Plastem

Zduńska Wola

Opinie o Plastem

Edyta

@ojjhg do tej pory nie było reakcji na Twoje pytanie. Czy mimo to, zdecydowałeś się złożyć CV do Plastem? Jeżeli tak było, to chętnie dowiem się więcej od Ciebie o procesie rekrutacyjnym. Możesz napisać z ilu etapów się składał i jakie pytania usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Twój komentarz będzie cenny dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem decyzji o podjęciu pracy w Plastem.

ojjhg

Jakie zarobki dla programisty cnc?

anonymous

Jakie zarobki dla programisty cnc?

Edyta

@Walo, obecnie są przyjęcia jako Frezer, Tokarz, Operator. Jeżeli chodzi o doświadczenie to jest mile widziane, musisz też posiadać wiedzę z zakresu rysunku technicznego, technologii obróbki skrawień oraz posługiwać się umiejętnie narzędziami pomiarowymi, w jakim mieście interesuje Cię praca?

mysle że na start 2800-3000 zł brutto

Walo
@pracownik 21.02.2017 19:57
mysle że na start 2800-3000 zł brutto

A jako pracownik orientujesz się może czy są aktualnie jakieś przyjęcia (na stronie wiszą cały czas) i czy Plastem zatrudnia ludzi bez doświadczenia na CNC?

dsad

Ktoś wie jakich zarobków minimalnych mogę spodziewać się na stanowisku frezera/tokarza?

Kolega starego

Ojeciec prezesa jest tak biedny że jak przechodzi obok stawu to kaczki mu chleb rzucają :)

mąż

Kierowców busów z niebieskim napisem Plastem też mają tumanów i alkoholików ponieważ jadąc nie widzą osób przechodzących na przejściu dla pieszych prawo jazdy to za worek pyrek typy mają i bezmyślnie natychmiast hamują!!!!!!dziadostwu ciągle się śpieszy !!!!!Niech się najpierw jezdzić dobrze nauczą a nie Plastem zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy jezdzić n ie potrafią!!!!!!!

szczypior

Ja pracowałem tam 10 lat temu. Zakład rozrastał się. Jestem przekonany że Właściciele nigdy nie chcieli zrobić komuś krzywdy, nawet jak zwalniałem się to nie robiono mi problemów. Pensja na czas. Nawet teraz z tą firmą współpracuję. Mogło by być lepiej ale cóż każdy ma problemy.

noki

ja też słyszałem że opłaca się u nich pracować ze względu na zarobki i normalną atmosferę więc trzeba isć

Ktoś.

Firma porażka, pracowałem rok i nigdy tam nie wroce. ogilnie szefowie maja pracownikow w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzadzi ojciec jednego z nich, kierownik idiota i nic wiecej, brygadzista alkocholik co cały czas pije i to sam. dużo pijaków chodz wykwalifikowanych co znaja sie na pracy ale niczego cie naucza bo sie boja o stanowisko. Kierwonik paranoja plata sie po hali i kazdego denerwuje no i przedewszystkim duzo ludzi ktorzu donosza, poprostu porażka

Kris

Jak wygląda praca automatyka? Jakie są sterowniki, no i jaka płaca ;) pozdrawiam

@Kris 29.08.2015 18:34

Nie znam szczegółów ! pozdrawiam !

WOLNY

NA STRONIE plastem.pl są aktualności o zatrudnieniu ! OPERATOR MASZYN CNC,TOKARZ,FREZER,SPAWACZ a ostatnio AUTOMATYK MASZYN to ogłoszenie jest na pracuj.pl CV należy najlepiej wysłać na : ciupa@plastem.pl POWODZENIA !

WOLNY

NIE WIEM SKĄD TYLE OPINI NIEZADOWOLONYCH ? PRACUJĘ TAM JUŻ 16 LAT I BEZ ZNAJOMOŚCI !!!!! KTO PRACUJE TEN JEST DOCENIANY I SZANOWANY !!!!!

CZACZA
@WOLNY 26.07.2015 18:10

PANIE WOLNY planuje zlozyc tam papiery na spawacza tig 141 mam certyfikaty jest szansa?

sytuacje można sobie polepszyć tylko zwalniając się z tamtąd ,zresztą już nie jedna osoba się zwolniła i nie narzeka.Myślę że jak ucieknie chociaż połowa to zauważą że najwarzniejszą wartością firmy to wykfalifikowany pracownik a takich u nas nie brakuje.

TOMASZ

pracowałem i nikomu nie polecam(totalna rozpierducha)

teresa

@teresa 18.05.2015 21:01
Witam,a czy przyjmują też kobiety,mam pewne doświadczenie ,pracowałam na pile numerycznej w BUDWAR CENTRUM...

pracowała kiedyś u nas na produkcji jedna niewiasta,ale niestety to był niewypał nie wiem o co chodziło szefom zatrudniając kobietę ,a jeśli chodzi o pracę w biurze to niestety tylko rodzina znajomi i dobre plecy takie są realia. pozdrawiam,ja pracuje bo muszę ciężko u nas o pracę.

@teresa 18.05.2015 21:01

TAK,OCZYWIŚCIE ,ŻE PRZYJMUJĄ !!! TRZEBA TYLKO UMÓWIĆ SIĘ Z CIUPĄ NA ROZMOWĘ ! TO TEN OD SPRAW ZATRUDNIENIA .powodzenia !

były pracownik

zgadzam się z przedmówcami,nie potrafią docenić dobrego fachowca,wynagrodzenia na umowach to oczywiście fikcja najczęściej to najniższa krajowa a resztę pod stołem tak samo z nadgodzinami,jedyny plus to chyba dla tych co lubią sobie troszkę wypić alkoholu,myślę że jest ciche przyzwolenie w tej kwestji,ważne żeby się nie przewrawcał i stał o własnych siłach na nogach.

ktos

co do szkoleń to jest takie ulubione powiedzenie jednego z włascicieli: "małpe nauczysz jeździc na rowerze, to młodego po liceum też naczysz pracować,a bedzie pracował za 1500 zł" Więc po co szkolenia i doświadczeniu ludzie, jak ich wyszkolisz to odejda do innej prcay... Firma dobra na rok, dwa, żeby zobaczyc jak firma nie-powinna być zorganizowana. pozdraiwam

antek

nie wiem nigdy tam nie bylem

SKIBA
@antek 24.04.2012 18:49
nie wiem nigdy tam nie bylem

ZGADZAM SIĘ PRACOWAŁEM TAM 3 MIESIĄCE I NIE DAŁEM RADY,TRZEBA MIEĆ DOBRE ZDROWIE I MOCNĄ GŁOWĘ

zzz

A jak kształtują się zarobki i możliwość przyjęcia dla inżyniera (nie na produkcje) ?

JA

Totalny bałagan! Nie wiem jak ta firma funkcjonuje. Ludzi przyjmuje się po znajomości, rodzinę i koleżanki. Nikt nie zna się na pracy, a ci co się znają pracuja za 2 osoby. Płace kiepskie. Właściciele trudni do współpracy. Poszukajcie sobie czegoś innego, albo nastawcie się na dużo tyrania za kogoś....

byly pracownik

ogólnie praca w porzadku, atmosfera tez fajna, minus - wlasciciele ktorzy sie nie inetersuja sie za bardzo co sie dzieje, troche bałagan i przestarzały system ksiegowosci, magazynowania FPP . z pieniedzmi idzie sie dogadac w zaleznosci od stanowiska

Zostaw opinię o Plastem - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastem