Pz Htl S.A.

Opinie o Pz Htl S.A.

dzwonili

wiecie na jakie zarobki można liczyć jako mechanik utrzymania ruchu będę wdzięczny za odpowiedź

Aleksandra

@Marek, rozumiem, że pracujesz w Pz Htl w Warszawie, tak? Ciekawa jestem, jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków. Mogę liczyć na wypowiedź z Twojej strony? Jak obecnie wygląda sytuacja w Pz Htl? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Krzych

szef tej firmy posiada mentalność kierownik sklepu mięsnego

Maniek
@Krzych 12.04.2018 12:11

Przepracowałem w tej firmie kilkanaście lat. Z moich doświadczeń wynika, że żaden z następców Dyr.Wyszogrodzkiego, z którymi miałem jeszcze styczność, pod względem kompetencji technicznych, nie dorósł mu nawet do ... kostek. Dyr.Wyszogrodzki nie tylko był kompetentny, ale co najważniejsze NIE PSUŁ tego co dobrze działało w F-mie , ... nie wchodził w kompetencje pracowników - specjalistów i NIE PRZESZKADZAŁ LUDZIOM W PRACY ! Wyrazy współczucia dla wszystkich kompetentnych Pracowników, którym niekompetentne kierownictwo .... przeszkadza w pracy.

Jerry
@Maniek 17.04.2018 21:04

Maniek, masz 100% racji. A ten obecny to już nawet nie 3 liga ale okręgówka i to dół tabeli...

Marek
@Krzych 12.04.2018 12:11

Wie ktoś do kiedy ten kierownik jak to ktoś nazwał sklepu mięsnego ma kontrakt?

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Pz Htl S.A.? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

Aleksandra

@Maniek, jak konkretniej mógłbyś przedstawić przeszkadzanie pracownikom w trakcie pełnienia obowiązków w Pz Htl? Jest to dosyć interesująca kwestia nie tylko dla mnie ale zapewne również dla innych użytkowników forum. Zachęcam Cię do uzasadnienia swojej opinii.

Maniek
@Aleksandra 25.04.2018 10:28

Po prostu wchodzenie w kompetencje na zasadzie "nowej miotły" która musi sie wykazać, a co gorsza ... zna się na wszystkim, wiec WSZYSTKO reformuje :)

Słowa kojarzące się z PZ HTL SP Z O. O (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PZ HTL SP Z O. O: Najbardziej nie podobało mi się w PZ HTL SP Z O. O:

Zostaw opinię o Pz Htl S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pz Htl S.A.