Opinie o Frontida 24 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Frontida 24 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Frontida 24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frontida 24 Sp. z o.o. w Toruń

Andrzej endus30@wp.pl

Zadzwoniłem do tej firmy w dniu dzisiejszym w sprawie oferty pracy. Pani potraktowała mnie dość brzydko , przerywała, nie dała dojść do głosu. Jeżeli od początku tak traktuje się ludzi którzy chcą wyjechać do pracy , co będzie później . Nie polecam tej firmy. Nie warto nawet dzwonić do nich. Pozdrawiam . Andrzej

@Andrzej endus30@wp.pl

Ale skoro nie dała dojśc do głosu, to chyba coś tłumaczyła odnośnie pracy? Dowiedziałeś się czegoś sensownego od niej? Może wiesz kogo teraz szukają?

Nadia Nowy wpis

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie godzin pracy. Napisali w ogłoszeniu które jest opublikowane na stronie urzędu pracy, że pani sprzątająca ma pracę od godziny trzynastej, a do której można wiedzieć? Żeby nie siedzieć po nocach bo nie wiem czy będę miała jak wrócić.

Krystyna Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

chciałam wyjechać z tej firmy ale zastanawia mnie jakie składki do ZUS- u płaca .Ktoś wie coś na ten temat ?

opiekun Nowy wpis

Uwaga na firmę Frontida 24. sp.zoo w Toruniu, tą firmą zarządzają te same osoby co firmą SOFT CARE 24 STUNDEN z siedzibą w Toruniu i SOFT CARE 24 STUNDEN z siedzibą w Warszawie, proszę zawsze sprawdzać KRS tych firm, w których są te same władze spółki, to jest Piotr K. , który zakłada coraz to nowe spółki w Toruniu i w Warszawie ,przedtem mieli siedzibę w Toruniu przy ul. Lubeckiej, teraz zmienili siedzibę firmy i założyli nowa stronę internetową . Firmy nieuczciwe, po podpisaniu umowy zlecenia, nie płacą wynagrodzenia opiekunkom. SOFR CARE 24 STUNDEN ma sprawy sądowe o wynagrodzenia. Oszukane opiekunki zwracają się do ZWIĄZKOWEJ ALTERNATYWY o pomoc, która jest związkiem zawodowym opiekunek . Proszę uważać na firmy z Torunia i SOFT CARE 24 STUNDEN z Warszawie, którymi zarządza Piotr K. Proszę zawsze sprawdzać dane w rejestrze KRS. Pozdrawiam.

@opiekun

skoro firma ma sprawy sądowe związane z niewypłacaniem wynagrodzenia, to czy w ogóle oni jeszcze funkcjonują? zatrudniają kogoś? jeśli tak, to dajcie znać, czy dalej jest taka sytuacja, że nie płacą, czy można już liczyć na terminową wypłatę.

Andrzej endus30@wp.pl

@Andrzej endus30@wp.pl

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Frontida 24 Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Mira

Komunikacja bardzo zła Brak kultury .opryskliwość ..bezczelność wyłączanie się podczas rozmowy z opiekunka .wypowiedzenie umowy niezgodne z prawdą pani kazała mi podpisać .odmówiłam .jeśli nie poprawi wypowiedzenia zglosze do odpowiedniej instytucji .Nawiązałam współpracę z tą firmą .ponieważ firma nosiła kiedyś inna nazwę i pracownicy byli mili .obecnie tak nie jest a szkoda

@Mira

No widzę, że większość opinii jest tu negatywnych. To nic się nie zmienia w firmie? Co Cię skłoniło w takim razie żeby tu pracować? Jaką kasę proponują za zlecenia?

DANUTA

Przestrzegam przed podpisaniem umowy z firmą , dokładnie czytajcie, szczególnie pod &11.

Janusz
@DANUTA

Możesz podać więcej szczegółów? Co znajduje się w umowie że nie należy jej podpisywać? Jakieś obostrzenia które są niekorzystne dla pracowników? Weź wyjaśnij.

Renata

Jak ma się sytuacja z umowami? Czy nadal, tak jak było napisane, że pracuje się na zlecenie i jest problem, aby dostać papierek do ręki? Czy może już się wszystko zmieniło i można liczyć na umowę o pracę... Czy ogólnie są jakieś wakaty?

ALICJA .S

Nie chcę z nimi więcej mieć nic wspólnego.!!! Mataczą , brak profesjonalnego podejścia do opiekunki brak podstawowej kultury w komunikacji, robią łaskę że z Tobą rozmawiają takiego buractwa dawno nie widziałam. NIE POLECAM. Kto nie wierzy może sie sam przekonać. Ja na pewno więcej nie dam sobie sobą pomiatać ....nie zarobią juz na mnie

Lidia
@ALICJA .S

Pod jakim względem niby mataczą cokolwiek to znaczy? Niestety twoja wypowiedź nie jest poparta żadnymi argumentami, możesz powiedzieć coś więcej?

Agata
@ALICJA .S

Takto prawda. Właśnie dzwoniłam,tak nie traktuje opiekunki żadna agencja na "dzień dobry." Szok!!

opiekun

Firma nie chce przysłać umowy zlecenie w formie papierowej do podpisu. Tylko forma elektroniczna umowy. Jak dla mnie to ogromny minus. Inne firmy potrafią przysłać w formie elektronicznej i papierowej umowę.

Pracownica Iwona

Witam, jestem zna zleceniu u nich od miesiaca, jest wszystko dobzre. Kontakt non stop ze mna, zawsze odpisują, pomagajaą i wspierają. Jestem zadowolona od poczatku do końca polecam.

Helena
@Pracownica Iwona

I pasuje Ci ta forma zatrudnienia? Jak wypłata miesięczna - z niej też jesteś zadowolona? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Frontida 24 Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Frontida 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frontida 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frontida 24 Sp. z o.o.?

Frontida 24 Sp. z o.o.
  • Kosynierów Kościuszkowskich 13