Opinie o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DT Swiss-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DT Swiss-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Wp

Dtswis oborniki łamie prawo pracy zmuszają pracowników można tak powiedzieć przychodzić z drugiej zmiany na pierwszą pewna pani pracowała 16 godzin mieszanie się w urlopy pracowników itp

Adelajda
@Wp

Bardzo proszę przełożyć tą wypowiedź na język polski bo nie wiadomo o co chodzi. Dzieci z podstawówki 0-3 nie powinny korzystać z tego portalu.

@Adelajda

Jest napisane w języku polskim ale chaotycznie. Chodzi zapewne o art 128 paragraf 3 Kodeksu pracy pracownik nie może wykonywać obowiązków służbowych wcześniej niż po upływie 24 kolejnych godzin licznych od momentu rozpoczęcia pracy . Ale znając podejście Dt Swiss to pewnie kazano wpisać pracownikowi na liście obecności zmianę która przypada w danym tygodniu czyli np pierwsza a przyjść na drugą zmianę. Tak samo ma się z sobotami, oficjalnie Dt Swiss nie pracuje. . .A jak jest każdy dobrze wie .

@BrakWamOdwagi

Bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni gorzkimi słowami i zarzutami obok których nie możemy przejść obojętnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że równoważna do satysfakcji naszych klientów jest satysfakcja naszych pracowników, dlatego staramy się stwarzać stabilne i zgodnie z prawem warunki zatrudnienia. Przytoczone bardzo poważne oskarżenia musza zostać przez nas zbadane i zweryfikowane.

Honorata
@Wp

A mnie ciekawi właśnie ta praca dwuzmianowa. Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Praca Magazynier - operator wózka widłowego. W ogłoszeniu napisali o tej pracy na dwie zmiany. A wie ktoś jakie są godziny tych zmian? Od do??

@Honorata

W naszej firmie obowiązuje system dwuzmianowy. Godziny pracy to: pierwsza zmiana 6-14, druga zmiana 14-22.

Pracujący
@Honorata

6-14 i 14-22.

@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

Zabawne jest to ,że udajecie niby nie wiedząc ,, co dzieje się na Waszym podwórku ". Odpowiedź która udzieliliście jest bardzo dyplomatyczna , jak przemówienia naszych polityków odnośnie rosnącej inflacji. Wiedza co się dzieje ,ale udają ze jest wszystko dobrze. Doskonale wiem w jaki sposób są ,,chowane " pracujące soboty Wy również ale skoro na portalu udajecie ,że nie wiecie poczekam na Wasza oficjalna weryfikację. Zdrowych Spokojnych Świąt :).

Szumacher
@BrakWamOdwagi

A pracujesz w każdą sobotę w miesiącu i codziennie robisz nadgodziny? Źle Ci w tej firmie? Droga wolna, nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. "Zapraszam(usunięte przez administratora) Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził. Pozdro elo pięć dwa zero.

@Szumacher

Proponuję jeszcze raz przeczytać moj komentarz. Dla jasności i rozwiania Twoich wątpliwości nie pracuje w soboty i nie robie nadgodzin Twoj nick niestety nie idzie w parze z szybkością Twojego intelektu :) . Pozdro

Majkel
@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

Proszę o wyniki tego śledztwa czy faktycznie zostało złamane prawo i czy osoba, która się tego dopuściła została ukarana. Tdgo typu opinie zdecydowanie działają na minus wizerunku firmy i wymagają publicznego ogłoszenia werdyktu

Pracownica
@Majkel

A co w przypadku gdy to sam pracownik wychodzi z taka prośba o zmianę zmiany na jeden dzień? Również jest łamane prawo czy to można nazwać że przełożony idzie pracownikowi na "rękę " ?

@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

DT SWISS , jak Wasza weryfikacja ?

Kisiel
@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

W firmie by się wam przydał konkretny audyt. Zatrudnijcie kogoś dla ściemy, kogoś kto łatwo wkupi się w towarzystwo i będzie robił raporty.

Nie wiem na ile w tej sugestii jest słuszności ale gdyby przysłać kogoś totalnie niezależnego? Jest tu na to szansa? Co według was na bank by mogło wtedy faktycznie wyjść?

Asia
@Kisiel

Jak tutaj nawet BHP owiec jest na zdalnym, zdalnie sprawdza czy ludzie przestrzegają regulaminu

@Asia

100% zdalnym a nie na jakiejś hybrydzie jeśli już? To co wtedy z jakąś odpowiedzialnością? skoro nie ma go na miejscu to wtedy go tak jakby nie dotyczy gdy coś nie zostanie dopilnowane? co przykładowego może się stać?

@Ewa

Nie wiem skąd się urwałaś. . . Nie wiesz ,że przed rozpoczęciem pracy czyli zazwyczaj 1 dnia jest szkolenie BHP? Co ma zostać nie dopilnowane ? Tam pracują dorośli ludzie nie dzieci , którzy po szkoleniu BHP POWINNI coś wiedzieć . Poza tym mają przełożonych którzy również są odpowiedzialni za bezpieczeństwo na swoich działach, jeśli zauważa że pracownik nie przestrzega zasad BHP, muszą zwrócić uwagę.

Anonimo

Słyszałem że źle się dzieje u was mają zwalniac

@Anonimo

Machina zwolnien ruszyła, temu tutaj tak cicho . Kazdy boi się o swoje (usunięte przez administratora) bo nie zna dnia ani godziny. Tym którzy wierzą jeszcze w lepsze jutro w tej firmie życzę Good luck , niestety ale dobrze się to nie zakonczy .

Serwus

Czy są jakieś benefity w firmie? Wczasy pod gruszą, multispot itd? Na co jest wydawany fundusz socjalny?

Agata
@Serwus

Z tego co widziałem w sieci to dają możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, opieki medycznej, pakietu sportowego no i są spotkania integracyjne. Pytasz bo jesteś zainteresowany pracą? Teraz szukają pracownika produkcyjnego na dwie zmiany.

@Serwus

Wspólną decyzją Przedstawicieli Pracowników oraz firmy było nietworzenie funduszu socjalnego. Każdy pracownik jednak ma możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej oraz do pakietu sportowego.

Agata

dlaczego usuwacie komentarze?

Bogus

Dlaczego taka decyzja?

@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

Możliwośc za ktora musi placic sam za najnizsza krajowa?

@Ełmeł

Skoro tak czy siak była najniższa i wciąż ją ma to chyba raczej nie płaci za to w pewnym sensie? a co na innym stanowisku komuś coś obniżyli?

Jola
@Ewa

Pracownik ma możliwośc przystapienia do pakietow roznych ale z wlasnej kieszeni. Nie moze tego zrobic bo go nie stac.

Renata
@Jola

To firma niczego nie dofinansowuje, wszystkie pakiety są płatne 100%?

@Renata

Tak, dokładnie. Firma nic nie dofinansowuje.

Mówiąca w oczy
@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

Kto pytał pracowników o fundusz socjalny ?? A ta reszta typu ubezpieczenie grupowe czy opieka medyczne to nawet nie umiecie wynegocjować fajnych warunków dla pracownika , ani nic od siebie nie dajecie musi pracownik sam wszystko zapłacić !!

@Mówiąca w oczy

jakie warunki uznajesz za "fajne", że podobno tutaj nie udało się takich ugrać? chodzi faktycznie o to, że nie można tu się nastawiać na jakiekolwiek dofinansowanie? a co z pozostałymi warunkami, pomijając już socjal, jak obecnie można je ocenić?

Spoko
@Mówiąca w oczy

Rezygnacja z funduszu socjalnego ustalona została już długie lata temu, chyba przez przedstawicieli pracowników. Z funduszem sprawa jest jasna: albo jest fundusz, który służyłby np. dofinansowaniu karty sportowej, dodatkowego ubezpieczenia medycznego i innym (czyli zyskują tylko ci, którzy z tego korzystają), albo są premie świąteczne DLA WSZYSTKICH i każdy wykorzysta siano wg własnego uznania. Zdecydowano się na drugą opcję.

Nie spoko
@Mówiąca w oczy

Ale wiesz ze premia moze byc rowniez wyplacana z funduszu socjalnegoo ? :) Ladne bzdury tutaj piszesz.

Klara
@Spoko

Doucz się czym jest premia a czym fundusz socjalny

@Klara

Jemu chodziło chyba o dodatek na święta bo dodatek jest z funduszu...

Mówiąca w oczy
@Spoko

Widać że pracujemy w innych firmach albo masz wyższe stanowisko no chyba że esteś zadowolony !! Lata temu teraz jest dużo więcej ludzi i nie przechodzi u prezesa propozycja , niechce sluchać potrzeb pracownika no sory, ale tak robi się głosno że zwalniają bardzo dużą ilość ludzi i cichutko żeby nie było grupowych zwolnień masakra !!

