Opinie o Paolo Top S.C. Paweł Rystwej Monika Blachowicz w Gorzów Wielkopolski

Kris

Nie polecam .. podruby!!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Paolo Top S.C. Paweł Rystwej Monika Blachowicz? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Nikoś Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego klienci zostawiają na forum dla pracowników takie wpisy?

Kris

Nie polecam .. podruby!!!!

palladino
 Rekomendacja
@Kris

Pchają ten sam felerny asortyment przez nowe nicki na allegro: woolex, poolex i footex. Uważajcie!

WOOLEX Nowy wpis
@palladino

Wirma Woolex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie ma nic wspólnego z w/w sprzedawcą na allegro, sprawa została złożona do odpowiednich organów w celu wyjaśnienia podszywania się pod nasz podmiot handlowy Pozdrawiam D.Fitacz

Henry Nowy wpis

Niepokojące są te informacje jednak szkoda, że nikt z pracowników nie zamieszcza opinii o pracy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

avenger

Mechanizm działania Top Paolo S.C. (Paweł Rystwej Monika Blachowicz) w obecnej chwili wygląda następująco: zakładają przez osoby trzecie, wspólników lub pracowników konta firmowe na allegro, aby móc bezkarnie dla siebie prowadzić sprzedaż detaliczną artykułów sportowych (między innymi podrobionych) bez autoryzacji właściwych dystrybutorów krajowych. Gdy konsument składa reklamację z powodu wykrytych wad, oddalana jest ona automatycznie z powodu, że „produkt jest wyeksploatowany i zniszczony”... W tej chwili na allegro.pl działają w ten sposób „tomexbuty” (FH Tomasz Giżycki), „taniebuty24” (FH Monika Blachowicz) i „modne_sportowe” (FH Monika Blachowicz). Allegro już zawiesiło konta o podobnej naturze prowadzących do Top Paolo S.C. („kamasz_pl”, „obuwiesportowe1” i „PAOLO_OUTLET”). Wszystkie te konta wskazują ten sam adres do zwrotów i reklamacji - 11 listopada 91, 66-400 Gorzów Wielkopolski, tj. ten sam adres zarejestrowania Paolo Distribution S.C.(Joanna Rystwej, Paweł Rystwej)...

@avenger

Nie słyszałeś nigdy o rodzinnym biznesie ? , ale widać nie bo zakładam że tak jest ? , jeśli by były jakieś lewe konta bez działalności to wtedy można o tym pisać ale nie takie brednie ?

Palladin
@rolnik szuka żony

Dziękuję za merytoryczną interwencję. Negatywne komentarze w/w kont na allegro w dobry sposób opisują jak prowadzony jest ten biznes: https://allegro.pl/uzytkownik/49062042/oceny?recommend=false&page=1 https://allegro.pl/uzytkownik/29192024/oceny?recommend=false&page=1 https://allegro.pl/uzytkownik/43686649/oceny?recommend=false

palladino
@Palladin

Uwaga, uwaga. Teraz sprzedają ten sam towar na allegro pod nowymi nazwami użytkowników: woolex poox footex

oszukany kandydat

Ja tym razem chciałabym poruszyć temat pracodawcy. Co do jakości butów niestety nie wypowiem się bo nie miałam z tym do czynienia. Byłam niecały miesiąc temu na rozmowie kwalifikacyjnej która miała polegać na szkoleniu - oberwacji na stanowisko wysyłania paczek (docelowo butów). Na te czynności musiałam poświęcić 3 godziny. Do dzisiaj nie otrzymałam ŻADNEJ ODPOWIEDZI w swojej sprawie! Bez ogródek - brak szacunku, brak profesjonalizmu i brak organizacji co niestety w moich oczach postawiło tą firmę w bardzo negatywnym świetle pod kątem podjęcia pracy.

@oszukany kandydat

widocznie się nie nadawałaś do pracy , logiczne że informuje się osobę która ma pozostać na stanowisku a nie kilkanaście osób iż że nie dostają tej pracy ? , nie rozumiem komentarzu ?

