Opinie o CityFit Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CityFit Management Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CityFit Management Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CityFit Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poszukiwany jest teraz Menadżer Klubu w Warszawie, akurat spełniam wymagania to chcę spróbować. Tylko jak bardzo firma jest elastyczna pod względem formy współpracy? Wpisali w ofertę możilwość pracy na B2B, a mnie bardziej interesowałaby umowa o pracę. No chyba, że w ramach benefitu przyznają pulę płatnego urlopu przy działalności?

KuniWest Nowy wpis

Możecie coś powiedzieć o stanowisku młodszego specjalisty ds. Obsługi Klienta w Wawie?

Jedna opinia z Wrocława :3 Czy ktoś może wie o naborze na Gym Assistanta na teren Warszawy? Jakie są zarobki teraz - w kryzysie? I jak tutaj jest, bo zakładam, że w każdym z klubów pewnie panuje inny klimat itp.

GA
@Marta

zarobki to najniższa krajowa

Grażyna
@GA

A do tej najniższej dochodzą jakieś premie? No i czy jakiś socjal jest, był jakiś bonus na święta ?

GA2
@Grażyna

Nic poza podstawą nie ma, chyba, że liczysz premią, którą dostajesz raz na 3 miesiące i wynosi ona około 100zł brutto.

Było miło Nowy wpis
@Grażyna

Jest jakiś dziwny system gawiazkowania. W skrócie możesz zarabiać o 50gr więcej po zdaniu egzaminów których nawet managerowie nie są w stanie zdać hahaha

Dominika Nowy wpis
@Było miło

Te 50groszy to na godzinę? Bo chyba nie na miesiąc? Co to za egzaminy? Jakieś branżowe? Licencje jakieś? Zaciekawiłeś mnie tym komentarzem

Było miło

Atmosfera zależy od managera. A z tego co mi wiadomo już wszędzie są ustawieni na swoich stołkach. Spoko praca z ludźmi poleciłam bym na pierwszą pracę. Na dłużej nikt nie wytrzymuje zostać. Szybka rotacja ludzi mówi za siebie .Najniższa krajowa tylko zlecenie. Żadnych dodatków . Każde święto i weekend robisz nikt się nie patrzy na nikogo. Jak uda ci się zrobić etat co cud.

Danuta
@Było miło

A możesz powiedzieć czy w święta każdy musi pracować czy może można się dogadać między sobą ? I jak są ustalane grafiki na weekendy? Każdy musi przepracować jakiś weekend w miesiącu?

Było miło
@Danuta

Wszystko zależy od managera i ilości ga. Jeśli jest was 2/3 ga to automatycznie wypadają każdemu chodź raz weekend i święto . Jeśli jest więcej ga można się dogadać ( jeśli są spoko ludzie). Na swoim doświadczeniu mówię że weekend i święto to super luz. I warto odbebnic te 12h

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Manager w CityFit Management Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Katarzyna

Brałam udział w rekrutacji do działu wsparcia administracyjno-biurowego.W zaproszeniu na spotkanie rekrutacyjne pomyliły moje imię z kimś innym, co już mi trochę zdziwiło. Ale mimo tego zdecydowałam przyjść na spotkanie. Menadżer rekrutujący nie był obecny na spotkaniu. Cała rozmowa trwała nie więcej niż 10 min, prawie żadnych pytań nie dostałam (tylko o moim doświadczeniu zawodowym). Po rozmowie otrzymałam negatywną odpowieź mailowo "Droga Kandydatko, chcemy serdecznie podziękować Pani za udział w naszym procesie rekrutacyjnym...." ctrl C ctrl V, nic więcej. Bardzo dziwne podejście do ludzi, szkoda zmarnowanego czasu na tę rozmowę i cieszę się, że nie zostałam zatrudniona.

Beata
@Katarzyna

Dobrze, że wgl dali Ci info zwrotne, to już uznawane jest chyba za unikatowe działanie wśród firm. ;p Tak wgl., to tego doświadczenia nie mogli sobie w cv przeczytać? Ale widzisz, tylko z powodu tej rozmowy się cieszysz, że już tu nie pracujesz. Czyli w sumie to nie za bardzo i tak Ci zależało na pracy tu?

Iwona
@Katarzyna

To kto prowadził z Tobą to spotkanie jak nie menedżer rekrutujący?

Zależy

Jeden menadżer robi faktyczną rozmowę o pracę opowiada o pracy i instruuje. A drugi zaprasza na dzień próbny i zostawia z myślą że inny ga nauczą wszystkiego co najmniej jak by mieli za to płacone a tak nie jest. Rekrutacja rekrutacji nierówna . Zależy od menadżera klubu

GA Wroclavia

Bardzo nie polecam pracy jako GA w Cityfit Wroclavia. Nie bez powodu jest tam rotacja pracowników co 2-3 miesiące. Menadżer Damian jest strasznym pedantem i wywołuje na GA presję, że cały sprzęt ma być poukładany jak od linijki. Do tego wymyślanie X liczby zadań (nie zawsze związanych ze stanowiskiem). Na tym stanowisku jesteś recepcjonistą, sprzedawcą, trenerem, social media menadżerem, sprzątaczką i złotą rączką. Zdecydowanie odradzam za najniższą krajową. A obgadywanie nieobecnych pracowników na spotkaniach integracyjnych świadczy tylko o przełożonym.

Rafał

Gardzę nimi. Chciałem kupić sobie karnet na miesiąc i potem zrezygnować... Żeby zrezygnować włączył mi się automatycznie i nie dało się tego zmienić dwu miesięczny okres wypowiedzenia... Będę musiał zapłacić w tym czasie mnóstwo pieniędzy a rezygnacja trwa kilka miesięcy... Spróbuję się od tego odwołać i zadzwonię na infolinię! NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Były klient

Kliencie: 1. Jeśli zgubisz i zablokujesz swoją kartę kredytową to twoje opłaty wtedy nie będą pobierane. Dostaniesz karę 50% za każdy miesiąc wynikający z dalszej umowy. Pamiętaj w Twoim interesie jest pilnowanie płatności i nic Cię nie usprawiedliwia. 2. "Przeoczysz" emaile przypominające o płacie z serwisu Przelewy24 które wyglądają jak spam , nie dowiedz się o powstałych zaległościach. U mnie emaile nieotwierane wylądowały w koszu. Było to niestety w okres nieuczęszczania na siłownie gdyż jedyna opcją informacji o zaległości było wyświetlenie komunikatu w aplikacji cityfit. 3. Jedyna bezpośrednia wiadomość z klubu Cityfit, ale już o zamknięciu karnetu i nałożeniu kary dostarczona zostaje do skrzynki pocztowej w "ofertach"( niestety nigdy tam nie zakładam) 4. Nie ma możliwości anulowania kary nawet po opłaceniu zaległości za nieopłacony miesiąc i zadeklarowaniu wykupienia jakiegokolwiek nowego karnetu. Płacisz karę dopiero znowu możesz korzystać. 5. Chcesz złożyć skargę, reklamację na dział ds. obsługi klienta dowiadujesz się z tego właśnie działu że nie ma takiej możliwości, a informację zwrotna w tym temacie przesyła Ci ten sam dział informując że sprawa była konsultowana "wyżej" , iż przełożeni wykonują obowiązki służbowe, związane z obsługą niebezpośrednią i nie prowadzą konwersacji z Klientami. A wszystko przez zgubienie karty kredytowej i nie odczytanie emaila z przelewy24. Pozdrawiam były klient + niedługo jeszcze jeden wkrótce były klient.

Iza
@Były klient

Czegoś tu nie rozumiem. A czemu nie zgłosiłeś zablokowania karty lub nie wprowadziłeś nowej? Wtedy chyba byłoby ok z płatnościami?

Były klient
@Iza

Karta została zablokowana w banku i była nowa wyrobioną. Zostały nawet przesłane dokumenty do cityfit potwierdzające zaistniałą sytuację w banku. E-mail z przelewy24 wpadały do spamu, nikt nie zadzwonił z informacją o zaistniałej sytuacji. Jedyna opcja żeby się dowiedzieć o zaległości to była strefa klienta w aplikacji, niestety było to wszystko w okresie w którym nie korzystano z siłowni , a nowa karta nie została wprowadzona bo po prostu się o tym zapomniało(nie skojarzyło żeby to zrobić) . Tak jeśli nowa karta została by wprowadzona to napewno byłoby wszystko ok.

