Opinie o Plastem w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Plastem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastem w Zduńska Wola

Stanisław Nowy wpis

Witam, pojawiło się ogłoszenie pracy na stanowisku konstruktora. Jak wygląda ta praca i jakie są zarobki? Konstruktor jeździ w delegację czy praca na tylko na miejscu ?

xnx Nowy wpis
@Stanisław

Wyjazdy masz właściwie jednodniowe w różne części Polski na wykonanie pomiarów i spotkanie z klientem. Czasami przez miesiąc nie ruszasz się z biura a czasami 1-2 razy w tygodniu może się zdarzyć taki wyjazd.

Kinia Nowy wpis

Dzień dobry po wcześniejszych zapytaniach widzę na starcie, że oferta dla konstruktora została ponowiona. Czy był ktoś może na rozmowie i mógłby ją opisać? zastanawia mnie poziom trudności. Ostatecznie jakie zarobki można wynegocjować?

Potrzebuję się dowiedzieć jak teraz wygląda sytuacja pracy spawaczy. Nie pisaliście w ostatnim czasie o tym stanowisku a na stronie piszą wprost, że szukają do siebie. doświadczenie jest zawarte w mile widzianych, więc opiszecie w pierwszej kolejności szkolenie?

Hanna

pisali kiedyś o marnych zarobkach a ja w ogłoszeniu na cnc ze strony widziałam info, że płacą adekwatnie do umiejętności i że jest przy tym system premiowy, no to jaka jest definicja tych marnych zarobków przy tym? ile zarobi na start osoba bez doświadczenia a ile taka z np 3 latami stażu za sobą?

Szef produkcji
@Hanna

W sprawach finansowych zachęcam do bezpośredniego kontaktu z firmą poprzez zgłoszenie swojej kandydatury wraz z CV na adres praca@plastem.pl

Xxx
@Hanna

Apropo pytań.... Podwyżek żadnych z początkiem 2024 (i przed końcem 2023) nie było, a jedynie dodatkowe zakazy. Trwa walka o podwyżki po podniesieniu najniższej krajowej ale możesz domyślić się z jakim skutkiem. Płaca adekwatna do umiejętności? Częściowo tak, a częściowo nie. Jak się przy odrobinie szczęścia wykłócisz o swoje i bedziesz miał / miała sporo argumentów to zarobisz NIECO więcej niż kolega. A jeśli nie walczysz o swoje to jako zwykły pomagier czy człowiek od gratowania detali bedziesz miał/miała stawkę jak operator plotera czy nawet tokarki - cyrk na kółkach. Wniosek? Wybierz wśród ofert pracy najmniej odpowiedzialne stanowisko bo spokojna głowa a mniejsza presja, nadzór a kasa niewiele mniejsza. System premiowy? Tylko jak wyrobisz nadgodziny wedle ustalonych zasad. Socjal? Buahaha 100-200zl na Święta Bożego Narodzenia i to wszystko co dostaniesz w ciągu roku. Jedyne co spoko to atmosfera wśród kolegów na tej samej zmianie ale czy tylko dla atmosfery wybiera się prace? Cyrk na kółkach- nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Plastem? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Na stronie jest teraz oferta dla Tokarza i tez nie ma podanych nawet widełek… Czy stawki ustalane są na rozmowie, skoro podany został kontakt w jednym z wątków? Nim złożę dokumenty to czy może ktoś proszę ocenić standardy? Jakie teraz są maszyny i ogólna atmosfera? teraz od kolejnego roku macie może jakieś podwyżki?

Roman

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcyjny?

Damian
@Roman

Też jestem ciekawy? Trzeba mieć jakieś specjalne wymagania?

Loli
@Roman

Marne zarobki

Sebastian

Czy są przyjęcia na produkcję i gdzie można złożyć CV? Pozdrawiam

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie?

Można liczyć na rekrutacje online ?

Dyrektor

Dla chcących pracować w firmie oto stawki na stanowiskach : (usunięte przez administratora) soboty płatne normalnie czyli bez 100 -tek czy 50-tek, socjal brak zupełny, brak szkodliwego, praca na 2 zmiany na produkcji Pierwsza umowa miesiąc, potem 3 miesiące, potem rok, potem czas nieokreślony Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem

STEFAN
@Dyrektor

Dyrektor powiedz jescze o płacach na ile można liczyc

Dyrektor
@STEFAN

Administrator usunął że względu na ochronę danych

@Dyrektor

Możesz podać stawki , jakoś dyskretnie.

Jankowski
@Dyrektor

To jakie są to zarobki? Chodzi mi o pracownika produkcji.

misia
@Dyrektor

Chciałam się dowiedzieć jakie s stawki przy prokukcji. Ukazało się ogłoszenie że szukają na produkcję. Czy jakaś normę trzeba wyrobić? Na jaką kasę można liczyć.

@Nick serio dają część wypłaty 'pod stołem'?

@:/

Tylko najniższą na konto.Reszta w kopercie.Cale szczęście w kopercie się raczej zgadza.

Nie polecam.Stawka najniższa krajowa,a resztę w kopercie.A w kopercie różnie.

Witam. Chciałem dowiedzieć się jak wygląda praca na cnc? Czy są jakieś normy? Czy trzeba się ostro napracować? Jak ogólnie oceniacie pracę?

@Zainteresowany

Nie tak dawno interesował Cię praca na maszynach CNC, dlatego chciałbym ustalić, czy zdecydowałeś się finalnie aplikować? Być może brałeś udział w procesie rekrutacyjnym i będziesz w stanie coś napisać.

Ur

Ukazało się ogłoszenie że potrzebują pracownika produkcji. Chciałbym się dowiedzieć na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik . Pozdrawiam

Karol

Dostajecie pieniądze za milczenie na temat zarobków?

Karol

Widzę że zarobki muszą być nie złe bo nikt o nich nie pisze.

Kuba

Nie od dziś wiadomo, że nie zawsze dobrze trafiamy z wyborem pracy a później są nerwy.

Doswiadczony CNC

Witam czy mozecie opowiedziec o pozytywnych aspektach pracy w tym zakladzie i interesuja mnie zarobki

Damian vv

Wszyscy sciemniaja jak mogą a ja najbardziej

Edyta

Jakie są wasze doświadczenia związane z pracą w firmie Plastem? Czy faktycznie trudno jest nawiązać kontakt z przełożonymi? Jak oceniacie warunki pracy, zarówno obowiązki, jak i prawa pracownicze?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastem - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Plastem?

Zobacz opinie na temat firmy Plastem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastem?

Plastem