Opinie o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. w Toruń

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.
5 66 182 5 1
sofia Nowy wpis

praca jest ciezka ale fajna. polecam

AGI Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Moja też Na 5 firm w roku jedyna która wzięła wniosek o.pracownixzy EKUZ Umowę mam podpisaną już Firmą dobra to.juz widać od umowy Elektroniczna

Wiki Nowy wpis
@AGI

Też mam niefajne doświadczenia z innymi firmami. A to umowę przesyłają pocztą do Niemiec i człowiek siedzi dwa tygodnie praktycznie na czarno, a to brak ekuza, a to brak zgłoszenia do zusu... W soft care wszystko jest ok od strony formalnej, dlatego zdecydowałam się tutaj na dłuższą współpracę. 1. Umowa na maila. Mam ją więc od razu przed oczami, nikt nie mydli. Od razu wiem, na czym stoję. Umowa jest jasna. Podpisałam ją na rok, nie ma kar za wypowiedzenie (a w dwóch innych firmach już na to trafiłam). 2.Składki odprowadzają ( sprawdziłam), jak jestem w Polsce to tez mogę iść do lekarza, także plus za to. Syna mogłam dopisać do ubezpieczenia. 3. Mam a1, mam ekuza. Jak się na sztelach przeziębiłam, poszłam bez problemu do lekarza. 4. Kontakt z koordynatorem jest super. Teoretycznie otwarte pon-pt 8-16, ale jak miałam problem w sobotę to dziewczyna odebrała. Staram się tego nie nadużywać, ale miło wiedzieć, że w razie czego ktoś czuwa i do kogoś można się zwrócić

Opiekun firmy Softcare24.

A ja na razie jestem na szteli i firmy nie polecam. W umowie są błędy dotyczące kwot pieniężnych i nie mogę doprosić się właściwej korekty, w związku z czym mam obawy co do wypłaty. Okazało się, że podopieczny ma bakterie coli, a firma od kilku dni nie może odpowiedzieć mi kto będzie płacił za moje leczenie, jeżeli zostanę zarażony. Cóż, na razie nadal czekam na odpowiedź, a ten post będzie moderowany na bieżąco. Mam nadzieję, że wkrótce będę go mógł usunąć. A jeżeli będzie coś grubiej nie tak, to wszystko wam bardzo pięknie krok po kroku opiszę.

ala
@Opiekun firmy Softcare24.

no ale jak to kto by placil? nfz. poza tym wcale nie jest tak latwo sie zarazic cola o czlowieka

były opiekun Firmy Soft Care 2 Nowy wpis
@Opiekun firmy Softcare24.

Tak ta Firma ma wiele nieścisłości w umowie na niekorzyść oczywiście zleceniobiorcy co u mnie po zlożeniu zazalenia do ZUS zaskutkowało w odebraniu karty EKUS jak i A1 przez ZUS . Przekonałam sie na ,,własnej skórze,,.

Krystyna 67

Całkiem porządna firma. Bezpiecznie, legalnie, wszystko na czas, dobry kontakt z biurem. Polecam.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Evi Krk

