Opinie o Plastem w Zduńska Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Plastem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastem o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastem w Zduńska Wola

Noname

Totalny brak szacunku ze strony głównego szefa.Jak coś chce to takimi słowami operuje ze miód dla uszu, a jak Ty coś chcesz to ma Cię gdzieś, udaje że nie widzi, nie słyszy. Nie polecam firmy dla osób które chcą żyć w mniejszym stresie.Wydawało by się że szef powinien dziękować że chcemy pracować na lewą uwomę czyli za najniższą a reszta w kopercie o ile nie popsułeś czegoś..a tu nie, trzeba się kłaniać i dziękować ze Cie robią w konia.

Tomasz

Na jakie wynagrodzenie może liczyć pracownik produkcji. Widziałem ogłoszenie o rekrutacji na te stanowisko ale nic nie pisze o wynagrodzeniu.

Gregor

Idealnych firm nie ma ale przecież nikt nie musi pracować za karę ponieważ z niewolnika nie ma dobrego pracownika.

Bartek

Ile dostaje nowy pracownik na produkcji? Widziałem ogłoszenia i nie wiem czy aplikować?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Plastem? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Bardzo dobrze, że jest taki rynek ale nie wszyscy mają swoje firmy bo nie dadzą rady! Trzeba docenić miejsce w którym zarabiamy

Igor

Przy okazji dostajecie pracę!!! Jeśli się nie podoba każdy może założyć swoją firmę!!

@Igor

Przecież tak ludzie robią geniuszu, np. Mawo Technology, Profilex i kilka na czarno działających "firm" narazie - oni tu pracowali a teraz są na swoim bo nie chcieli być (usunięte przez administratora) Teraz jest czas pracownika a nie pracodawcy. A tak nawiasem kiedy ta firma się wreszcie obudzi ?

Bartosz

Może mniej narzekania a więcej radości z pracy w dobrej firmie?

W2
@Bartosz

W dobrej dla kogo ? Właściciela ? Jego rodziny tam zatrudnionej, dyrektora czy kierowników ? ! Brak szkodliwego choć być powinno z uwagi no obrabiane materiały, stawka wykazywana tylko najniższa a reszta w kopercie, brak dodatków za pracę w sobotę. Są osoby które pracują tam już 10-15 lat, zero podziękowania za współpracę przez te lata. Dobra firma tak nie postępuje z pracownikiem by na starość nie było go na nic stać przez to, że przez lata miał opłacane składki za najniższą krajową!

Szakal
@Bartosz

Ja tam jeszcze pracuje ale tylko dla tego że się przyzwyczaiłem i trochę nie chce mi się zaczynać gdzieś na nowo. Zgadzam się z opiniami kolegi W2 i dodam że jak się ktoś zwalnia to byly takie sytuacje że robią na złość i nie wypłacają wszystkiego w kopercie pod pretekstem że coś jesteś winny lub zepsułeś coś.

W2

Pracę polecam osobom, które są młode i chcą się jedynie nauczyć na czym polega ta praca gdyż to co pracodawcy oferują w ogłoszeniach o pracę mija się z prawdą. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest bez szału a jeżeli ktoś chce dostać podwyżkę to przed nim długa droga - najpierw prosisz kierownika by ten przekazał to do dyrektora. Po tym mija jakiś czas i się dowiadujesz (jeżeli w ogóle się zgodzi kierownik zapytać o podwyżkę), że dyrektor musi pogadać z prezesem. Całość trwa różnie, do pół roku. Warto po podwyżce iść już po następna to czas szybciej minie. Jeżeli chodzi o dobry socjal to to też czeka każdego rozczarowanie bo w zakładzie zlikwidowano socjal całkowicie ( w poprzednim roku nawet na święta nic nie dali ). Nie warto wierzyć podczas rozmowy w złote góry, które obiecują bo potem jest jedno wielkie rozczarowanie. Jedyny plus to atmosfera ale też nie zawsze.

Edyta

@ojjhg do tej pory nie było reakcji na Twoje pytanie. Czy mimo to, zdecydowałeś się złożyć CV do Plastem? Jeżeli tak było, to chętnie dowiem się więcej od Ciebie o procesie rekrutacyjnym. Możesz napisać z ilu etapów się składał i jakie pytania usłyszałeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Twój komentarz będzie cenny dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem decyzji o podjęciu pracy w Plastem.

ojjhg

Jakie zarobki dla programisty cnc?

Jakie zarobki dla programisty cnc?

Edyta

@Walo, obecnie są przyjęcia jako Frezer, Tokarz, Operator. Jeżeli chodzi o doświadczenie to jest mile widziane, musisz też posiadać wiedzę z zakresu rysunku technicznego, technologii obróbki skrawień oraz posługiwać się umiejętnie narzędziami pomiarowymi, w jakim mieście interesuje Cię praca?

mysle że na start 2800-3000 zł brutto

Walo
@pracownik

A jako pracownik orientujesz się może czy są aktualnie jakieś przyjęcia (na stronie wiszą cały czas) i czy Plastem zatrudnia ludzi bez doświadczenia na CNC?

dsad

Ktoś wie jakich zarobków minimalnych mogę spodziewać się na stanowisku frezera/tokarza?

Kolega starego

Ojeciec prezesa jest tak biedny że jak przechodzi obok stawu to kaczki mu chleb rzucają :)

mąż

Kierowców busów z niebieskim napisem Plastem też mają tumanów i alkoholików ponieważ jadąc nie widzą osób przechodzących na przejściu dla pieszych prawo jazdy to za worek pyrek typy mają i bezmyślnie natychmiast hamują!!!!!!dziadostwu ciągle się śpieszy !!!!!Niech się najpierw jezdzić dobrze nauczą a nie Plastem zatrudnia (usunięte przez administratora) którzy jezdzić n ie potrafią!!!!!!!

szczypior

Ja pracowałem tam 10 lat temu. Zakład rozrastał się. Jestem przekonany że Właściciele nigdy nie chcieli zrobić komuś krzywdy, nawet jak zwalniałem się to nie robiono mi problemów. Pensja na czas. Nawet teraz z tą firmą współpracuję. Mogło by być lepiej ale cóż każdy ma problemy.

noki

ja też słyszałem że opłaca się u nich pracować ze względu na zarobki i normalną atmosferę więc trzeba isć

Ktoś.

Firma porażka, pracowałem rok i nigdy tam nie wroce. ogilnie szefowie maja pracownikow w (usunięte przez administratora) rzadzi ojciec jednego z nich, kierownik idiota i nic wiecej, brygadzista alkocholik co cały czas pije i to sam. dużo pijaków chodz wykwalifikowanych co znaja sie na pracy ale niczego cie naucza bo sie boja o stanowisko. Kierwonik paranoja plata sie po hali i kazdego denerwuje no i przedewszystkim duzo ludzi ktorzu donosza, poprostu porażka

Kris

Jak wygląda praca automatyka? Jakie są sterowniki, no i jaka płaca ;) pozdrawiam

WOLNY
@Kris

Nie znam szczegółów ! pozdrawiam !

Zostaw merytoryczną opinię o Plastem - Zduńska Wola

• Jak się pracuje w Plastem?

Zobacz opinie na temat firmy Plastem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastem?

Plastem