałem dość, miałem całe poparzone dłonie od dotykania gorącego plastiku, rękawiczki które dostawałem w bardzo małym stopniu chroniły moje dłonie, nawet gdy pracy dużo nie było musiałem stać i ciągle coś robić, bo jak to mówili " nie płacimy za stanie". Po okresie 3 tygodni gdy przyszedł czas na wypłaty, dostałem wypłatę uszczuploną o 230zł. Po zadzwonieniu w celu wyjaśnienia usłyszałem, że 80zł wzięte zostało na ubezpieczenie 20zł za wodę wykorzystaną i wypita, i 130zł kary za odejście bez porozumienia stron.

Jee

Firma tragiczna, (usunięte przez administratora) Odradzam !

Paio

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. (usunięte przez administratora) Zdrowi pracownicy traktowani jeszcze gorzej. NIE POLECAM!

ewa

Moge wiedziec ile sie zarabia w bentomie na produkcji czy jest na 3 zmiany badz w systemie czterobrgadowym 2 tys zł na reke np kobieta chodzi mi o zwykłego pracownika i czy jakis socjal jest np wczasowe bony swiateczne itp

pickkk

Tragiczna firma - nie polecam. (usunięte przez administratora) inwalidów, kiepskie zarobki. (usunięte przez administratora), która biegała za (usunięte przez administratora) i rozwaliła mu małżeństwo. Akcje w firmie jak w brazylijskich serialach.

gośćć

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, pieniądze marne a robote za trzech chcą by wykonać. Pan (usunięte przez administratora), który zamiast pomóc pracownikom to myśli tylko jakby im dokopać. Trzymajcie się z dala od tej firmy!

gosc

Betnom nie dosc ze to (usunięte przez administratora). Zadnego poszanowania ludzi, czlowiek jest traktowany jak maszyna. Powinien byc nawet szybszy od maszyny tego wymagaja w bentomie. A o zarobkach nie wspomne pieniadze bardzo male.

uciążliwy pracownik

Bentom Bentom to jest dopiero firma....zamiast dbać o pracownika i go zachęcać do pracy to traktują jak [usunięte przez moderatora] , ze wszystkiego robią problem, tak jak Ktoś napisał masz chodzić do toalety tylko na przerwie czyli co 4 godziny i nie daj Boże jak Ci sie zachce w między czasie albo nakichasz w portki albo w kartony a do toalety i tak nie wyjdziesz.... [usunięte przez moderatora] ehhh głupota ludzi niby wyuczonych nie zna granic no ale w każdym razie ja lece zakupić zapas pampersów do pracy bo tylko to mi pozostaje. P.S. Pracy nie polecam.

slawek

Złe traktowanie ludzi, złe warunki socjalne, złe warunki pracy - ciężka praca za niskie zarobki. Nie polecam tej pracy. [usunięte przez moderatora]

Szef ok/ ale kilka osob ktore sie zwia dyrektorkami sa [usunięte przez admina]a za plecami swoje. Na produkcji trzeba rzetelnie pracowac. Nie ma nadgodzin. Pracowalem dosc dlugo.

Zostaw merytoryczną opinię o Bentom S.A. - Koziegłowy

• Jak się pracuje w Bentom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bentom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bentom S.A.?

Bentom S.A.
2.5/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Piaskowa 1 B
    62-028 Koziegłowy