Pz Htl S.A.
counter
3 14 48 5 1
Anonim

Brak słów na dział gratowania ,atmosfera która stwarzają starzy pracownicy ,brak kultury ,przełożeni siedzą i nie reagują co tam się wyrabia .Pani E . Osoba dwulicowa ,wredna ,beka przy pracownikach, przeklina i ciągle wpierdala w pracy .

Basia

@lucek lepsze ? A jakie jest teraz ? Macie jakis system premiowania ?

KSM

Wczoraj dali nam bonusa za wirusa i dodatkek na dojazd .. szacun

Beck Nowy wpis

Wygląda to następująco ; Brak podwyżek, a jeśli już są to 100zl brutto. Od wuch lat zero kasy. Zapierdziel na czas, robota musi się palić w rękach... tępo tępo tępo Przerwę trzeba odpracowywać!!! Ale oczywiście góra ma to głęboko w.... Raczej strata czasu

Tricki Nowy wpis
@Beck

Hej, Agencja pracy proponuje stanowiska na różnych działach : montaż, i gratownia. Może ktoś tu coś napisać gdzie lepiej sie pracuje, ogólnie jak ludzie, atmosfera, sama robota itp? Z góry dzięki za info.

Kierownik
@Anonim

Ta informacja nie zostanie zbagatelizowa. W trakcie oceny rocznej z każdym pracownikiem zostanie omówiona kwestia poszanowania drugiej osoby, pracy zespołowej i kodeksu postępowania który obowiązuje w naszej firmie.

Anonim Nowy wpis
@Kierownik

Te rozmowy i oceny to mydlenie oczu jak w każdym korpo. Htl to takie pseudo korpo. Ile nowych osób ucieka raz dwa z firmy! Ktoś w końcu poruszył istotny problem... Starych pracowników i tego jaka atmosfera panuje w firmie. I nie ma co wymieniać działów i osób bo to jest szerszy problem, i dotyczy całej firmy. A kierownictwo nic nie widzi i nic nie słyszy. Może jak więcej osób wyrazi opinie to ktoś dostrzeże problemy?

To prawda Nowy wpis
@Anonim

Tak to prawda, a dodatkowo strasznie jej śmierdzi z ryja.

Wiecie może czy w Pz Htl S.A. szukają chętnych na staż?

Stary
@Pytanie

Tak , szukaja studentów ostatnich lat politechniki . Kontakt do HR albo na stronie Corninga . Staże sa płatne , niektórzy później dostaja etat.

Anonim

Kierownik chciało by się popracować, ale nie warto tracić czasu i nerw z takim ludźmi, nie jedna osoba była że skarga ale żadnych skutków ,to problem nie z nowymi ludźmi lecz starymi pracownikami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ania

Coś nowego dzieje się w firmie?

Barbara
@Ania

Kupa roboty , nadgodziny mozna dorobic troche . pensje miesieczne mogly byc wyzsze

Blondi

Ile można zarobić na stanowisku monter ? Czy są jakieś premie w firmie za dobre wyniki?

Barbara
@Blondi

premie kwartalne sa .

Czy w obrębie jednego działu w Pz Htl S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Janko
@Pytanie

Tak liderami zostają osoby pracujące na danym dziale.

Basia

@lucek lepsze ? A jakie jest teraz ? Macie jakis system premiowania ?

Czasami są owoce

Roman
@Basia

Produkcja ma premie kwartalne ( niezawsze) i roczne (zawsze)

Zocha
@Basia

Jest dużo roboty na produkcji i czasem nerwowo, robimy nadgodziny i czasem soboty ale są tez premie roczne, kwartalne (zazwyczaj), podwyżki co roku, bony w grudniu i paczki, Medicover, owoce, karta Benefit, basen Muszelka, wycieczki, socjal, dla mnie nie ma tragedii, bywało gorzej w poprzednich firmach. Ludzie w firmie różni, ale nie jest źle.

rychu
@Zocha

A co to jest basen muszelka? W sensie, że się można w muszli klozetowej wykąpać?

Irek
@Zocha

Hej, A jak srednio kształtują się kwoty podwyżek? Wynagrodzenie jest stale za miesiąc czy obowiązuje stawka godzinowa?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 271 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Pz Htl S.A.?

