Opinie o Instac w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Instac. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Instac na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instac w Sosnowiec

Don

@XD a to część osób jest zatrudniona na innych warunkach niż reszta?

Zadowolona

Dobra firma może być dla dobrego pracownika, ja w każdym razie polecam pracę.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Instac?

Ajtek1989

Najgorsze jakie tylko może być . Miałem wypadek przy pracy 20.04. do dnia dzisiejszego mam problemy z tym pracodawca i wypłata zasiłku oraz kontakt z tym pracodawcą (usunięte przez administratora)

Pracownicy

Na jakiej podstawie udzielane są nagrody finansowe, bo nikt nie wie, czy to jakaś tajemnica zakładowa?

Roman
@Pracownicy

Pisząc o nagrodach finansowych masz na myśli premie uznaniowe, czy są to roczne gratyfikacje za wyniki finansowe firmy. Możesz podać więcej szczegółów?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Instac na stanowisko Asystent / Asystentka Kierownika Projektu – instalacje sanitarne? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kebab

Dziadek, nie odchodz, co My bez Ciebie.

Kazimierz
@Kebab

Nie do końca rozumiem co wnosi ten wpis. Może jako pracownik powiesz coś na temat firmy? Wiele osób odwiedzających wątek zastanawia się czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, wiesz może czy firma proponuje jakieś kursy i szkolenia na start?

Kebab

Dziadek, nie odchodz., co My bez Ciebie.

Palant

352 mufki, zrobilem na złość że nie ma premii, a co....

@Palant

Właściwie nie do końca jasne jest, do czego należałoby odnieść Twoją wypowiedź. Potrzebowalibyśmy zatem kilku słów wyjaśnienia. Nadmieniłeś coś na temat premii, dlatego może warto byłoby pozostać właśnie przy tym temacie. Jak dokładnie przedstawia się system premiowania pracowników w Instac? Od czego jest zależny, itp.? Liczę na konstruktywną odpowiedź z Twojej strony.

Dziadek
@Karolina

Tego to nikt nie wie????

Armani

BIG Brother on-line

Aleksander
@Armani

Wyjaśnij o co chodzi w Twoim komentarzu. Masz na myśli monitoring zainstalowany w firmie? Jeżeli tak, to jest zapewne założony ze względów bezpieczeństwa. Nikt od kilku miesięcy nie pisał o pracodawcy. Może Ty mógłbyś to zrobić i opisać jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w Instac.

Tytus

Podpowiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Słyszałem, że to dobry pracodawca.

Niko

Uważajcie na tego gernata (usunięte przez administratora)złom i kwasówkę a potem sprzedaje i kasę bierze dla siebie

Gabriela

@Daniel, jesteś zainteresowany pracą w Instac? Pod tym linkiem znajdziesz aktualne oferty: http://instac.pl/pl/praca,24.html Czy któreś stanowisko Ci odpowiada i zamierzasz złożyć CV? @biko, obecnie na rynku pracy jest duże zapotrzebowanie na nowe osoby, pracodawcy starają się przyciągnąć chętnych. Co Twoim zdaniem powinno się zmienić, by pracowało się lepiej?

Gabrysia

Wazne ze robota jest. A reszta niewazna.

biko

Nie ma się po co nakręcać wokół Firmy , jest jak jest , nic szczególnego na rynku Polskim , brak marketingu od lat ,brak polotu , średnio zarabiający pracownicy i właściciel który jest wiecznie nie zadowolony , jedynie mgła podnosi status Firmy reszta to szkoda gadać ale byle ludzie mają pracę nieważne jaką .

Daniel

Jaka macie atmosferę w pracy. Dla mnie to bardzo ważne. Czy firma w ogóle potrzebuje pracowników?

Eh

Nie jest ok bo wiele narzędzi pracownicy muszą posiadać we własnym zakresie, żeby móc sensownie pracować. Takie pierdółki jak klucze, młotki, suwmiarki to niemalże frykas dla typowego pracownika INSTAC, a mówimy tu o podstawowych narzędziach. Tam w najlepszym wypadku dostaje się miarę taśmową marker olejowy, okulary balistyczne, rękawice robocze i może dostanie szmatę + rozpuszczalnik by czyścić maszynę. Jeśli chodzi o dodatki to nic konkretnego nie ma, czym mogłaby się ta firma wybijać. Nie ma tam dodatków na sport, rekreację, nie ma pomocy medycznej o premiach świątecznych nawet nie raczę wspomnieć. Dostajesz tylko to, co wypracujesz. Jeśli pracodawcy nie chcą organizować tych pakietów socjalnych to przynajmniej mogą ludziom zaoferować dodatkową sumę do wypłat z odpowiednią adnotacją, żeby nie było to zakamuflowane w pensji. Irytujące jest robienie z pracowników w Polsce koni zaprzęgowych, którym należy się tylko siano, a ich potrzeby życiowe spychane są na dalszy plan tylko dlatego, że przyszło im pracować na halach produkcyjnych.

Ah
@Eh

Firma posiada programy dla pracowników takie jak Multisport, Luxmed i PZU :) Chyba już długo tu nie pracujesz.

Heh
@Ah

Wow, PZU. Luxmed słynące z najgorszych lekarzy robiących na odwał? Nic tylko pozazdrościć.

Kamil
@Heh

Nie musisz korzystać , zawsze pozostają profesjonaliści na NFZ.

Gabriela

Czy w ostatnim czasie coś się w firmie zmieniło? Pisaliście o dostępności prywatnej opieki medycznej, a czy pracodawca organizuje jakieś wyjścia integracyjne? Może wiecie coś o aktualnych rekrutacjach? Na oficjalnej stronie firmy nie widzę niczego na temat kariery. Zachęcam Was do dzielenia się informacjami.

Gabriela

@Ah, dzięki za informację dotyczącą pakietu socjalnego. Czy prócz tego pracownik może liczyć na inne dodatki takie jak premie lub szkolenia? Jaki rodzaj umów zawiera pracodawca? Zlecenie, czy na czas określony? Czy relacje ze współpracownikami i przełożonym są według Ciebie satysfakcjonujące? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Szkoda tylko że nas na to nie stać.

Tomi

Praca jest ok to znaczy profil stanowiska doposażone do produkcji nowoczesna malarnia aczkolwiek ma swoje lata jest pakiet socjalny choć nie wszyscy z niego korzystali odliczenia na PEFRON tak i wszystko by było w sumie ok gdyby nie struktury zarządzania moja opinia wygonić wszystkich w jeden dzień zmniejszyć na ten czas produkcje doinwestować zmienić Zarząd i poprzyjmowac ok 50% nowych ludzi i sukces gwarantowany niestety z zgniłego jabłka nie będzie pomarańcza

Gabriela

@Tomi, jest dużo prawdy w tym co piszesz. Jednak dla pracownika, który podejmuje obowiązki w firmie zawsze miłym dodatkiem do pensji jest pakiet socjalny. Oznacza on, że będą talony na święta lub dofinansowanie do wakacyjnego odpoczynku. Często właśnie te dodatki są przeważającym argumentem przy podejmowaniu zatrudnienia. Jeśli chodzi o osoby niepełnosprawne, mimo dofinansowania z PEFRON-u nie w każdej firmie są przyjmowani, stąd moje pytanie, czy u tego pracodawcy mogą liczyć na zatrudnienie. Dodaj więcej szczegółów dotyczących warunków pracy w tej firmie. Czekam na Twoją obiektywną opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Instac - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Instac?

Zobacz opinie na temat firmy Instac tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instac?

Instac