Opisuję MOJE doświadczenia z firmą SOFT CARE 24 STUNDEN KORAJCZYK TORUŃ TERMINOWOŚĆ WYPŁAT I KURS WALUT BEZ KOMBINACJI Jest to chyba jedyna ze znanych mi firm na rynku branży opiekuńczej, którą nie interesuje w jakiej walucie opiekunka posiada konto w banku na które należy przelewać wynagrodzenie za wykonaną usługę opieki. Było to dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem. Firma nie kombinowała (tak, jak ogromna ilość innych firm) tylko najuczciwiej i zgodnie z prawem przelała mi na konto dokładnie tyle Euro ile powinna zgodnie z moją stawką miesięczną netto podzieloną przez ilość dni w miesiącu pomnożoną przez ilość przepracowanych przeze mnie dni w tymże miesiącu i zgodnie ze średnim kursem walut NBP z dnia poprzedzającego dzień uzyskania przychodu. Pieniądze dotarły na konto punktualnie. O ile dobrze pamiętam, to było to do 5 dnia następnego miesiąca następującego po miesiącu wykonania usługi opieki. Tak powinno być w każdej firmie. KARY UMOWNE W GRANICACH ROZSĄDKU Jest to chyba jedyna ze znanych mi firm w branży opiekuńczej, która nie ma zapisane w umowie i nie stosuje kar umownych z tytułów i w kwotach wziętych z kosmosu (tak, jak ogromna ilość innych firm). O ile dobrze pamiętam, to jedyna kara umowna jaka znajduje się w umowie, to kara za upojenie się alkoholem etc. Nigdzie w żadnej firmie nie ma sztel idealnych (nigdy nie wierzcie w to, że istnieją sztele idealne, a jeżeli ktoś tak twierdzi, to albo chce coś ukryć, albo chce wzbudzić zazdrość), a praca ze starszymi osobami już z samej definicji do łatwych nie należy i nawet najbardziej odporny fizycznie i psychicznie człowiek w końcu ma ochotę napić się, ale należy pamiętać o tym, że jesteśmy ludźmi wyposażonymi w rozum, którego należy używać i że alkohol to nie jest żadne rozwiązanie problemu, a może go jedynie pogłębić. W tej i w każdej innej branży nigdy nie było, nie ma i nie będzie miejsca dla osób upajających się alkoholem etc.!!! BEZPIECZNA, PROSTA, WYGODNA PLATFORMA ELEKTRONICZNA DO PODPISANIA UMOWY PRZEZ INTERNET BEZ WYCHODZENIA Z DOMU Jest to chyba jedyna ze znanych mi firm branży opiekuńczej, która wysyła opiekunce e - maila z linkiem do specjalnej strony internetowej do uwierzytelniania umów zawartych drogą elektroniczną. Należy kliknąć w ten link, następnie przeczytać umowę ze zrozumieniem i kliknąć "podpisz". Następnie kilka załączników do umowy (oświadczeń etc.) należy wydrukować, wypełnić, podpisać, sfotografować i wysłać firmie MMS - em. Umowa jest jasna, prosta, zwięzła, treściwa na zasadzie minimum słów, maksimum treści. KOORDYNATOR Moją koordynatorką jest pani Magda z której jestem bardzo zadowolona. Działa szybko, sprawnie, dokładnie. P. S. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że powrócę do tej firmy.

Ataga Kindus
Nazwa działu: Finanse

Nieuczciwa firma co innego mówią, co innego robią brak pomocy ze strony koordynatora ostrzegam,,,,,,,

Tak4Nie4
Mariusz
@Ataga Kindus

A możesz proszę dokładniej przedstawić tę sytuację? Napisałaś: "co innego mówią, co innego robią". Jestem też ciekawy dlaczego uważasz, że firma jest nieuczciwa, wyjaśnisz?

iwona
@Ataga Kindus

troche dziwne, bo ja zawsze pomoc uzyskalam. dzwonilam i zawsze pomagali, obojetne czy dzwonilam w godzinach pracy czy pozniej

rachel
@Ataga Kindus

moze pomylilas pani jakos firmy? u mnie wszystko zgodnie z tym co muwili, pieniadze tez i kontakt mam dobry

Problem

A co to ma do rzeczy ? tutaj robi sie portal wzajemnej adoracji i zwierzen a nie opinie o firmach :( , a chyba temu on powinien sluzyc

murka

a co ci szkodzi?

@murka

A to ze jezeli szukamy pracy to chcemy wiedziec opinie o danej firmie a nie czytac czyjes popierduchy

murka
@Zniesmaczona

a ja szukam też wsparcia innych opiekunek, które tu jeździły u to znajduję tutaj. bo opinia opinią ale jakieś dobre rady zawsze są w cenie

Danka
@Zniesmaczona

No tak pewnie, bo ja ktos pisze cos milego to jest zle, najlepiej jak tylko sie czlowiek skarzy i narzeka

rachel
@Danka

dla wieu osob tylko w tedy jest dobrze jak ktos narzeka. taki kraj

Danka

Ja z nimi byłam i jest ok jestem zadowolona. Praca opiekunki nie jest latowa, ale wiem na co się gdzie i nie wybrzydzam. Nikt mnie do tego nie zmuszał. Mam stałą rodzinę i do niej wracam do 6 tygodni. Jestem zadowolona. Mam pieniądze na czas i to się dla mnie liczy, tyle na ile się umówiliśmy.