Glowacka
@Mówiąca w oczy

Najpierw cofnijcie się do podstawówki i nauczcie się budować zdania i wypowiedzi według norm języka polskiego, a potem sie wypowiadajcie. Większość komentarzy idzie zrozumieć tylko z kontekstu. Nie zaśmiecajcie portalu bezsensownymi i nic nie wnoszącymi komentarzami. Robicie tylko zamiesznie, zero wartościowych informacji.

Ciekawa

Chciałabym poznać więcej szczegółów bo trochę bez ładu i składu piszesz.

Firma DT Swiss-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Team Leader Kontroli Jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Milcząca

Pracuje w tej firmie już kilka lat. Wiele już widziałam ale to co dzieje się w tej chwili to dramat. Kryzys dopadł i nas, ale czy to wina Pana Tomasza Gila? Nie mógł przewidzieć tego, że jeden z głównych klientów upada. A jeśli chodzi o cała resztę o której tu czytam, to ręce mi opadają. Wywalacie tutaj swoje żale ale jak mam być szczera to pracownicy przyczynili się do tego że jest tak a nie inaczej, młodzi wychodzą z założenia że wszystko im się należy jednocześnie nie szanując pracodawcy ani pracy którą od niego dostali. A jak się komuś nie podoba, droga wolna. Nadgodziny, przychodzenie z popołudniowej zmiany na rano albo soboty- ktoś was do tego zmusza? NIE. Sami przychodzicie żeby mieć większy zarobek. Taka jest prawda.

Zniesmaczona
@Milcząca

Czytając Twoja wypowiedź zastanawiam się czy wiesz co napisałaś? Wydaje mi się, że nie jesteś tego świadoma. Oczy się Tobie otworzą jak okaże się, że jesteś w tej grupie ludzi do zwolnienia , to idź jeszcze wtedy do ww Pana i podziękuj. Bo pewnie we własnych oczach zostałaś wyróżniona. A później czeka Cie swietlana przyszłość na Bezrobociu w Obornikach , ale nie martw się dostaniesz niespełna 1100 zł netto przez pierwsze 3 mce , przez kolejne 3 mce niecałe 1000 zł. Ale śmiem osądzać że będziesz zadowolona i szczęśliwa, bo zostałaś wyróżniona. A po Bezrobociu wątpię bys szybko znalazła pracę , ale przecież po Twoim wpisie wnioskuję że sobie poradzisz i do nikogo żalu mieć nie będziesz, zwłaszcza do Pana Prezesa. Życzę Ci powodzenia .

Obserwator
@Zniesmaczona

Z obu wypowiedzi wnioskuje, że w tej firmie źle się dzieje pod względem pracy i jeśli chodzi o stosunek pracowników do pracodawcy.

Mów prawdę

Teraz hit, robicie przestój w firmie (w grudniu) którego nie nazywacie przestojem i wmawiacie ludziom na siłę żeby brali l4 i wykorzystywali urlop bo inaczej dostaną urlop bezpłatny! Jesteście śmieszni! Czy wy zdajecie sobie sprawę na co narażacie ludzi, matki które w styczniu będą miały problem z przeżyciem biorąc pod uwagę, ze ceny zaczną znów rosnąć, studentów czy tez młodych (naiwnych ludzi którzy nie są zorientowani w prawie ( bo na takich zerujecie najbardziej)) albo tez macie na uwadze głowy rodzin czyli mężczyzn którzy teraz będą na szybko w grudniu szukac pracy dodatkowej bo prezesowi zachciało się robić PRZESTÓJ ZA KTÓRY POWINNIŚCIE IM ZAPŁACIĆ!! Firma niby w tej „przerwie” będzie prosperować bo będą przychodziły osoby które kierownikowi w d*p s k o wlazły ! Ja powiedziałam prawdę i zostałam zwolniona niestety i stery jest mi przykro, ze ludzie boja się z Wami wyjsć na ścieżkę wojenną bo tak jak ja dostaną wypowiedzenie ba ! Ja odzyskałam pieniądze, wy tez możecie! Nie dość ze robicie przestój to jeszcze szukacie pracowników haha komedia

Pracownica
@Mów prawdę

Nie wieżę..... Zaledwie w zeszłym roku były narzekania że trzeba pracować do końca nie ma czasu kiedy wigilię przygotować A ledwo po świętach znów do pracy..... trzeba myśleć i oszczędzać urlop A nie na lewo i prawo wolne. Jestem bardzo zadowolona z faktu iż spędzę ten wolny czas z rodziną w tym szalonym tępie świata.....

@Mów prawdę

Na 2023 zarządzili całym urlopem pracownika (kontynuacja "przestoju" gdzie trzeba było użyć swojego urlopu w styczniu (ok 2-3dni), urlop wakacyjny 2tyg oraz 6 dni w grudniu) Osoby mające staż mniejszy niż 10lat, nie mają ani jednego dnia urlopu do własnej dyspozycji wręcz są na minusie i pewnie znowu będą musiały odrabiać jak w zeszłym.

Joanna

Witam Proszę mi powiedzieć jak wygląda praca na dzien dzisiejszy w DT Swiss ? Jak z zarobkami ? Atmosfera w pracy ? Na jaki dział najlepiej się dostać ?

Rivia
@Joanna

Uciekaj dziewczyno od tej firmy, tyle w temacie.

Danuta
@Rivia

Trochę mało w tym temacie. Możesz napisać czemu niby ma uciekać? Chodzi o zarobki czy o ta atmosferę? Sama chętnie się dowiem bo pasowała by mi ta lokalizacja

Dziewczyny

Bardzo dobrze nam premie szef uciął

@Dziewczyny

Na co liczysz ? Twoja wypowiedź wygląda jakby była wycięta z kontekstu . Na co liczysz ? Ze jak napiszesz na portalu to sam Cie odnajdzie i przyjdzie przeprosić? To nie ten człowiek, ten ,,Szef " to patrzy ,żeby wykiwał każdego z nas.

Dziewczyny
@BrakWamOdwagi

Liczę tylko na siebie :) Jest nam po prostu przykro z zaistniałej sytuacji.

Drapieżna

Pracuje od jakiegoś czasu na produkcji felg, to co tu się wyczynia to się w głowie nie mieści. Największy nierób, osoba ktora nie potrafi złożyć zdania bez wulgaryzmów zostaje liderem a później brygadzistą. Bardzo "SŁABA" decyzja zarządu. Osoby które naprawdę ciężko pracują nie są tutaj doceniane.

@Drapieżna

Popieram , trafiłaś w samo sedno !. Wiadomo o kim mowa . Ta Pani niestety nic sobą dobrego nie reprezentuje. Ale dobrze kablowala , więc została doceniona.

@BrakWamOdwagi

DT SWISS szanujemy szczerą i otwartą komunikację. Chętnie wsłuchamy się w głosy krytyczne jeżeli mają merytoryczne podstawy.

Leonardo
@Drapieżna

Do powiedzenia najwiecej maja osoby te „idealne” . Nie zgodzę sie z tobą, akurat osoby ciezko pracujące sa doceniane i pracując tutaj na pewno to wiesz. Po co kłamiesz? Swoje urazy i prywatne niechęci wobec innych zostaw dla siebie albo miej odwagę cokolwiek powiedzieć w pracy. Ten wpis to kolejny bezsensowny hejt.

@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

Dobrze wiadomo o kogo chodzi i nic się z tym nie robi. Osoby składające oficjalne skargi są zwalniane. Tyle w temacie.

@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

Pracuje w rej firmie kilka lat. Nie prawda jest ,że wsluchacie się w krytyczne głosy. Jeśli taka osoba juz została brygadzista to choćby cały dział się odezwał nie odwołacie ze stanowiska bo nasi przełożeni wskazali ja . Tyle w temacie.

BrakOdwagi2
@BrakWamOdwagi

Jeżeli pracujesz w tej firmie to na pewno tez wiesz ze niektorzy liderzy zostali zdegradowani. ALE przeciez bezsensowna karawana hejtu musi jechac dalej.

@BrakOdwagi2

A czemu się dziwisz ? Nie sprawdzili się to zostali zdegradowani . Albo napisze Tobie bardziej jasno : nie kablowali jak ona to tak się stało. Nie broń, bo tutaj każdy jest anonimowy i podejrzewam ,że bronisz samej siebie.