12marca 2020 zostały zamknięte kluby w całej Polsce. Około 10 go każdego miesiąca cityfit podejmowało pierwsza próbę ściągania pieniędzy ze zlecenia stałego. Akurat wypłaciła pieniądze z konta (jak90% polski w tamtym czasie) 15 marca cityfit napisało ze wypowiada mi umowę, doliczając 360zl kary za zerwana umowę przed czasem XD (tymczasem od 7marca po Sadybie krążyły plotki o zamknięciu placówki na stałe które 5czetwca zostały potwierdzone przez sam cityfit) do rzeczy; brak podstaw do naliczenia umownej kary ponieważ cityfit nie mogło świadczyć usług, zgodnie z decyzja UOKiK nadpłaconym karnetem należał się zwrot, nieopłaconym- uregulowanie należności co proponowałam w kwocie bezspornej 1-12.03.2020 tj 27.72PLN. Pisma od prawnika nie pomogły, UOKiK po mojej stronie, RPO również - zgłosiłam sprawę w kwietniu wiem ze dostali jakaś karę od RPO. Do tej pory tj 30.06.2021 bezprawnie wydzwania do mnie JDS collection które chyba nie wie, ze kupiło bezprawny dług i straszy mnie sądem a ja ich od miesięcy proszę aby w końcu przekazali sprawę do sądu… nic. Dzwonią. Dzisiaj wysmarowalam pismo do JDS, po odbiorze pisma za potwierdzeniem wysmaruje mój prawnik w tej samej sprawie o zaprzestanie naruszeń, potem ja chce odszkodowanie. Nie dajcie się zrobić w balona, warto znać KC i swoje prawa. A jeśli nie - to macie infolinie UOKiK tam wszystkiego się dowiecie. (usunięte przez administratora) powinni was zamknąć wpiDu ;)

Wiki

Proszę o kontakt pod nr tel 508572418 mam dokładnie ta sama sytuacje

audi

Citifit, to nie jest adekwatna, solidna firma. Dla czego? 1. Można przeczytać opinie wyżej. 2. Była taka promocja 10zł za 1-szy miesiąc, gdzie ludzie byli oszukane, ponieważ umowa rozwiązuje się na rok, a jak chcesz zrezygnować to musisz zapłacić karę 300zł, ich po prostu obchodzi to, że nigdy tam nie byłeś. Czyli, można było założyć karnet na każdego (wpisać dane z facebook) i już będzie miał problem. W końcu do ciebie będzie dobijać się firma JDS Collection, w celu zapłacenia długu. Czyli, jak nigdy nie byłeś tam, musisz zapłacić za to, że zapłaciłeś za tam ten miesiąc (i tak kurde dostaliście 10zł w gratisie, to jeszcze mało) Mam wielką nadzieje, że firma przegra każdy sąd i jeszcze zapłaci za usługi JDS Collection. A lepiej, żeby CitiFit zamknęli na zawsze. Jak chcecie być nie (usunięte przez administratora) musicie omijać tą firme. Powodzenia wszystkim!

Masakra
@audi

Mam takie same

Nie polecam nigdy
@audi

Czy grozi coś za nie opłatę tej zaległości ?

Ola

Brałam udział w rekrutacji do działu marketingu. 1 etap: rozmowa w siedzibie firmy, ok. 1h i 20 minut. Miła atmosfera 2 etap: zadanie rekrutacyjne. 3 zadania do przygotowania w formie prezentacji. Prezentacja przed Dyrektorką i managerką, także w siedzibie firmy. Czas trwania około 1 h. Zadanie wymagające poświęcenia przynajmniej kilku godzin. Otrzymałam negatywna odpowiedź na swoją aplikację. Wiadomo, tak bywa. Ale jestem zawiedziona, że nie otrzymałam żadnego konstruktywnego feedbacku do swojej kandydatury. Poświęciłam dużo godzin na cały proces rekrutacji (rozmowy, dojazdy, przygotowanie prezentacji) i skoro robią tak angażujący proces, to warto dać jakąś informację zwrotną kandydatom. Bardzo mi się to nie podobało. Dostałam maila "kopiuj wklej, dziękujemy, wybraliśmy kogoś innego" Po jakieś jednej rozmowie online z firmą x, nie oczekuję absolutnie nic więcej niż właśnie takiego maila. Ale w przypadku tej konkretnie rekrutacji, to po ludzku nie kulturalnie.

Paulina

Trzeba przyznać, że bieżący wątek jest przez Was słabo uczęszczany, ale być może teraz to się zmieni. CityFit Management poszukuje bowiem nowych pracowników do swojego zespołu. Wystarczy wysłać do nich swoje CV i czekać, aż firma się z Wami skontaktuje. Programy szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dofinansowanie nauki języka angielskiego – to tylko niektóre z benefitów. Od początku dostaniecie duży zakres odpowiedzialności i zaufania. Więcej rzetelnych informacji możecie znaleźć pod tym adresem: http://cityfit.pl/dlaczego-warto/ Cz ktoś z Was szukał pracy w takiej branży i zdecyduje się na aplikowanie?

Wagelek
@Paulina

Jakie programy, jakie szkolenia, jakie dofinansowania? Wasze kłamstwa powinny być regularnie weryfikowane!

Iwona

Firma zajmuje się działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. CityFit działa od 2013 roku. Obecnie nie ma prowadzonych rekrutacji. Powiedzcie, co jaki czas pojawiają się oferty pracy, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Wagelek
@Iwona

Stanowisko bez perspektyw i rozwoju. Nie ma szans na awans i podwyżkę, wszelkie informacje o gwiazdkowaniu celem awansu to mity. Firma tnie koszty na każdym pracowniku, nie licz na cokolwiek od nich, najniższa krajowa to wszystko co ma Cie zadowolić.

Nie wiem jak ale karnet z którego zrezygnowałem ponownie się uaktywnił i po otwarciu klubów po pandemii zaczęli ponownie pobierać mi z konta pieniądze niestety zorientowałem się dopiero po 3 pobraniach. Podczas rozmowy z obsługą klienta dowiedziałem się ze oni nie mają żadnej informacji w systemie że moją rezygnacją wpłynęła i mój karnet został ponownie uaktywniony. Wiem że niektórzy powiedzą że zamknięcie długo trwała i mogłem nie pamiętać czy zrezygnowałem, lecz wierzcie lub nie, pamiętam że rezygnowałem na 100% było to w dniu w którym otrzymałem sms z prośbą od City fit o nie rezygnowanie z karnetu na czas pandemii. Także przestroga żeby sprawdzić historię konta bankowego i przekonanie się czy i wam coś nie ubywa !!!

Roki

Witam. Dlaczego nie mogę kupić karnetu w żadnym klubie tej sieci za gotówkę tylko karta. Czy to jest zgodne z naszym prawem i konstytucją przecież gotówką nie została wycofana!!!

Agnieszka

Cześć, czy ktoś wie coś na temat nowych przyjęć do firmy? Możliwe, że branża niedługo zostanie otwarta i zastanawiam się czy kogoś poszukują i na jakich zasadach będzie to wszystko funkcjonowało. Napiszcie jeśli macie jakieś informacje.

Martyna

Pracowałam w Cityfit przez trzy lata na stanowisku Gym Asystentki. Po trzech latach otrzymałam informację, że moja umowa nie zostanie przedłużona z powodu pandemii koronawirusa (chociaż już wcześniej wiedziałam, że będę mieć problemy z przedłużeniem umowy ze względu na managera, dla którego byłam bardzo niewygodnym pracownikiem). Mój etat został zredukowany (do 1/4 etatu ze stawką proporcjonalną do najniższej krajowej - około 480zł/msc) na ostatnie 6 dni trwania mojej umowy, co nastąpiło na mocy porozumienia przedstawicieli pracowników, w wyborach których kilka miesięcy wcześniej sfałszowano mój głos oraz podpis. Konsekwencją redukcji etatu na ostatnie 6 dni trwania mojej umowy było utracenie przeze mnie kilku tysięcy złotych, ponieważ w tym samym czasie przebywałam na zwolnieniu lekarskim z powodu śmierci jednej z najbiższych mi osób. Jak wspomniałam wcześniej, zakończenie współpracy ze mną nie było jedynie wynikiem pandemii. Byłam bardzo niewygodnym pracownikiem dla jednego z managerów, któremu zwracałam uwagę między innymi na zachowania homofobiczne i jawną dyskryminację na tle seksualnym innych pracowników firmy, regularne łamanie podstawowych procedur oraz uchybienia komunikacyjne, a przez którego ponadto byłam przez dwa lata mobbingowana poprzez wykluczanie mnie z zespołu, ukrywanie przede mną istotnych informacji oraz pozbawianie mnie szans rozwoju. O wszystkim poinformowałam zarząd firmy, który niestety poza rozmową ze mną nie podjął żadnych konkretnych działań w sprawie. Sytuacja dotyczy klubu Cityfit Wrocław Stare Miasto.

