Opinie o MG Investment Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MG Investment Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MG Investment Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MG Investment Sp. z o.o. w Toruń

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w MG Investment Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Czy MG Investment Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pati85
Pracownik
@Pytanie

Super

Paulina
@Pati85

Czyli tak czy nie?xd A jakieś inne fajne dodatki?

Pati85
Pracownik
@Paulina

Ja nie posiadam firmowej karty multisport, ale nigdy się o nią nie pytałam. Jestem przekonana, że jeżeli byłaby mi potrzebna to firma bez problemu by zafundowała taki dodatek. Mam samochód służbowy, dodatkowe ubezpieczenia prywatne, ZUS wiadomo też . W zasadzie jeśli ktoś daje od siebie dobre wyniki to firma nie ma problemu w nagradzaniu czy dodatkowemu inwestowaniu w pracownika. Najważniejsze i tak są zarobki, które są o kilka procent wyższe niż w konkurencji, a 1% więcej to dużo w tej branży.

Magdalena Nowy wpis
Pracownik
@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino, zapewniam że jeżeli będzie Pani naszym pracownikiem i uda się Pani osiągać dobre wyniki to poza super zarobkami może Pani liczyć na kartę multisport, dodatkowe ubezpieczenie, samochód służbowy lub inne benefity jakie przyjdą Pani do głowy oczywiście w granicach rozsądku adekwatnych do Pani wyników. Nasza firma stawia na pracowników i ich dobre samopoczucie nie tylko w pracy, ale i poza nią. A sama dobrze wiem, że mało jest rzeczy lepszych niż basen lub sauna po ciężkim dniu pracy...

Paulina Nowy wpis
@Magdalena

A to zapewniona tutaj jest taka elastyczność, że pracownik może sam sobie jakiś benefit zaproponować? Jest na to przydzielony stały budżet?

Konrad Nowy wpis
Pracownik
@Paulina

Tak, jesteśmy otwarci jeżeli za tym idą wyniki. Pozdrawiam

Administrator

Siemka. Muszę zapytać pod kątem możliwości współpracy w firmie MG Investment Sp. z o.o.. Czy pracodawca daje dodatkowe benefity? Dziękuje serdecznie za pomoc.

Pati85
Pracownik
@Administrator

Bardzo polecam współpracę. Województwo pomorskie. Najlepsza atmosfera, zarobki jedne z lepszych w branży, pracując macie wrażenie że pomagacie a nie jak w konkurencji lichwa... Bardzo niskie koszty pożyczki, firma zawsze idzie na rękę klientowi w trudnej sytuacji. Z minusów trzeba mieć własną bazę i zatrudniają osoby tylko z udokumentowanym doświadczeniem.

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Super współpraca polecam. Firma nie przyjmuje jak leci. Zatrudnia najlepszych Ale oferuje wysokie zarobki i super warunki.

Izabela
@Pracownik

O kurczę to ciekawe jak wygląda proces rekrutacji skoro tak przykładają wagę do zatrudnienia?

Magdalena
Pracownik
@Izabela

Dzień dobry Pani Izabelo, proces rekrutacji jest bardzo prosty polegający na rozmowie bez żadnych testów czy zadań. Rekrutujemy tylko i wyłącznie osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży więc po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie stwierdzić czy ktoś zna się na rzeczy, czy też odwrotnie. Poza stażem pracy w branży dużą uwagę zwracamy na nastawienie i poziom wypalenia. Niestety dużo pracowników ma negatywne nastawienie do firm oraz klientów i nie lubią tego co robią, takim kandydatom musimy podziękować ponieważ wyznaczamy nowe standardy obsługi i zależy nam na jej jakości. Idealny kandydat na opiekuna klienta to osoba z kilkuletnim doświadczeniem, która lubi swoją pracę, pomoc drugiemu człowiekowi w potrzebie jest dla niej ważna, ale przy tym jest stanowcza i ambitna. Nastawienie na wynik jest bardzo ważne, ponieważ nie działamy jak część firm i u nas nie ma ''poganiaczy'', nikt nie stoi z batem za pracownikiem przypominając mu codziennie ile zostało do końca miesiąca. Przełożony w naszej firmie jest wsparciem, a wynik opiekuna jest ich wspólnym sukcesem lub porażką. Mam nadzieje, że trochę przybliżyłam kandydatom proces rekrutacji ;) Do zobaczenia na rozmowie, powodzenia!

Doradca
Pracownik

Porównując pracę w innych firmach pożyczkowych MG Investment oferuje dobry produkt, na którym jako doradca możemy dobrze zarobić. Firma nie narzuca zadań, sprzedaży, sam wiesz, co masz robić, żeby wypłata cieszyła. Najlepsza prowizja w branży, auto służbowe po okresie próbnym.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie MG Investment Sp. z o.o. na stanowisko Poszukiwany pracownik firmy pożyczkowej? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Monter konstrukcji stalowych
Toruń
Centrum Partnerstwa Eurowork Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
Toruń
Veyna -Weyna I S-Ka sp.j.
(72 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Handlowiec branża techniczna
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(345 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosztorysant instalacji i sieci elektrycznych
Toruń
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe El Professional Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Nat081
Pracownik

Atmosfera super zarobki również, dobre warunki, dużo obowiązków. 9/10

pracownik 2021/2022
Pracownik

Zarobki super, pracowałem w konkurencji i tutaj osiągam najwyższe wynagrodzenie. Nienormowany czas pracy, ale by osiągać dobre wyniki trzeba popracować, czasami również w weekendy. Po 4 miesiącach dostałem od firmy samochó służbowy co też jest rzadkością na najnizszych stanowiskach w innych znanych firmach. Minusem jest brak klientów od firmy. Trzeba pozyskiwać swoich i firma rzadko daje kontakty. Bardzo dobry produkt łatwo się sprzedaje. Z przełożonym problemów żadnych, wymagająca kadra, ale bezkonfliktowa. Polecam i pracuję nadal.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o MG Investment Sp. z o.o. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MG Investment Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy MG Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MG Investment Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MG Investment Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Gen. Józefa Bema 20A lok. 5
  87-100 Toruń
 • NIP: 9562337666 REGON: 380872180 KRS: 0000741816
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
MG Investment Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii