Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Starachowice

Opinie o Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Gosia

Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć, oszukują bardzo, wyzysk i brak zapłaty za wykonaną prace, na każdym kroku kary umowne.

zzz

Przestrzegam, firma oszukuje współpracowników.

poszkodowany

Wyzyskiwacze i oszuści w równym stosunku dla klientów jak i pracowników

Mieliście styczność z pracą w firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.