@Martyna

W każdym cityfit nie liczą się z pracownikiem. Podpisują za pracowników umowy dotyczące wyżej wspomnianej obniżki pensji oraz zmniejszenia etatu. Nic z tym nie można było zrobić bo REPREZENTACJA PRACOWNIKÓW o której nawet nie wiedziałem podpisała dokument za mnie (oczywiście wszystko zgodnie z prawem podobno). Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie, chyba ze ktoś chce być wykorzystywanym parobkiem :)

Tami
@Martyna

Bardzo mi przykro Martynka. Wszyscy wiedzieli, ze byłaś wzorowym pracownikiem. Szkoda, ze CityFit, który był kiedyś fajna firma schodzi na psy. W centrali kolesiostwo, wchodzenie sobie w tyłek i awanse przez łóżko. Szkoda

Martyna
@Tami

Dziękuję

Bronisław
@Tami

Widzę, że macie wiedzę na temat tego pracodawcy, dlatego proszę o informację, czy CityFit Management dobrze wynagradza swoich pracowników? Jak wygląda ta kwestia? Chciałbym coś na ten temat wiedzieć.

@Bronisław

Nie. Za okres pandemii kiedy siłownie były zamknięte, zarząd cityfitu dał pracownikom 1/16 pensji mimo ze każdy pracownik ma umowę o prace a firma dostała tarcze antykryzysowa na utrzymanie pensji. Jak widać nic nie warta. Robia co chcą. Jak chcesz zarabiać 400 zł miesięcznie to smialo

KLIENT

Teraz tak, :) podpisywanie umów elektronicznie, nie informowanie o opłatach dodatkowych ukrytych kosztach, jeden guzik wiąże was badziewną umową na 12 miesiecy, na które nie wyrażaliście zgody oni odwołują się do regulaminu wystawiając fakture, i zmieniając kwote faktury jezeli nie bedziecie placic np z 50 zł na 119zł także porażka!!! Niesolidna firma i nie jestem gościem który psuje pr “ustawa z dnia 23 sierpnia 2007 r. O przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym”. W skrócie: jeśli cena i zakres usługi nie jest sformułowany przez przedsiębiorcę w sposób jednoznaczny, zrozumiały, łatwy do odczytania i niebudzący wątpliwości, to umowa nie jest dla klienta wiążąca. " serdecznie nie polecam, unikajcie promocji, niemaja mojego podpisu na jakim kolwiek aneksie, zgody etc, a patologia jaką jest cityfit, wyciera sobie morde moim imieniem nazwiskiem moimi danymi, przetwarzając te dane dalej,(usunięte przez administratora)

@KLIENT

Nic takiego nie ma miejsca, jestem w szoku, ze komuś chce sie wymyslac takie głupoty????????????????

Ga

Nie polecam pracy w tej firme. Na stanowisku GA jest się sprzątaczką, złotą rączką, sprzedawcą, trenerem i recepcjonistka. Za marne pieniądze robi się wszystko a managerowie siedzą i przeglądają internet. Na każdym kroku jest się sprawdzanym co się robi nawet na kamerach. Jak przyjdzie ktoś ,,ważny”to nagle każą udawać ze cos się robi żeby ta osoba widziała nawet jak totalnie nie ma nic do zrobienia to trzeba znaleźć cos na sile. Dziwne podejście firmy. Nie ma ona nic wspólnego z siłownia a z korporacją do tego nieumiejętnie zarządzaną. (usunięte przez administratora) na umowach, potrafią bez zgody zmienić jej warunki JESZCZE RAZ NIE POLECAM!!!

Ania568

Nie polecam. KREUJĄ SIĘ JAKO PRZYJAŹNI PRACOWNIKOWI CO JEST TOTALNĄ NIEPRAWDĄ. Dla centrali liczy się tylko obrót na klubie. Nic innego jak naciągane klientów, nawet batony każą sprzedawać. Tylko jak na pracę w sprzedaży to marnie płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o CityFit Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w CityFit Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CityFit Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CityFit Management Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CityFit Management Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CityFit Management Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CityFit Management Sp. z o.o.
  • Twarda 18
    00-105 Warszawa

CityFit Management Sp. z o.o.