Opinie o Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories w Kalisz

Dominika

jesli mam być szczera! to byłam też na rozmowie,Mateusz to sam zrezygnował, a nie został zwolniony!tak bardzo szef mu naubliżał i zwyzywał że w jednej chwili odszedł,klijenci nadal pytają dlaczego tak nagle odszedł,kadra kłamie klijentów że podpadł i został zwolniony to poprostu nieprawda!

Dominika

szefa mamy zmanierowanego lubi jeżdżic do wrosławia i krakowa wypłat niema a jeżdzi na gay-dyskoteki ulala !

d

To przestaje być śmieszne. Jeśli ktoś chce się wypowiedzieć, niech robi to we własnym imieniu!

Dominika

Brak profesjonalizmu klijenci nie są zadowoleni alejakoś się ciągnie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
zbulwersowana

nie wierzcie w ani jedną opinię ponieważ pisze je wszystkie właśnie Mateusz który jest podły i do tego straszny kłamczuch.Pisze rzeczy na temat których nie ma zielonego pojęcia i podpisuje się cudzymi imionami bo jest potwornym tchórzem.Zacznij leczyć głowę drogi Mateuszu bo widać że masz problem.

przypadkowe

Wszystko jasne haha sfrustrowany zwolniony pracownik

KALISZ

Witam musze sie wypowiedziec ponieważ ta firma prowadzi u mnie pielegnacje ogrodu jestem nie zadowolona w tej hwili z uslug tej firmy mało profesjonalna ekipa, był w grupie pielegnacji pan Mateusz wiedziałam ze moge mu wszystko powierzyc w moim ogrodzie wiedział co nalezy zrobic kiedy opryskac kiedy rozsiac nawozy,sluzyl zawsze profesjonalna poradą .pracował od wiosny jakoś nagle z niewiadomych przyczyn odszedł? pytałam kilka razy pracowników ale nie chiano mi wyjaśnic dlaczego? ten pan na wszystkim się znał pięknie z wyobraznią formował i cioł u mnie jałowce byłam jego fachowoscią zachwycona zarządzał własciwie grupą .a co najważniejsze szanował współpracowników i klijentów!miał bardzo dobry kontakt ze mną, w tej hwili widać brak organizacji!brak profesjonalizmu!nadchodzi jesień zbliża sie czas wiazania tuj i jałowców kolumnowych,oczywiście to pan Mateusz mi wyjaśnił ze nie powinno sie wiazac tych krzewów sznórkiem od góry w dól i ich ściskać ciasno bo na wiosne po odwiazaniu w srodku był wywalany gnój całe tuje i jałowce byly suche.dla mnie jest to naciaganie klijentow na koszta bo jak sprawdzałam na rachunek takie podwiazanie tuj wys 2,50-3m kosztuje 25-30zł to skandal ze tak mnie naciagali przez szereg lat i niszczyli bi krzewy czas pozegnac t a firme z mojego ogrodu od wiosny poszukac profesjonalnej firmy ktora bez naciagania mnie bedzie własciwie opiekowac sie ogrodem!prosiłam wielokrotnie pana mateusza aby otworzył swoja firme bo jest fachowcem z praktyka i podejsciem profesjonalnym .dziekuję Panu za dobrą wspólprace pozdrawiam

Beata........

MAŁO PROFESJONALNI NIEWIELE INWENCJI W TYCH OGRODACH!!! MIAŁAM MIEĆ ROBIONY OGRÓD PRZEZ TĄ FIRMĘ ALE ZREZYGNOWAŁAM PROSIŁAM BY ZROBIONO PROJEKT Z KOLOROWYMI IGLAKAMI I KRZEWAMI LISCIASTYMI,PROPONOWANO MI BYLINOWY I KORE OCZYWIŚCIE STWIERDZIŁAM ŻE KORA BEDZIE WYDMUCHIWANA NA CHODNIKI WOLE KAMYKA BYLINY WPROWADZAJĄ CHAOS NA OGRODZIE WOLE BARDZIEJ UPORZĄDKOWANE OGRODY,FIRMA NIE UMIAŁA SPROSTAĆ MOIM WYMAGANIOM WIEC PODZIĘKOWAŁAM (usunięte przez administratora)

Artur

słyszałem na mieście że kiepsko w tej firmie nie warto tam składać sv sa niewypłacalni miałem też tam złozyć swoje nawet dzwoniłem ale dobrze że ta strona z wystawianiem komentarzy i opini jest teraz jestem przekonany że nie warto Artur Z

EWA K.

