Soft Care 24
4 65 96 5 1
Malwina

Opinie świetne. A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Wymagają duzo doświadczenia?

@Malwina

A jeśli chodzi o samą rozmowę to albo przez telefon, albo u nich w biurze. Ale to już zależy od tego, jak daleko do nich masz. Ja sobie mogłam poznwolic, żeby podjechać te 50 km, ale też tego nie wymagali

@Malwina

Zależy od zlecenia. Ja z soft Care jechałam 3,5 roku temu bez doświadczenia i bez języka. To znaczy - bez takiego zawodowego,popartego papierami. Opiekowałam się chorą babciĄ przez kilka miesięcy. A później zaczęłam jeździc do Niemiec

Margo Nowy wpis
@Tulipka

Każdy musi gdzieś zacząć, więc się nie zrażaj. I nie wymyślaj, że opiekowałaś się połową rodziny i wszystkimi sąsiadami, jeśli tak nie było. To zawsze wyjdzie. Najlepiej uczciwie powiedzieć, jak sytuacja wygląda, że jedziesz pierwszy raz i już ci dziewczyny coś wybiorą, żebyś dała sobie radę. Tylko musisz być zdecydowana i wiedzieć, na co się piszesz. Bo tutaj nie ma miejsca na testowanie "nadam się czy nie nadam" i "a potestuję i za tydzień najwyżej wrócę". Jedziesz na te półtora miesiąca to jedź. Powiedz, jak czegoś nie umiesz, nie rozumiesz, nie wiesz, zadzwoń do koordynatorki, pogadaj z rodziną, ale przede wszystkim pokaż, że zależy ci na pracy i chcesz, żeby wszystko dobrze grało. Ja to uważam, że najważniejsza jest dobra wola i zaangażowanie. Nie można się bać pracy. Bo czy to jako opiekunka, sprzedawca w sklepie, pielęgniarka, nauczyciela,... Wszędzie masz jakieś trudności. Tylko od ciebie zależy, czy będziesz chciała je pokonywać. Ja od siebie trzymam kciuki za wszystkie babeczki, które stawiają pierwsze kroki w opiece. Naprawdę, pamiętajcie, że każda z nas, nawet jeśli mamy dwadzieścia lat doświadczenia i zęby zjadłyśmy na wyjazdach na Zachód, kiedyś jechała pierwszy raz. Wszystkiego się idzie nauczyć.

halinka Nowy wpis

myslicie ze na swieta jeszcze przyjmuja?

Margo Nowy wpis
@halinka

I pytasz tutaj? Dzwoń do nich, bo ci święta przelecą, kobieto.

marlka Nowy wpis

zazwyczaj nie pisze komentarzy w internecie, szczeulnie o pracodawcach ale tutaj czuje ze powinnam. pojechalam miesiac temu na zlecenie, mialam zostac do konca styczina ale po dwoch tygodniach dziadek zmarl. firma zapytala czy chce jechac do polski czy gdzies indziej. powiedzieli gdzie moge jechac do innych rodzin, wybralismy taka ktora mieszka niedaleko a dziadek jest w miare na chodzie i dwa dni pozniej przyjehcal po mnie bus. mimo tych problemow firma stanela na wysokosci zadania

Basia

Pracowałam w Soft Care 24 przez 4 miesiące i niedawno byłam zmuszona wypowiedzieć umowę. Gdyby nie stan mojego zdrowia, pewnie nadal bym tam pracowała, jednak puki co nie chcę się wiązać z żadną agentura. Mam nadzieję, że jak tylko dojdę do siebie, wrócę do pracy właśnie tutaj. Zżyłam się ze swoją rodziną, nie lubię zmieniać miejsca pracy. A sama firma też dobra. Przez kilka lat jeździłam na czarno i byłam już zmęczona, wreszcie ktoś zadbał o mnie, moje ubezpieczenie, składki, transporty, ktoś za mnie znalazł rodzinę. I wcale dużo mniej nie zarabiam. Owszem, kwota trochę niższa, ale nie płacę za busa i mam ZUS. Także wogle to wychodzę na plus

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Agi
Nazwa działu: Marketing
 Rekomendacja

Nie jest prawda bo.nazwisko.prezes podaje w papierach do umowy

Katerina

Ja jestem z nimi i jest ok. Pracuje juz pol roku, Mam zlecenie do dziadka 1 tak jak chcialam w Berlinie. Mi pasuje bardzo. Kasa się zgzdza i jest dobra. Zawsze na czas, wszystko na konto. Jest teleon zawsze moge dzwonić, nawet po pracy jak coś się nagle dzieje, są pod telefonem, szczególnie moja koordynatoka spisuje się na 5+ :)

@Katerina

ja trochę chcę, a trochę się boję jechać. warto w ogóle pracować jako opiekunka? kaska jest w porządku? bo rozmawiałam z jedną opiekunką i mówiła, że jest ok, ale czy dam radę na pierwszy raz dostać takie fajne pieniądze?

Marysia
@malinka

A język znasz? Jak znasz na tyle, żeby jakoś się dogadać to w porządku. Praktyka przychodzi z czasem, tutaj najważniejsze to żeby się nie bać pracy. Nawet jak czegoś nie będziesz umiała to staraj się i pytaj

Evi Krk

Opisuję MOJE doświadczenia z firmą SOFT CARE 24 STUNDEN KORAJCZYK TORUŃ TERMINOWOŚĆ WYPŁAT I KURS WALUT BEZ KOMBINACJI Jest to chyba jedyna ze znanych mi firm na rynku branży opiekuńczej, którą nie interesuje w jakiej walucie opiekunka posiada konto w banku na które należy przelewać wynagrodzenie za wykonaną usługę opieki. Było to dla mnie niezwykle miłym zaskoczeniem. Firma nie kombinowała (tak, jak ogromna ilość innych firm) tylko najuczciwiej i zgodnie z prawem przelała mi na konto dokładnie tyle Euro ile powinna zgodnie z moją stawką miesięczną netto podzieloną przez ilość dni w miesiącu pomnożoną przez ilość przepracowanych przeze mnie dni w tymże miesiącu i zgodnie ze średnim kursem walut NBP z dnia poprzedzającego dzień uzyskania przychodu. Pieniądze dotarły na konto punktualnie. O ile dobrze pamiętam, to było to do 5 dnia następnego miesiąca następującego po miesiącu wykonania usługi opieki. Tak powinno być w każdej firmie. KARY UMOWNE W GRANICACH ROZSĄDKU Jest to chyba jedyna ze znanych mi firm w branży opiekuńczej, która nie ma zapisane w umowie i nie stosuje kar umownych z tytułów i w kwotach wziętych z kosmosu (tak, jak ogromna ilość innych firm). O ile dobrze pamiętam, to jedyna kara umowna jaka znajduje się w umowie, to kara za upojenie się alkoholem etc. Nigdzie w żadnej firmie nie ma sztel idealnych (nigdy nie wierzcie w to, że istnieją sztele idealne, a jeżeli ktoś tak twierdzi, to albo chce coś ukryć, albo chce wzbudzić zazdrość), a praca ze starszymi osobami już z samej definicji do łatwych nie należy i nawet najbardziej odporny fizycznie i psychicznie człowiek w końcu ma ochotę napić się, ale należy pamiętać o tym, że jesteśmy ludźmi wyposażonymi w rozum, którego należy używać i że alkohol to nie jest żadne rozwiązanie problemu, a może go jedynie pogłębić. W tej i w każdej innej branży nigdy nie było, nie ma i nie będzie miejsca dla osób upajających się alkoholem etc.!!! BEZPIECZNA, PROSTA, WYGODNA PLATFORMA ELEKTRONICZNA DO PODPISANIA UMOWY PRZEZ INTERNET BEZ WYCHODZENIA Z DOMU Jest to chyba jedyna ze znanych mi firm branży opiekuńczej, która wysyła opiekunce e - maila z linkiem do specjalnej strony internetowej do uwierzytelniania umów zawartych drogą elektroniczną. Należy kliknąć w ten link, następnie przeczytać umowę ze zrozumieniem i kliknąć "podpisz". Następnie kilka załączników do umowy (oświadczeń etc.) należy wydrukować, wypełnić, podpisać, sfotografować i wysłać firmie MMS - em. Umowa jest jasna, prosta, zwięzła, treściwa na zasadzie minimum słów, maksimum treści. KOORDYNATOR Moją koordynatorką jest pani Magda z której jestem bardzo zadowolona. Działa szybko, sprawnie, dokładnie. P. S. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że powrócę do tej firmy.

Tak4Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Soft Care 24?

Grecja
@Pytanie

Warunki fatalne UCIEKAJ bo Cię kochanie wyrolują pozdrawiam

Maria
@Grecja

Dziwne, ja nie narzekam. O warunki to pewnie najlepiej pytać u źródła. @Pytanie, w razie czego możesz się odezwać do mnie na maila marysia.nowa79@wp.pl

@Maria

a tez moge sie odezwac? chcialabym porozmawiac z kims kto pracowal a wiem ze nie o wszystkim tak na forum mozna

Maria
@.

Odzywaj się kiedy tylko zechcesz, pewnie :)

@Maria

napisałam wiadomość. szukam firmy, która uczciwie podchodzi do sprawy i daje dobre pieniążki.tylko wiem ze trudno trafić na takich samemu, co polecenie to polecenie

Wiktoria
@malinka

@malinka Takich osób jak Ty jest tutaj więcej, więc zachecam, abyście pisali o pracy w Soft Care tutaj na forum. Pomożecie w ten sposób m.in mnie. Na jaką umowę mogę liczyć w tej firmie?

@Wiktoria

ja właśnie nie jechałam z nimi nigdy i nie wiem co napisać. a odpowiedzi na maila jeszcze nie dostałam

@malinka

dostałam tego maila i już wiem wszystko, co chciałam wiedzieć. tam na początku robią taki wywiad, tworzą jakiś profil, który rodzinie wysyłają i trzeba też z kimś po niemiecku trochę pogadać. ta pani, do której pisałam dostała kilka różnych propozycji pracy, wybrała dwie i ją do jednej przyjeli. kaska jest zależna od języka i doświadczenia i jest chyba całkiem, całkiem. ja bym tak jakoś 1200-1300 chciała zarabiać, może się uda na początek. jeśli chodzi o jakieś organizacyjne sprawy, to umowę się podpisuje przez jakąś platformę (sprawdzałam i legalne), składki są normalnie płacone, jest kontakt z koordynatorami. zamawiają też transport i płacą za niego.

diana
@Tulipka

moje początki to był też wyjazd bez języka. to byla polska rodzina, dawno, dawno temu. w tym momencie mam rodzinę, u której rozmawiam już normalnie po niemiecku

charlie88

wyjezdzam od czasu do czasu dla podreperowania portfela, przed soft care bylam dwa razy z inna agentura ale mi sie nie podobalo. soft care lubie za slownosc, za to ze sie interesuja i zawsze dzwonia przed wyjazdem, po przykezdzie i w trakcie pobytu u rodziny, za fajne zlecenia, za dobre finanse

Marlena
 Rekomendacja

Miałam problem, bo moja babcia zmarła po trzech tygodniach od przyjazdu. Ale świetnie się mną zajęli. Po kilku dniach zostałam przewieziona na nowe miejsce, też do fajnej rodziny

Kros

A wie ktoś jak tam z bonusami na święta? Bo ze dwa lata temu byłem z nimi w grudniu, ale nie pamiętam jak to wyglądało finasowo

Zdziwiona
@Kros

a to nie łatwiej zadzwonić i zapytać? XD

@Zdziwiona

Niby tak, ale nie lubię dzwonić :)

Zdziwiona

leń :)

@Zdziwiona

Hahaha, a jak ;)

Marta
@Kros

To już na święta przyjmują? ????

@Marta

No a jak. Na święta to w zasadzie przez cały rok możesz się załapać ;) Przecież wyjazdy nie mają ograniczenia czasowego maksymalnego

Marta
@Kros

No to bajka, dzwonię do nich ????

swięta

Święta są płatne jak w ostatnim roku, ja już zacieram ręce, ale na pewno jeszcze wyskoczę bo mają na prawdę sporo ofert nowych i takich lekkich więc warto skorzystać

@swięta

O, to fajnie. Też tak myślę właśnie, żeby z nimi pojechać

cisowka

pracowałam tutaj 1,5 roku, później w okolicach świąt zawaliłam sprawę i nie pojechałam na zlecenie, chociaż podpisałam umowę. szło się z nimi dogadać, generalnie to kwestia dobrej woli, a tej tutaj nie brakuje. w każdym razie odpokutowałam i teraz znowu "wróciłam do łask" w firmie, z czego bardzo się cieszę :) na początku czerwca wyjechałam na 5 tygodni, teraz jestem na urlopie i będę znowu wracać na tę samą sztelę

Kierowca

Ja jeźdżę swoim autem i jestem zadowolona. Dostaje pieniądze do wypłaty za transport i jest czysta sytuacja

Tak5Nie
Monika
@Kierowca

Też tak jeździłam, zawsze wygodniej jechać samemu :)

klementyna22
@Kierowca

jezdzilam i sama samochodem, busikiem, flixem i mowiac szczerze to chyba najlepeiej mi sie wlasnie flixem jezdzi. ale samochodem tez dobrze bo jade kiedy chce i jak chce. inny komfort jest

Zachwycona

Ja już sobie ie wyobrażam innej pracy niż ta. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Ustawiam sobie pracę jak chcę i kiedy chcę. Do tego nie muszę codziennie wstawać i się spieszyć , żeby mieć raptem wieczorem ile wolne? Przy zmywaniu naczyń , czy prasowaniu? a może gotowaniu? A jak przyjdzie weekend to i tak nie ma chwili wolnego. A w Niemczech tak sobie ustawiłam dziadków , że nie muszę się natyrać i mam dużo wolnego czasu. I jeszcze mi płacą za to co w domu robiłam po długich godzinach pracy :)

Tak5Nie
SoSo
@Zachwycona

prawie jak w domu i jeszcze za to płacą :)

Zachwycona
@SoSo

No dokładnie. A jeszcze kto w domu doceni, że się tak staramy? Tutaj to jest chociaż wdzięczność dziadków i ich rodzin za dobrze prowadzony dom, a w Polsce to wszyscy za pewnik przyjmują, że to ty będziesz się wszystkim zajmować. Plus jeszcze będziesz zasuwać na etat

@Zachwycona

bardzo lubię swoją rodzinę, pracuję u nich już ponad dwa lata i za nic bym tej pracy nie zmienila

Kalarepka
@SoSo

Hehe, co prawda to prawda :-)

piper

wcześniej pracowałam w przychodni i w szpitalu jako pielęgniarka, ale wszyscy wiedzą jakie są tam zarobki :/ w niedzielę pracuję od pięciu lat, od po ad dwóch z soft care jestem u jednej rodziny. dobra praca i dobre zarobki. razem ze mną z pracy w polscw odeszła jeszcze jedna koleżanka, też pielęgniarka, a pozniej jeszcze dwie. wszystkie pracujemy w tej firmie

Elizabeth
@piper

Mam podobną historię, też pracowałam w szpitalu, ale to, co teraz się dzieje w polskiej służbie zdrowia to paranoja. Pracuję więc sobie w Niemczech w opiece i mam wszystko w nosie :-)

@Elizabeth

taki już los pielegniarek ;) ale jak w kraju robią nam problemy to damy sobie radę inaczej ;)

Opiekunka
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam firmy SoftCare24 z Torunia!(usunięte przez administratora) Nie wypłacaja wynagrodzenia w całości, nie interesują się problemami jakie zgłasza opiekunka. Dostałam wynagrodzenie o połowę niższe niż wynikało z umowy. Nie wiem jak ze składkami do ZUS, bo to świeża sprawa, ale myślę że tu też jest oszustwo. Panie obsługujące biuro nie przedstawiają się, nie są pomocne w żadnej sprawie, nie można na nie liczyć. NIE POLECAM TEJ FIRMY!

TakNie1
Magda
@Opiekunka

Pani Agnieszko, przypomnę, że wróciła pani dzień wcześniej i tym spowodowane jest niższe wynagrodzenie - rozmawiałyśmy o tym zarówno dziś jak i wczoraj. Proponowałam pani rozwiązanie, z którego pani nie skorzystała. Jeśli chodzi o nieprzedstawianie się - moje nazwisko pani zna, ponadto w dzisiejszej rozmowie podałam je, ma je też pani w smsach. Jeśli pisze pani opinię to proszę o uczciwą ocenę sytuacji. Pozdrawiam

Opiekunka w Niemczech

Ja jestem z nimi i jest ok zawsze maja dla mnie czas zgodzialam sie na taka prace wiec nei narzekalm zawsze mozna zostac w kraju i pracowac za 2500 zł a nie (usunięte przez administratora)sie praca w Niemczech to jak prowadzenie domu za które ci placa i jeszcze sa wdzieczni w domu nie placi mi nikt za to co robie w Niemczech tylko jeszcze rodzina nie zadowolowona a w Niemczech co nie zrobie do jedzenia to sie zachwycaja jakie dobre i pyszne i ze nigdy czegos takei nie jedli ja jestem zadowolona i na pewno nie zmeinie pracy ani rodziny ani firmy polecam !

Tak4Nie1
borowka13
@Opiekunka w Niemczech

Sama prawda. Przepraszam, ale w Polsce tyrałam za najniższą krajową, chociaż kończyłam szkołę pielęgniarską. To jest śmiech na sali, że w Polsce się tyle płaci pracownikom. A tak jadę do Niemiec i zarabiam kilka razy tyle. Co prawda nie mam codziennie kontaktu z rodziną, ale coś za coś. Tak sobie na szczęście ustawiłam, że 1,5 miesiąca pracuję i później 1,5 miesiąca jestem w domu.

przemek84

Jeżdżę od roku zero problemu pieniążki na czas Pan Paweł,sam Prezes zawsze służy pomocą jak również Pani Liliana premię swiateczne wysokie zwrot kosztow przejazdu oferta zawsze zgodna z prawdą i stanem źeczy na miejscu.mowa o firmie znajdujacej sie na ul Lubickiej 33

misia
@przemek84

Przemek co ty piszesz,zwrot kosztów podróży dostajemy od opiekuna podopiecznych.Z tego wynika że nie jesteś w temacie-Podstawiony?

Tak1Nie2
Elektra
@przemek84

Jaki pan prezes sluzy pomoca ? Bzdura i klamstwo .Na pytania o prezesa panie mowia ze maja zabronione podawac jakiekolwiek namuary na prezesa widmo. Zanizaja skladki placac od 450 do 500 zl brutto .To skandal gdyz najnizszy dochod w Polsce to 2200 brutto i nikt nie moze ich ukarac nawet ZUS. Mowia ze sa bezsilni i nie maja prawa upomniec sie i normalne skladki . Umowa jest sformulowana tak ze pezecietny czlowiek nie zauwazy iz pidpisuje iz pracuje za stawke 3.17 uuro dziennie a od diet pidatku jak i skladek ZUS sie nie odprowadza .Mam rok czasu skladek w plecy bo ZUS oddal nawet te marne skladki z powrotem do firmy cofajac karte A1 twierdząc iz zostala wydana nieprawnie .Wiec kto zostal ukarany ? Oczyeiscie zleceniobiorca . z daleka od tej firemki

Tak1Nie3
Mali
@Elektra

Witaj Elektro czy za marketing 2 Polsce Ci płacili na tej podstawie A1 wydaje Zus jeśli nie to powinnaś zgłosić ewidencja czasu pracy i raporty i zapłata za marketing to oszustwota praca w Kraju sprawdz sobie Kochana i zgłoś ich do ZUS kontrol i A1 cofnąć

Tak1Nie2
Artur
@misia

Od podopiecznych? Jeżdżę z nimi od dwóch lat i zawsze jeżdżę samochodem... Zawsze miałem zwrot kosztów na konto razem z wypłatą... To chyba ty nie jesteś w temacie.

magga
@Artur

potwierdzam, pieniadze zawsze sa od agencji, nie od rodziny

crazolka
@magga

Ja tez potiwrdzam jak płaci ci rodzina za transport to jesteś nielegalnie

borowka13
@crazolka

Przecież to większość tutaj jeździ gdzieś prywatnie i myślą, że wszędzie tak jest :D

crazolka

ja lubie to prace, bo mam dużo wolnego, jestem niezalezna, nie mam szefa nad głową i zazdrosnych kolezanke. Jestem sama dlas iebie sterm i okretem, organzuje sobie czas pracy jak chce. Do tego mam dużo czasu wolnego i mogę się doksztłacac , np robie kursy językowe przez internet. Teraz są takei możłiwoisći , że szok ! Na prawdę ta praca daje wiele możliwości

Tak2Nie1
Danuska70

Polecam jest ok

Marek

J jestem z nimi i transport sam sobie załatwiam i mi daja do wyplaty za to i jeszcze zarazbian na blabla car jak na firme w opiece maja duzo ofert dla facetow na prtawd ejst w czym wybierac ja polecam

Zniesmaczona portalem

Widzę, że chodzi tylko o to żeby innych oczerniać, pozytywne opinie są na szarym końcu, mimo , że są szybciej dodawane. A negatywne mimo , że starsze, są na 1 miejscu. Dotyczy to też widzę, innych firm w tej branży ale i nie tylko. Powiem szczerze, że mam wrażenie, że służy to tylko i wyłącznie do psucia opinii firmie.

Gieniu

Ja z nimi wyjeźdzam właśnie . Byłem 1 x i maiłem wrócić do rodziny ale zawaliłem. Dali mi szanse i jadę na nowe zlecenia zarabiać pieniądze i to dobre. Wszystko zorganizowali bardzo szybko . Właśnie czekam na busa. Polecam opiekunom i opiekunkom. Ale mają dużo ofert dla Mężczyzn, co rzadko jest u innych firm.

Marek
@Gieniu

ja też oceniam firme na plus jestem zadowolony i zdania nie zmienie

Paweł
@Gieniu

Ja też tu jeżdżę właśnie dlatego, że mają zlecenia dla mężczyzn. I to niekoniecznie takie ciężkie z dźwiganiem i transferami. Stawki też dobre, spotkałem się z tym, że faceci mają mniejsze pieniądze, tu jesteśmy tak samo traktowani :)

@Paweł

Mój maz tez do nich się zgłosił i codziennie daja mu oferty

malusia

Przelew na czas, wszystko się zgadza

Anita
@malusia

U mnie też wszystko się zgadza dawno miałam przelew na koncie :)

@Anita

J ateż prawie zawsze mam kasę szybciej niż 10. :)

Amelka

Jak wygląda sprawa znajomości języka obcego? Czy to trzeba we własnym zakresie załatwić?

mialczynska
@Amelka

kursow nie ma ale ja pracowalam bez jezyka i tez dalo rade

@mialczynska

Maja na prawdę dużo zleceń, do wybru do koloru od języka polskiego, po bardzo doby język niemiecki do tego czas zdarzają się ofertry z inymi językami, np hiszpański , angielski it d

krissa

nie mam zadnych zastrzezen do pracy tutaj - stan dziadka zgodny z przedstawionym, rodzina mila, staly kontakt z pania z biura, kontakt z koordynatorka w de, wyplata przed czasem. bede wracac na te sama stele

Tak2Nie

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Soft Care 24? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Tak1Nie1
Wojciech
@Administrator

Nie trzeba błąkać się po kancelariach adwokackich, czy sądach ! Od tego są organy ścigania, tylko najpierw należy zgłosić przestępstwo, a nie liczyć na opatrzność Boską.

Tak2Nie1

Mali
@Wojciech

Prawda zgłosić i udowodnić oszustwa nie są bezkarni na każdego jest bat większy mniejszy zamiast miauczyc po prawnikach iść do prokuratury tak jak Panie opiekunki z Krakowa zalatwily pewną agencję oszustów za fraki i kasa jest za pracę raz dwa i sprawa załatwiona

Tadzik

Mi odpowiada mają dużo ofert pracy na terenie całych Niemiec. Jestem zadowolony i bede z nimi jeździł. Jak komuś nie pasuje, to nie musi pracować. Proste i siedziec w domu. Ja chce pracować i zarabiac pieniądze więc jest firma ok

Zostaw opinię o Soft Care 24 - Toruń

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie