Opinie o Corning Htl S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Corning Htl S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Corning Htl S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Corning Htl S.A. w Warszawa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pz Htl S.A.?

kandydat

Różne są pytania: jak sie czujesz? jaki jest twoje ulubione danie? czy lubisz zwierzęta? i tego typu

Zuza Nowy wpis

W ogłoszeniu na Operator Wtryskarki ani stawki podstawowej, nie mówiąc już o informacji, ile z tymi premiami wspomnianymi się wyciąga. A od czego one w ogóle zależą? Ciekawe, czy są osiągalne czy raczej tylko na papierze, jak to w niektórych zakładach. Np w moim poprzednim…

Lila

Ktoś napisze, ile zarobiłabym jako monterka? Na ich stronie piszą tylko hasłowo o tych niższych stanowiskach. Raczej więcej można się dowiedzieć o inżynierskich itp. Ale z tego co widzę, są jakieś premie kwartalne i na produkcji. Jakie to kwoty tak przykładowo?

Kaśka

Aż takie wysokie są premie kwartalne? Wow! Wiesz może, jakie warunki trzeba spełnić, aby przytulić takie pieniądze? :)

To się uśmiałam :D Ale faktycznie za dobrą pracę są premie? Są jakieś wytyczne odnosnie tego? Jakieś normy do osiągnięcia albo coś? Czy to raczej kierownictwo ustala ile komu da?

Janusz s Nowy wpis
@Lila

Można zarobic ponad 4 tysionce z premiami i nadgodzinami a dodatkowo jest kawa bezpłatna

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Corning Htl S.A.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Inżynier Produktu?

Piotrek

Śmiesznych. Cała ta pseudo rozmowa. Za to można usłyszeć dużo obietnic bez pokrycia

Zbyszek

Na przykład takich: czy pan/pani wie jaka jest różnica pomiędzy słoniem a fortepianem?

Irena
@Zbyszek

Co, Ty tak na poważnie? Że takie pytania zadają? Jestem bardzo ciekawa, jaki miałby być tego cel, mówią o tym potem?

raince
@Zbyszek

Nie wiecie jaka jest różnica między słoniem, a fortepianem, przecież to proste... fortepian można zasłonić, a słonia nie można zafortepianić :)

kandydat

Rozmowę kwalifikacyjną w Corning Htl S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Product Engineer / Inżynier Produktu?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Karolka

Cześć, bo na ich stronie widnieje info, że szukają Junior IT Site Lead, ale nie wiem, czy ona jest aktualna, ktoś wie? Myślę nad aplikacją. Do zadań należałoby dostosowanie procesów biznesowych IT do globalnych procesów, także ogólnie to co robię od 10 lat :) Jest w ogóle szansa na tym stanowisku zatrudnić się na B2B? Bo nie wspomnieli o formie współpracy :) No i wiem, że pracuje się u nich hybrydowo, a jest szansa na całkowitą pracę zdalną?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Corning Htl S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Praktykant?

YYYYY

Serio, Ty tak na poważnie? Nie jesteś w stanie powiedzieć jak dobrze na rozmowę się do nich przygotować? Ten sarkazm jest spowodowany tym, że nie polecasz za bardzo chodzić do nich na rekrutację?

Rozczarowany

Jest mi przykro że musiałem poznać tych ludzi którzy tam pracują.Wyzysk ludzi. Brak kompetencji wśród pracowników. Króluje "kolesiostwo" i nepotyzm.

Krolikbags
@Rozczarowany

Taka duża firma i wszyscy ludzie tacy źli?

myszkamiki
@Krolikbags

Nie, trzech jest dobrych.

Krolikbags
@myszkamiki

Czyli są i pozytywne osoby :) A co nowego w firmie?

Brak słów na dział gratowania ,atmosfera która stwarzają starzy pracownicy ,brak kultury ,przełożeni siedzą i nie reagują co tam się wyrabia .Pani E . Osoba dwulicowa ,wredna ,beka przy pracownikach, przeklina i ciągle wpierdala w pracy .

Kierownik
@Anonim

Ta informacja nie zostanie zbagatelizowa. W trakcie oceny rocznej z każdym pracownikiem zostanie omówiona kwestia poszanowania drugiej osoby, pracy zespołowej i kodeksu postępowania który obowiązuje w naszej firmie.

