Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Tapicex Franciszek Mykietnik

Toruń

Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Tapicex Franciszek Mykietnik

Natalia

Bardzo pomocna ekipa. Szybka realizacja, a fotele wyglądają lepiej niż wtedy, gdy je kupowałam!

Kaśka

Firma godna zaufania. Naprawili mi meble drewniane oraz 2 fotele samochodowe i policzyli tzw. hurtem!

Konrad

Polecam firmę za dokładność wykonania tapicerki. Warto skorzystać z ich usług!

Zadowolony

Polecam współpracę z tą firmą.Jest godna zaufania i warta polecenia.

Anna

Ja również uważam, że to dobra firma. Zdecydowanie warto ją polecać. Są uczciwi, terminowi i dokładni. Szanują klientów!

Marek

Polecam tę firmę. Są terminowi.Odbierają i dowożą meble do domu. Ceny są przystępne, a jakość wykonania robi wrażenie.

Zleciłam tapicerowanie Zakładowi Tapicex i nie żałuję. Jest to profesjonalna firma, swietnie wykonująca naprawy mebli. Doskonały kontakt, przyjeżdzają po mebel, zabierają i naprawiony przywożą gratis. Nie trzeba się martwic o dowożenie i przywożenie . A meble po tapicerowaniu wyglądaja na wysokim poziomie. Polecam wszystkim ten zakład, bo warto oddać sprzęt perfekcjonistom do renowacji

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Tapicex Franciszek Mykietnik - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Tapicex Franciszek Mykietnik