Opinie o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

gladych

dobra praca dorywcza dla emeryta takego jak ja wynagrodzenie i stan zdrowia ppdopiecznego w 100%zgadza się ze stanem faktycznym

Pomsky
@gladych

Moja ciocia z nimi jeździ, też jest bardzo zadowolona. Nie jeździ regularnie, jakieś dwa-trzy wyjazdy do roku, żeby sobie właśnie do emeryturki dorobić :D

Malina

Firmę oceniam na plus, jestem zatrudniona od grudnia 2018 i od tego czasu jeżdżę do jednej rodziny na zmiany co dwa miesiące. W tym momencie miałam wrócić do domu dwa tygodnie temu, ale chciałam aneks na kolejny miesiąc ze względu na koronę. Wolę nie wracać na razie do kraju. Mam stały kontakt z firmą, reagują, kiedy czegoś potrzebuję. Stawka też ok, zawsze by mogła być wyższa, ale w poprzedniej firmie miałam podobną, więc to taka średnia najwyraźniej.

zigi56
@Malina

extra jest dobry wyjazd dobra rodzina dobra firma polecam

Rex
@zigi56

Zgadzam się ponieważ firma podchodzi do pracowników z dużym profesjonalizmem

Bernadetta

Dobra opieka koordynatora, opisany stan zgodny z faktycznym, pieniążki na czas i premie na święta.

Magdalena

Opinie widzę dość skrajne, ale ja wychodzę z założenia, że każdemu się nie dogodzi i trzeba samemu sprawdzić. Tym bardziej, że firmę polecała mi przyjaciółka. Dwa słowa: nie żałuję.

Irenka
@Magdalena

no pewnie, zawsze znajdzie się ktoś komu nic nie pasuje. tutaj nie ma co narzekać, robota jest i trzeba robić. łatwo nie jest, ale nie jeździ się do pracy leżeć jak kto obrotny to i dobrze zarobi

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
maria73

Jestem właśnie z nimi na zleceniu od 3 tygodni. Rodzina jest super, miła i pomocna, stan podopiecznej też ok taki sam jak w ofercie. Czytając wypowiedzi poniżej to mam wrażenie że są to dwie różne firmy. Umowę dostałam, nie widzę w niej nic dziwnego. Jeździłam z równymi firmami i spotkałam się z różnymi zapisami w umowie a tu zapisy były normalne, do zaakceptowania. Osobiście polecam firmę. p.s. pieniądze za styczeń dostałam 6 lutego i tyle ile powinnam. Jak ktoś chce znać więcej szczegółów to proszę o kontakt. Pozdrawiam wszystkie Panie opiekunki :)

georgia
@maria73

mi tesz sie podoba polecam

były opiekun Firmy Soft Care

Tak to prawda daleko od tej firemki .Panie w biurze przyjemne na poczatku dotad doputy nie podpiszesz umowy a jak podpiszesz i maja cie to niestety zero pomocy brak profesjonalizmu potrafia nawet krzyczec i maja cie za nic.

Isteb

Najprawdobniej te kobiety z biura same piszą te komentarze. Sprawdźcie sobie jakie naprawdę odprowadzają składki do ZUS. Nie ufajcie na słowo.

@Isteb

Tak Panie pisza wszystko super umowa elektroniczna bu ha ha .Tak smieciowej umowy od 3,18 euro dziennie za opieke nigdy i nigdzie nie widzialam. Pani pisza same sobie opinie z biura oczywiscie bo oszukanych kobiet poprzez te firme jest duzo .No ale kazdy ma wolna wole i jak go cieszy ze go skubia to niech go skubia . A opinia pod tytule pojechalam z firmy a rodzina jest fajna to pisza kobiety chyba niespelna rozumu bo co ma firma do rodziny ? Rodziny moga byc przefajne i uczciwe i nie maja pojecia ze polskie agentury skubia ich oiekunke .

@Isteb

Odprowadzaja skladki od 3,17 euro dziennie za taka stawke robi u nich opiekunka .Daje to 480 zl miesiecznie i od takiej kwoty odprowadzane sa skladki ZUS .Wiem bo oszukali mnie strasznie i Warszawski ZUS wyjasnil mi niuans tej umowy .Niby pisza ze skladki odprowadzane sa zgodnie z prawem ale prawa co do kwoty nie ma.

