SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.

Żerniki

Opinie o SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.

lechuu
użytkownik zarejestrowany

od dawna nie ma u nich żadnych ciekawych ofert i widziałem ostatnio tylko to ogłoszenie jako HR & Administration Officer i wydaje mi sie, że od tego czasu cisza.

sams
użytkownik zarejestrowany

Cześci zamiennych? Ja pamiętam, że jak ktoś miał nowy rower na podwórku i nie był to składak, to patrzyło się na przerzutki, wtedy jeśli były one marki shimano oznaczało, że rower jest dobry i pewnie był drogi. Sam teraz mam rower marki giant, kupowany w salonie giant i również wyposażono go w przerzutki shimano, to dobre części, żadne zamienniki.

Smyk

Czym dokładnie zajmuje się siedziba firmy w Żernikach? Produkcja części shimano? Czy jest to raczej duża hurtownia? Czy jest możliwość wysyłki części kurierem/pocztą?

ciekawy

A może ktoś powiedzieć jak się pracuje na stanowiskach Managerskich ? A dokładnie w dziale marketingu ?

deore

Witam, mam pytanie czy mógłby mi ktoś przybliżyć jak pracuje sie w firmie Shimano w Żernikach? konkretnie na magazynie? aplikuje na stanowisko magazyniera w tej firmie i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tam praca? na czym ona dokładnie polega? czy jest bardzo duża intensywność pracy, czy praca jest jedno czy dwu zmianowa? jaka jest atmosfera w pracy i ewentualnie na jakie wynagrodzenie można liczyć? dziękuje z góry za wszelkie informacje

A na jakie stanowisko startujesz?

czyżby to przez nową dyrekcję?

ccc

Ciesze się że mam już inną prace. Zdecydowanie nie polecam tej firmy.

voice of poland

Panom wystawiającym faktury nie chce się łączyć proform - to wymaga nie lada wysiłku!!! Zapomnieli chyba, że na ich miejsce czeka sznur chętnych, gotowych zrobić 2 razy więcej za połowę wynagrodzenia!!!

Dario

Witam, Co słychać w firmie? Jakieś pozytywne zmiany i ogólnie jaka atmosfera?

Czy przyjmują u was do pracy ? Mieszkam nie daleko i szukam pracy.

Witam, Ogólnie nie jest źle. Było lepiej zanim pojawił się nowy dyr. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O. - Żerniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SHIMANO POLSKA BICYCLE PARTS SP. Z O.O.