Beata

Plusy: - dobra kaska - stała praca (jeżdżę 6 na 6 tygodni) - składki i ubezpieczenie - dobry kontakt z biurem Minusy: - długi czas jest się z dala od rodziny Ale polecam.

kaśka

mialam pierwszy moj wyjazd teraz wrocilam i mam kilka dni urlopu i jade za dwa tygodnie znowu

A co to?
@kaśka

A kogo obchodzi żw Pani była i jedzie.To opinie o pracodawcach a nie klub towarzyski powiadamiajacy kiedy jade a kiedy wroce :(

@A co to?

no chyba to znaczy ze dobrze bylo skoro wracam jesli juz tak sie czepiasz to polubilam swoja rodzine i wszystko bylo dobrze przedstawione. kiedys bylam na zleceniu na ktorym co innego mi mowili co innego bylo na miejscu. w soft care tego nie ma. wszystko uczciwie dobre zarobki zawsze na czas

a co to ?
@kaśka

Ja sie nie czepiam pisze tylko aby ktos konkretnie opisal firme a nie rodzine .To jest ortal opinii o firmach ktore moga byc pomocne w podjeciu decyzji o wspolpracy z dana firma , a nie portal ,,popierduch,, .Kiedy w koncu to ludzie zrozumiecie ? Badzcie powazni i pomozcie innym .

Magda
Nazwa działu: Finanse
@kaśka

Hej Też bym chciała wyjechać. Gdzie można załatwić taki wyjazd. Fajnie ,że Ci się udało.

@Magda

Pani dzwoni tutaj 536514868 i prosi panią Sarę

Steve

Lubię ich, na wyjeździe było dobrze. Częsty kontakt z koordynatorką i w Pl i w De

Boo

Cztery wyjazdy, każdy po dwa-trzy miesiące, pieniądze zawsze na czas, składki płacone (wiem, bo dzwoniłam do zusu dwa razy). Jeśli ktoś ma problem z firmą, to może sam go stwarza... Ja oceniam firmę pozytywnie

@Boo

A od jakiej kwoty pytała Pani odprowadzaja skladki ? to ze od 500 zl brutto to maly pikus nie ?

Tak1Nie3
@Zniesmaczona

Widzę, że pani na posterunku. Nie zamierzam się kłócić. Wgląd miałam też do kwot odprowadzanych i nie, nie było to 500 złotych. Były to normalne składki. Ale pani szanowna mi wybaczy, że nie będę podawać dokładnych kwot, nie czuję się zobowiązana do wypisywania mojego wynagrodzenia i składek obcym ludziom z internetu. A takie awanturnice to ja na sztelach i w autobusach spotykałam. Nie chcę mieć z takimi nic wspólnego

@Boo

Prosze Pania zwrot ,, widze za Pani na posterunku,, oznacza iz Pani tez na posterunku bo musi byc Pani zaznajomiona z moimi opiniami .Ja pisze prawde i nie przecze iż może Pani jako jednej jedynej ta Firma zaplacila od sredniej krajowej wiec gratuluje . Ja czuje sie pokrzywdzona poprzez te firme bo stracilam rok skladek do ZUS pomimo zapewnien firmy iz beda placone od najnizszej krajowej czyli 2400 brutto a nie 500 brutto a czasami mniej . Zycze wszystkiego dobrego

@Zniesmaczona

Wchodzę to najpierw czytam :) Chyba normalne. Kliknęłam powiadomienia, jeśli ktoś mi odpowie na komentarz, ale chyba to sobie odhaczę, bo to tylko marnowanie czasu. Opisałam jak wygląda moja współpraca z firmą, nadal nie czuję się w obowiązku tłumaczyć z niczego

Tak4Nie1

Jak wygląda ścieżka awansu w Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.?

Karolina
@Pytanie

Mogę ci powiedzieć na swoim przykładzie: jak zaczynałam pracę to mówiłam takim podstawowym niemieckim. Na opiece się akurat znałam, bo w Pl też pracowałam jako opiekunka. Z czasem nauczyłam się lepiej mówić, przy podopiecznych, czytałam też książki i oglądałam seriale po niemiecku. Zarabiam więcej niż przedtem, a nie oszukujemy się, właśnie po to się wyjeżdża

Marta O.

Przedwczoraj skończyłam kontrakt i zjechałam do Polski. Mam stałą sztelę i będę wracała po raz czwarty do Kolonii. Z samej współpracy jestem bardzo zadowolona - pieniądze ok, kontakt z biurem jest dobry, rodzina bardzo miła, ubezpieczenie i wszystkie dokumenty też w porządku.

Tak12Nie
zosia
@Marta O.

witam moją koleżankę ze szteli ???? przyznaję - w kilku firmach pracowałam bo to się przecież jeździ na jedno czy dwa zlecenia i szuka się, bo moze gdzie lepsze pieniądze lub coś. a tutaj też jestem któryś raz z kolei na jednej szteli, przedtem raz na innej też z soft care

@Marta O.

Owszem można mieć wiele firm i rozne krsy nipy nedna firma i rozne krsy nipy po to by oszustwa podatkowe robić i oszukiwac opiekunki przy okazji to wyjdzie jaw i tak i tak jak działaja na rynku takie krzaki sprawdz sobie Sądowy Rejestr Krajowy z Kim praczujesz to oszustwo pieczątki ledwo widać słupy podpisy składaja a potem szukaj wiatru w polu lokal zmienić można i uciekać na tym to polega nie ma w Warszawie żadnej Soft Care pod tym adresem co podają pozdrawiam a w Toruniu to nic się nie dowiesz pa

Serena

Nie pracuję regularnie, bo studiuję. Jestem teraz na trzecim roku i wyjeżdżam w każde wakacje, ferie i święta. Studiuję pielęgniarstwo, więc akurat nabieram wprawy :) a dorobić zawsze się przyda.

shela

piszę w imieniu ciotki, która wróciła dwa tygodnie ze zlecenia. to był jej pierwszy wyjazd, pojechała bez języka do opieki nad starszym panem w Kolonii i jest bardzo zadowolona. wyjechała na 2 miesiące i będzie wracać. trochę się bała przedtem, bo nie miała doświadczenia z agencjami i nigdy w DE nie była w pracy, ale dała radę

Tak17Nie
@shela

pani ciocia byla bez jezyka? bo ja tesz nie znam, a chetnie bym pojechala zarobic

Tak7Nie1

tak, zupełnie bez języka

wiesia56
@shela

a to do polskiej rodziny? bo ja tez jezyka nieznam

@wiesia56

tak pół na pół. babcia jest polką i wyjechała za młodu do niemiec, jej mąż jest niemcem, dzieci potrafią mówić po polsku, ale pisać już nie umią :-)

Tak5Nie1
wiesia56
@shela

a moge dowiedziec sie cos wiecej?

@wiesia56

to najlepiej już do firmy dzwonic. pani zadzwoni i zapyta o pania Sare

Tak6Nie1
@shela

To jak to jest z tym językiem? Przyjmują z polskim? Albo z włoskim chociaż

@Sylwia

jest z włoskim. kiedyś jechałam od nich do włoskiej rodziny, a jakoś ze trzy tygodnie temu dzwonili z nową pracą u władzy. tylko teraz czasu nie miałam :(

@jadwiga

No niestety teraz z włoskim nie mają. Mają do mnie dzwonić gdyby coś się trafiło. Ale za to jadę na dwa tygodnie na zastępstwo, więc też dobrze

@Sylwia

może następnym razem coś będzie ;) dobrze móisz, dobre i to

@jadwiga

Możesz trzymać kciuki, bo jutro wyjazd

@Sylwia

trzymam, trzymam. dobrze bedzie, zobaczysz

Gaweł

Lubię atmosferę w Soft Care 24 za: Ja pracuje u nich od dłuższego czasu. Mają zlecenia dla MĘŻCZYZN co nie zawsze się zdarza. Mam dobre pieniądze, na czas, ekuz i swoją stałą rodzinę. Busa mi załatwiają. Jestem zadowolony.

koval
@Gaweł

mi tez sie podoba ze maja prace dla facetow. w wielu firmach to tylko mydlenie oczu a tutaj faktycznie sa wyjazdy

Lady in Red

Czasami mam wrażenie, że chodzi tylko o to , żeby się negatywnie wypowiadać, a jak ktoś napisze coś pozytywnego to go hejtują wszyscy ze na pewno jest pracownikiem biura. Nie rozumiecie ludzie, że po prostu ktoś może być zadowolony ze swojej pracy? Ja wiem , że Polacy to marudzi wiecznie marudny, narzekający, niezadowolony. Najlepiej nic nie robić ale żeby dużo zarobić. Jak ktoś chce nie pracować, to niech znajdzie sobie księcia na białym koniu. Np Bliski wschód polecam! Tylko żeby potem nie pisać łzawych książek, wspomnień o złotych klatkach, wykorzystywaniach i że jest się entą żoną z kolei. Niestety życie nie jest bajką i w normalnych warunkach, jak się nie jest uprzywilejowaną osobą , to trzeba pracować. Ja pozdrawiam wszystkie niezależne i pracujące same na siebie Panie!