Magia

No ja chyba ich zgłoszę na Policję bo tsm die podejrzane rzeczydzialy

Noni

Od Torunia to się radzę trzymać z daleka. Nie radzą sobie w czasie pandemii. Na stawkach kroją i są niskie. Z wypowiedzeniem można spokojnie pójść do sądu cywilnego i wygrać jednym machnięciem jakieś 6 do 12 000 odszkodowania, ale ja np nie mam czasu, bo trzeba latać do sądu, a muszę mptracowac więc Podpisałam aby się ich jak najszybciej pozbyć, nie trzymają standardów, jeszcze dyskutowali że mną aby zatrzymać mój zjazd po tym jak Wylądowałam w ostatnim otwartym do godz 15 00 hotelu podczas pandemii Zagroziłam im że mają wpłacić i Podpisałam że z braku obowiązków co jak wiecie gdyby nie to w sądzie puściła bym ich z torbami ale mam tyle propozycji pracy że musiała bym nieć na to czas,. Po stronie niemieckiej kompletnie nie pilnują bezpieczeństwa opiekuna. Robią rzeczy, których im nie wolno. Więc omijać szerokim łukiem i uciekać. Na początku byłam zadowolona bo mieli sztele bezdemencyjne ale jak ich zobacxzylam w działaniu w pandemii to mnie przerażenie zaczęło ogarniać. Tyle w temacie. A i poza tym większość klientów po tym co oni potrafią przez telefonn do nich powiedzieć nie chce mieć już z nimi nic wspólnego.

AGI

Moja też Na 5 firm w roku jedyna która wzięła wniosek o.pracownixzy EKUZ Umowę mam podpisaną już Firmą dobra to.juz widać od umowy Elektroniczna

Wiki
@AGI

Też mam niefajne doświadczenia z innymi firmami. A to umowę przesyłają pocztą do Niemiec i człowiek siedzi dwa tygodnie praktycznie na czarno, a to brak ekuza, a to brak zgłoszenia do zusu... W soft care wszystko jest ok od strony formalnej, dlatego zdecydowałam się tutaj na dłuższą współpracę. 1. Umowa na maila. Mam ją więc od razu przed oczami, nikt nie mydli. Od razu wiem, na czym stoję. Umowa jest jasna. Podpisałam ją na rok, nie ma kar za wypowiedzenie (a w dwóch innych firmach już na to trafiłam). 2.Składki odprowadzają ( sprawdziłam), jak jestem w Polsce to tez mogę iść do lekarza, także plus za to. Syna mogłam dopisać do ubezpieczenia. 3. Mam a1, mam ekuza. Jak się na sztelach przeziębiłam, poszłam bez problemu do lekarza. 4. Kontakt z koordynatorem jest super. Teoretycznie otwarte pon-pt 8-16, ale jak miałam problem w sobotę to dziewczyna odebrała. Staram się tego nie nadużywać, ale miło wiedzieć, że w razie czego ktoś czuwa i do kogoś można się zwrócić

Damian
@Wiki

Polecam współpracę, między innymi właśnie przez możliwość podpisania umowy przez internet, nie czekam na pocztę ani na kuriera tylko od razu wiem co podpisuję i na co się godzę

Maria

Dostałam od firmy bardzo dużo wsparcia. Szczególnie teraz, kiedy nie wiadomo jak będą wyglądać powroty. Panie zorganizowały mi powrót i jestem już w domu z rodziną

@Maria

Teraz ktoś wyjeżdża jeszcze?

@Maria

A Kwarantanna 2 tyg to Pani przeszla w Polsce ? Chyba tylko glupi wyjezdza do pracy przy prawie 23 tys zarazonych i zakazu przemieszczania sie w Niemczech.Przemyca was za granice jak worek smieci bo czytalam ze przez granice na piechotke .Powodzenia a tym bardziej że Soft Care placi niskie skladki ubezpieczeniowe wiec ubezpieczenie watpliwe

Carolyn66

super i polecxam bo warto

Nova

Czytając opinie, ma się wrażenie, że wszystko jest pisane przez jedną osobę. Taki sam tok myślenia, konstruowania wypowiedzi. Szefostwu się może zagrzał fotel i nakazuje pracownikom wypisywać ochy i achy?

@Nova

Tak pisza sami opinie bo niestety wsrod opiekunow dobrej opinii nie maja .100 odradze uciekaj od tej firmy

Magia

Ja jestem zadowolona. ZE składki są od najniższej wiem od początku ale wszystkie fitmrmy to mają, chyba że płacą co 2 miesiące, więc wyciągnąć można wnioskiem Jak oferta mi się nie podoba to jej nie przyjmuje. Czas pracy dostosowują do prośby opiekunki. Jak na razie dwa zlecenia były całkiem spokojne. O kartę pracowniczą wniosek wypełniła A1 zależy od ZUS więc nigdy nie wiesz ile czekasz jak ciągle jeździsz ale ZUS zawsze się grzanie i często to trwa 2 miesiące. Wypłaty przed czasem Może jedynie stawki mogły by być wyższe ale mi wystarcza. Umowa jest elektroniczna co rozwiązuje problem poczt. Przejazdy są opłacone i komfortowe.

Ariana
@Magia

To z umową elektroniczną mi się bardzo podoba. W poprzedniej firmie mi przysyłali pocztą lub kurierem. Dramat. Czasami było mało czasu i wyjeżdżałam bez umowy, przysyłali mi na miejsce do rodziny. Tutaj od razu raz dwa podpisane i cześć

orzeszek
@Ariana

fajne rozwazanie. ja tam nie lubie miec w domu setek papieru

Kalina

Kto jest za mną zapraszam na rozprawę sądową będzie pozew zbiorowy w Niemczech w grupie siła pujde z wami będzie 10 osób jest juz dowód jakie lewe umowy podpisać trzeba żeby łamać prawo delegowania do Niemiec pracowników dam wam jutro namiary swoje i pokierujemy sprawę razem Kto pokrzywdzony to niech się ze mną kontaktuje pozdrawiam serdecznie wszystkich oszukanych opiekunów i opiekunki

@Kalina

Jezeli jest pozew zbiorowy przeciwko SoftCare 24 Stunden z Torunua to wale jak w dym. Prosze dac namiary to dolacze .

