Plastem
2 58 52 5 1

Opinie o Plastem

Filtruj opinie po kryteriach:

Ur

Ukazało się ogłoszenie że potrzebują pracownika produkcji. Chciałbym się dowiedzieć na jaką stawkę może liczyć nowy pracownik . Pozdrawiam

Karol

Dostajecie pieniądze za milczenie na temat zarobków?

Karol

Widzę że zarobki muszą być nie złe bo nikt o nich nie pisze.

Dyrektor
Nazwa działu: Finanse

Dla chcących pracować w firmie oto stawki na stanowiskach : (usunięte przez administratora) soboty płatne normalnie czyli bez 100 -tek czy 50-tek, socjal brak zupełny, brak szkodliwego, praca na 2 zmiany na produkcji Pierwsza umowa miesiąc, potem 3 miesiące, potem rok, potem czas nieokreślony Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem

Tak4Nie1

STEFAN
@Dyrektor

Dyrektor powiedz jescze o płacach na ile można liczyc

Dyrektor
Nazwa działu: Finanse
@STEFAN

Administrator usunął że względu na ochronę danych

@Dyrektor

Możesz podać stawki , jakoś dyskretnie.

Tak1Nie

Jankowski
@Dyrektor

To jakie są to zarobki? Chodzi mi o pracownika produkcji.

Kuba

Nie od dziś wiadomo, że nie zawsze dobrze trafiamy z wyborem pracy a później są nerwy.

Doswiadczony CNC

Witam czy mozecie opowiedziec o pozytywnych aspektach pracy w tym zakladzie i interesuja mnie zarobki

Tak6Nie

Damian vv

Wszyscy sciemniaja jak mogą a ja najbardziej

Edyta

Jakie są wasze doświadczenia związane z pracą w firmie Plastem? Czy faktycznie trudno jest nawiązać kontakt z przełożonymi? Jak oceniacie warunki pracy, zarówno obowiązki, jak i prawa pracownicze?

Noname

Totalny brak szacunku ze strony głównego szefa.Jak coś chce to takimi słowami operuje ze miód dla uszu, a jak Ty coś chcesz to ma Cię gdzieś, udaje że nie widzi, nie słyszy. Nie polecam firmy dla osób które chcą żyć w mniejszym stresie.Wydawało by się że szef powinien dziękować że chcemy pracować na lewą uwomę czyli za najniższą a reszta w kopercie o ile nie popsułeś czegoś..a tu nie, trzeba się kłaniać i dziękować ze Cie robią w konia.

Tak8Nie

Tomasz

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik produkcji. Widziałem ogłoszenie o rekrutacji na te stanowisko ale nic nie pisze o wynagrodzeniu.

Gregor

Idealnych firm nie ma ale przecież nikt nie musi pracować za karę ponieważ z niewolnika nie ma dobrego pracownika.

Bartek

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

Andrzej

Bardzo dobrze, że jest taki rynek ale nie wszyscy mają swoje firmy bo nie dadzą rady! Trzeba docenić miejsce w którym zarabiamy

Tak13Nie

Igor

Przy okazji dostajecie pracę!!! Jeśli się nie podoba każdy może założyć swoją firmę!!

Marek
@Igor

Przecież tak ludzie robią geniuszu, np. Mawo Technology, Profilex i kilka na czarno działających "firm" narazie - oni tu pracowali a teraz są na swoim bo nie chcieli być (usunięte przez administratora) Teraz jest czas pracownika a nie pracodawcy. A tak nawiasem kiedy ta firma się wreszcie obudzi ?

Bartosz

Może mniej narzekania a więcej radości z pracy w dobrej firmie?

W2
@Bartosz

W dobrej dla kogo ? Właściciela ? Jego rodziny tam zatrudnionej, dyrektora czy kierowników ? ! Brak szkodliwego choć być powinno z uwagi no obrabiane materiały, stawka wykazywana tylko najniższa a reszta w kopercie, brak dodatków za pracę w sobotę. Są osoby które pracują tam już 10-15 lat, zero podziękowania za współpracę przez te lata. Dobra firma tak nie postępuje z pracownikiem by na starość nie było go na nic stać przez to, że przez lata miał opłacane składki za najniższą krajową!

Tak4Nie

Szakal
@Bartosz

Ja tam jeszcze pracuje ale tylko dla tego że się przyzwyczaiłem i trochę nie chce mi się zaczynać gdzieś na nowo. Zgadzam się z opiniami kolegi W2 i dodam że jak się ktoś zwalnia to byly takie sytuacje że robią na złość i nie wypłacają wszystkiego w kopercie pod pretekstem że coś jesteś winny lub zepsułeś coś.

