Adiutor sp. z o.o. sp. k.

Opinie o Adiutor sp. z o.o. sp. k.

Aktualność
Dziękujemy Kochani!

Dzisiejszego poranka nasza strona przekroczyła próg 15000 obserwujących! Jest to dla nas przepiękna rzecz, która jest wyrazem Waszej aprobaty ku temu co robimy oraz sposobu w jaki postanowiliśmy komunikować się z Wami!

To co jednak najważniejsze dla nas i co sprawia, że jest to dla nas wyjątkowe przeżycie - to fakt, iż za tą liczbą kryje się piętnaście tysięcy wspaniałych i najróżniejszych osobowości, które postanowiły śledzić nasze poczynania na Facebooku, i które nieustannie otaczają nas swoim wsparciem oraz dzielą się z nami swoimi cennymi przemyśleniami!

Trudno jest nam wyobrazić sobie tę liczbę w rzeczywistości, bo jest to przeogromna liczba osób, którym chcielibyśmy osobiście najserdeczniej podziękować. Zgodnie twierdzimy, że mamy najlepszych obserwujących na Facebooku!

Z naszej strony deklarujemy, że wciąż będziemy przygotowywali dla Was najlepsze treści dla Opiekunek Osób Starszych w internecie, ale także nie zaprzestaniemy pisać o tym, co związane z codziennością, która dotyka nas wszystkich - niezależnie od profesji. Mamy głowy pełne pomysłów i szykujemy dla Was kolejne niespodzianki!

Jeszcze raz dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!
Sonia

Witam Chciałam dobrze zorientować się w opiniach współpracujących z państwem wszystkich opiekunek a tym czasem czytam ile osób obserwuje profil Agencji. Z całym szacunkiem nie tego oczekiwałam. Ciekawi mnie bardziej...Czym wyróżniacie się spośród 500set innych Agencji pośredniczących w delegowaniu opiekunów,a raczej pomocy domowej z tego co zdążyłam już przeczytać. Jakie warunki zatrudnienia mają państwo do zaoferowania ,czym chcecie mnie czyli opiekuna medycznego zachęcić bym nie spojrzeć chciała na inne oferty a skupiła całą swą uwagę na państwa propozycje. Pozdrawiam serdecznie Sonia Nowak

Irena

Pracuję w Adiutor i nie narzekam. Przede wszystkim wszystko jasne, wynagrodzenia na czas, bardzo pomagaja jak jest zle na zleceniu i w razie czego mozna zjechac wczesniej. Ja polecam

Liza
@Irena

Ja właśnie dost od nich odpowiedź żebym podała numer że zadzwonią czyli śmiało można się nie bać? Z tego co widzę.

Iwona

Polecam firmę! Jeżdżę od lat i jestem bardzo zadowolona, pomocne dziewczyny w biurze, wypłaty na czas i sprawdzone miejsca

Opiekunka

Adiutor polecam mocno. Świetna firma, bardzo rzetelni pracownicy. Miło jest z nimi porozmawiać, super mają facebooka. Najwazniejsze to ze wyplaty sa na czas i zlecenia zgodne z oferta

Olka

Polecam Adiutor! Dobra firma, sprawdzone sztele, warunki również bardzo dobre, a wypłata zawsze na czas!

Monika Nowy wpis

FIRMA WYPLACALNA ALE I CO Z TEGO PRACUJE SIĘ NA UMOWĘ ZLECENIE I CO PO PO KILKU LATACH PRACY NAWET NIE MA SIĘ KURONIÓWKI JAK SIĘ ODEJDZIE.

Nowy wpis

@Monika

Szanowna Pani, praca w opiece, w Niemczech ma bezsprzecznie formę zlecenia. Jest wykonywana okresowo, zleceniodawca sam decyduje o harmonogramie wykonywanych czynności itd. Nie mamy wpływu na ustawodawcę, który ustala zasady dla osób rejestrujących się w Urzędzie Pracy, uprawnionych do wypłaty zasiłku dla bezrobotnych. Przykro nam, że czuje się Pani rozczarowana. Jednak jest to poza naszym zasięgiem.