@Elektra

Sprawa jest w toku w sądzie jeśli chcesz się się spotkać to umowa stoi podam Ci jutro hasło do kontaktu napisz z Kąd pochodzisz ja Z Warszawy pozdrawiam proponuje spotkanie pozdrawiam

@Elektra

Proponuje spotkanie może być w Warszawie dworzec zachodni autobusowy przy kawie gdzies spotksnie podam namiary to usunięte zostaną przez administratora jutro postaram się podać namiary do siebie działamy w grupie siła nie ma co się poddawać Elektro buziaki

inna
@Elektra

Soft Care 24 Stunden z Torunia ? Nia ma nawet takie firmy w tej miejscowości. Na pewno wiesz z kim masz umowę ???

Dobrze czekam na odpowiedz

@inna

Kobieto wypisujesz tylko po to by zaistniec. Ja pracowalam z ta Firma rok i srogo za to zaplacilam wiec pisze z cala odpowiedzialnosci jest taka Firma SoftCare 24 Stunden z Torunia z siedziba w Warszawie .Niestety zanizaja skladki ZUS moze teraz gduz na forach az czerwono o nich coś zmienieli ale mnie skrzywdzili bardzo i dlatego ostrzegam a kazdy ma umowe przed noesm niech czyta ze za prace w opiece ma w zalaczniku 3,17 euro brutto dziennie i od tego byly odprowadzane skladki ZUS.czyli niecale 500 zl brutto . Zycze powodzenia tym co chwala te firme ja stracilam A! jak i ubezpieczenie w ZUS

Pokrzywdzony
@Kalina

Daj na siebie namiary. Czym więcej osób tym lepiej.

Laurene

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Z przyjemnością polecam tę firmę wszystkim opiekunkom.

milena

jasna umowa, dobre pieniadze, spokojna praca. wszystko mi odpowiada. pracuje u(usunięte przez administratora), wracam tam na wielkanoc po raz trzeci i ciesze sie ze wreszcie mam stala prace

ewa34
@milena

mi też się tutaj podoba. mam dokładnie takich podopiecznych, jakich chciałam

Lidka64

Nie za bardzo rozumiem wypowiedzi poprzedniczek, mam wrażenie że jest to jakaś nagonka na firmę przez konkurencje. Pracuje już 2 rok w tej firmie i wszystko jest w porządku. Wypłaty są zawsze na czas a nawet przed czasem, składki są odprowadzane zgodnie z umową. Koordynatorki są miłe i zawsze pomocne. Pozdrawiam całą firmę i wszystkie opiekunki ????

milena
@Lidka64

tez mnie to zastanawia. mi sie tu dobrze pracuje

Kalina

Elektro witaj podaj namiary na siebie swoj adres mailowy moja Kancelaria prawna która prowadzi moją sprawę skontakuje się z Tobą jeśli Jesteś zainteresowana kontaktem ze mną innaczej nie można dla dobra sprawy tu pisać bo wykasuja informacje odezwij się buziaki pozdrawiam

@Kalina

Nie moge podac namiarow na forum .Podaj namiary kanelarii prawnej to sie zglosze.Ty boisz podac sie namiary a ja nie.Toz te kobity podszywaja sie pod opiekunki i same recenzje sobie wystawiaja albo szkaluja.

Ana

Weszłam tutaj żeby dodać opinię, bo tydzień temu wróciłam ze zlecenia z soft Care i widzę, że tutaj jakaś ożywiona dyskusja. I naprawdę nie wiem, o co chodzi, bo ja jestem zadowolona z pracy. Byłam z nimi pierwszy raz, pojechałam w październiku. Składki mam odprowadzane w normalnej wysokości, nie wiem, skąd tu ktoś ciągle bierze te 500 zeta. Z doświadczenia wiem, że zawsze najgłośniejsi są ci, którzy coś skopali. Jak nie masz sobie nic do zarzucenia i uczciwie pracujesz to niby skąd problemy.

Zniesmaczona
@Ana

Wraca Pani ze zlecenia i patrzy Pani na opinie ? Dziwne .Ja jak wracam z pracy to ciesze sie rodzina i wolnoscia a nie szukam opinii na temat Firmy z ktorej niby jestem zadowolona .

Ana
@Zniesmaczona

Jak jestem z czegoś zadowolona to tak - dodaję opinię. Polecam mniej zgryźliwości i średnio życzę sobie takie osobiste wycieczki, tym bardziej że się nie znamy

Zostaw merytoryczną opinię o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.