Tak13Nie4
Minka
@Lady in Red

W sedno :) mnie do pracy namówiła sąsiadka dłużej jeździ i zna tą firmę. Ja miałam problemy finansowe po rozwodzie i potrzebowałam pilnie pieniądze a w Polsce nie miałam pracy

Tak6Nie1
@Minka

Babcia

Też nie tesz analfabetko

@Babcia

XD ma pani racje, teraz mi glupio

wiesia
@gosia

dla mnie to tez ogromny plus nie znam jezyka niemieckiego i nie moglam znalesc pracy a tutaj dostalam dobre oferte

ODKA
@Lady in Red

NO NIETETY POLACY JUZ TACY SA I NIC NIE ZROBISZ. WILE PRACOWAC DLA NIEMCA NIZ TUTAJ PATRZEC JAK NIEKTORZY SIE ZACHOWUJA

agnieszka
@wiesia

fajna sprawa z ta praca bez jezyka. szkoda ze mniej zlecen niz z jezykiem ale i tak dobrze. a tak na steli zawsze mozna sie poduczyc czegos, hihihi

Ewelina
@agnieszka

Proponują zatrudnienie na niemieckich warunkach? Nie mieliście do tej pory żadnego problemu z rozliczeniem? Jakie są wymagania co do znajomości języka? Dzięki za info.

nimfa
@Ewelina

tak, mają niemieckie i polskie warunki. pracowałam jakiś czas na polskich, w sierpniu przeszłam na niemieckie. zdążyłam już nawet do lekarza pójść na to niemieckie. z rozliczeniem nie było problemu

nimfa
@Ewelina

a jeśli chodzi o język to jest rozmowa po niemiecku. ja miałam tutaj dwie. pierwsza jak się zatrudniałam, drugą jak chciałam podwyżkę

rafal

najlepsza firma w jakiej pracowalem

Tak5Nie1
Misiek
@rafal

Potwierdzam ;-)

weronka

trochę mi się śmiać chce, bo akurat znam sprawę pani "Mali" vel "Elektry". tak się składa, że pojechałam po niej sprzątać na sztelę. powiem krótko: wstyd. wstyd, ponieważ w ten sposób nie powinna zachowywać się opiekunka. ba, nikt nie powinien zachowywać się w ten sposób. podopieczna później musiała długo dochodzić do siebie po tym bałaganie, agresywnym traktowaniu i chorych pomysłach. nie pozdrawiam

@weronka

Ha ha dobre jaja nie znam żadnej Weroniki chyba choroba psychiczna wdaje się niektórym od tej pracy (usunięte przez administratora) 24 godzinniej no ale Kto z Kim przestaje i nie przychamuje w tej pracy sam zeswiruje czy aby tam u Pani wszyscy zdrowi buziaczki pa pa

weronka
@MALI

Oczywiście, że nie znasz. W końcu szanowna pani zjechała nieco przed moim przyjazdem. Pozdrawiam serdecznie i polecam nie pisać takich głupot, bo prawda prędzej czy później wychodzi na jaw. A to, co robisz, jest zwyczajnie śmieszne.

Zaciekawiona
@weronka

A może znasz sprawę pani "Mali" vel "Elektry" bo jesteś pracownikiem biura?

Tak4Nie1
Nazwa działu: Marketing
@weronka

Ta Weronika to na pewno pracownik Soft Care 24 Stunden bo takie szkalowanie tylko oni moga robic. Zreszta ja swoije osiogne i oddadza mi skradziona bezprawne kase na fundusz emerytalny i rentowy gdyz im nie popuszcze. Pani z ZUS powiedziala iz straca uprawnienia do otrzymywania kart EKUS gdyz nie speniaja warunkow do ich otrzymywania . Zobaczymy jak to bedzie . Drogie Panie daleko od Frmy Soft Care 24 Stunden jezeli jestescie przed emerytura ! a kobieta co pisze te bzdurne emaile niech pisze dalej gdyz karma wraca i wroci takze do niej do potegi 7. Nameste

Tak5Nie2
@Elektra

Witaj Elektro zrub tak jak ja wycofaj A1bo firma nie płaci nam za pracę w Polsce czyli marketing Zus do Niemiec wyslal powiadomienie i tam muszą zapłacić składki z odsetkami plus karę 500 tys euro bo firma nie ma obrotu w Polsce nie mają dochodów Ty też praca czyli marketing godz pracy podług placy minimalnej w kraju anie 0.44 euro cent za dzień 15 dni musi być raport czas pracy nie placili nie robiłam za każdym razem gdy byłam w kraju nie ma ciągłośći pracy zachowanej i tyle A1 cofnąć można bo A1 na podstawie marketingu nam wydają mam teraz ich w garśći firma leży pudło im grozi za to nawet Inspekcja w Zolmat nimi zajmie się I Soak w Niemczech to skrót od ZUSu Niemckiego kolejne sprawy zastepywallnosc nie może firma w to samo miejsce wysyłać opiekunekpozdrawiam

Dona
@Zaciekawiona

Pozatym ta firma ma różne krsy i niby Soft Care 24 studen Warszawa i Soft Care Torun podaje się za firmę jako 1 nazwa a ma różne nazwy pod którą Państwo podlegają prokurent Pan (usunięte przez administratora) Jest niby osobą która podpisuje się pod tym (usunięte przez administratora) rekreacja jest w w Warszawie a papiery z Torunia przychodzą krsy i niby zmieniają jak rękawiczki Uważajcie na tą firmę ludzie bo nie wiadomo z kim umowa jest zawarta przestrzegam nowych pozdrawiam serdecznie

Tak4Nie2
@Elektra

Witaj Elektra oszukują na składach tez im tego nie daruje Zus poinformować trzeba o tym co oni robią jak traktuje ta firma pracowników A1 tez wycofać chce niech mi w NIEMCZECH USTAWODAWSTWO USTAL8 ZUS BO ZADANEJ PRACY NIE ROBIMY JAK PANI MALI PISZE 2 KRAJU MARKETING TO FIKCJA TO A1 NA PODSTAWIE DOCHODÓW W POLSCE FIRMA UZYSKUJE NIE MA PRAWA DELEGOWAC O 44 CENTYMETRÓW ZA CO ZA 15 DNI PRACY W KRAJU 8 GODZIN ZA NIECAŁE 2 ZŁ MÓJ PRAWNIK MI NASWIETLIL TEMAT FIRMA MUSI MIEĆ OBROTY W KRAJU ŻEBY A1 DOSTAĆ I PŁACIĆ NAM ZA MARKETING PODŁUG PŁABY MINIMALNEJ W POLSCE ZA KAŻDĄ GODZINĘ PRACY MARKETINGU 13 ZŁ I 70 GR RAPORT MUSI BYĆ EWIDENCJA CZASU DOŚĆ KLSMSTW WYCOFAM A1 EKUZ TEZ NIE DOSTALI NFZ 8M NIE WYSTAWIŁ BĘDĄ PŁACIC W NIEMCZECH MI ZALEGŁE SKŁADKI CO DO GROSZA I KARĘ ZAPŁACĄ

@weronka

A ty paniusiu z biura nie wypisuj bzdur kontrol wam zrobią to rozum wróci za marketing ile placi firma w kraju 0 44 euro cent przez 15 dni ile godzin pracy ma być 8 codziennie za 8 godzin pracy 20 groszy za 8 godzin w kraju komedia Zus wam nie uwierzy w marginalna prace w kraju firma nie ma obrotu i prawa do delegowania i A1 ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha wyliczyć można ze to walek czasię pracy raporty brak podpisów pracowników i doniesienia miłego dnia

@DONA

No 20 groszy nie placz proszę codziennie 20 groszy za 8 godzin zarabiają pracownicy przez 15 dni po 20 groszy 20 groszy na godzinkę za marketing i 8 godzin wychodzi 0.44 euro centow a w umowie po 15 dniach 5 euro z groszami ale praca oszustwa Zus A1 wycofał juz niektóre ciekawe co Zus w NIEMCZECH 2 am zrobi jak składki ZUS tu uniewaznia i tam w Niemczech każe zaległości z odsetkami płacić za pracowników Komuś tu grozi odsiadka za oszustwo tam sprawa karna i szufladka firma kibluje za takie coś pozdrawiam zlotko

TakNie2
Zdzisia

Popieram w 100 %

Zaciekawiona
@Zaciekawiona

nie nie znam bo nie wiem co to za Panie ja nie pracuje u nic w biurze a z reszta co to ciebie inetresuje? ksiazke piszesz? czy sledztwo prowadzisz?

KRS
@Dona

Nie wiedziałam ze w Polsce jest zabronione posiadanie kilku firm. Można miec ile się chce, skoro są zgłoszone w KRS i prowadza te spółki to co ci do tego? Też możesz założyć swoje , ile chcesz, płać od każdej opłaty i wtedy się możesz pomądrować.

ola

lubie ta firme ^^ zawsze milo i konkretnie, jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy

monika

praca cienszka ale za to dobrze platna

beza

bardzo podoba mi się praca tutaj. sprawdziłam dokładnie wszystko w nfz i zusie bo poprzedni pracodawca był nieuczciwy i się sparzylam. w tej firmie składki są takie, jakie miały byc, kartę ekuz dostalam z opóźnieniem, z tym też dzwoniłam do nfztu, mówili, że maja jakieś opóźnienia :/ ale ubezpieczona jestem, bo pytalam

Bez jezyka

Ja pojechałam bez języka, ale dałam radę, mam translator w telefonie. I też codziennie się uczę, czegoś nowego. To najlepszy sposób. Ale to wszystko zależy od nastawienia. Ja jestem dobrze nastawiona, więc praca łatwiej idzie. A i tak zarabiam więcej niż w Polsce i to dużo...