@Kierownik

Te rozmowy i oceny to mydlenie oczu jak w każdym korpo. Htl to takie pseudo korpo. Ile nowych osób ucieka raz dwa z firmy! Ktoś w końcu poruszył istotny problem... Starych pracowników i tego jaka atmosfera panuje w firmie. I nie ma co wymieniać działów i osób bo to jest szerszy problem, i dotyczy całej firmy. A kierownictwo nic nie widzi i nic nie słyszy. Może jak więcej osób wyrazi opinie to ktoś dostrzeże problemy?

To prawda
@Anonim

Tak to prawda, a dodatkowo strasznie jej śmierdzi z ryja.

@Anonim

Czy beka E. pracuje tu jeszcze?

Pracuje

@Odpowiedź

Mam zamiar ja odwiedzic:-) pracujecie do 14?

Łucja
@Magda

a to Twoja była koleżanka z pracy? z tego co widzę trochę niepochlebnych komentarzy na jej temat....

@Łucja

Tak i jest mi winna pieniadze ktorych nie oddala...

X
@Anonim

Wielka betoniara powinna byc zwolniona z pracy bo wielu ludziom szkodzi.

Mieczysław
@X

Myślisz że dobrze o tobie świadczy nazywanie tak innych osób? W ogóle po co takie personalne wycieczki. O zwolnieniach raczej decyduje kierownik a ty nim nie jesteś. Co masz konkretnie jej do zarzucenia?

Krystyna
@X

Nie zgodzę się z ta opinia, nie pisz w imieniu wszystkich…. A swoje prywatne uprzedzenia zostaw dla siebie. Nieładnie tak hejtować.

Ada
@Mieczysław

Masz racje, popieram.

Lucjan
@Magda

Mi też jest winna pieniądze! Pożyczyła bo potrzebowała na wódę i do tej pory nie oddała

Lucjan

Tak

dzwonili

wiecie na jakie zarobki można liczyć jako mechanik utrzymania ruchu będę wdzięczny za odpowiedź

mirek
@dzwonili

2200 szkoda czasu ziom tam iść !

Aleksandra
@dzwonili

Rozumiem, że wysyłałeś swoje CV do pracy w Pz Htl i ktoś ze strony pracodawcy skontaktował się z Tobą. Zdecydujesz się z nim spotkać na rozmowie rekrutacyjnej? Może warto samemu się przekonać, jak wyglądają oferowane warunki - kwestia taka jak wynagrodzenie jest bardzo indywidualna.

@Aleksandra

A szkoda, bo kwestia pensji powinna być ogólnie dostępna. Pieniądze dają możliowść przeżycia. Poza tym, chyba nie jest tak, że aby zachęcić nowych, oferuje się im więcej niż mają starsi stażem pracownicy i w dodatku w umowie jest klauzula o poufności względem swoich zarobków?

@Kandydat

Z tą klauzulą teraz to stwierdzenie, że tu obowiązuje czy teraz przypuszczasz? Jesteś już po rozmowie może?

Edyta

A co to za oceny są o których każdy tu pisze? To jakieś roczne oceny Waszej pracy czy jak?

@Edyta

Tak to roczne podsumowanie pracy. Takie korpo brednie.

@Odpowiedź

Lol, a to coś w ogóle wnosi? Jak się czujecie z tym, że takie oceny otrzymujecie?

@Aneta

Wnosi duża dawkę beki z oceniających cie.

@Aneta

Wnosi duża dawkę beki z oceniających cie.

@Badyl

Aha? W sumie piszesz to prześmiewczo czy ludzie serio dystans do siebie tu mają? ;)

@Aneta

Dystans to należy zachować do ludzi. Nie można nikomu udać. Większość nie potrafi zrozumieć żartu. Ale są i tacy którzy mają poczucie humoru. I traktują te różne kotpo bzudry z przymruzeniem oka.

@Badyl

Czyli atmosfera tutaj to jakaś niejednoznaczna jednak jest?

Czy w Pz Htl S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Odpowiedź

Premia kwartalna, roczna, wczasy pod grusza, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony i paczki na święta.

@Odpowiedź

To prawda że jest się poganianym w pracy? Wcześniej tak napisano. Bo nie pracuje dobrze jak mnie ktoś pogania. Mam nadzieję że tak nie jest. Umowa o pracę bezpośrednio zawierana z firmą, bez pośredników?

@Paweł

O jaki dział pytasz?

Emilia
@Odpowiedź

A to w zależności od działu jest różnie z tym tematem? To w jakim jest spokój?

@Emilia

Spokój to jest jak już wyjdziesz z firmy

Hryhoriy Rozporkov

Привет, а вы нанимаете рабочих из Украины? Меня интересует должность на складе или в качестве директора.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Pz Htl S.A.?

