Pflege Hilfe Schweiz AG

Pflege Hilfe Schweiz AG

Opinie o Pflege Hilfe Schweiz AG

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Warszawa.

Warning

Forum zostało ocenzurowane (!) w zw. z czym pozostały wypowiedzi niespójne i wyrwane z kontekstu. Nie zmienia to faktu, że nie warto podejmować współpracy na stanowisku pracownika stacjonarnego w wilanowskiej siedzibie firm (również Private Care 24). Troszkę więcej doczytasz się na forum "rzeszowskim", tam JESZCZE ocalał wpis dotyczący zarządzających firmą - p. Barr...t. Duża rotacja wewnętrzna, częste nowe rekrutacje do obu firm i niestety BARDZO nieprofesjonalny proces rekrutacji prowadzonych przez dział kadr.. Warning!

Bona 56

Witam wszystkich tych niezadowolonych i tych zadowolonych ze współpracy z firmą Pflege Hilfe Schweiz, należę do tych drugich. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Bardzo krzywdząca wydaje mi się opinia o pracownikach biura że są nieprofesjonalni...itd. Nic podobnego. Powiedziała bym, że te panie szczególnie Pani Lidia R i Pani Ewelina znają swoją pracę bardzo dobrze i wykonują ją perfekcyjnie. Są miłe ale jednocześnie wymagające. Bardzo dobrze,że kandydaci spotykają się z pracownikami firmy "oko w oko", bo wierzcie mi że wygląd zewnętrzny i tzw. pierwsze wrażenie są nieocenionym składnikiem rekrutacyjnym. Znam parę opiekunek np. które mają wypisane na twarzy swoje nałogi, a dzięki temu że są rekrutowane przez telefon mogą pracować w opiece "potykając" się o podopiecznych, którzy w większości przypadków nie są świadomi swojej sytuacji. Osoba rekrutująca w tym przypadku Pani Lidia R. moim zdaniem wykonuje tę pracę profesjonalnie od pierwszego kontaktu aż do konkretnej oferty. W czasie spotkania w większości rozmawia się po niemiecku, bo tylko w taki sposób można sprawdzić faktyczne umiejętności językowe kandydata, a nie tak jak w innych firmach gdzie pani egzaminująca z języka sama niewiele więcej po niemiecku potrafi powiedzieć niż to jak się nazywa i gdzie mieszka....dlatego kandydatki mają wyuczoną formułę , którą recytują przez tel. itd . Jeśli chodzi o samą już konkretną pracę, to sztelle w szczególności warunki zdrowotne podopiecznego są przekazane dokładnie i zgodnie ze stanem faktycznym. Pózniej już w czasie pracy "firma" również interesuje się przebiegiem pracy opiekunki. Pieniądze na koncie są absolutnie zawsze na czas i zgodne z umową. A rozliczenia miesięczne dosłownie na drugi dzień w formie oryginalnej w twojej skrzynce listowej. I to jest właśnie to! Jeśli chodzi o Private Care, w której też pracowałam /mój pierwszy wyjazd/ to też jestem z "nich" zadowolona i doprawdy, to że firmy mieszczą się w tym samym budynku np. w Warszawie to o niczym złym nie świadczy. Powiedziała bym więcej to lepiej dla nas opiekunek.

Jola61
@Bona 56 30.11.2016 09:20

A co pani powie na to,ze nie odbieraja od paru dni telefonow???????

Uważny

Dziękuję za ostrzeżenie! Właśnie szukają kolejnych pracowników do obsługi klienta tym razem dla Private Care. Wygląda na to, że aplikowanie do tej firmy to strata czasu.

Zostaw opinię o Pflege Hilfe Schweiz AG - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pflege Hilfe Schweiz AG