Delikatessa
@Bez jezyka

Rok temu zaczynałam tak samo jak pani ???? też bez języka i z tłumaczem w telefonie. Trafiłam wtedy do fajnego małżeństwa - oni potrzebowali zajęcia, ja potrzebowałam nauki języka, więc mnie uczyli ???? może ten język nie jest teraz idealny, bo ile to tak naprawdę można się nauczyć jeżdżąc przez rok na zmiany, ale mówię na tyle, że nawet z pielęgniarkami i lekarzem się tu dogaduję w miarę. No a przy okazji od strony finansowej to lepiej też teraz wygląda. Bo tutaj to chyba jak wszędzie - im lepiej się gada, tym więcej się kasy dostaje ????

Gwiazda

Praca jest ok jak to praca ja jestem zadowolona polecam wszystkim Paniom chętnym , żeby też spróbowały :)

Biedronka

ok jest

Helenka

Ja pracuje u nich i jestem zadowolona, moja mama i cioci atez jexdza maja fajne firmy trabsportowe, z obiadem po drodze na parwde super i koordynator jest na miejscu i kaska sie zgadza i maja konatkt na viber, whats up i messenger na prawde jestesmy zadowoleni

Opiekunka

Witam jestesm z nimi na zleceniu praca na taka jaka sie zgodzilam, nic dodac nic ujac mam prace,zarobek, fajna babcie transport mi zalatwiaja i mam z nimi kontakt kiedy potzrebuje zawsze sa pod reka ja polecam i jak ktos chce jechac mnie zmienic w polowie sierpnia prosze o kontakt

Zniesmaczona

Widzę, że chodzi tylko o to żeby innych oczerniać, pozytywne opinie są na szarym końcu, mimo , że są szybciej dodawane. A negatywne mimo , że starsze, są na 1 miejscu. Dotyczy to też widzę, innych firm w tej branży ale i nie tylko. Powiem szczerze, że mam wrażenie, że służy to tylko i wyłącznie do psucia opinii firmie.

MALI

Witam serdecznie kto dostał kare 3 tys euro i brąk ekuż i brak płacy minimalnej ilości czasu pracy w umowie poszkodowane osoby proszę o kontakt sprawa jest w prokuraturze o chandel ludźmi praca 24 godzinna fałszowanie dokumentów nie zaplacili za pracę straszą was karami wyłudzić chca pieniądze zapraszam do kontaktu brak składek w Niemczech obowiązek firmy równa się brak ubezpieczenia zapraszam do kontaktu

Tak2Nie7
@MALI

Ja zostałam tak (usunięte przez administratora)przez Soft Care 24 . Zlozylam skarge do ZUS i ukarali mnie bo zabrali A1 gdyz stwierdzili iż wydana zostala bezpodstawnie a Soft Care 24 Stunden z Torunia dziala nadal.

@Elektra

Witaj Elektra sprawa tej agencji jest w prokuraturze jeśli dostałaś karę 3 tys uero to super to wyłudzenie ubezpieczenia nie miałaś bo W Aok pracodawca ma obowiązek w Niemczech czyi Zus w Niemczech musi Ci składki opłacac tam i rejestrować pracowników w Zolmat czyli urząd pracy w Niemczech juz mają też problemy głową do góry pozdrawiam

TakNie2
@Elektra

Elektro Zus to nic w Polsce zgłosić ich możesz tak jak ja do Zolmatu i Oak w Niemczech urząd celny tam nimi tez zajmuje się Żol bo na czarno deleguja buziaki i głowa do góry więcej wiary w siebie opisz mi swoją sytuację pomogę pozdrawiam

MAlI
@MALI

Pozatym ukrainki wysyłają do pracy nielegalnie podpieprzac ich za to można pozdrawiam

Jacek
@MALI

witam Moja tesciowa jest zastraszana karą w kwocie 3000 tys euro.Pojechała do opieki ,a tam masakra.Chce zjechać ,ale ją straszą karą .Proszę o kontakt w tej sprawie munti@o2.pl Dokładnie ma taką umowę jak piszesz .Jutro wizyta u prawnika.