COonaTAMrobi
@Drapieżna

Mnie ciekawi dlaczego ,, Słaba decyzja " przyjęła to stanowisko. Pracuje tam prawie 3 lata , non stop slysze jaka jest niezadolona z pracy . W ubiegłym roku jak dali jej umowę na stale to chciala podwyżkę. Otrzymała odpowiedź, że dostanie ale od stycznia jak każdy. Jakie było jej oburzenie , bo przecież ona ww własnych oczach jest super pracownikiem . Ba mało tego , co ona nadal robi w Dt Swiss ? Przeciez mowila nam wszystkim, że jej ciocia pracuje w pewnej firmie nie opodal Kowanowa i ,że ciocia jej tam zalatwi pracę. Także wulgaryzmy to nie jedna jej wada , słowa rzucane na wiatr również i buntowanie innych pracowników.

Drapiezna

Pracuje od jakiegoś czasu na produkcji felg. To co tu się wyczynia to się w głowie nie mieści. Największy nierób zostaje liderem a później brygadzistą. Osoba która nie potrafi złożyć zadania bez wulgaryzmów. "SŁABA" decyzja zarządu. Osoby które ciężko pracują nie są tu doceniane.

@Drapiezna

ciekawa bym była tylko na podstawie to jakieś lenistwo jest tu przytaczane. Jak niby podczas pracy można byłoby niczego nie robić? to jakie tu konkretnie są zadania do spełnienia na stanowisku? Jak ta praca w praktyce wygląda?

Pracownicy

Pozdrawiamy prezesa ktory podnosi pensje ale ucina premie. Zeby byc na zero

Słodka Trzpiotka
@Pracownicy

Kto by się spodziewał, że będzie inaczej.

Ela
@Słodka Trzpiotka

Podnosi tylko dlatego że najniższa krajowa jest podnoszona. Sam z siebie nigdy. Bardzo przykre zachowanie z tymi premiami. Jak tak można?

@Pracownicy

Nie narzekajcie , jak macie odwagę pisać tutaj i pozdrawiać Prezesa to miejcie ,,jaja" i idźcie pogadac z nim face to face . Pozdro

Produkcja
@BrakWamOdwagi

A w jakim celu? Każdy chce mieć pracę, jaka by nie była. To nie średniowiecze żeby się ze wszystkim konfrontować twarzą w twarz. Wpisy wyżej to prawda

Xxx

Co się stało że nie prowadzicie rekrutacji na stanowiska produkcyjne?

@Xxx

Rekrutacje są dostosowane do bieżących potrzeb firmy. Na obecną chwilę żaden z działów nie zgłasza zapotrzebowania kadrowego.

Ula

Kiedy będzie zatrudniony prawdziwy BHPowiec?

chcemy żyć

Czy musi dojść do tragedii żeby pan prezes łaskawie włączył światło na parkingu chociaż na 5 minut po 2 zmianie ? Setki ludzi i aut na całkowicie ciemnym parkingu - to raczej oczywiste że prędzej czy później dojdzie do wypadku . Widziałam już kilka sytuacji gdzie ludzie byli nie zauważeni przez kierowców osobiście cofam na czuja

@chcemy żyć

W DT Swiss ponad wszystko dbamy o bezpieczeństwo naszych współpracowniczek i współpracowników. Harmonogram oświetlenia zakładu jest ustalony tak, aby wszyscy mogli bezpiecznie poruszać się po jego terenie. Sygnalizowany problem jest wynikiem awarii nad usunięciem której trwają prace. Prosimy o zgłaszanie tego typu sytuacji do bezpośrednich przełożonych lub administracji obiektów.

Ilona
@DT Swiss-Polska Sp. z o.o.

O no to dobrze wiedzieć że tak to wygląda. A w ogóle jak z wielkością parkingu pod firmą? Nie ma problemu ze znalezieniem miejsca jak się przyjeżdża do pracy czy trzeba jednak się naszukać żeby trafić na coś wolnego?