Sabina

Wyjeżdżał teraz ktoś z nimi? Jest zlecenie do samotnej seniorki na stronie. Napisali, że lekkie zlecenie, czy faktycznie tak jest, można im ufać w tych opisach? Wie ktoś jak to w praktyce wygląda?:)

Lidia Nowy wpis
@Sabina

Ja jechałam z nimi pierwszy raz w lipcu 2023r. Kompletnie bez żadnej znajomości języka. Firma mi bardziej wiarygodnie opisała zlecenie niż opiekunka, która tam była. po skończeniu zlecenia na którym jestem teraz z innej firmy , mam zamiar do nich wrócić ????. Pozdrawiam firmę Adiutor

Nadia Nowy wpis
@Lidia

To była jakaś osoba, która umiała język w ekipie żeby w razie pomóc innym? Firma daje lepsze warunki na tle konkurencji czy traktowanie pracownika jest inne?

Janina

Polecam firmę Adiutor, pracuje od ponad 3 lat, wypłata zawsze na czas, wszyscy są bardzo pomocni.

@Janina

Tylko na początku są pomocni czy podczas całego zatrudnienia? Pracując tu przeszło 3 lata masz już umowę na czas nieokreślony? Jak bardzo różni się pensja pracownika, który dopiero zaczyna, a takiego co pracuje tu kilka lat? No i powiedz jak idzie się dogadać co do terminu wypłacania pensji.

Lola

Hej, a jak z czasem wolnym? To jakoś ustalane jest w kontrakcie? Czy dopiero na miejscu z rodziną?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Adiutor sp. z o.o. sp. k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Jak teraz z poziomem zarobku na stanowisku Pracownika działu obsługi klienta? Z trzy lata temu to wymieniono zakres 4 500–5 000 zł brutto. Co się więc pozmieniało w stawkach i na ile sympatyczni są tu ludziska?

Emilia
@Irena

No to świetnie, że tak sobie chwalisz pracę w Adiutor. Teraz to tym chętniej dowiedziałabym się czegoś więcej o tej firmie. W Internecie prawie nic nie ma na jej temat, więc naprawdę liczę na Twoją pomoc. Powiedz mi, czy firma zapewnia Wam pełne ubezpieczenie?

@Emilia

Tak firma zapewnia pełne ubezpieczenie, jeszcze daja dodatkowe oc i od nieszczesliwych wypadkow. Ja bardzo sobie chwale prace tutaj ale kazdy musi samemu sie przekonac.

@Emilia

Na Facebooku patrz, tam duzo dzialaja i bardzo pozytywne opinie tez sa o nich

Liza

Marecki

Pracuje z firmą od 2 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.W szczególności bardzo dobrze współpracuje się z Panem Przemkiem ,którego pozdrawiam

@Marecki

A ten wspomniany Pan to kierownik lub jakiś przełożony? Pracując już tu 2 lata masz umowę na czas nieokreślony? Na jaki czas w ogóle dali Ci pierwszą umowę?

Jak w Adiutor sp. z o.o. sp. k. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Basia

Moja firma! Super babki w biurze pomagają polecam!!!!

Maria

Od 6 lat jestem opiekunką i w Adiutorze zaczynałam. Nie zmieniam firmy jestem bardzo zadowolona

Donald
@Maria

Za co sobie cenisz tę współpracę? Niemiecki musiałaś mieć komunikatywny zanim pierwszy raz wyjeżdżałaś? Bo jeśli tak, to czy firma wysyła na kursy językowe, by się podszkolić?