Tak3Nie
MAli
@Jacek

Na policję niech Pan zgłosić śmiało gdzie wywieźli Pana Teściową i ze jest przetrzymywana zmuszona do 24 godzinniej pracy albo do La Straday niech Pan działa i nie żałuje zgłoszenia tej firmy mają różne krsy i nipy to (usunięte przez administratora)

MAli
@Jacek

Kara 3 tys euroto wyłudzenie proszę Teściową z tamtąd deportowc przez policję niemiecką i papiery złożyć do prokuratury I skończy się szantaż pracowników pozdrawiam

@Jacek

Prawnik ok ale to za długo trwa polecam sprawa karna zgłosić przestępstwo juz są zgłoszenia więcej poszkodowanych szybki efekt niech Pana Teściowa zglosi to nie pożałujesz ja juz tak zrobilam pozdrawiam

@MALI

Witaj Mali Ja pracowalam z nimi rok czasu i odprowadzili mi skladki od 480 zł brutto .Zlozylam skarge do ZUS a ZUS ze ja podpisalam umowe w ktorej jest 3,17 euro za prace w opiece dziennie .Tak to bylo ujete ze ja myslalam iz dotyczy to ich reklamy a nie skladek niestety.Sprytnie napisana umowa,ZUS jedynie tak ich ukaral iz pozbawil mnie A! jak i calkowicie ubezpieczenia .Ich niestety nie ruszyl gdyz twierdzi iz oni nie sa od karania . Złozylam skarge tez w PIP ale te gnoje sie nie odzywaja wiec moge im naskoczyc. Pozdrawiam serdecznie

Mali
@Elektra

Witaj Elektro masz rację tylko powinnas do Zolmatu w Niemczech ich zgłosic A1 wydana bezpdstawnie firmie ponieważ nie ma firma w Polsce dochodów Ty również na podostawie marketingu czyli naszej pracy w kraju im wystarczy napisać do ZUS skargę ze nie wykonujesz tu żadnego marketingu i leży firma ciągłośći pracy nie masz z nimi ulotek nie roznopisz gdy Jesteś w Kraju za każdym razem ewidencji czasu nie ma raportu i leżą ja tak zrobilam nie płacą za marketing pozdrawiam

@Elektra

Pozatym Elektro do Pip zgłoś ich o brak płacy minimalnej 9 .19 euro brutto i czas pracy w umowie40 godz tygodnowo obowiązek firmy oszustwa robią ale nie w Polsce tylko w Niemczech w Zolmat to nimi zajmie się odpowiedni urząd co kontroluje polskie firmy czekają tylko na donosy ja zgłosiłam wszędzie karę im walnie Żol i tyle po 30 tys euro za taki walek walcz z nimi a wygrasz bo łamią prawo podatkowe które podlegają w Niemczech nie są bezkarni tam się nie bawią raz dwa za leb biorą pozamiatane mają wtedy pozdrawiam buziaki

Jan

Proszę o kontakt.

Mali
@Jan

Witam Panie Janie ma Pan pytania ?Pozdrawiam

@MALI

Prawdę pisze Pani o tej firmie to jest w 100% prawda jak oni działają mam pytanie ? Czy Pani miała EKUZ ja 3 miesiące czekałam i nic mam dość już wydzwaniasz a tu głupa Ktoś pali do ZUS idę bo zachorowalam w Niemczech i czekałam na EKUZ i nic nie dostałam coś tu śmierdziad mi to ubezpieczenie Baba wydarla się na mnie jsk to Pani chora jest w pracy a ja jej gdzie moja Karta EKUZ i koniec było tematu nie zostawię tak tego pozdrawiam

@Jacek

Witam słychać dobrze co dzieje się w tej firmie godzina marketinguu za 8 godzin marketingu 20 groszy razy 8 godzin równa się 0.44 euro na dzień a niby 8 godzin pracy przez 15 dni Pytanie miesiąca ile na godzinkę zarabia w Polsce pracownik firmy soft Care za marketing 0.2 grosze a po 8 godzinach 20 groszy rzeczy 8 godzin to jest 0 44 euro cent napisali ze 5 euro za 15 dni w kraju z groszami Zus im uwierzy? Jak Pan myśli ze firma ma w Polsce dochody i A1 wyłudza nie ma prawa delegowac bo nie ma Dochodów pracownik odpowiednich ani firma Teściowa A1 może wycofać miłego dnia

Wena

Proszę o kontakt

Wena

Proszę o kontakt

Zostaw opinię o Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Soft Care 24 Stunden Sp. z o.o.