Opinie o Corning Htl S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Corning Htl S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Htl S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Htl S.A. w Warszawa

Basia

@lucek lepsze ? A jakie jest teraz ? Macie jakis system premiowania ?

Czasami są owoce

Roman
@Basia

Produkcja ma premie kwartalne ( niezawsze) i roczne (zawsze)

Zocha
@Basia

Jest dużo roboty na produkcji i czasem nerwowo, robimy nadgodziny i czasem soboty ale są tez premie roczne, kwartalne (zazwyczaj), podwyżki co roku, bony w grudniu i paczki, Medicover, owoce, karta Benefit, basen Muszelka, wycieczki, socjal, dla mnie nie ma tragedii, bywało gorzej w poprzednich firmach. Ludzie w firmie różni, ale nie jest źle.

rychu
@Zocha

A co to jest basen muszelka? W sensie, że się można w muszli klozetowej wykąpać?

Irek
@Zocha

Hej, A jak srednio kształtują się kwoty podwyżek? Wynagrodzenie jest stale za miesiąc czy obowiązuje stawka godzinowa?

Jak jest z awansem w Pz Htl S.A.?

tomek

są szanse, jak np. dobrze pracujesz to możesz awansować na stanowisko bliżej okna

Jarosław
@tomek

A jakieś realne awanse? Np. na wyższe stanowiska? Daj znać, czy praktykowane są one w firmie Pz Htl.

Lech
@Jarosław

Jak wyższe to tylko z parteru na pierwsze piętro

KSM

Wczoraj dali nam bonusa za wirusa i dodatkek na dojazd .. szacun

Rolnik
@KSM

Dodatek paszowy?

Nita

Ogólnie (usunięte przez administratora) tak jak to na produkcji. Wyzylowane czasy pracy w których masz się wyrobić. Chcieliby coraz więcej i więcej a ludzie to nie roboty. Atmosfera średnia bo większość jest sprzedawczykow (usunięte przez administratora) Podwyżki raz do roku 100 brutto Premia kwartalna nie zawsze. W 2018 była raz na cały rok... śmieszne. Ogólnie to nie polecam. Sobyty pracujące bo jak nie przyjdziesz to jesteś nirledobrym pracownikiem a jak przyjdziesz to mówią że naciagasz firmę na straty bo muszą zapłacić. Bywa też tak że każą odbierać w tygodniu za soboty

Rozmowę kwalifikacyjną w Corning Htl S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Product Engineer / Inżynier Produktu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pz Htl S.A.?

Lucek

Atmosfera pracy jest dobra. Wszędzie można trafić na dziwnych ludzi ale w porównaniu do innych miejsc mojej pracy tu jest naprawdę ok. Także jeśli chodzi o komfort pracy to polecam. Inną sprawą jest wynagrodzenie które mogło by być lepsze.

Czarek

Nie ma ludzi niezastąpionych. Przyjdą następni i będą pracowali może lepiej?

Marysia

Ci co się znali na robocie już tam nie pracują niestety

Też dzwonili

Witam wszystkich. Czy może ktoś mi podpowiedzieć ile mogę dostać na montażu pipet? Będę wdzięczny pozdrawiam

Vader
@Też dzwonili

ok 2400 netto

Aleksandra

@Marek, rozumiem, że pracujesz w Pz Htl w Warszawie, tak? Ciekawa jestem, jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków. Mogę liczyć na wypowiedź z Twojej strony? Jak obecnie wygląda sytuacja w Pz Htl? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Krzych

szef tej firmy posiada mentalność kierownik sklepu mięsnego

Maniek
@Krzych

Przepracowałem w tej firmie kilkanaście lat. Z moich doświadczeń wynika, że żaden z następców Dyr.Wyszogrodzkiego, z którymi miałem jeszcze styczność, pod względem kompetencji technicznych, nie dorósł mu nawet do ... kostek. Dyr.Wyszogrodzki nie tylko był kompetentny, ale co najważniejsze NIE PSUŁ tego co dobrze działało w F-mie , ... nie wchodził w kompetencje pracowników - specjalistów i NIE PRZESZKADZAŁ LUDZIOM W PRACY ! Wyrazy współczucia dla wszystkich kompetentnych Pracowników, którym niekompetentne kierownictwo .... przeszkadza w pracy.

Jerry
@Maniek

Maniek, masz 100% racji. A ten obecny to już nawet nie 3 liga ale okręgówka i to dół tabeli...

@Krzych

Wie ktoś do kiedy ten kierownik jak to ktoś nazwał sklepu mięsnego ma kontrakt?

Aleksandra

@Maniek, jak konkretniej mógłbyś przedstawić przeszkadzanie pracownikom w trakcie pełnienia obowiązków w Pz Htl? Jest to dosyć interesująca kwestia nie tylko dla mnie ale zapewne również dla innych użytkowników forum. Zachęcam Cię do uzasadnienia swojej opinii.

Maniek
@Aleksandra

Po prostu wchodzenie w kompetencje na zasadzie "nowej miotły" która musi sie wykazać, a co gorsza ... zna się na wszystkim, wiec WSZYSTKO reformuje :)

Słowa kojarzące się z PZ HTL SP Z O. O (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PZ HTL SP Z O. O: Najbardziej nie podobało mi się w PZ HTL SP Z O. O:

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Htl S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Corning Htl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Htl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Htl S.A.?

Corning Htl S.A.
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Daniszewska 4
    03-230 Warszawa