Bronisław
@rolnik szuka żony

Osoby, które nie przeszły pozytywnie weryfikacji na dane stanowisko, też powinny być o tym powiadomione. Jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś przybliżyć, jakie warunki zatrudnienia panują w firmie? Napisz o rodzaju umów, które są zawierane z nowymi pracownikami. Można liczyć na stabilne zatrudnienie i długoterminowe kontrakty? To bardzo ważny aspekt zatrudnienia.

N.
@rolnik szuka żony

To po co pół dnia tam siedziałam i miałam szkolenie?

Bartek

Dzień Dobry Czy wiadomo jak zakończyła się sprawa ? Proszę o odpowiedź.

@Bartek

pewnie się nie zakończyła bo to następny gbur kupujący obuwie w którym chodzi na pewno dzień w dzień licząc iż prawo daje 2 lata na niezgodność to buty muszą być jak nowe przez ten czas . Praw swoich też nie zna bo inaczej by tu nie pisał a od razu siedział w inspekcji handlowej

Monika

@Ex, Twój komentarz jest lakoniczny, mógłbyś go rozwinąć? Dlaczego nie polecasz pracy w firmie? Opisz proszę bardziej szczegółowo swoje doświadczenia związane z tym pracodawcą. Co Ci nie odpowiadało w Paolo Top? A może widzisz też jakieś dobre strony?

Monika

Możecie napisać coś o pracy w firmie Paolo Top? Czy istnieje możliwość rozwoju w strukturach firmy, poszerzania swoich umiejętności? Jakie są korzyści z pracy dla tego przedsiębiorstwa? Czy osoby zatrudnione mogą skorzystać ze zniżek pracowniczych, dofinansować do hobby? Czy pracodawca organizuje wyjazdy integracyjne?

Ex
@Monika

Stanowczo nie polecam

Daniel

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Czy każdy przykładał się do pracy żeby było dobrze?

@Daniel

Negatywne wypowiedzi nie biorą się bez przyczyny. I bardzo dobrze, że o tym się mówi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Paolo Top S.C. Paweł Rystwej Monika Blachowicz? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Ktos

To nie jest przedsiebiorca,to Frajer, Cham i Prostak.Serdecznie wspolczuje pracownikom pracujacym u tego gbura( Pawej Rystwej).Pamietajciw, was tez wykiwa tak jak kazdego klienta ktory przychodzi z reklamacja, czy z czyms innym.Kombinator jakich malo, ktos w koncu powinien wziazc sie za ta firme i wlasciciela. A tak na marginesie do "(usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora)", kazdy szanujacy sie i szanujacy pracownikow pracodawca zawsze zadzwoni do kandydata starajacego sie o prace z informacja " polubnowilismy pania/pana zatrudnic lub dziekujemy ale nie zatrudnimy pani/pana w naszej firmie. ALE TA FIRMA NIESTETY TEGO NIE POTRAFI, TA FIRMA ZA SWOJE PRZEKRETY POWINNA ZOSTAC W CALOSCI ZAMKNIETA I WSZYSCY WLASCICIELE DO PIERDLA.

vice versa

I jak tam rzecznik konsumenta ? pośmiał się z twoich roszczeń ? z tego co widzę firma zachowała się rzetelnie i rozpatrzyła niezgodność towaru z umową w ciągu przewidzianych 14 dni bo nie ma czegoś takiego jak gwarancja na obuwie dla pani wiedzy , a oddalone reklamacje się zdarzają wszędzie i trzeba od razu iść do rzecznika a nie najpierw pisać jak reszta baranów

Paweł
@vice versa

Monika to ty ?

kolo

sprzedaje chłam

anonymous
@kolo

Firma ??? buty sprzedawane to totalna porażka a opinie odnośnie reklamacji...? pismo ze zwrotna informacją, że obuwie stosowane w nieodpowiednich warunkach atmosferycznych...??????? To jakaś kpina i brak kompetencji osobnika,który to wypisuje . ja tez nie zostawię takie traktowania klienta bez odzewu...