Tak3Nie

W2

Pracę polecam osobom, które są młode i chcą się jedynie nauczyć na czym polega ta praca gdyż to co pracodawcy oferują w ogłoszeniach o pracę mija się z prawdą. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest bez szału a jeżeli ktoś chce dostać podwyżkę to przed nim długa droga - najpierw prosisz kierownika by ten przekazał to do dyrektora. Po tym mija jakiś czas i się dowiadujesz (jeżeli w ogóle się zgodzi kierownik zapytać o podwyżkę), że dyrektor musi pogadać z prezesem. Całość trwa różnie, do pół roku. Warto po podwyżce iść już po następna to czas szybciej minie. Jeżeli chodzi o dobry socjal to to też czeka każdego rozczarowanie bo w zakładzie zlikwidowano socjal całkowicie ( w poprzednim roku nawet na święta nic nie dali ). Nie warto wierzyć podczas rozmowy w złote góry, które obiecują bo potem jest jedno wielkie rozczarowanie. Jedyny plus to atmosfera ale też nie zawsze.

Tak10Nie

Edyta

@ojjhg do tej pory nie było reakcji na Twoje pytanie. Czy mimo to, zdecydowałeś się złożyć CV do Plastem? Jeżeli tak było, to chętnie dowiem się więcej od Ciebie o procesie rekrutacyjnym. Możesz napisać z ilu etapów się składał i jakie pytania usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Twój komentarz będzie cenny dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem decyzji o podjęciu pracy w Plastem.

ojjhg

Jakie zarobki dla programisty cnc?

anonymous

Jakie zarobki dla programisty cnc?

Edyta

@Walo, obecnie są przyjęcia jako Frezer, Tokarz, Operator. Jeżeli chodzi o doświadczenie to jest mile widziane, musisz też posiadać wiedzę z zakresu rysunku technicznego, technologii obróbki skrawień oraz posługiwać się umiejętnie narzędziami pomiarowymi, w jakim mieście interesuje Cię praca?

mysle że na start 2800-3000 zł brutto

Tak8Nie

Walo
@pracownik

A jako pracownik orientujesz się może czy są aktualnie jakieś przyjęcia (na stronie wiszą cały czas) i czy Plastem zatrudnia ludzi bez doświadczenia na CNC?

dsad

Ktoś wie jakich zarobków minimalnych mogę spodziewać się na stanowisku frezera/tokarza?

Kolega starego

Ojeciec prezesa jest tak biedny że jak przechodzi obok stawu to kaczki mu chleb rzucają :)

Tak25Nie

mąż

Kierowców busów z niebieskim napisem Plastem też mają tumanów i alkoholików ponieważ jadąc nie widzą osób przechodzących na przejściu dla pieszych prawo jazdy to za worek pyrek typy mają i bezmyślnie natychmiast hamują!!!!!!dziadostwu ciągle się śpieszy !!!!!Niech się najpierw jezdzić dobrze nauczą a nie Plastem zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy jezdzić n ie potrafią!!!!!!!

Tak1Nie

szczypior

Ja pracowałem tam 10 lat temu. Zakład rozrastał się. Jestem przekonany że Właściciele nigdy nie chcieli zrobić komuś krzywdy, nawet jak zwalniałem się to nie robiono mi problemów. Pensja na czas. Nawet teraz z tą firmą współpracuję. Mogło by być lepiej ale cóż każdy ma problemy.

noki

ja też słyszałem że opłaca się u nich pracować ze względu na zarobki i normalną atmosferę więc trzeba isć

Ktoś.

Firma porażka, pracowałem rok i nigdy tam nie wroce. ogilnie szefowie maja pracownikow w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzadzi ojciec jednego z nich, kierownik idiota i nic wiecej, brygadzista alkocholik co cały czas pije i to sam. dużo pijaków chodz wykwalifikowanych co znaja sie na pracy ale niczego cie naucza bo sie boja o stanowisko. Kierwonik paranoja plata sie po hali i kazdego denerwuje no i przedewszystkim duzo ludzi ktorzu donosza, poprostu porażka

Kris

Jak wygląda praca automatyka? Jakie są sterowniki, no i jaka płaca ;) pozdrawiam

@Kris

Nie znam szczegółów ! pozdrawiam !

WOLNY

NA STRONIE plastem.pl są aktualności o zatrudnieniu ! OPERATOR MASZYN CNC,TOKARZ,FREZER,SPAWACZ a ostatnio AUTOMATYK MASZYN to ogłoszenie jest na pracuj.pl CV należy najlepiej wysłać na : ciupa@plastem.pl POWODZENIA !

WOLNY

NIE WIEM SKĄD TYLE OPINI NIEZADOWOLONYCH ? PRACUJĘ TAM JUŻ 16 LAT I BEZ ZNAJOMOŚCI !!!!! KTO PRACUJE TEN JEST DOCENIANY I SZANOWANY !!!!!

CZACZA
@WOLNY

PANIE WOLNY planuje zlozyc tam papiery na spawacza tig 141 mam certyfikaty jest szansa?

Zostaw opinię o Plastem - Zduńska Wola

Chcę opublikować: