Dt Swiss Polska Sp. z o.o.

Oborniki

Opinie o Dt Swiss Polska Sp. z o.o.

Onboard DT

Nie rozumiem po co wypisujesz swoje żale, przejdź się do "góry" na rozmowę! No chyba że wolisz napisać kolejny ANONIM do Prezesa ? Jak Ci się nie podoba, to zmień pracę i zrób miejsce osobom które chcą pracować! Wypłaty nie maleją, są podwyżki! Premia obcinana bo...nikt za darmo nikomu kasy nie będzie dawał! Ale na pewno nikt nikomu nie obetnie premii za BYLE CO! ...musiałeś/musiałaś sobie zasłużyć!

Onboard DT

Spróbuj koło maja. Oczywiście CV zawsze możesz zostawić. Może jakaś NIEZADOWOLONA OSOBA POSYPIE WYPOWIEDZENIE :)

ona

witam a jak wyglada rekrutacja na chwile obecna prosze o odp chcialabym przyjac sie do pracy

Obecny pracownik

Nie polecam pracy. Zbyt dużo obowiązków a wypłaty maleją, nie ważne że sprzedaż jest na tym samym poziomie. Na rozmowie obiecują gruszki na wierzbie, a później obcinają premię za byle co. Więc w gruncie rzeczy dojdzie do płacy na poziomie najniższej krajowej 200+ :) Zastanawiające kiedy po ostatnich zmianach pracownicy ruszą z wypowiedzeniami...

Argo

Tak to już jest, że posty w większości piszą desperaci. W firmie pracuje ponad 300 osób i nikt z nich nie pisze nic negatywnego. Pozdrawiam ludzi pracowitych i prawdomównych.

ona

witam czy na chwile obecna przyjmuja do pracy na produkcje

praktyk

Pracują tam moje 3 bliskie osoby od 1 do 3 lat i nie mają krytycznych uwag do warunków pracy. Dla kogoś kto chce dużo zarabiać, a nie za bardzo pracować, wszędzie będzie żle. Wiem coś na ten temat bo sam pracuje w jednej firmie 40 lat. I nie jestem "przydupasem" , tylko dobrze wykonuję swoją pracę.

jjja

To jak nie pracowalas to się nie wypowiadaj

ona

nigdy w tej firmie nie pracowalam ale takie sa fakty pracuje tam wiele bliskich mi osob

ja

"ona" lizusów? O czym ty kobieto piszesz? Bylas widocznie zbyt leniwa aby pracować w tej firmie.No jak się nie chce to wszystkie firmy będą "zle" wiec nie pisz bzdur.

ona

bzdury firma trzyma lizusow a uczciwych ludzi pozwalniali dawno temu ta firma jeszcze nikogo nie docenila

Ktoś

Jeśli jesteś dobrym i uczciwym pracownikiem to przez firmę również jesteś doceniony. Coś za cos... Nikt nierobow trzymać nie będzie. Firma bardzo solidna.Polecam

maja

witam czy przyjmuja do pracy na chwile obecna

gucio

dt swiss to firma w której żądzą kliki tak jak słusznie zauważył mój przedmówca.prawdą jest to że ogólnie w tej firmie panuje mobbing.pracownik nie ma nic do powiedzenia i nic mu się nie należy według kierownictwa firmy , ma robić i nie dyskutować, podsumowując firma nie jest godna polecenia bazują na braku pracy na lokalnym rynku

zdzisiek

w firmie ogólnie nie pracuje się zbyt dobrze, organizacja pracy kiepska w sumie prawie nie istnieje i ogólnie atmosfera do miłych nie należy, duża rotacja ludzi

pościel

byly prac , raba , Sławku ( jedna postać w 3 osobach ) masz absolutną rację.

raba

Firma absolutnie do niczego, nie dajcie się zwieść pozorom, że niby się rozbudowują itp. bo raz zatrudniają bo mają wiecej zleceń i potem znowu zwalniają i tak stale. Porobisz miesiąc dwa, lub trzy i zostajesz zwolniony! Zero stabilizacji bo nikt sie nie liczy z pracownikiem chodzi o to, że jak jesteś to masz robić ile możesz za najniższą krajową jeszcze sie cieszyć że byli łaskawi cie zatrudnić a jak nadmiar zamówień jest zrobiony poza ich norme produkcyjną to ci dziękują i tyle. Jest tylko grupa stałych pracowników a reszta tylko na wybrany czas mimo obietnic długoterminowej współpracy ze strony szefostwa. Ściema i tyle. Zero stabilizacji. ODRADZAM tą niby zagraniczną firmę.

byly prac

Uważajcie na tą firmę, ludzi ma sie praktycznie za nic, płacą najniższą krajową, nie przedłużają umów, nie dosyć że ciągle pracujesz w stresie i za najniższe wygnagrodzenie to jeszcze nie masz płacone za nadgodziny a jak mają mniej roboty to wyrzucają na bezpłatny urlop, stale śrubują normy, firma samych układów, rządzi tam prezes i jego koledzy którzy znają sie od 15 lat, same przydupasy i jeden na drugiego ciągle donosi byle żeby dostać 100zł premii brutto. Jak zależy wam na stałej i w miare dobrej firmie omijajcie DT Swiss z daleka i nie dajcie się namówić na obietnice Pana prezesa, ponieważ jeszcze żadnego słowa nie powiedział prawdziwego i rzeczywistość jest inna.

zainteresowany

Witam a ile tam zarabiają faceci?

BYŁY PRACOWNIK

I po tym jak umowa i się skończy to ich zwolnią i tak wkółko

Anetus

Wita.... czy kobiety tez tam pracuja?

?????

..... - 2013-05-28 23:02:00 upadło z tego co się obserwuje firma raczej się rozwija. a zwolniono ludzi ... redukcja etatów brak pracy zycie.ale teraz zatrudniali nowe osoby.Na chwilę

cv u pana z ochrony zostawiasz jak to bywa w każdym większym zakładzie

.....

BYŁY PRACOWNIK

Ciekawe dla kogo fajnie bo tam zostały same przydupasy a ludzie którzy znali się na swojej pracy powylatywali.Prawda jest taka że odkąd zmieniło się kierownictwo to upadło wszystko

xxa

Ogólnie fajnie

Zostaw opinię o Dt Swiss Polska Sp. z o.o. - Oborniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dt Swiss Polska Sp. z o.o.