Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Starachowice, Szosa Chełmińska 26-28 lok. 14

Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Opinie o Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.

Barbara

@Piotr, a możesz powiedzieć, ile czasu minęło od Twojej aplikacji do kontaktu ze strony firmy? Czy rekrutacja była wieloetapowa? Rozumiem, że byłeś osobą z doświadczeniem? Zachęcam obecnych pracowników do opisania sytuacji. Czy od ostatnich wpisów zaszły jakieś znaczące zmiany?

Piotr

Mogę wypowiedzieć się jedynie o rozmowie rekrutacyjnej, a fakt, że rozmowa ta była przedziwna. Początkowo czułem się traktowany z góry, a wręcz atakowany, dopiero kiedy Pani Dyrektor zorientowała się, że mam wiedzę ton został zmieniony. Przed samą rozmową otrzymałem kwestionariusz który sprawdzał moją wiedzę na temat firmy (pytania dotyczyły m.in. liczby nagród zdobytych przez ECPP oraz filmów na youtubie zamieszczanych przez firmę). Ponadto zaproponowano mi umowę zlecenie, darmowe dni próbne i ani słowa o wynagrodzeniu :) Podziękowałem.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.?

Gosia

Niestety nic dobrego nie mogę powiedzieć, oszukują bardzo, wyzysk i brak zapłaty za wykonaną prace, na każdym kroku kary umowne.

zzz

Przestrzegam, firma oszukuje współpracowników.

poszkodowany

Wyzyskiwacze i oszuści w równym stosunku dla klientów jak i pracowników

Mieliście styczność z pracą w firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym Sp. z o.o.