Al-Tel Sprzedaż Telefonów Komórkowych

Kalisz

Opinie o Al-Tel Sprzedaż Telefonów Komórkowych

Zygmunt

stare szroty to moze oni umieją naprawiać, ale z czymś lepszym to nie potrafią sobie poradzić, osobiście nie polecam, jak chcecie dobry serwis w Kaliszu to polecam http://www.forcegsm.pl/

Worker

Pracowałem tam kiedyś, dość dawno. Bardzo dobrze wspominam. Chociaż minusów kilka się znajdzie. prezes J.S. bardzo porządny gość, darzę go wielkim szacunkiem. Ale słyszałem, ze teraz dużo się tam pozmieniało na gorsze. Firma się rozrosła.

benekmaslana

Omijać jak największym łukiem.naciągacze,trzymają telefon dwa trzy tygodnie . nie uznają żadnych reklamacj.,zawsze znajdą jakiś pretekst OSZUŚCI

agatabogata
@benekmaslana 26.10.2014 21:38

Ja korzystam z serwisu telefonów,nawigacji samochodowych w AL-TELu w piwnicy na ul. Górnośląskiej28 w Kaliszu kupiłam kilka telefonów u chłopaków,dałam do naprawy kilka telefonów które zostały naprawione kupilam nawigacje która działa do dziś.wszystkich co sie spytam to polecaja ten serwis.widocznie kolego miales jakiegos szrota po zalaniu i po prostu sie nie dało go wskrzesic.polecam serwis ipozdrawiam agata

Zostaw opinię o Al-Tel Sprzedaż Telefonów Komórkowych - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Al-Tel Sprzedaż Telefonów Komórkowych