Mykietnik Franciszek Tapicex Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy

Toruń

Mykietnik Franciszek Tapicex Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy

Opinie o Mykietnik Franciszek Tapicex Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy

Bartosz

Na forum jest dużo komentarzy odnośnie usług świadczonych przez firmę Mykietnik Franciszek Tapicex Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy. Czy są tu też osoby, które pracowały dla tego pracodawcy? Zależy nam, by poznać waszą opinię. Jakie jest wasze zdanie na temat atmosfery, wysokości zarobków? Czy istnieje możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa? Zachęcam was do dyskusji.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Tapicex Franciszek Mykietnik? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Natalia

Bardzo pomocna ekipa. Szybka realizacja, a fotele wyglądają lepiej niż wtedy, gdy je kupowałam!

Kaśka

Firma godna zaufania. Naprawili mi meble drewniane oraz 2 fotele samochodowe i policzyli tzw. hurtem!

Konrad

Polecam firmę za dokładność wykonania tapicerki. Warto skorzystać z ich usług!

Zadowolony

Polecam współpracę z tą firmą.Jest godna zaufania i warta polecenia.

Anna

Ja również uważam, że to dobra firma. Zdecydowanie warto ją polecać. Są uczciwi, terminowi i dokładni. Szanują klientów!

Marek

Polecam tę firmę. Są terminowi.Odbierają i dowożą meble do domu. Ceny są przystępne, a jakość wykonania robi wrażenie.

Zleciłam tapicerowanie Zakładowi Tapicex i nie żałuję. Jest to profesjonalna firma, swietnie wykonująca naprawy mebli. Doskonały kontakt, przyjeżdzają po mebel, zabierają i naprawiony przywożą gratis. Nie trzeba się martwic o dowożenie i przywożenie . A meble po tapicerowaniu wyglądaja na wysokim poziomie. Polecam wszystkim ten zakład, bo warto oddać sprzęt perfekcjonistom do renowacji

Zostaw opinię o Mykietnik Franciszek Tapicex Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mykietnik Franciszek Tapicex Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy