P.P.U.H “WALDI ” w Przasnyszu

Opinie o P.P.U.H “WALDI ” w Przasnyszu

Nad

Widzę, żę P.P.U.H “WALDI ” w Przasnyszu ma się dobrze

walimy metry

Wypłat na czas nie ma i prędko nie będzie, a użytkownik fvup może spróbuje żyć czekając na wynagrodzenie +/- 2 miesiące.

fvup

Dobrze pisać a może by P.Dorota założyła swoją firmę i wypłacała na czas urząd pracy wspiera finansowo-najlepiej narzekać...

Szukasz pracy?

walimy metry

Pani Doroto, nie każdy obiecuje, bo szeregowi pracownicy od razu mówią jak jest.

Dorota69

Ta firma z początku była wypłacalna do czasu. Każdy obiecuje z tej firmy że wypłata będzie na czas a tu nici. Po poprostu nie dotrzymują słowa.

Zostaw opinię o P.P.U.H “WALDI ” w Przasnyszu - Przasnysz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H “WALDI ” w Przasnyszu