Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)

Toruń

Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)
4 6

Opinie o Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iza

@anonim Co dokładniej było Ci obiecane przez Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym, i jak to wyszło w rzeczywistości? Ponadto, co konkretnie stoi na przeszkodzie, aby rozwiązać umowę? Zachęcam Cie do konkretnej odpowiedzi.

Cezary

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Jestem zbulwersowana , że takie firmy mają prawo bytu. Nie dość, że obiecują gruszki na wierzbie to obsługa Pani która odbiera telefony woła o pomstę do nieba. Jest nie uprzejma, nie profesjonalna a w dodatku jak się chce człowiek czegoś dowiedzieć w swojej sprawie to ta kobieta nic nigdy nie wie. A człowiek czeka kolejny miesiąc i znowu dzwoni a tam ta sama śpiewka, że zanotowała i przekaże dalej. Za miesiąc znowu to samo. Nie mogę się doprosić rozwiązania umowy. Mam inną firmę, która naprawdę jest godna polecenia ale muszę najpierw rozwiązać umowę, jednak nie jest to takie proste. ODRADZAM każdemu ECPP. Nie dajcie się nabrać!!!

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9). Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

Stella

Tak dawno nikt nie pisał! Sądzę, że macie dobrą pracę i nie ma tej potrzeby pisania, zgadza się?

Nadia

Czyżby tak dobrze było w firmie, że tak mało opinii jest na forum?

Iza

Jak wygląda proces rekrutacji w Europejskim Funduszu Pomocy Poszkodowanym? Czy ktoś z was ma doświadczenie w tym temacie? Część pracodawców przeprowadza rekrutację w kilku etapach, na każdym wymagając od potencjalnych kandydatów innych umiejętności. Dla osób zainteresowanych ofertami w pracy wszelkie informacje na temat rekrutacji będą bardzo przydatne w przygotowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Sławek
@Iza 04.08.2017 21:18

Szanowna Pani Izo, jeżeli chce Pani uzyskać szczegółowe informacje na temat rekrutacji w EFPP,to proszę o kontakt na numer telefonu 505-220-941

Berta

Słyszałam, że to fajna firma, można całkiem nieźle u nich zarobić. Wiadomo, że temat odszkodowań nie jest łatwy ale jak ktoś ma doświadczenie to może mieć dobrą pracę.

Natalia

Poproszę o więcej szczegółów w temacie pracy dla doradcy klienta. Mam zamiar aplikować ale chcę cos więcej wiedzieć. Jakie zarobki, samochód może telefon?

Jac
@Natalia 21.03.2017 18:11

Szczegoly odnosnie wspolpracy pod nr. 501409661

zajec

pracowalem 7 miesiecy. mila atmosfera, przez jakis czas bardzo dobrze zarabialem, teraz pracuje w moim zawodzie i zarabiam jeszcze lepiej :)

mic

to ,że czasem ktoś nie wypłąci odszkodowania na czas to chyba nie jest powoód y nazywać kogoś oszustem, poza tym może sam sobie źle przeliczyłeś datę wypłaty odskzodowania, wątpię ,żeby taka instytucja pozwoliła sobie na niererminowe spłaty setki ludzi.

Joe

Uwaga na EFPP Toruń!!!! oszuści, nie wypłacają odszkodowań na czas!!!

seba

Jaką dają podstawę? Czy agent dostaje auto służbowe?

Masz doświadczenie z pracą w firmie Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9) i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!

Zostaw opinię o Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9) - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejski Fundusz Pomocy Poszkodowanym Sp.z o.o. (BNLKD9)