Maria
@Donald

Ja się sama uczyłam wzięłam kilka lekcji. Nie wiem czy sa jakieś kursy teraz??? Na stronie maja jakieś lekcje chyba, ale jak znajoma jechała w lipcu to był prawie bez języka i dostała prace

Katarzyna

Współpraca tragiczna . Koordynatorki w ogóle nie pomagają . Spięcie dwóch kontraktów bardzo problematyczne . Ustaliłam termin z rodzina i z druga opiekunka . Jedyny problem miałam z dogranie z koordynatorem który w ogóle jakby mu nie zależało na pomocy . Kontrakty na ostatnia chwile . Dużo nerwów i stresu przy kontraktach . Kadrowe nieuprzejme . Straszą ze jak dokumenty nie dojdą nie wypłaca wynagrodzenia . Udają , że papierów nie ma podczas gdy do mnie wróciły zwrotki jestem bardzo zawiedziona współpraca naprawdę w żadnej firmie nie miałam tak pod górę ! Zrezygnowałam z dalszej współpracy

@Katarzyna

Szanowna Pani Katarzyno, nie możemy zgodzić się z tą opinią. Jeżeli nie odczuła Pani wystarczającej pomocy koordynatora, należy to do nas zgłosić. Kardy mają swoje procedury, z których są rozliczane, a wynagrodzenie jest wypłacane w oparciu o podpisaną umowę. Otrzymaliśmy od rodziny negatywną opinię o pani pracy, reklamację i musieliśmy to wyjaśnić. Pani zachowała się bardzo nieodpowiedzialnie rezygnując z wyjazdu w ostatniej chwili. W jednym się zgadzamy - nie mamy w planach wracania do tej współpracy.

Bożena

ZUS opłacają stawki w miarę możliwości dobre według mnie BARDZO dobra firma

@Bożena

O jakich kwotach można za zlecenie miesięczne można mówić?

Dorota
@Bożena

A na cały etat i na umowę o pracę ile dają nowym osobom? Piszesz, że kasa w miarę, to pewnie więcej niż najniższa? Jaki macie właściwie tu socjal, też jesteś zadowolona? Z wolnym nie ma problemu?

A skąd ta różnica, jedna kwota jest brutto, a druga netto? Tak w ogóle to jeśli chodzi o podstawę wynagrodzenia na pełen etat to nie powinno być więcej?

Długoletnia opiekunka tej firm

Nie polecam tej firmy!!! Nie dbają o opiekunki ,a szczególnie o te ,które z nią. długo współpracują.????

@Długoletnia opiekunka tej firm

Szanowna Pani, trudno nam odnieść się do tej opinii. Jesteśmy z naszymi pracownikami w regularnym kontakcie, dyżurujemy przy telefonie po godzinach pracy biura, kontaktujemy się zarówno w przypadku trudnych sytuacjami jak i po to, żeby po porostu porozmawiać i wesprzeć. Szczególnie dbamy o opiekunki, które współpracują z nami regularnie. Proszę sprecyzować jakiego rodzaju wsparcia Pani nie otrzymała. Na pewno to zweryfikujemy.

Hania
@Długoletnia opiekunka tej firm

Nie zgdzam się z tym od 6 lat jeżdżę z aditorem a inne fimy mnie na składkach oszukały!!!

Długoletnia opiekunka
@Hania

Poczekaj aż trafisz na tzw. minę czyli nie do wyt że Ania to zobaczysz jaka to firma jak pojadą ci po wynagrodzeniu irzekomo będą mieli trudności ze znalezieniem innej rodziny.Chyba że kogoś znasz z koordynatorów no to są już znajomości .Wiele spotkałam opiekunek ,które mówiły że tam kogoś znają i sobie załatwia lepsza sztelę..Ja osobiście nikogo nie znałam i miałam same źle sztelę .Życzę wszystkiego dobrego Pani

Długoletnia opiekunka
@Długoletnia opiekunka tej firm

Mój wcześniejszy wpis był nieporozumieniem i po wyjaśnieniu z firmą wycofuję i przepraszam firmę Adiutor. Bardzo polecam tą firmę .koordynatorzy są bardzo pomocni i firma płaci zawsze za pracę uczciwie i na czas ..Serdecznie pozdrawiam

@Hania

Jakie kwoty składek? I jak często

Ksenia

Długo z nimi jeździłam i mam dobre wspomnienia. W przeciwieństwie od innych firm jako nieliczni odprowadzają składki ZUS. Dziewczyny z biura zawsze pod telefonem i zawsze pomogą. Nawet z niemieckim nie zbyły tylko pomogły.

