Opinie o Professional Care 24 Sp. z o.o.

Aga

To bardzo specyficzna branża, niestety wiele firm stosuje nieuczciwe praktyki i bardzo dużo już widziałam. Na tle innych firm ProCare wypada naprawdę dobrze. Wypłata na czas, dobry poziom informowania, polecam.

Marta

Byłam już na 3 wyjazdach z ProCare24 i planuję kolejny. Rzetelne propozycje pracy, wszystko wiem zawsze wcześniej i to bardzo dokładnie. Warunki płacowe też w porządku.

Agi

Egi
@Agi 19.09.2017, 00:17
Kto w końcu opłaca bilet opiekunce do i z Niemiec? Sindbadem jeździcie i bilet Open macie kupiony przez firmę?...

Nie ma żadnych biletów. Po prostu, zgodnie z umową Proffesional Care 24 opłaca koszt przejazdu w obie strony fakturą w firmie przewozowej. Jeździ się busem, klimatyzowanym, wygodne fotele (z wyjątkiem miejsca obok kierowcy), 6-7 osób plus dwóch kierowców, przerwy na kawę, papierosa na stacjach wg życzenia. Podaje się nazwisko i adres - miejscowość, w której się wsiada i wysiada. Otrzymuje sie tel. do kierowcy. Podwożą pod sam dom w Niemczech. Poem przyjeżdżają i odbierają spod domu. Można zabrać dwie walizki i niewielki bagaż podręczny np. plecaczek z jedzeniem i piciem. Sinbabem prawdopodobnie można, podobnie jak własnym samochodem, ale na własne życzenie, jeśli trasa przejazdu autobusu przebiega w pobliżu, ktoś odbierze i dowiezie do domu podopiecznego i koszt biletu jest podobny jak w przypadku busa. Ewentualną różnicę dopłaca się samemu. Sindbaba nie polecam. Jechałem tym i tym.

Egi

Wcześniej współpracowałem z inną, dużą firmą. Przeszedłem do Professional Care 24 z uwagi na wyższe zarobki, ZUS i rekomendację osoby, która pracuje z PC24 już od kilku lat. Jej pozytywna opinia się potwierdziła. Chętnie odpowiem na pytania dot. pracy opiekuna tym, którzy się jeszcze wahają.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Juliusz, w takim razie napisz, czy doświadczenie jest ważne? Jeżeli chodzi o wyjazdy, to gdzie najczęściej? Czy można liczyć na stałą umowę? Napisz w skrócie co należy do twoich obowiązków.

Juliusz

no ja też nie nażekam. Kontakt do firmy dała mi sąsiadka. Jestem po drugim wyjeździe. Mają dobre stawki. Mogę polecić

torunianka

firme znam od 2014 roku. Bez zarzutu, zawsze idzie się dogadać z terminami. formalności załatwiam w biurze. Pieniądze na czas, a czasem przed czasem :) Polecam

Aloiw

Ktoś chciał merytorycznie, to proszę... Dostałam 3 oferty w dniu, w którym się zgłosiłam. Jedną wybrałam. Po 5 dniach akceptacja. Tydzień temu wróciłam. Pieniądze dostałam. W sierpniu planuję kolejny wyjazd. Agencja - OK. Można pracować.

Mia
@Aloiw 18.05.2017, 13:34

Jakie zarobki?

Aloiw
@Mia 12.06.2017, 15:31
Jakie zarobki?

Jeśli chodzi o zarobki, to najlepiej przedzwoń do nich. Sprawdzą Ci język i podadzą stawki. Z tego co się orientuję są teraz jakieś bonusy letnie dla nowych.

Arystoteles

Każdemu kto zastanawia się nad wyjazdem z tą agencją zapraszam na kontakt mailowy: kondzior5557@wp.pl

Henryk2724

Pajace i pajacówny, piszcie konkretnie, a nie godna lub niegodna firma. To nikomu nic nie mówi.

Basia

Pracuję jako opiekunka w Niemczech ponad 10 lat, pracowałam z różnymi agencjami, ale ta jest najgorsza ze wszystkich. Po wysłaniu opiekunki nie interesują się wcale, nie dzwonią, nawet na mejla nie potrafią odpisać.

Basia

Czy ktoś z opiekunów składał w Professional Care miesięczne wypowiedzenie? I czy mieliście jakieś problemy z rozwiązaniem umowy o pracę?

Basia

pierwszy raz mam jechać z tą agencją. W swoich ogłoszeniach piszą, że bezpłatny dojazd do klienta a teraz okazuje się, że sama muszę płacić a potem czekać na zwrot. Skoro piszą, że bezpłatny to oni powinni busa opłacić. I miesiąc wypowiedzenia.

Zosia
@Basia 10.02.2017, 11:12

Też byłam z nimi na takiej ofercie. To w sumie klient miał takie życzenie, że będzie dawał opiekunkom na podróż, ale źle na tym nie wyszłam :) Po opłaceniu busa zostało jeszcze coś dla mnie ;) PS: Z wypowiedzeniem nie ma problemu. Sama dawałam im wypowiedzenie jakieś pół roku temu jak wróciłam ze stelli, bo starałam się o emeryturę. Normalna procedura.

Gosia

Firma ma ciekawe oferty i atrakcyjne stawki, natomiast panie z rekrutacji są bardzo miłe i pomocne. Serdecznie polecam, współpracuje z firmą od dłuższego czasu.

Kasjana

pracuję w tej firmie trzeci rok i jestem bardzo zadowolona. Wyplata na czas, zus od średniej krajowej. Uprzejmi i pomocni pracownicy.Zdarzały się niedomówienia, ale zawsze można się dogadać. Tylko wynagrodzenie trzeci rok stoi w miejscu i podejrzewam, że nie ma widoków na podwyżkę. Ale mimo to polecam.

Polecająca

Firma Professional Care 24 jest godna zaufania i warto z nią wyjeżdżać a teraz jest najlepszy moment ponieważ mają wysokie dodatki świąteczne nawet do 400 Euro! Składki też na najwyższym poziomie bo od średniej a nie od najniższej jak w innych firmach!!!!!!! Można w krótkim czasie zarobić dużo pieniędzy!

opa

(usunięte przez administratora) ostrzegam przed ta firmą

love
użytkownik zarejestrowany

Dla mnie najważniejsze są odpowiednie zarobki w firmie, ale ciekawi mnie jednak czy atmosfera teraz każdemu odpowiada, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

nora

firma nie godna polecenia

Koni 26

Moze moglas zajac sie podopieczna, a nie Internetem i calodziennym telefonowaniem, to nie bylo by problemow. Przynosisz tylko wstyd dla innych opiekunek z Polski.

Jarek

Naucz sie chociaż podstaw niemieckiego,wylecz swoj kręgoslup i przejrzyj na oczy.A najlepiej to siedz w domu i pisz donosy na sąsiadów-bo to najlepiej potrafisz,królewno ze zburzonego pałacu...

mailoa
@Jarek 16.09.2016, 22:35

czyżby odezwała się główna bohaterka tego artykułu!!!???

kikus

Opisujesz trzy rözne zlecenia. Wszystkie trzy sa "straszne", firma jest "okropna", a ty jestes "pokrzywdzonym Aniolem". Zastanowilas sie czy to ty moze jestes niekompetentna i nie ma sie co dziwic, dlaczego rodzina nie chce zaplacic. Takie "Opiekunki" robia nam zla opinie. Ja przyjachalam tez po takiej leniwej poprzedniczce i nie moglam doprowadzic domu do porzadku. Rodzina potracila jej z rachunku, poniewaz opiekunka nie wywiazala sie z obowiazköw pracy. Zastanöw sie czy moze bys znalazla prace w kraju. Takie panie jak ty twierdza, ze znaja dobrze jezyk niemiecki, maja doswiadczenie w opiece a jak przyjada na miejsce pracy to juz w autobusie popijaja i zostaje tylko wstyd. Jedyne w czym sa dobre to: smarowanie bzdur w internecie:(

klp

a co bedziesz tracisz czas i z nimi sie kłocić, skzoda czasu najlepiej dac sobie z nimi spokój

ll

( usunięte przez administratora ) dorzuca chyba padło ci na mozg jeszcze cie orzną na kazdej wypłacie pare groszy, za urlop nie zaplacone marketing na darmo masz robic

kARO

umowa zlecenia

cacynek73

A mi się wydaje, że negatywne opinie pisze konkurencja... Ja tam pracuje od roku i wszystko jest wporządku. Za tydzień jadę na drugie zlecenie do Heidelbergu. Jak sama nie spróbujesz to się tak naprawdę nie dowiesz. Właściwie w necie można znaleźć negatywne opinie na temat każdej agencji

krysia
@cacynek73 03.08.2016, 09:51

negatywne sa zawsze prawdziwe i pisane przez opiekunki

karolina

jedna z gorszych firm nie polecam,

ola

a trzeba umieć język niemiecki biegle czy wysyłają z podstawami bo potrzebuję pieniendzy a mam 2 lata doświadczenia z tym że podopieczna byla głuchoniema i leżąca! i jak z wypłatą ? i jak np na 4 tygodnie szukam to zgadzają się na tyle?

K.Zadowolona

Witam! ja wyjeżdżam z tą firmą 2 raz jestem zadowolona moją opiekunką jest Pani Ewelina interesowała się mną i podczas wyjazdu i jak miałam problem to szybko reagują. Wyjechałam w terminach, które mnie interesowały i pieniądze są na czas! Polecam panie w biurze miłe a w biurach rzadko spotykane.

jania

To dlaczego twego postu nie usunęli?

Ola

Wysylaja duza ilosc ulotek do roznoszenia,bezczelnosc i zawsze zalatwiaja na powrot sindbad,bo najtanszy,nie mowiac o busiku.Ogolnie placa na czas.maja fajne oferty.

Renata

ja też zaczęłam jeździć teraz z tą firmą,jak dla mnie rewelacja w porównaniu do innych firm bo jeżdzilam z wieloma firmami i dopiero teraz jestem zadowolona. Osoby z rekrutacji bardzo miłe, fachowo odpowiadają na wszystkie pytania, reagują jak coś potrzeba kiedy jest się na miejscu. Mam stały kontakt z moją koordynatorką P.Elą i jestem zadowolona bo podchodzi jak do człowieka. Każdy problem jaki zgłaszam od razu go rozwiązuja. Firma mi się podoba! Polecam

Magda1189

Dla zainteresowanych współpracą z Professional Care24 podaję nr telefonu i adres e-mail rekrutacja@professionalcare24.pl, tel.: 56 471 30 03, 790 441 660 . Moją koordynatorką jest Pani Sabina, jestem zadowolona ze współpracy. Polecam rozmawiać właśnie z Panią Sabiną.

Basia

Myślę, że możesz śmiało dzwonić, albo po prostu ich odwiedzić. Z tego co widziałam na ich stronie: http://www.professionalcare24.pl/oferty.html - mają oferty jeszcze na grudzień i też na styczeń 2016

Basia

Dziewczyny nie mylcie firmy Professional Care 24 z Private Care 24. To dwie inne, nie mające ze sobą nic wspólnego agencje! Wiem, bo byłam na wyjeździe w obu firmach :) Basia z Torunia

Czarna 2015

Witam, mam obawy co firmy,po wyjezdzie do opieki, nikt nie interesuje się jakie sa warunki, jak ukladaja się stosunki z podopieczną.zero zainteresowania. Wyjezdzamłam wczesniej z innej firmy takie rzeczy nie miały miejsca.Pozdrawiam wszystkie opiekunki.Czarna 2015

Aldona

Dwa miesiące przeszłam do nich od Promedicy. Bez porównania. Lepsze pieniądze, większe zainteresowanie i w ogóle poczucie docenienia. Polecam wszystkim i oczywiście odradzam Promedice

Beti76

Ją też odradzam Promedica (usunięte przez administratora)Placa małe składki a i koordynatorzy są niezyczliwi i nieosiagalni

Opiekunka

Firma rzetelna, zus od średniej krajowej, pieniądze na czas, pracownicy pomocni. Na pewno wyjadę drugi raz. Polecam.

Polecam Professional Care 24 z całą odpowiedzialnością są rzetelni i płacą w terminie ,sama sprawdziłam, polecam. Krystyna M.

stanislawa

Generalnie wporządku. Polecam.

arabrab

Pomimo ciężkiego przypadku, podopieczny poruszał się na wózku, mogę śmiało polecić tę agencję. Dwukrotnie reagowali - ułatwiając mi pracę. Pieniądze dostaje na czas. Składki odprowadzają od średniej krajowej. Bardzo miła p. Sylwia w biurze. Jak nic się u mnie nie zmieni to wracam za miesiąc do mojego Dziadka :)

kasia

Jedna z lepszych firm.Wypłata zawsze na czas,świetny kontakt z firmą i koordynatorem.Bardzo szybko dostałam A1 widać że agencja bardzo się stara by opiekunki miały wszystkie odpowiednie dokumenty.

Zostaw opinię o Professional Care 24 Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Professional Care 24 Sp. z o.o.