Opinie o Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. w Starachowice

counter
2 6 24 5 1
Michalina Nowy wpis

Dni próbne są Darmowe ? Ile tych dni jest?

Fifi Nowy wpis
Kandydat
@Michalina

ECPP Nowy wpis
 Rekomendacja
@Fifi

2 dni, które są II etapem rekrutacji po rozmowie i pozwalają obu stronom poznać wstępnie zakres pracy, umiejętności kandydata, jak również kandydatowi firmę, dotychczas każdy kandydat chwalił sobie spędzony u nas czas jako wartościowy i uważa, że warto uczestniczyć w tak zorganizowanej rekrutacji, kandydaci twierdzą, iż atmosfera jest u nas przyjemna, pracownicy bardzo przyjaźni i pomocni, angażujący się w nowego kandydata, zawsze pytamy o odczucia kandydatów i zawsze są one przychylne za co dziękujemy każdej z osób, która u nas była, mimo iż z jakiś powodów nie otrzymała zatrudnienia.

Piotr

Mogę wypowiedzieć się jedynie o rozmowie rekrutacyjnej, a fakt, że rozmowa ta była przedziwna. Początkowo czułem się traktowany z góry, a wręcz atakowany, dopiero kiedy Pani Dyrektor zorientowała się, że mam wiedzę ton został zmieniony. Przed samą rozmową otrzymałem kwestionariusz który sprawdzał moją wiedzę na temat firmy (pytania dotyczyły m.in. liczby nagród zdobytych przez ECPP oraz filmów na youtubie zamieszczanych przez firmę). Ponadto zaproponowano mi umowę zlecenie, darmowe dni próbne i ani słowa o wynagrodzeniu :) Podziękowałem.

znający temat
@Piotr

to nieprawda, widac, iż pisze to osoba, której nie udało się dostać do pracy, rozczarowana, ja pracowałam w tej firmie 2 lata, rekrutacja była 2 etapowa, ale od razu wiedziałam na jaką umowę mogę liczyć i co za ile, czyli ile zarobię, a prawdą jest, iż ta firma ma wymagania, które są normalne,

Piotr Nowy wpis
@znający temat

Tak się składa, że mam jeszcze maile gdzie proponują mi państwo darmowe dni próbne oraz umowę zlecenie, więc proszę nie mijać się z prawdą, pani Prezes (jak wnioskuję po stylu wypowiedzi, bardzo charakterystycznym :)

Krzysiek

SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!! wlasnie zakonczyli moja sprawe....po 8latach.... potracili mi praktycznie za wszystko, i z odszkodowania zostal mi caly ch..... sa beznadziejni, po zakonczeniu sprawy przez tydzien dzien w dzien pisalem maile, zero reakcji. po tygodniu laskawie odpowiedzieli i wyslali koszta jakimi mnie obciazylo... zenada. ale faktur zadnych do tej pory nie dostalem... ani potwierdzen za to za co mnie obciazyli.... po prostu ŻENUA!!!!!!

ECPP
@Krzysiek

Szanowny Panie, nie posiadamy w portfelu sprawy, którą prowadziliśmy 8 lat, może Pan pomylił firmy. Postępowanie sądowe najdłużej trwające, które prowadziliśmy to blisko 5 lat w sprawie, w której uzyskaliśmy blisko 2 mln złotych dla poszkodowanego po 15 latach od wypadku, wówczas chłopca 10 letniego, pod tym linkiem można przeczytać fakty o naszych działaniach (usunięte przez administratora)

Les

firma niegodna uwagi,po rozliczeniu całkowitym sprawy o odszkodowanie przychodzi z sądu wezwanie do zapłaty należności sądowych z przed trzech lat, które zgodnie z umową powinny być ujęte w rozliczeniu końcowym.Po zakończeniu sprawy biorą sowitą prowizję, a klient dostaje wezwanie z sądu o nieregulowanych należnościach sądowych powstałych przed rozliczeniem sprawy.

ECPP
@Les

Rozliczenie kosztów sądowych przygotowuje referendarz sądowy i niestety, jak to jest w naszym Państwie po dość długim okresie. Natomiast każdy Klient doskonale wie na jakim etapie jest jego sprawa i zna treść wyroku, czy to I czy II instancji, w którym są wskazane informacje na temat kosztów.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Patryk

W firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. pracuje od ok. roku. Od początku współpracy otrzymałem bardzo dużo wsparcia w zakresie szkoleniowym, co pozwoliło mi szybko wdrożyć się w tematy firmy. Pomimo dużego natłoku pracy oraz idącym z tym w parze małej ilości czasu, zostało mi poświęcone bardzo dużo uwagi, co wpłynęło pozytywnie na mój rozwój oraz poczucie odpowiedzialności w firmie. Pani Beata Karwacka jest osobą doskonale zorganizowaną, zdecydowaną ale również wymagającą. Widać ze praca, którą wykonuje to pasja, a nie tylko możliwość zarobkowa. Do każdej sprawy przykłada się nie tylko wiedzą i rozumem ale również sercem. W biurze panuje niezwykły porządek pod względem dokumentacji papierowej oraz systemowej, co zdecydowanie ułatwia prace. P. Beata przekazuje wiedzę, którą zdobyła podczas kilkunastoletniego stażu jako Prezes Zarządu firmy, w trosce o pracownika oraz pracę, która będzie przez niego wykonywana. Uważam, że Firma, Prezes oraz inni pracownicy to ludzie na wysokim poziomie, którzy nie tylko wymagają ale bardzo dużo dają od siebie. Chociaż wiadomo, że jak w każdej firmie podczas natłoku pracy, błędnie wykonanych poleceń, występują uwagi ze strony osoby przełożonej , to wiem, że to wszystko robione jest w trosce o rozwój mój jako pracownika jak i całej firmy.

Martyna

@pracownik a więc jak nie mam jeszcze aplikacji, to narazie mogę się zgłaszać tutaj do pracy do administracji i wtedy też nie ma szans na nadgodziny tak?

ojej ciekawostka :)

O czym może świadczyć fakt, iż w dniu 06.12.2019r. pojawiły się tutaj na portalu TRZY odpowiedzi na opinie negatywne, z czego dwie podpisane przez "znający temat", a jedna przez "pracownik", wszystkie w zasadzie jedna po drugiej (wystarczy spojrzeć na godziny wpisów) ?? ...i zapewne z tego samego numeru IP..... Ja rozumiem, że firma próbuje się bronić przed zarzutami, ale bez przesady :) Jakoś to mało wiarygodne, ale niech czytający ocenią sami czy i jak może to wpłynąć na wiarygodność tych wpisów "obronnych" i czy przypadkiem w ten sposób nie potwierdza się podnoszonych zarzutów. Z mojego doświadczenia wynika, że uwagi w stosunku do firmy są przynajmniej częściowo uzasadnione, ale w szczegóły nie będę się wdawać. Ot, taka "zagadka" dla czytelników portalu :).

Barbara
@ojej ciekawostka :)

Wydaję mi się, że takie rzeczy raczej nie powinny nas tu zajmować. Na forum skupiamy się przecież na dyskusji o bieżących sprawach, związanych z pracą w Europejskim Centrum Pomocy Poszkodowanym. A tymczasem nawet nie wiadomo, z jakiej perspektywy się tu wypowiadasz. Pracowałaś tam może kiedyś?

zzz

Przestrzegam, firma oszukuje współpracowników.

znający temat
@zzz

to nie prawda, piszę to ktoś kto widocznie zasłużył na brak zapłaty zapewne za byle jak wykonane usługi

Mieliście styczność z pracą w firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

@admin

tak zdarzają się nadgodziny jak w każdej praktycznie kancelarii prawnej, gdzie termin goni termin, pracownicy etatowi mają płacone za nadgodziny zgodnie z umową, a prawnicy współpracują na działalności gospodarczej, więc z tego co wiem, przynajmniej jak ja pracowałam to w ogóle nadgodzin nie robili po 17.01 byli przy wyjściu, a administracja też prawnicy bez aplikacji , tylko ich obsługująca zawsze musiała im wszystko podać , a nawet za nich zrobić , mecenasowie to mieli raj finansowy i w zakresie czasu pracy, my w administracji za nich musieliśmy wiele naprawiać to było żenujące jak pracowali mecenasowie ale zarząd bardzo się starał aby było dobrze , aby klienci byli zadowoleni i mieli najlepszą obsługę - ale mecenasowie to szkoda pisać branża nie godna tego co zarabiają , dziewczyny w biurze ecpp są świetne pracują jak mróweczki polecam ecpp bo pracownicy etatowi i dyrekcja to ludzie na poziomie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 548 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.?

Pete

(usunięte przez administratora) co żerują na chorych ludziach, jak chcesz to czekaj latami aż dostaniesz gówniane pieniądze a resztę zabiorą. Niech ich szlag trafi...

Barbara

@Piotr, a możesz powiedzieć, ile czasu minęło od Twojej aplikacji do kontaktu ze strony firmy? Czy rekrutacja była wieloetapowa? Rozumiem, że byłeś osobą z doświadczeniem? Zachęcam obecnych pracowników do opisania sytuacji. Czy od ostatnich wpisów zaszły jakieś znaczące zmiany?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.?

Gosia

Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć, oszukują bardzo, wyzysk i brak zapłaty za wykonaną prace, na każdym kroku kary umowne.

poszkodowany

Wyzyskiwacze i oszuści w równym stosunku dla klientów jak i pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. - Starachowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 6 ocen.