Jak jest z awansem w Pz Htl S.A.?

tomek
@Pytanie

są szanse, jak np. dobrze pracujesz to możesz awansować na stanowisko bliżej okna

Jarosław
@tomek

A jakieś realne awanse? Np. na wyższe stanowiska? Daj znać, czy praktykowane są one w firmie Pz Htl.

Lech
@Jarosław

Jak wyższe to tylko z parteru na pierwsze piętro

KSM

Wczoraj dali nam bonusa za wirusa i dodatkek na dojazd .. szacun

Rolnik
@KSM

Dodatek paszowy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 372 dni.

Czy pracownicy w Pz Htl S.A. dogadują się między sobą?

Nita

Ogólnie (usunięte przez administratora) tak jak to na produkcji. Wyzylowane czasy pracy w których masz się wyrobić. Chcieliby coraz więcej i więcej a ludzie to nie roboty. Atmosfera średnia bo większość jest sprzedawczykow (usunięte przez administratora) Podwyżki raz do roku 100 brutto Premia kwartalna nie zawsze. W 2018 była raz na cały rok... śmieszne. Ogólnie to nie polecam. Sobyty pracujące bo jak nie przyjdziesz to jesteś nirledobrym pracownikiem a jak przyjdziesz to mówią że naciagasz firmę na straty bo muszą zapłacić. Bywa też tak że każą odbierać w tygodniu za soboty

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Pz Htl S.A.?

Lucek
@Pytanie

Atmosfera pracy jest dobra. Wszędzie można trafić na dziwnych ludzi ale w porównaniu do innych miejsc mojej pracy tu jest naprawdę ok. Także jeśli chodzi o komfort pracy to polecam. Inną sprawą jest wynagrodzenie które mogło by być lepsze.

Czarek

Nie ma ludzi niezastąpionych. Przyjdą następni i będą pracowali może lepiej?

Marysia

Ci co się znali na robocie już tam nie pracują niestety

Też dzwonili

Witam wszystkich. Czy może ktoś mi podpowiedzieć ile mogę dostać na montażu pipet? Będę wdzięczny pozdrawiam

Vader
@Też dzwonili

ok 2400 netto

dzwonili

wiecie na jakie zarobki można liczyć jako mechanik utrzymania ruchu będę wdzięczny za odpowiedź

mirek
@dzwonili

2200 szkoda czasu ziom tam iść !

Aleksandra
@dzwonili

Rozumiem, że wysyłałeś swoje CV do pracy w Pz Htl i ktoś ze strony pracodawcy skontaktował się z Tobą. Zdecydujesz się z nim spotkać na rozmowie rekrutacyjnej? Może warto samemu się przekonać, jak wyglądają oferowane warunki - kwestia taka jak wynagrodzenie jest bardzo indywidualna.

Aleksandra

@Marek, rozumiem, że pracujesz w Pz Htl w Warszawie, tak? Ciekawa jestem, jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy i oferowanych przez niego warunków. Mogę liczyć na wypowiedź z Twojej strony? Jak obecnie wygląda sytuacja w Pz Htl? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Krzych

szef tej firmy posiada mentalność kierownik sklepu mięsnego

Maniek
@Krzych

Przepracowałem w tej firmie kilkanaście lat. Z moich doświadczeń wynika, że żaden z następców Dyr.Wyszogrodzkiego, z którymi miałem jeszcze styczność, pod względem kompetencji technicznych, nie dorósł mu nawet do ... kostek. Dyr.Wyszogrodzki nie tylko był kompetentny, ale co najważniejsze NIE PSUŁ tego co dobrze działało w F-mie , ... nie wchodził w kompetencje pracowników - specjalistów i NIE PRZESZKADZAŁ LUDZIOM W PRACY ! Wyrazy współczucia dla wszystkich kompetentnych Pracowników, którym niekompetentne kierownictwo .... przeszkadza w pracy.

Jerry
@Maniek

Maniek, masz 100% racji. A ten obecny to już nawet nie 3 liga ale okręgówka i to dół tabeli...

Marek
@Krzych

Wie ktoś do kiedy ten kierownik jak to ktoś nazwał sklepu mięsnego ma kontrakt?

Zostaw merytoryczną opinię o Pz Htl S.A. - Warszawa

Pz Htl S.A.