@Ksenia

to do pracy w biurze trzeba znać niemiecki? firma w tym jakoś pomaga, w sensie daje kursy lub samodzielnie doszkala?

Msłgoś

Czysta prawda

Hanna
@Msłgoś

No to super! A ty może tam pracujesz? Szukam pracy. Dasz znać na jakim poziomie są zarobki? Tak porównując też do innych firm właśnie?

@Ksenia

Większość agencji odprowadza ZUS, pytanie zasadnicze w jaki sposób? Czy raz na 90 dni? Czy za każdy miesiąc przepracowany? I w jakiej kwocie netto/brutto?

Grażyna

To jest moja firma od lat, nie zawiodlam sie na razie

@Grażyna

Super, sporo tutaj różnych komentarzy..nie wszystkie są pozytywne. Możesz napisać czy wynagrodzenie jest w terminie? Wszystko się zgadza jeżeli chodzi o wypłaty?

@Grażyna

Jaka wysokość składek emerytalnych? I czy za każdy przepracowany miesiąc?

Bazyli

Na zleceniu zachorowałem byłem w Niemczech u lekarza zalecił odpoczynek nie wykonywania żadnych czynności przy podopiecznym.Kordynator mam mam robić rodzina mniała to gdzieś zjechałem z adresu.. oczywiście firma nie wypłaciła mi pieniędzy sprawa trafi do Sądu trochę to potrwa.Jak zachorujesz na zleceniu Firma kordynator na nikogo nie możesz liczyć,umiesz liczyć liczyć na siebie

Agnieszka
@Bazyli

To nie byłeś ubezpieczony? Aż nie wiem co powiedzieć, może tam trzeba jadąc po prostu jakieś własne ubezpieczenie wykupić. Czy ktoś to jakoś inaczej sobie załatwił? Czy po prostu nie można chorować i tyle?

@Bazyli

Szanowny Panie Tomaszu, jeżeli publicznie porusza Pan tą sprawę, warto trzymać się faktów. Dojechał Pan na zlecenie i następnego dnia stwierdził, że nie widzi się Pan w tym miejscu. Stwierdził pan też, że boli pana kolano, wybiera się pan do lekarza. Zapewniliśmy, że szukamy w takim razie zmiennika. Poszedł Pan w Niemczech do lekarza i skorzystał z porady lekarskiej, a następnego dnia bez słowa uprzedzenia uciekł pan z miejsca zlecenia. Owszem sprawa powinna trafić do sądu - z zarzutem narażenia zdrowia i życia podopiecznych, których zostawił pan bez słowa, bez opieki. Pomimo, że zapewniliśmy, że szukamy kogoś na pana miejsce. Później nie odbierał Pan od nas telefonu. Poza tym, częścią umowy jest oświadczenie o stanie zdrowia, w którym zapewnia pan, że jest pan zdolny do wykonywania zlecenia. I kto w tej sytuacji zachował się nie fair?

@Adiutor sp. z o.o. sp. k.

Czy w opisanej powyżej sytuacji obowiązują jakieś kary umowne? Jest to zawarte w umowie? Chciałabym też się dowiedzieć na jak długo podpisywana jest taka umowa i co jeśli z przyczyn losowych trzeba wcześniej zjechać?

@Marzena

Szanowna Pani, w celu uzyskania szczegółów dotyczących podpisywanej umowy zachęcam do kontaktu telefonicznego na nasz numer 56 655 10 10. Oczywiście rozumiemy sytuacje losowe, organizujemy wówczas priorytetowy zjazd.

Dyrektor

Płacić wypłata zgodnie z umową mogą pracować renciści emeryci.Odprowadzają składniki na ZUS minimalne,przy odprowadzeniu tak niskiego zusu na stare lata będzie żebrakiem

@Dyrektor

Tym rencistom odprowadzają najniższą? Czy zwykłym pracownikom też? Widziałam na stronie sporo ofert i one w większości są z zamieszkaniem - czy te kwoty wpisane jak euro netto to już po wszystkich potrąceniach? Czy jeszcze coś z tego trzeba odliczyć?

@Marzena

Szanowna Pani, nie do końca rozumiem poprzedni komentarz... odpowiadając na Pani pytanie - kwoty podane w ofertach są kwotami netto za miesiąc pracy. Przestrzegamy zasady przejrzystości warunków - nie ukrywany dodatkowych kosztów, potrąceń, nie podajemy kwot za całe zlecenie - tylko za 1 miesiąc pracy. Zapraszam do kontaktu.

Opiekunka 1973

Jaki Zus płacą? Czy od średniej krajowej co miesiąc?

@Opiekunka 1973

Można podpisać umowę ze składkami od średniej krajowej co miesiąc, wszystkie szczegóły są ustalane przed podpisaniem umowy.

Irek

Jestem na zleceniu ,brak umowy, nie mam umowy to nie otrzymam wynagrodzenia za maj.

@Irek

Szanowny Panie, wynagrodzenie jest wypłacane na podstawie umowy, na konto bankowe. Jeżeli ktoś celowo nie chce podpisać warunków umowy, na jakiej podstawie i na jakie konto mamy dokonać przelewu?

@Adiutor sp. z o.o. sp. k.

Celowo? Czyli że pracownicy wolą na czarno? Czy że chcą kasę do ręki? Dlaczego ktoś miałby chcieć nie podpisywać celowo?

@Anna

Szanowna Pani, nie wiem w jakim celu. W naszej firmie nie ma ofert "na czarno" i wypłat "do ręki".

Szanowna Pani, proszę doprecyzować co ma Pani na myśli, że koordynatorzy są niesympatyczni... to dość enigmatyczny zarzut... Oczywiście zdarza się, że cześć wynagrodzenia jest przeznaczana na rekompensatę dla klienta. Dzieje się to w przypadku rażących zaniedbań opiekunki lub z powodu używania alkoholu podczas wykonywania zlecenie... to są uzasadnione powody, żeby przychylić się do roszczeń ze strony klienta.

Koordynatozy są nie mili

Mirusia Toruń
@Michał

....nie mili czy wogóle są koordynatorzy? dodzwonić się trudno a odbiera ten co ma humor,tam kłamstwo na kłamstwie się buduje,a bonusy to tylko ustnie bo na koncie to jeszcze nie widziałam,bardzo szkoda bo z głosów to młode osoby pracują i świadczy to o nich jaki szacunek do pracownika

@Mirusia Toruń

Szanowna Pani, jeżeli są jakieś kwestie do wyjaśnienia to podajemy kilka numerów (na naszej stronie, przy umowie), pod którymi można się kontaktować. Jest Pani z Torunia, więc zapraszamy też osobiście do naszego biura. Każdy bonus wpisany w umowie jest wypłacany na konto, zgodnie z ustaloną datą wypłaty. Saczukiem dla pracodawcy jest załatwienie sprawy drogą służbową, nie koniecznie poprzez portale z opiniami. Jesteśmy zawsze otwarci na każdą rozmowę, bez względu na nasz młody wiek. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Adiutor sp. z o.o. sp. k. - Toruń

• Jak się pracuje w Adiutor sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Adiutor sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adiutor sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 17 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adiutor sp. z o.o. sp. k.