Darek-( pseudo ;) )

Firma prosi o merytoryczną opinię, więc proszę. Skopiowałem moją odpowiedz do Agaty sprzed kilku lat. Jest tam jedno ważne zdanie- "Ktoś uczciwie podchodzący do obowiązków na pewno będzie doceniony. Nigdzie nie jest idealnie. Pewnie z czasem jakieś minusy znajdę ;) " Pracuję nadal, ale po latach zauważam jeden duży minus. Prezesie, niekoniecznie trzeba wierzyć i ufać bezgranicznie funkcyjnym z długoletnim stażem a czasem warto zapytać o zdanie drugą stronę. Tzn pracownika niesłusznie oczernianego przez wyżej wymienionych. Zauważyłem jedną prawidłowość. Ci tzw funkcyjni często broniąc swoich 4 liter wystawiają na kopniaka (_!_) podwładnych od których mogliby się uczyć zaangażowania i sumienności w wykonywaną pracę. To by było tyle, bo do niczego innego nie można się doczepić- robię swoje i odezwę się za kilka lat jak mnie nie zwolnią za konstruktywną krytykę ;) Darek 29.01.2019 20:53 @Agata Chętnie się wypowiem, bo już pracuję w DT swiss kilka miesięcy. Teraz mam pogląd co i jak. A tym bardziej opinia po takim czasie pracy jest obiektywna. Jest takie stare powiedzenie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Akurat w tym przypadku powiedzenie się nie sprawdziło ;) Mam przepracowane w życiu ponad 20 lat. Nigdy jeszcze nie trafiłem do firmy która by tak uczciwie i poważnie traktowała pracowników. Narzekać na warunki pracy i samą firmę mogą tylko ludzie, którzy by chcieli leżeć i mieć z 4 tys zł ;) Albo osoby którym ogólnie w życiu ciężko dogodzić i są bardzo roszczeniowi nie dając nic od siebie. Myślę, że "góra" wymaga od pracownika tyle samo ile pracownik może wymagać od firmy. Taki zdrowy układ, który powinien panować u każdego pracodawcy. Ktoś uczciwie podchodzący do obowiązków na pewno będzie doceniony. Nigdzie nie jest idealnie. Pewnie z czasem jakieś minusy znajdę ;) Ale naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całokształtem pracy w DT swiss. Atmosfera i traktowanie z szacunkiem powodują iż z przyjemnością jedzie się do pracy. To tyle Agato, bo pewnie i tak pewien osobnik napisze, że mi prezes zapłacił za napisanie tego elaboratu ;)

Mr G
@Darek-( pseudo ;) )

W tej firmie działa to tak, że ktoś rzetelnie i uczciwie podchodzący do swoich obowiązków zostanie ostatecznie oczerniony lub gorzej. Karierowicze i ludzie którzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy utrzymują się niestety na powierzchni zamiast utonąć - tak, patrzymy na ciebie panie H. :)

@Darek-( pseudo ;) )

Dziękujemy za każdą merytoryczną opinię. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt bezpośrednio z działem personalnym. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc oraz stworzymy komfortową przestrzeń do dyskusji.

Orhanic

Płacą minimalna na rok 2022 to teraz 3300 + premie. Zbędne komentarze i wyzwiska Pana Prezesa. Uważam, że jest dobrym pracodawcą, kulturalnym, pomocnym. Zazdrość o wieksze dobra wcale nie jest dobrym doradcą. Proponuję 3 wdechy i więcej pozytywnych myśli - życie stanie się piękniejsze. A i wziac (usunięte przez administratora) w kroki i gnać po lepsze wykształcenie!

@Orhanic

Zapomniałaś jeszcze dopisać jakąś złotą myśl tak jak to robią na Pejsbook'u........coś w rodzaju: ''Tylko w ciemności możesz zobaczyć gwiazdy'' albo ''Miłość jest jak woda, a gdy jego nie ma twój świat wygląda jak pustynia''. No i ta konkluzja żeby czym prędzej się wyuczyć na wielkiego uczonego i już umieć i wtedy już można zostać przełożonym a nie robolkiem. Tyle dobrych rad w czterech zdaniach. To piękne co napisałaś....z taką pasją i oddaniem. Jego Ekscelencja byłby na pewno dumny. Kiedy to czytałem to zacząłem się zastanawiać czy te 3 300+ dostają informatorzy czy pracownicy ?

Ktoś
@Orhanic

Szkoda ze niektórzy maja 3300 a inni 3800 a miało być równo. Niektórzy za 3300 musza zrobić więcej niż ci za 3800. Jedni maja podwyżkę o 100 a inni o 300. Dlaczego tak ? A tak to praca jak każda inna. Krzywdy nam nikt nie robi. Jak ktoś chce to pracuje a jak nie to idzie gdzie indziej.

@Ktoś

Na jakich działach i w jakich specjalnościach mają 3800?

@Orhanic

Podłączam się do pytania i ogólnie to skąd takie info? I czy oprócz żalenia się na forum próbowano wnieść skargi do szefostwa w tym zakresie czy to jeszcze za wcześnie na takie działania?

@Ewa

Skargi są niedopuszczalne. Mogą się odbywać tylko pielgrzymki dziękczynne przed lożą Jego Ekscelencji gdzie wierni poddani będą w uniżeniu bijąc głową o podłogę oddawać hołd dla Wielkiego korpo Namiestnika szwajcarskiej centrali.

Pracujący
@Ktoś

Jak ktoś pracuje od kilku/kilkunastu lat, ma doświadczenie, i wykształcenie do tego co robi to zarabia więcej. Proste i logiczne. I tak jak napisali tutaj normalni ludzie. Jak komuś nie pasuje to zawsze będzie źle i będzie marudzić. Jak ktoś jest pracowity z normalnym zdroworozsądkowym podejściem to jest odpowiednio doceniony. Wiadomo że zawsze może być lepiej, ale są firmy gdzie są mniejsze pieniądze a praca i warunki 3x gorsze niż tutaj także nie ma co narzekać.

kknd20
@Orhanic

witam zarobki 3300 na rękę czy brutto ? ile na miesiąc się wychodzi na rękę ?

@kknd20

Brutto. Najlepiej udać się do biura i porozmawiać, tam wszystko wyjaśnią. Pozdrawiam

@Ełmeł

Niczego nie zapomniałam dopisać. Proponuję maść na ból **** w takim razie - może pomoże ; )

Berni

Czy pracownicy mają zniżki produktowe?

@Berni

Dzień dobry, niestety na obecną chwilę pracownicy nie posiadają zniżek produktowych.

kaśka

Dlaczego w firmie nie ma funduszu socjalnego? Na co ida nasze skladki?

@kaśka

Na niby premie które sa zabierane pod byle pretekstem

Małgorzata
@Marek

Jak to pod byle pretekstem? To macie premie uznaniowe tylko?

@Małgorzata

Pracując na centrowaniu masz premie od wyrobionych kół ale jak zachorujesz i nie będzie cię 4 dni to zabierają ci CAŁĄ PREMIE Z MIESIĄCA ! Ba do dziś dochodzą do mnie słuchy od osób tam pracujących ze kierownik specjalnie każe chłopakom kręcić koła byle jak aby laski centrowały dłużej xd firma jak to kierownik mi w twarz powiedział najlepsza w promieniu 200 km???????? śmiech na sali

Bożena

No a ile ta premia wynosi? Jeśli już się ja dostanie?

Kosmita
@kaśka

Chcesz wiedzieć na co idą nasze składki ???? Na to samo na co idą nasze składki na zdrowie, podatki i tak dalej i tak dalej.... Czyli do koryta tych co są na górze... Mali ludzie są tylko żeby tyrać na tych co stoją przy korycie.

Czekaj, czekaj.. Laski? To przy centrowaniu kół mogą pracować kobiety? A jak z zarobkami, mają takie same, jak faceci? :)

@Marta

Dzień dobry, tak na centrowaniu pracują kobiety. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z DT Swiss-Polska.

Aktualność
Szanowni Państwo

W DT Swiss cenimy opinie naszych pracowników – zarówno obecnych jak i byłych. Staramy się odpowiadać na konstruktywną krytykę i zmieniać naszą firmę na jeszcze lepsze miejsce współpracy.

Prosimy jednak pamiętać, że wolność wypowiedzi nie oznacza prawa do kłamstwa, obrażania, pomawiania czy też naruszania czyjejś godności. Pomówienie innej osoby, grupy osób, instytucji czy  osoby prawnej, które może przynieść jej ujmę w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, stanowi przestępstwo. Dlatego też komentarze zawierające treści naruszające przepisy prawa lub regulamin serwisu będą usuwane przez administratora.

Przypominamy że we wszystkich sprawach, również tych niepokojących Państwa, można kontaktować się z naszym działem HR.

Pozdrawiamy
DT Swiss-Polska Sp. z o.o.
Niezadowolony

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie szczególnie w okresie letnim , brak klimatyzacji , upały jak w Meksyku i zero reakcji na tą sytuacje . Prezes i kierownictwo siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach i mają gdzieś pracowników . Ludzie mdleją ale to nic.... chyba musi dojść do tragedii żeby ktoś wreszcie się zainteresował . W takich warunkach nie da się pracować !!!

Zostaw merytoryczną opinię o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DT Swiss-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.