Opinie o CityFit Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CityFit Management Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CityFit Management Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CityFit Management Sp. z o.o. w Warszawa

masska

Managerowie swoją "pracę" spędzają na przeglądaniu stron w internecie, natomiast gym assistanci nie mogą usiąść spokojnie w socjalu bo trzeba poprawiac co minute ciezarki. Jeden z managerow - totalny brak znajomosci jezyka angielskiego w miescie w ktorym klientow zagranicznych jest sporo. Generalnie sztuczna atmosfera, brak jakiegokolwiek zaangazowania w budowanie relacji ( ze strony managerow ) praca nudna, obiecujaca cuda. Nie polecam.

Praca w firmie Cityfit jest bardzo zmienna. Warunki pracy są zmieniane tak by pozyskiwać jak najwięcej klientów kosztem każdego słabego pomysłu marketingu o którym dowiadujesz się tego samego dnia. Z dnia na dzień możesz stracić godziny pracy w dużej ilości bo im się nagle nie opłaca mieć pracownika. Prace tracisz bez wyjaśnień albo jakiś słabych informacji. Za plecami jesteś obgadywany musisz udawać, że podoba Ci się wszystko. Premie są uzależnione od wyników, a wyniki muszą być wysokie. Korporacja bardzo duża nie polecam mocno

Paulina

Jak wygląda wynagrodzenie dla trenera personalnego? Czy jest naliczana premia za każdego nowego klienta siłowni?

Deynn

Większość pracowników tej firmy to spadochrony po pure. Najpierw wykończyli jatomi, teraz wykończą kolejną sieć. Najłatwiej dostać tam prace po znajomosci. Nie trzeba mieć żadnych osiągnięć, wykształcenia ani doświadczenia, wystarczy się podlizywać, żeby awansować, wiec szybko i łatwo można się piąć w górę, nawet mając wykształcenie średnie, a wcześniej pracując na kasie w sklepie. Zarobki spoko, w części placówek trzeba założyć własna działalność, w pracy jest tylko kilka terminów kiedy faktycznie trzeba coś roboc(grafik pracy, fitness, inwentaryzacje, rozliczanie godzin, zamówienia towaru itp.) poza tym większość dnia można przeglądać strony w necie albo rozwijać swój biznes. Zespół podwładnych to 4-6osob. Ogólnie polecam, mega łatwa kasa:)

@Deynn

Niestety to prawda. Dodałabym jeszcze, że zmieniane za plecami warunki umowy. Oczywiście na niekorzyść pracownika. Przez okres pracy dostałam 3 aneksy dodatkowe z kolejnymi zakazami/nakazami. Okazuje się, że cityfit to pan i władca a pracownik to niewolnik. Musi pracować z podstawionymi ludźmi (podlizywaczami itp). Omawiałam te ich "umowy" z prawniczką - większość zapisów to fikcja i bezprawie ponieważ zapisy są niezgodne z prawem. Nadają się do sądu pracy jak nic. Większość dobrych managerów już nie pracuje. Taka rotacja pracowników go strzał w kolano.

Kamil

Witam. Mam pytanie, jak wygląda praca na stanowisku Gym Assistant? Wiem,że rekrutacja jest podzielona na dwa etapy, na czym polega drugi etap? Jakie zadanie mamy do wykonania?

Paulina

W ostatnim czasie pojawił się tu komentarz dotyczący rekrutacji w firmie. Czy obecnie są jeszcze inne wolne wakaty? Może u kogoś z Was proces wyglądał inaczej? A może komuś nawet udało otrzymać posadę w firmie CityFit Management i mógłby powiedzieć, jak obecnie pracuje mu się w tym miejscu? A może ktoś z Was wie np, jak wygląda kwestia benefitów w firmie, czy są dostępne jakieś zniżki pracownicze?

Ta firma to zupełny żart, ale po kolei: 16.20.2018 - Zaproszenie na rozmowę 22.10.2018 - Sama rozmowa z informacją, że rekrutacja mega pilna (zadanie rekrutacyjne najpóźniej 27.10) 02.11.2018 - Przesłane zadanie rekrutacyjne 06.11.2018 - II Etap, prezentacja zadania rekrutacyjnego - informacja, że proces potrwa jeszcze 3 tygodnie bo jest wielu kandydatów do przesłuchania. 03.12.2018 - Kontakt z mojej strony z prośbą i informację zawrotną, obietnica wysłania maila z info do końca tygodnia. 20.12.2018 - Z linkedina dowiaduję się, że stanowisko już obsadzone a informacji zwrotnej ciągle brak. Absolutny brak profesjonalizmu i zupełny brak szacunku dla czasu kandydatów. Karma wraca szanowni państwo. Nie pozdrawiam!

Cezary

Jeśli komuś nie odpowiadają zasady zatrudnienia w firmie to przecież można zmienić firmę? Czasami trzeba taki system prowadzić.

Agata

Jak wygląda proces rekrutacji na managera klubu ? Ile ma etapów?

Paulina

@Opla jesteś lub byłeś zatrudniony CityFit Management? Możesz opisać jak według Ciebie wyglądała praca na Twoim stanowisku i jakie miałeś obowiązki? Czy o zmianowości i formie zatrudnienia byłeś informowany na rozmowie kwalifikacyjnej?

Opla

Zazdrość??? Że pracują na zleceniach albo dział ości gospodarczej? Że muszą pracować w weekendy? Pracować na 2 zmiany do późnej nocy? I to wszystko za grosze.

Tomasz

Czyżby zazdrość przemawiał przez niektórych? Dobrze pracując można mieć dobrą pracę!!

Lola

Jest specjalna zakładka na stronie, gdzie mozna złożyc aplikacje o prace, ale najłatwiej jest isc i polizac tyłka komuś kto tam pracuje, im wyżej góry, tym lepiej. Zalezy tez, na jakie stanowisko aplikujesz, bo niektore są obsadzone przyjaciółmi i znajomymi, tam się nie wbijesz.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Zostaw merytoryczną opinię o CityFit Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CityFit Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CityFit Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CityFit Management Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CityFit Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CityFit Management Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CityFit Management Sp. z o.o.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa

CityFit Management Sp. z o.o.