Tricki

Umowa przez agencje pracy. Ludzie odchodzą. Firma nie stara się żeby zachęcić pracowników do pozostania. Najgorszy dział : montaż.

barbara
@Tricki

Właśnie zatrudnili najlepszych pracowników z agencji na umowy stałe . Z montażu . :-)

Barabara?
@barbara

To cudownie, wspaniałe wyróżnienie. Pracować przez agencje aby później pracować bezpośrednio. Warto więc kandydować

Małżeństwotezma
@barbara

Małżeństwo też ma umowy już przez firmę. W rodzinie nic nie zginie. Praca na montażu byłaby ok, gdyby nie kierownik i jego (usunięte przez administratora) Ktoś ich na te stanowiska wybrał to chyba celowo to zrobił żeby ludziom utrudnić życie. Ludzie są rożni, jak wszędzie. Da się dogadać. Choć niektórzy konfliktowi. Na plus jest to że momo wszystko ludzie są pomocni. Czy polecam pracę? Nie. Kiedyś było fajniej.

Malzenstwotezma
@Małżeństwotezma

Usunięte słowo to : lider (wszyscy wiedzą który).

Bp. Swędzipała
@barbara

Perspektywa możliwości pracy przez agencję aby po roku być zatrudnionym przez firmę brzmi wspaniale, prawie jak owocowe piątki :)

Beck

Wygląda to następująco ; Brak podwyżek, a jeśli już są to 100zl brutto. Od wuch lat zero kasy. Zapierdziel na czas, robota musi się palić w rękach... tępo tępo tępo Przerwę trzeba odpracowywać!!! Ale oczywiście góra ma to głęboko w.... Raczej strata czasu

Tricki
@Beck

Hej, Agencja pracy proponuje stanowiska na różnych działach : montaż, i gratownia. Może ktoś tu coś napisać gdzie lepiej sie pracuje, ogólnie jak ludzie, atmosfera, sama robota itp? Z góry dzięki za info.

@Beck

Od lipca podwyżki jak co roku .

Barabara
@Barbara

po 50 pln brutto

Wśród liderow działów brakuje czasami profesjonalizmu.Nie wiem jak teraz sytuacja wygląda

Vector
@Anonim

Poza nielicznymi przypadkami to jest to regułą

@Vector

No nie wiem.Z mojego doświadczenia wynika poza jednym może dwoma przypadkami wszyscy są tacy sami

Basia
@Anonim

Niestety jest to regułą. Ci 'liderzy" z niepełnym średnim wykształceniem poczuli się bardzo ważni, niestety nie idzie to w parze z wiedzą ni kompetencjami. Nie jest to ich wina, ktoś ich przecież wybrał.

Maja
@Basia

Potrzebuję pomocy, i to dość pilnie. Znalazłam informację, że Pz Htl poszukuje studenta na praktyki/staż w ramach stanowiska Analityk z możliwością podjęcia dłuższej współpracy w Dziale Finansowym. Wszystko ok, ale na jakie, mniej więcej, zarobki może tam liczyć stażysta?

Zocha
@Maja

Stawka jest godzinowa, najlepiej skontaktować się w tej sprawie z działem HR.

@Basia

Tu nie chodzi za bardzo o wykształcenie ..powinno być więcej szkoleń pod tym względem jak wogóle takowe się odbywają

Wiecie może czy w Pz Htl S.A. szukają chętnych na staż?

Stary

Tak , szukaja studentów ostatnich lat politechniki . Kontakt do HR albo na stronie Corninga . Staże sa płatne , niektórzy później dostaja etat.

Kierownik chciało by się popracować, ale nie warto tracić czasu i nerw z takim ludźmi, nie jedna osoba była że skarga ale żadnych skutków ,to problem nie z nowymi ludźmi lecz starymi pracownikami.

Coś nowego dzieje się w firmie?

@Ania

Kupa roboty , nadgodziny mozna dorobic troche . pensje miesieczne mogly byc wyzsze

Blondi

Ile można zarobić na stanowisku monter ? Czy są jakieś premie w firmie za dobre wyniki?

@Blondi

premie kwartalne sa .

Czy w obrębie jednego działu w Pz Htl S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Janko

Tak liderami zostają osoby pracujące na danym dziale.

Zostaw merytoryczną opinię o Corning Htl S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Corning Htl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Corning Htl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corning Htl S.A.?

Corning Htl S.A.
3.2/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Daniszewska 4
    03-230 Warszawa