Jeżeli ktoś ma chęć wyrazić swoją opinię na temat pracy w SCAPE, to ta strona podobno jest stworzona właśnie do tego. Jeżeli ktoś ma w sobie odwagę, by wypowiedzieć się o tej firmie i jeszcze do tego się podpisać imieniem, to polecam, by podpisywał się SWOIM.Pozdrawiam, Ewa K.

PRACOWNIK?

pracuje nadal w tej firmie co prawda niedługo ale jeszcze pracuje nie bede się wypowiadał mam nadzieję że nam 10ego zapłacą pensje

Darek

to nie ciekawie w tej firmie a miałem zanieść sv no nic szukam dalej.

zbiersk dwaj

dwaj 19-latkowie, pracowaliśmy od początku tych wakacji od czerwca do lipca dłużej się nie dało fatalna atmosfera podkładanie kłód pod nogi itd,a wiec kiedy mieśiąc pracy minoł, wypłaty sie przedłużyły o 2tygodnie więc zaczeliśmy sie denerwować czy wogóle bedziemy mieli zapłacone zbywano nas,kłamano z dnia na dzień,wkońcu zdecydowaliśmy się odejść, nie zatrzymywano nas,oczywiscie nie rozliczono się z nami w dniu odejścia,lecz kazano czekać na telefon z wiadomoscią o terminie wypłaty,mineło następne dwa tygodnie wkońcu my zadzwoniłiśmy zadzwonić i zapowiedzieliśmy że przyjedziemy w danym dniu po wypłate,pojechaliśmy z mamą i siostrą jednego z nas.po przyjeżdzie do firmy okazało się że pieniędzy nadal niema! więc nie wytrzymaliśmy wybuchła awantura,dopiero szef firmy SCAPE sie wystraszył i pojechał gdzieś po pieniądze i nam wypłacił,takie przeżycia mieliśmy w tej firmie nie polecam najgorszemu wrogowi!napracowaliśmy sie przez ten mieśiąc poczuliśmy się oszukani,zlekceważeni wykorzystani!

hubert

Witam, pracowałem przez rok w tej firmie nie było najlepiej,musiałem przejśc do konkurencyjnej firmy zarobki fatalne firmy motto ''SPROSTAC WYMAGANIOM KLIJENTA'' nie prawda jesli chodzi o robienie nowych ogrodow to firma SCAPE stosuje i narzuca klijentom tylko i wylącznie ogrody bylinowe sa to rośliny wymagajace mało efektowne,krutko kwitnace,,jak dla mnie -dawne ogrodki wiejskie . taki efekt koncowy.maly zakres dzialania na rynku,a mamy piekne ogrody Japonskie,ogrody angielskie sa to ogrody nowoczesne bardziej uporzadkowane robiace wrazenie na klijentach wzbudzajace podziw wsród sasiadow.uwarzam ze firma scape zatrzymała sie w czasie z czasow naszych babci.oczywiscie nie polecam . POZDRAWIAM HUBERT

heh pracowałam tam ubiegły sezon nigdy bym tam nie wróciła zawsze brak pieniedzy,słabo płacą,wypłaty płacone w ratach, to prawda że są nie słowni,lekceważą klijentow,duża rotacja pracowników,sprzęt przestarzały,nie ubezpieczają pracowników,umowy tylko śmieciowe,nie warto sobie zawracać głowy pracą w tej firmie!a najgorsze jest to że klijenci są zawsze niezadowoleni z usług tej firmy nawet dochodzi do tego że klijenci wyrzucają ich z rozpoczetych robót,ewa

zbulwersowany

jestem klijentem z okolic kalisza nie moge pozytywnie wypowiedziec sie o tej firmie oczko wodne jest w stanie oplakanym woda gnojówka zostalem oszukany na filtr do oczka który zapłaciłem 4 tyś zł miała byc woda w nim taka że można by pić tą wode z tego oczka,polecam szefofi tej firmy by się jej napił!!! a na dodatek zniszczono mi trawnik,szefa nigdy niema by polecił pracownikom z pielęgnacji co powinni zrobić a po skończeniu pielegnacji w danym dniu powinny być roboty oddane włascicielowi ogrodu nie polecam tej firmy ,niesłowni,lekceważą klijentów,są za drodzy jak w pielęgnacji jak i w urządzaniu ogrodów Pozdrawiam Niezadowolony klijent!

zoja

Polecam,szef super czlowiek,zarobki nie najgorsze,jezeli ktos lubi prace w tej diedzinie to lepiej byc nie moze

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories - Kalisz

• Jak się pracuje w Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories?

Zobacz opinie na temat firmy Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories?

Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories
4.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Torowa 105
    62-800 Kalisz