Opinie o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DT Swiss-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DT Swiss-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Agata

@Jack, wszystkie opinie o firmie są mile widziane o ile napisane są w sposób zgodny z zasadami kulturalnej wypowiedzi. Jeśli chcesz dodać więcej informacji o pracodawcy zrób to w sposób obiektywny i merytoryczny. Zachęcam wszystkich do pozostawiania swoich opinii, pomogą one innym użytkownikom w znalezieniu pracy.

Agata

@Jack, przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum, które służy wymianie poglądów na temat pracodawców i sytuacji na rynku pracy. Trzeba to robić w kulturalnej formie i nie wolno nikogo obrażać. Trzymaj się zasad regulaminu Gowork.pl - https://www.gowork.pl/regulamin

@Agata

Moja zasada to pisać prawdę. Teraz jestem obywatelem normalnego kraju a nie polski i w moim obecnym kraju istnieje w przeciwieństwie do waszego coś takiego co nazywa się wolnością słowa a obecnie nie jestem już obywatelem polski i nie przebywam w waszym kraju, więc mogę ale nie muszę stosować się do waszych zasad. Proszę sobie cenzurować i uwagi zwracać polakom. Jezeli coś nie pasuje to zapraszam do mnie do Australii. Pozdrawiam.

@Agata

Jeszcze jedno. Tak dla przypomnienia oboje wiemy, że wasze przepisy i wasz regulamin w moim kraju mnie nie obowiązuje bez względu na to czy się na niego zgadzam czy nie, a skoro nie można dać komentarza bez zgody na wasz regulamin to zrobiłem to pod przymusem.

Jack

Nie polecam. pracowałem tam i to jest najbardziej faszystowska firma z jaką się zetknąłem, tylko głupi pójdzie tam pracować. cały czas jesteś szpiegowany i za marne grosze musisz szybko pracować. wymogi jak z kosmosu a szacunku zero. Tam są ludzie wykorzystywani i traktowani jak bydło, jeden na drugiego donosi i jest zaszczuwany jak pies, szczególnie przez jednego okularnika jąkałę, który zgrywa tam wielkiego szefa. A największy szpieg tej firmy to konfident z kucykiem i słuchawkami na uszach, tylko przed komputerem obserwacja i podsłuchiwanie, wszędzie tylko kamery i podsłuch, gdziekolwiek na terenie firmy się nie ruszysz to słyszą każde twoje słowo lub rozmowę. A dla pana szefa w okularach tylko jedno: przede wszystkim to być człowiekiem a nie tylko szefem a na szacunek trzeba sobie zasłużyć a nie tylko żądać :)

XD
@Jack

Słyszałam że (usunięte przez administratora) stworzyli nasi rodacy . Polskie Niemcy się utworzyły w Polskich firmach . No tak to jest ktoś kto ma stanowisko troszkę wyższe to czuję się jak by był prezydentem ha a tak naprawdę ciekawe jak by się czuł jak by go posadzić na krzesełko i niech (usunięte przez administratora) jak wszyscy. Ciekawe czy był by na tyle dyspozycyjny , żeby robić fizycznie jak wszyscy . To jest szacunek właśnie Polak do Polaka wstyd i nic więcej.

ona

witam czy na chwile obecna przyjmuja do pracy na produkcje

@ona

omijaj ten faszystowski (usunięte przez administratora) długim łukiem

@Jack

omijaj ten faszystowski (usunięte przez administratora) długim łukiem

Firma DT Swiss-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Team Leader Kontroli Jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Inwentaryzacja w markecie Oborniki
Oborniki
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Sprzedawca CCC Oborniki
Oborniki
CCC S.A.
ona

nigdy w tej firmie nie pracowalam ale takie sa fakty pracuje tam wiele bliskich mi osob

@ona

To widocznie jacyś desperaci ci twoi znajomi, bo nikt normalny szanujący własną godność tam nie pracuje

Argo

Tak to już jest, że posty w większości piszą desperaci. W firmie pracuje ponad 300 osób i nikt z nich nie pisze nic negatywnego. Pozdrawiam ludzi pracowitych i prawdomównych.