Mcgyver

wypowiedz swoją opinię po sprawie sądowej i daj link do foto wyroku a nie od od razu psioczysz , nie jeden bandyta mówi że jest niewinny przed sprawą w sądzie , więc nikt tu nie wie co robiłeś z tymi butami ?

chuj ci w dupe

widocznie się do niczego nie nadajesz , a chyba logiczne że jak pracodawca rezygnuje z czyjejś oferty pracy to o tym go nie informuje a jedynie gdy chce go zatrudnić , porażka z takim mózgiem i tokiem myślenia

@chuj ci w dupe

Serio? A zapraszanie kogoś na pół dnia na rozmowę kwalifikacyjną to przypadkiem nie jest marnowanie czyjegoś czasu? I przepraszam bardzo do czego niby nie miałabym się nadawać? Do układania butów, robienia paczek i zamówień? Każdy idiota to potrafi. Wypadałoby chociaż poinformować, że dziękuje za poświęcony czas ale nie zatrudnię Pani. Jak dla mnie takie coś jest żenujące.

@chuj ci w dupe

Zakładam, że ten post pisze pracodawca albo ktoś z personelu... Nick w wypowiedzi świadczy, że kulturą również nie grzeszysz... Wiadomo, że trzeba bronić swoich interesów ale spójrz w lustro i sam/sama oceń czy jesteś w 100% fair! Pani szkoląca mnie powiedziała, że szef jeszcze w ten sam dzień zadzwoni do mnie i powie co dalej. Nie zrobił tego, czekałam dalej. Dni mijały. W końcu sama postanowiłam zadzwonić, to Pan nie miał czasu. Ok zrozumiałam, czekałam dalej. Kiedy kolejny raz zadzwoniłam odrzucono moje połączenie. Więc dalej pytam, czy wg Was jest to uczciwe zachowanie?? Nie życzę Wam źle ale mam nadzieję, że to do Was kiedyś wróci i może nauczy to Was szacunku do czyjegoś czasu.

Mnie to rybka

wszystkie komentarze widzę od wieśniaków co by chcieli mieć buty po ciągłym noszeniu jednych i nie dbaniu o nie ciągle jak nowe . Aby mieć trzeba dbać a od reklamacji jest Inspekcja Handlowa jak i Federacja konsumenta w której zawsze można się odwołać od opinii rzeczoznawcy ale bydło nie zna swoich praw i pisze tu debilne komentarze . najlepsze firmy na wiecie mają problemy z gwarancjami jak i niezgodnością towaru z umową , nigdy wam się pralka nie zepsuła , telewizor , konsola , zegarek , rower itd.. ? wiecie ile jest reklamacji w jakimś Media Markt , CCC , Deischmann itp. firm które są nieuwzględniane , zobaczcie na waszych kilka komentarzy że nie piszą tylko ci zadowoleni z zakupu , a zakładam że ta firma sprzedaje nie jedną parę obuwia dziennie więc wasz 1 % niezadowolonych z zakupu nic nie daje jak tylko to iż jesteście banda idiotów , pozdrawiam brudasy chodzące w jednych butach aż się nie rozwalą i zapraszam do zapoznania się w swoich prawach konsumenta

xxx

Kupiłem obuwie w tym Sklepie i po 5 miesiącach buty sie rozkleiły oddałem na gwarancje obuwie zostało sklejone, po 3 miesiacach znowu sie rozkleiły ale juz gwarancja nie została uznana i buty zostały odesłane ze niby za bardzo zniszczone hahahahaha . Stanowczo nie polecam tego Sklepu !!!!!!!!!!!

stan

Czy sprawa już się zakończyła? Jeżeli tak, to z jakim skutkiem? Mam podobny problem ( buty na 100% nie są oryginalne ), a reklamacji mi nie uznali. Tak, że prawdopodobnie sprawa będzie się musiała oprzeć o organy ścigania i sąd. Na razie zgłosiłem to do rzecznika praw konsumenta w mojej miejscowości.

Klient

Zgłaszałem do rzecznika i nic nie pomogło - sprzedawca w ten sam sposób traktuje rzecznika. U mnie pozostaje sąd do ktorego przygotowywuje dokumentację.Pozdrawiam poszkodowanych przez tego ....

Zostaw merytoryczną opinię o Paolo Top S.C. Paweł Rystwej Monika Blachowicz - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paolo Top S.C. Paweł Rystwej Monika Blachowicz
1/5 Na podstawie 8 ocen.