Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories

Kalisz

Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories

Opinie o Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

wlkpkalisz

Polecam

Marcin

Polecam pracę w scape! Fajna atmosfera i odpowiednie podejście do każdego pracownika, zarówno doświadczonego jak i tego.... zielonego :) Pozdrawiamy Patryka!

kawol

Firma na pewno nie należy do najtańszych i na dodatek na ich usługę trzeba sobie poczekać niemniej jednak polecam sobie Pana Patryka.

Wiktoria

Dziękujemy za komentarze dotyczące usług świadczonych przez Scape Garden&Home Accessories. Bardzo zależy nam na tym, by w wątku wypowiadały się również osoby zatrudnione w firmie. Istotne są informacje na temat benefitów, wynagrodzenia oraz atmosfery. Zachęcam do wyrażania swojej opinii na temat tego pracodawcy.

radosławkor

Polecamy firmę scape; tak dawno uporzadkowanego ogrodu nie miałam mimo zmiany trzech ekip w ogrodzie!

Firma Budowlana

Polecamy SCAPE. Oferty na wysokim poziomie, dostosowane do wymagań każdej naszej inwestycji. Szerokie doradztwo i pomoc w szerokim zakresie tematów.

Obecny pracownik

Super firma tyle w temacie!!

wolnydzień

Zamówiliśmy szybki projekcik ;)

Eko

Z uwagi na wyjazd z rodziną za granicę musiałem zrezygnować z pracy, ale do tej pory utrzymujemu super kontak :) Pozdrawiam wszystkich. Michał

Kalisz

Poeocamy jako sprawdzonego usługodawcę od 4 lat !

WOLSKA

POLECAM :)

sp z o.o.

Jako wieloletnia firmą działająca na kaliskim rynku polecamy usługi SCAPE Architektura krajobrazu. Prace wykonane zgodnie z umową oraz naszymi standardami. Zachowano termin mimo prac dodatkowych. Pozdrawiamy i również liczymy na polecenie Naszej firmy :)

T.Stas

Polecam i pozdrawiam gorąco. T.Stas

zakupymlodejpani

Super produkty ;) Fajny sklepik. Takiego brakowało w Kaliszu!

rober

Dysponują kompleksowymi rozwiązaniami pod jednym numerem telefonu!

Lawrther

Na obecne czasy nie mogę powiedzieć nic złego. Usługa wykonana w ciągu jednego dnia.

marlysyziom

dorabiam sobie w tej firmie pracuje kiedy chce po ustaleniu z biurem, nie moge narzekac

okolice

Bardzo fajni ludzie! Pomogli mi z ogrodem jako fanatyczką ogrodów nie mam wiele sił ale dzięki nim pasja dalej jest pasją. Pozdrawiam chłopaków. Elw

ams

Ja bardzo dobrze wspominam pracę :) pozdrawiam A.S.

aneta

Wychodzi na to że tylko jednemu :D

Patryk

Szkoda że nie płacą faktur dostawcom. Komornik już w drodze :]

kasztanka

Pracuję trzy miesiące. Jestem zadowolona!

frycia

No od początku sezonu znacznie lepiej!

nowa

Ciekawe warunki pracy! Dobre wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe.... Byłam na rozmowie i zaczynam pracę od poniedziałku! Dam znac!

Kasia

SUPER SKLEPIK!

ak

Polecam, najlepsza firma w jakiej pracowałem!

Gabrok

Wycinka zorganizowana od A do Z. Pani zajęła się za mnie wnioskiem, formalnościami oraz dokumentacjami powykonawczymi. Zleciłem i bez zbędnego latania po urzędach sprawa załątwiona. Drzewa wycięte, wysporzątane!

Lather a

Ogród we francuskim stylu super w komponowany w mój ogródek przy bloku ;) WYGLADA JAK WERSAL! Bardzo ładne romantyczne dobrane mebelki i piekne roze przy tarasie!

dsd

Super dziewczyny. Z poważaniem.

asdf

Obecna ekipa, która pracuje w scape jest bardzo dobra polecam ich mili ludzie

Zostaw opinię o Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patryk Radulak Scape Garden & Home Accessories