@Argo

Nie piszą ze strachu że ich zwolnią..... proste. tam są ludzie zastraszani i szantażowani zwolnieniem. dziwi mnie to że urząd pracy z kimś takim współpracuje i wysyła nieświadomych ludzi na rzeź.

mała i wredna :)

Na chwilę obecną jaka to jest firma, czym oni się dokładnie zajmują? Sprzedażą rowerów? Jakiś sprzęt mi się pojawia. Szukam czegoś w okolicy i jest oferta pracy, ale czytając opinie, nie wiem czy złożę cv. Jakoś tak krytyka mnie odrzuca, nie lubię takich firm gdzie rządzą wszyscy a pracownik jest jak g... Więc proszę o odpowiedź, kogoś doświadczonego.

@mała i wredna :)

nie polecam. pracowałem tam i to jest najbardziej faszystowska firma z jaką się zetknąłem, tylko głupi pójdzie tam pracować. cały czas jesteś szpiegowany i za marne grosze musisz szybko pracować. wymogi jak z kosmosu a szacunku zero. Tam są ludzie wykorzystywani i traktowani jak bydło, jeden na drugiego donosi i jest zaszczuwany jak pies, szczególnie przez jednego okularnika jąkałę, który zgrywa tam wielkiego szefa.

Agata

@Yadek Dziękuję za informację na temat rekrutacji w firmie Dt Swiss Polska. Mógłbyś proszę przybliżyć warunki zatrudnienia, które firma oferuje nowym pracownikom? Będę wdzięczna za każdą aktualną informację na ten temat.

Agata

Witam, co możecie powiedzieć o firmie Dt Swiss Polska Sp. z o.o.? Jakim jest pracodawcą? Jaka atmosfera panuje w firmie? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy? Każda odpowiedź może komuś pomóc w decyzji o podjęciu tutaj pracy. @Yadek mógłbyś przybliżyć warunki pracy w tej firmie i napisać coś bardziej szczegółowego?

Ciekawski

Jest możliwość kupienia jakiegoś elementu do roweru, przez pracownika, bądź osobę prywatną?

Yadek

z tego co sie orientuje potrzebuja do pracy przy produkcji kół...

Agata

@mała i wredna :) Według informacji na stronie firmy to tak - mniej więcej tym. Pozwól, że spytam. Czy finalnie złożyłaś swoje CV do firmy Dt Swiss Polska? Jeśli tak to czy zostałaś zatrudniona? Jeśli zostałaś zatrudniona to co możesz powiedzieć o pracy tutaj? @Tom Próbowałam, jednak nic na ten temat nie udało mi się znaleźć. Czy finalnie złożyłeś CV? Jeśli tak to z jakim efektem?

Tom

Hej. Słyszałem, że z lubelskiego odszedł handlowiec. Czy cos wiadomo na temat rekrutacji na jego miejsce? A tak w ogole jak z zarobkami w tej firmie?

ona

witam a jak wyglada rekrutacja na chwile obecna prosze o odp chcialabym przyjac sie do pracy

Obecny pracownik

Nie polecam pracy. Zbyt dużo obowiązków a wypłaty maleją, nie ważne że sprzedaż jest na tym samym poziomie. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie, a później obcinają premię za byle co. Więc w gruncie rzeczy dojdzie do płacy na poziomie najniższej krajowej 200+ :) Zastanawiające kiedy po ostatnich zmianach pracownicy ruszą z wypowiedzeniami...

jjja

To jak nie pracowalas to się nie wypowiadaj

"ona" lizusów? O czym ty kobieto piszesz? Bylas widocznie zbyt leniwa aby pracować w tej firmie.No jak się nie chce to wszystkie firmy będą "zle" wiec nie pisz bzdur.

maja

witam czy przyjmuja do pracy na chwile obecna

gucio

dt swiss to firma w której żądzą kliki tak jak słusznie zauważył mój przedmówca.prawdą jest to że ogólnie w tej firmie panuje mobbing.pracownik nie ma nic do powiedzenia i nic mu się nie należy według kierownictwa firmy , ma robić i nie dyskutować, podsumowując firma nie jest godna polecenia bazują na braku pracy na lokalnym rynku

zdzisiek

w firmie ogólnie nie pracuje się zbyt dobrze, organizacja pracy kiepska w sumie prawie nie istnieje i ogólnie atmosfera do miłych nie należy, duża rotacja ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DT Swiss-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.