Metrohouse & Partnerzy Prestige Tomasz Laskowski

Toruń

Opinie o Metrohouse & Partnerzy Prestige Tomasz Laskowski

Oszukany

Przestrzegam wszystkich przed biurem Metrohouse & Partnerzy Prestige Tomasz Laskowski - Toruń . Biuro jest kompletnie nieprofesjonalne . Po podpisaniu umowy - oczywiście o wyłączność przez prawie rok ogłoszenia nie ma na żadnym portalu , nie przyprowadzony nawet jeden potencjalny klient . Jedno zdjęcie nieruchomości zrobione starym telefonem komórkowym i po mojej interwencji wprowadzone do internetu . BEZNADZIEJA KOMPLETNA . Pan laskowski podpisuje się pod szyldem METROHOUSE - przynosząc tej firmie wstyd i obciach . Pracuje na niesławę tej firmy . Jedyne co powinien sprzedawać to buraki na rynku. Szkoda waszego czasu , nerwów i pieniędzy . Wszyscy inni , tylko nie ten pan. Przestrzegam !!!!!!!

naciągnięty

Obiecali ,że zajmą się moją nieruchomością, będą reklamować w internecie, poszukają kupca i w ciągu roku uda im się sprzedać. Oczywiście trzeba było podpisać umowę na wyłączność i czekać na efekty. Efekt jest taki ,że od miesięcy nikt się nie interesuje, nikt nie dzwoni i nie ma żadnych ogłoszeń w internecie na stronach tego biura. NACIĄGAJĄ , KŁAMIĄ , NIE INTERESUJĄ SIĘ KLIENTEM. Samemu zdecydujcie czy warto z nimi robić interesy - JA ODRADZAM !!!

Tomasz Laskowski Właściciel

Wszelkie informacje zwrotne proszę kierować do mnie. ( usunięte przez administratora )

Tomasz Laskowski Właściciel

Dzień dobry, zachęcam do współpracy i gwarantuję w 100%, że robimy wszystko co w naszej mocy aby wykonywać usługę pośrednictwa wg należytej staranności. Sprostuję, że w mojej firmie do dnia dzisiejszego nie było nigdy żadnych opłat wstępnych. Wynagrodzenie jest po wykonaniu części lub całej usługi co jest potwierdzane podpisem na FV. Zgodzę się, że czasami pozostaje tylko sąd. Mamy wiele niezapłaconych FV przez naszych klientów. Pozostaję do dyzposycji, zachęcam do współpracy i bliższego poznania. Zawsze odpowiem. Tomasz Laskowski 668 034 423 torun@metrohouse.pl

okradziony

Przestrzegam wszystkich przef wspolpraca zarowno z Prestige (usunięte przez administratora) jak i Metrohouse Jedno oszustwo.Nie podpisujcie zadnej umowy,nie dajcie sie wrobic,nie wplacajcie ani zlotowki bo juz nic nie odzyskacie.Pozostanie Wam sad,oraz wszelkie instytucje odpowiedzialnosci zawodowej ale nie odpuszczajcie,ja sie nie boje Pana (usunięte przez administratora) metod.Nie ma takiej oceny jaka moglbym wystawic temu czlowiekowi.W mojej ocenie zasluguje ma opinie z niecenzuralnymi slowami a jego wspolpracownicy czyli Metrohouse sa mu 100%podporzadkowani.Masakra,bez sadu ani rusz z tymi ludzmi

ciekawa
@okradziony 22.01.2015 05:00

Prosze o informacje o ktorego agenta chodzi w pana wypowiedzi, poniewaz ja tez mam zle przeczucie co do jednego agenta w Metrohuse i chce sie upewnic czy myslimy o tym samym, przed tym jak popelnie jakis nieodwracalny blad.

INWESTOR
@okradziony 22.01.2015 05:00

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY ! Na rynku można znaleźć lepiej działające i tańsze biura, a i oferta jest nieciekawa, niewielka i DROGA. sam szef Tomasz Laskowski uśmiecha się, obiecuje i to wszystko JEST NIEUCZCIWY i ZACHŁANNY , czuć jedynie chęć zarobienia pieniędzy , a nie zadowolenia klienta. KRĘTACZ i NACIĄGACZ ! NIE POLECAM TEGO BIURA !

Zostaw opinię o Metrohouse & Partnerzy Prestige Tomasz Laskowski - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metrohouse & Partnerzy Prestige Tomasz Laskowski